Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

W solvay parku sklep altero. ONI są w plazie jesczez ale tam tych butów nie ma ;/ cóż musze szukac dalej :) Heheh moze sie przygotowuje do urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy! Iza super, że szczepienie macie już za sobą! brawa dla dzielnej Ani! Ineezz fajnie, ze się odezwałaś! Widzę, ze z Natalką będę mieć podobnie - bo tylko szufladę odsunę a ona już coś z niej wyciąga! No ale co się dziwić w końcu to dziewczynki :-) Angel szkoda, że z butów nici! Ale nie te to będą inne - może i ładniejsze! Krakuska - robicie smaka tą kawką - mniam! a ja tu gorzką popijam! Ale powiem szczerze, ze drugi tydzień nic nie słodzę i wcale mi tego nie brakuje! zakończyłam zakupy mikołajowe dla dzieciaczków! Jeszcze tylko słodycze i może nadchodzić 6 grudzień! Chyba dzisiaj wybiorę się do Lidla - bo tam są tanie i smaczne słodycze! fajnie, ze dzisiaj też zapowiada się pogoda! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mam nadzieję ze z ręką będzie dobrze i wygoi się! A ten strupek to tylko tak dla postrachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel altero było w bonarce ;) chyba ze już go nie ma ;D Dzieciaczki super :) faktycznie Pati to cały tata ;D hehehe :) Angel zajebisty stanik ;D hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale na stronie altero się te buty tylko w solvay wyświetlają. . NIe te to inne :) aaa cos miałam napisac i zapomniałam ;/;/;/ A wiem Kanatika ja kawy od baaardzo dawna nie słodze i herbaty tez. Czasem lepiej herbatnika sobie przegryźc :) Oczywiście jak juz po diecie będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np herbat nie słodze w ogóle, ale w ciąży zmieniło mi się i kawę muszę ;D bo nie wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika tez lubie slodycze z Lidla.Powiedz mi jak Natalka działa już coś z sorterem? widziałaś to http://promobaby.pl/promocja-11239.html mamy obie te rzeczy aktualnie Maja uklada ta wiezę z kółek;] a sorter był gratis do szczeniaczka uczniaczka. Angel ja nie bylam w tym solvey chyba;) za to plazę mam nie daleko,ale dojazd komuniacja miejska porazka autem 5min Ania szkoda,ze po tej modnisi to caly pokoj do sprzatania!wczoraj gazety wyciagnela i targala;]glodna wiedzy heh ,a ja do 2 ksiazke czytalam wciagajaca ze ho ho Iza dobrze,ze juz po szczepieniu jaką w koncu szczepionką Anie szczepili? czemu dopiero teraz 1 szczepienie? ja w czw nie mogę sie spotkac wpada do nas kolezanka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ta wieże s z kółek :) a jak by ktoś chciał to ten szczeniaczek uczniaczek za 89 zł bedzie w tesco od 29 .11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz nasze pierwsze:) w końcu tym na Infa coś tam 5w1. Ja jestem za szczepieniem dzieci ale nie chciałam żeby taką malutką męczyli bakteriami i tak mi się udało trochę odwlec. Wstała uśmiechnieta, zjadła i się bawi. Pewnie później na spacer ją zabiorę bo nie wiem czy wiecie ale od piątku śnieg zapowiadają a ja muszę jej cieplejszy kombinezon kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chetnie sie spotkam tylko w takim miejscu gdzie moge autobusem dojechac bo do tramwaju nie wsiade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza rozumiem;) mnie tez serce sciska jak muszę isc z małą na szczepienie...zwłaszcza,ze bardzo płacze chociaz ona nawet do waznenia placze!ale wiadomo co sie odwlecze to nie uciecze.Zmieniam pediatre-nasza poszła na zasłuzona emeryturę nie ma się co dziwic nawet ja za małolata do niej chodziłam.Podobno jest dobry facet w miarę młody więc jest na biezaco i chyba zapisze Maję do niego.Z jednej strony żałuję,bo nasza pediatra była super!ale co zrobic. My po pierwszym spacerku mała usnela w wozku o 12 50 teraz na balkonie drzemie zobaczymy jak dlugo! pogoda mega zajebista Iza idzcie koniecznie na spacerek o tym śniegu to mi nawet nie mów!muszę się za sankami rozgladnąc Asia jak dzis się czujesz? mialam isc inke wypatrywac,ale musze obiad robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerują dziewczyny pogoda jest! Angel fajna ta okazja z tym szczeniaczkiem.Ania chyba chciala kupic.Tesciowa dzonila,zebysmy na Andrzejki przyjechali,bo tesciu jest Andrzej zeby mi sie chciało tak jak mi się nie chce ;/ A Wy jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak tanio te rzesolki;] u mnie są za 99zł moze sie w koncu skuszę...fajnie tak sobie doprawic i nie myslec o tuszu do rzes.Angel wklejalas kiedys salon,w ktorym robilas kreski na powiekach.Jak mozesz wklej linka raz jeszcze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam