Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Asia współczuje Ci- musiałas miec szok!! no masakra hehe faktycznie horror!!!:) ja jak Ci opowiadałam tez byłam raz u tego murzyna ale juz wiecej nie pójde- nie jestem rasista ale on ma za bardzo cienka riposte:/ jego głupie teksty zwalały mnie z nóg- teraz w czwartek ide do gina tu na złota jesien i zobaczymy co powie lekarz na ten brak miesiaczki:/ nie karmie juz prawie 3 miesiac a ja nadal mam mleko w cyckach:/ dzis z ciekawosci przycisnełam i poleciało. moze to przez to nie mam tego okresu bo testy wykluczyły ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jadę do Promedu i akcja będzie jutro taka, że jadę z Olą i koleżanką, która się nią zajmie jak ja wejdę do gabinetu. I szczerze powiem, że liczę na litość bo nie chce mi się tam całego dnia siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam na codziennej kawce :) Zaraz pooglądam sobie zdjęcia i akurat Ania będzie się budzić do jedzenia. Dziękuje Wam za wypowiedzi co do szczepionek-to nasza pierwsza i trochę się boję. Przynajmniej wiem którą firmę wybrać dzięki Wam :) bo, że 5w1 to byłam zdecydowana. Mi też lekarka tą poleciła jak z nią na ten temat rozmawiałam ale nie pamiętam jakiego argumentu użyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gdybym miala teraz 1 dziecko to moze inaczej bym to przyjela ale mam dwojke malutkich dzieci i jeszcze bym z brzuchem latala?o nieeee zreszta gdzie ja bym 3 lozeczko wcisnela to ja nie wiem. Esistere tez tak mysle ze powinien sie najpierw upewnic. a wogole to powiedzial mi ze musze duuuzo cwiczyc bo mi sie macica obniza a mam slabe miesnie. Inka ja chetna na jakis spacer zawsze wiec jakos sie umowimy i zobacze tego Twoja kurdupla na zywo w koncu :) Krakuska nie do konca doszlam do siebie bo jak o tym mysle to mnie slabosci biora normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to będę mieć wielką prośbę bo ja tam dzwonie i dzwonie ale to prawie rowne z cudem a jak mi sie w koncu udalo to mi Pani oznajmiła ze na ten rok nie ma szans :/!!! a dzwoniłam gdzies z 2 tyg temu no cóż zapytałabyś czy juz można sie na styczeń umawiac? bo niby mowila ze od polowy grudnia ale w tamtym roku tez tak bylo i jak zadzwonilam to juz na luty mnie chciala rejestrowac a ja na kontroli po ciazy bylam z Gniewkiem bo nie mialam co z nim zrobic bylam 2 w kolejce ale sie tyle oczekalam że moj mąż zdazył przyjechac niczym weszlam doktorka sie spoznila z 20 min posiedziala z 15 u poloznej i pozniej ta laska co byla przedemna normalnie z 40min tam siedziala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dalej śpi więc "wpadłam" na pocztę i co ja widzę! Kanatika superowe zdjęcia tych Twoich skarbów. Krakuska Pati ma śliczne, duże oczka-zakochać się idzie :D Angel kg nadal nie widać a brzuszek fajnie rośnie. Śmieszne, że tak mi ta Twoja ciąża szybko minęła bo to już prawie końcówka :) Muszynianka współczuję perypetii żołądkowych. Ale moje życzenia smacznych słodkości były całkowicie szczere :) Esistere widzę, że szalejesz z tymi nowościami. Ja czekam do końca 3m-ca bo po tych początkowych problemach mam opory. Asiu wyrazy współczucia. Ja to chyba bym wylewu dostała jakby się okazało, że w ciąży jestem ?