i padam koleżanka wyciągła mnie do bigi wróciłam z 2 pajacami po całe 1.2 zł no i jak nie kupić !? brzuchol twardy ... chyba za długi ten spacer dziś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Byłysmy na spacerku ponad godzinę i Ania fajnie sobie zasnęła. Ogólnie całkiem udany dzień bo dużo udało mi się zrobić. Dostałam zapytanie dość ciekawe ale prawie z drugiego końca Polski i chętnie bym je wzięła ale kurde..... z tydzień po za domem.Jakoś sobie teraz tego nie wyobrażam. Z drugiej strony gdyby wpadło trochę grosza to bym się nie obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja się też wybieram do bigi bo muszę poszukać tego kombinezonu. Fajny spacerek miałaś ale chyba faktycznie długi. Kanatika gratuluję udanych zakupów mikołajowych. Właśnie się zastanawaim co by tu małej kupić. Angel ja też nie słodzę już kilka ładnych lat:) Ineezz jaką książkę czytałaś? ja bym chętnie coś lekkiego poczytała. Kryminał na przykład :D Asiu o co chpdzi z tym tramwajem? bo ja na kawę zawsze chętna jestem. Coś się Muszynianka dzisiaj nie odzywa.Mam nadzieję, że u niej wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere jaką kaszkę pierwszą kupiłaś? Ja mam zacząć od soku z marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranek u nas był wysiew jakiś ! i na wadze i na wycenie. Iza a Wy gdzie macie ? na Strusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja już po wizycie i u mnie tam wszystko ok, powróciłam do stanu sprzed ciązy, ale Pani dr mnie zmartwiła, bo ponoć już mi pęcherzyk rośnie a to znaczy tylko jedno :( zbliżający się okres ;( Buuu ja nie chce już tak szybko ;( Esistere rejestracja na nowy rok ponoć po 4 grudnia ale zawsze możesz spróbować dzwonić wcześniej. A i dowiedziałam się, że nasza wspaniała Dr Dorota prawdopodobnie będzie mieć więcej godzin w Promedzie :) Muszę się wam pochwalić, że dziś po raz pierwszy wybrałam się z małą autem bez mojego M a to znaczy, że ja prowadziłam. Bałam się tego ale jak już wsiadłam i pojechałam to był luz, dobrze, że mała spała. I tak sobie pomyślałam, że chyba już najwyższa pora, żebym się z nią gdzieś wybierała może na czwartkową kawę? Tylko, że ja kawy pić raczej nie chcę, żeby mi dziecko nie szalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dziekuje bardzo :* chyba sie tam wybiore na spacer w przyszlym tygodniu jak jakies potezne mrozy nie chwyca :) Iza my teraz jemy taka http://www.bobovita.pl/home/produkty/kaszki/kaszka-ryzowa-o-smaku-bananowym/ zaczelismy od takiej co sie robi na mleczku mam tez taka na wode tylko ale jeszcze nie probowalam z soczkiem to u nas smiesznie strasznie bylo bo 1 dnia dalismy mu 10 ml 2 20ml 3 30ml itd i strasznie zly byl ze tak malo wiec musialam mu dawac przed albo zaraz po mleczku bo innaczej krzyk byk straszny ostatnio juz dostal 50ml ale dla niego to wciąż mało :) ale musi mu wystarczyc poki co teraz bedzie dostawal pare dni po tyle a pozniej zobaczymy jak bedzie tolerowal narazie jest ok Ania a gdzie w bidze bylaś bo ja bylam w czwartek na strusia i nic ciekawego nie bylo:( choc moze i dobrze bo zrobilam przeglad i mnostwo rzeczy idzie w odstawke takich ktorych ani razu Gniewko nie mial na sobie albo z raz. a kombinezon kupilam ze 3 tyg temu tam taki sliczny szary misiu nowy z metka nawet za cale 21zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uwaga jest taka ze ja bym nie zaczynala rozszerzac diety od marchewki tylko zaczelabym od jablka zeby dziecka nie przytkalao bo po marchewce lubi miec dziecko zaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! widzę, że wszystko ok u Was! Aniu uważaj na siebie! Ale fajnie, że zakupy udane! Moje tez - nakupiłam słodyczy cała siatę! Inka ciesze się, że wizyta zaliczona i wszystko dobrze :-) no i gratuluje udanego wyjazdu - SAMODZIELNEGO! Iza i jak tam zakupy? Byłaś w tej bidze? Bo ja też myślę jeszcze Nati dokupić z jedną kurtkę na zimę! Gniewko wie co dobre! Ja właśnie szukam torciku na urodzinki dla dzieci! http://slodkiswiat.yolasite.com/torty-dla-dzieci.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Krakuska nasza pediatra kazała nam zacząć rozszerzać dietę od warzyw, a dopiero potem owoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beznadziejna pediatra jak jej się zapytam od czego zacząć dietę rozszerzać to pewnie mi odpowie, że od czego chcę, bo póki co zawsze mi odpowiada, że małe dzieci tak mają... Dziewczynki nie straszcie tym śniegiem bo ja nie cierpię zimy brrrr chociaż jak się tak zastanowić to już wolę lekki mróz i słoneczko jak np. tydzień deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×