(nie ma takiej opcji na szczęście) Iwcia do ginekologa idź jak najszybciej. Pewnie przepisze bromergon. Ja go dostałam jak właśnie resztki pokarmu mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze tyle :) bedzie spalac jak zacznie chodzic :) ale co sie dziwic jak ona w nocy zje ok pol litra mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) jestem i ja po przerwie sie steskniłam za Wami bardzoooo;) nie bede odpisywac na wszystko,bo nie wiem o czym piszecie;)tyle co z fotek na mailu to sie domysliłam,ze Iwcia Kanatike sciela i dzieciaczki się spotkaly -cudownie razem wygladają -moze coś z tego bedzie w przyszłości:D Patysia śliczna i duza i juz siedzi -super! Angel miałam pytac o te leginsy.warto kupic?chcialam wziac dla siebie i siostry;)moze pisalas gdzies,ale nie szukam nawet,bo zaraz się Majeczka obudzi-udalo sie dzis drugą drzemkę przemycic. u nas po staremu przygotowania do roczku się toczą ;) dzwoniłam dziś do tesciowej zaprosic i sama wyszla z inicjatywą,ze upiecze tort uff mam z głowy.Niestety chrzestnego z rodziną nie bedzie,bo mieszkają na stałe w Austrii i dopiero na święta przyjadą więc wtedy bedzie okazja sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Promedzie jest masakra z tą kolejką i czekaniem na wizytę a ja naprawdę nie mam jej jak jutro zostawić bo mój nie ma jak wyjść z pracy a jakoś chyba jeszcze nie pora, żeby ją z dziadkami zostawić. Może jak zobaczy, że z dzieckiem siedzę i czekam to się zlituje i mnie bez kolejki weźmie ale i tak planuje tam jechać tak, żeby tam być o 14,30 wezmę butelkę i cóż najwyżej będę ją przewijać na ladzie recepcyjnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wcale Ci sie nie dziwie ja po takich przygodach tez bym sie bała to ile Ania ma? mi sie wydawalo że ona zaraz po Gniewku sie urodziła ? w ogole to strasznie ten czas leci pamietam jak do was dołączyłam bodajze gdzieś w czerwcu czy pod koniec maja a tu już kończą się te z nas co jeszcze nie urodziły:) powinnysmy temet forum zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak będziesz tam tak wcześnie=dr przyjmuje od 15ej to ją złap jak przyjdzie i powiedz jaka sprawa to Cię sama zawoła. Ja bym tak zrobiła. Co do zostawiania to najpierw obserwowałam jak sobie mama i siostra mojego radzą a teraz już nie mam oporów zostawić Anię i załatwiać to co musze ale to tylko jak jesteśmy w rodzinnych stronach bo tutaj takiej możliwości nie mam niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere jest 1 dzień młodsza od Gniewka :) czyli pewnie widziałyśmy się lub mijały w szpitalu :) Tylko, ze ja miała niesamowite problemy na początku więc teraz bardzo ostrożnie do wszystkiego podchodzę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a o co chodzi z tymi Twoimi krwawieniami ? ja chyba sama musze sie przejsc do gina jakiegos :/ bo najpierw po ciazy bralam tabletki odstawilam to 1 miesiac krwawilam bylam u gina bylo ok dal tabletki tylko na zatrzymanie krwawienie potem dostalam zwykly okres skonczyl sie po 5 dniach a po pol miesiaca znow zaczelam krwawic i tak plamie znow pol miesiac i nie wiem co sie dzieje nie wiem czy nie od dzwigania tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere zapytam się co i jak :) Iza planuje zrobić właśnie tak jak opisujesz :) Lecę dziewczynki bo mój z pracy wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Krakuska! Wszystko spali! a swoją drogą to wcale nie wygląda na pulchniutką! Moja tez potroiła wagę, więc chyba w normie! Inka powodzenia jutro u lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanatika nie wyglada na grubiutka bo jest tez duza juz nosi ubranka na 74 , z tym ze spodnie na 74 sa na styk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a moze jutro sie na pilotow wybierzesz na kawke ?:) to i ja bym sie tam przejechala :) juz za mna tydzien ta kawa chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to napewno się gdzieś minełysmy ja leżałam sama na sali prawie na wprost dyzurki ale szczerze to prawie nie wychodziłam tyle co na tzw."toalete" ;) a byłam w szpitalu od niedzieli do czwartku wiec moze nawet wychodziłysmy tego samego dnia bo mi tak ciut dluzej zeszlo niz normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny wieczorową porą .... tak się zagadalam na plotkach że dopiero wróciłam ;) byłam na szmatach niestety wyszłam z pustymi rękami za to dziewczyny się obłowiły ;/ Inka Byłam w aptece i kupiłam tą maść mam nadzieję że do porodu będę pamiętać żeby się nią smarować :) Dostałam siatę ubrań ale nie wiem czy na siebie czy na Dzidzi oraz laktator aventa ;D Muszynianka współczuje kibelka ja tak miałam ponad 8 tyg tylko ze po wszystkim nawet po wodzie ;/ Asia współczuje przeżyć :( co do mojej ręki to chyba za szybko się pochwaliłam że się goi bo rozeszło się w jednym miejscu ale zachodzi strupkiem więc tfu tfu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska jutro odpada bo po szczepieniu nigdzie się popołudniu nie wybiorę a w środę jestem umówiona z koleżanką z liceum na obiad jak mój wróci z pracy. Może w czwartek?o której byś dała radę?:D Esistere ja leżałam dwie sale obok :D i też trafiłam w niedzielę a wyszłam w piątek ale dlatego, że Ania słabo przybierała po tym spadku wagi. Miałam 1 i wychodziłam po przeciwbólowe tylko zanim pomyślałam żeby kupić sobie w aptece. Do dzisiaj żałuje, że się musiałam prosić. Aniu szkoda, że zakupy się nie udały ale może następnym razem będzie lepiej? Ja zawsze wracam z pełną siatką :D Oby Ci ta ręka się szybko zagoiła-trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie tak lezałysmy nic nie wiedząc o sobie a przecież mogłyśmy się domyślić :) tylko kto to wtedy o tym myslal ;) o widzisz a ja sobie dzwoneczkiem dzwonilam i lecialy :) tak mnie same nauczyly jak bylam tam jeszce w ciazy zreszta do mnie to sami latali co chwile bo sie bali bo ja noc w niedziele i poniedzialek to na intensywnym przelezałam i pozniej jak nie pielegniarki to lekarze to znow z noworodkow az zla bylam ze spokoju nie mam też chce na kawe !!! :) ale na pilotow sie nie zbiore bo co prawda to niedaleko az tak ale ja musialabym z Małym a autobusem to cala wyprawa zwłaszcza w tych godzinach co Ty mozesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere ja tez pojade z mala i tez pojade autobusem :) ale dla mnie zadne wyjscie z dzieckiem nawet x km nigdy nie bylo przeszkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Przebrnełam :) Jestem zła butów nie kupiłam i Pani w kslepie była wyjątkowo nie miła , normalnie więcej tam nie pójde. Inez o getrach na gg Ci napisze :) Krakuska wcale tej wagi po niej nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel przeczytałam-dzięki ! gdzie bylas po te buty ? szkoda,ze nie kupilas,ale moze gdzie indziej beda rownie ladne,albo ladniejsze;] Wstałysmy dzis o 8 z jedną przerwą na flaszkę Maja mi zaczyna w szafie "sprzatac"wszystkie swoje ciuszki powywalała i pewnie zastanawia się co włożyc!:) Inka będę Was dziś wypatrywac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ale robicie smaka na tą kawę :] Ineezz strojnisia modnisia rośnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska zostawiłam Ci wiadomość na mailu:) Esistere może w przyszłym tyg uda nam się zobaczyć. Mnie ogranicza tylko dostęp do samochodu. Jakby komuś jeszcze pasowało to super a jak nie to chętnie się z każdą z osobna spotkam. Po szczepieniu Ania śpi. Płakała jak jej igłę wbijała ale ogólnie nie było źle. Waży 6300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×