Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ania to zaraz poszukam, przepraszam przyznam szczerze ze nie zarejestrowałm czy Ty masz chłopaka czy córe ;/ jakieś zacmienie umysłu :d Wysłalm Ci mój bo wydawało mi sie ze 150 zł za połowe Tych ciuszków co ja mam to dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, przepraszam... ale pod koniec ciąży w szpitalu leżałam, a potem wypuścili mnie na 2 tyg, i nerwowe przygotowania do dnia zero, więc nawet kompa włączyć nie miałam czasu. Najważniejsze, że jest już PO!!!!!!!! i jesteśmy z synkiem od piątku w domu. Jeszcze nie za bardzo się wdrożyliśmy, on dużo śpi, w nocy mamy spokój, a o tym, że umie płakać dał znać na serio dopiero wczoraj pierwszy raz (do tej pory piszczał) :) ale coś czuję, że tak łatwo nie będzie... (pierwszy dawał nieco w kość). Kojarzycie studio Metamorfozy na Złotej Jesieni 13? bo właśnie jest grupon za 39 zł na obcięcie włosów i nie wiem czy tam warto pojechać. Muszę coś zacząć robić ze sobą po tej ciąży, już widzę, że zaczęły mi wypadać włosy, a to dopiero początek połogu... No i nie mogę się doczekać kiedy pójdę na basen, jak myślicie, kiedy najwcześniej po cesarce można? pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za jeszcze ciężarne... mi tak trochę szkoda, że jestem już po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe chłopak ale nie jest to pewne na 100% bo pępowina się tam przykręciła ;) i lekarz nie dał 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maryjka na basen to na pewno nie wcześnie bym szła jak po minimum 2 miesiącach :) opowiadaj jak poród:) Ania trzymam zeby był chłopiec bedziemy miec dwóch podrywaczy na osiedlu hahaha Przegladnij sobie et zestawy :) nie wiem do jakiej kwoty chcesz zakupic :) Warto licytować, ale nie na siłe bo częśc aukcji jest ustawionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama cesarka super, czuję się nadal jeszcze jak po operacji, no ale to norma, bliznę mam chyba mniejszą niż poprzednia, ale nerwy były niezłe, bo przyjęli mnie na porodówkę (miałam termin uzgodniony z lekarzem), a na sali pooperacyjnej nie było miejsca i tak czekałam cały dzień i o mało nie spędziłam tam nocy!!! lekarz nawet proponował, żebym się wypisała na własne żądanie, ale nie gwarantował kiedy będzie mógł mnie przyjąć z powrotem bo na Kopernika znów zaczął się remont. Na szczęście kogoś wypuścili do domu i w końcu jak już myślałam, że dziś już nie urodzę, wzięli mnie na salę operacyjną (teoretycznie mój lekarz był już po pracy ale poczekał...) teraz nie wiem jak mu się odwdzięczyć... co kupowałyście lekarzom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kopernika juz na pewno po remontach byłam w tamtym tyg chyba ze cos przeoczyłam :) A kupić hmm jakis dobry alkohol moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel na kopernika jest permanentny remont, w zeszły poniedziałek zaczęli kolejny pion i leżałam z małym w sali na której drzwi się nie domykały a na korytarzu wiercili, niezły czad. Pielęgniarki jak zabierały dzieci to musiały je całe zakrywać pieluszką, żeby pyłu remontowego nie łykały. No i przez ten remont znów jest mniej miejsc :( remont jest w tym skrzydle z lewej strony (ten z widokiem na ogród botaniczny), może byłaś w drugim skrzydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL TY ZŁOTY CZŁOWIEKU :* :* :* mam kilka upatrzonych będę licytować:) tylkko żeby teraz się nie pogubić które ładniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja musiałam trafic jak była przerwa ;/ , ehh no coz ja szpitala na pewnio nie zmienie :D uparłam sie i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo i taki mam zamiar :) hihihiiih :) znalazłam kilka innych ale to muszę się zastanowić którą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do hamowania właśnie teraz takie miałam ... jak jechałam po mame z pracy :( dzieci wybiegły dziadkowi na drogę k... trzęsę się do tej pory i on do mnie z ryjem .... Dostaliśmy kocyk :) 100x140 PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘEEKNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wku****** się po połtorej miesiąca czasu laska co miała mi wysłac butelki mi napisała ;"Witam przesylka zostala wyslana nie jako PACZKA bo takiej opcji w aukcji nie uwzglednilam a jako LIST. List zostal wyslany na adres pss hala targowa ....................... (ul i miasto sie zgadza)- zgodny z danymi wyslanymi automatycznie z formularza allegro, jesli ktos inny odebral pani przesylke to juz za to nie odpowiadam. A.Buczkowska" Kuzwa cała poczte dla firmy odbieram ja listonosz mnie zna 3 lata i wie, że jak cos dużego to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie odbiera 2 razy odebrała kiedys póxniej jakis typ. Dzwoniłam z 6 róznych numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angel hej... no widzisz ja znów w biegu i tylko podczytuje hehe ale czytam i jestem na biezaco:) u nas w sumie nic sie nie dzieje nowego wiec nawet o czym pisac nie ma, moj solenizant od rana grzeczny ale znów mu sie nocki popsuły niewiem co sie dzieje ale od kilku dni budzi mi sie co chwile w nocy z płaczem i nie da sie go uspokoic- razem z Dominikiem jestesmy wykonczeni bo z racji tego ze oboje pracujemy to wstajemy na zmiane do niego. niech juz sie ten etap skonczy bo chodzimy jak widmo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabi, Maryjka ogromne gratulacje z powodu narodzin synusiów!!!! Napiszcie coś więcej! Ineezz u nas katarek już dawno zażegnany! :-), a co do fotelika to już dawno jeździmy w większym (od lipca). Przesadziłam syna na podkładkę, a Natalia odziedziczyła fotelik po bracie. Nie jest to jakieś cudo (Coneco) ale sprawdził się! Sto lat, sto lat dla Kochanego Dawidka!!! Daj się już wyspać rodzicom!!! ;-) Angel... ale zajefajne te ubranka wyszukujecie!!!!!! Ja praktycznie nic nie dokupuje (tylko jakieś dodatki), bo tyle dostałam po dzieciach z rodziny i znajomych, że szok!!! Asia... szkoda gadać normalnie! Ręce opadają! Oby tylko miał rację i wszystko było w porządku, ale dobrze, że idziesz na tą kontrole! Wklejam ten link do fotografki http://magdalenamateja.pl/pl,fotografia-rodzinna-ciaza dzisiaj mam wychodne z koleżankami :-) dzisiaj piwko i pizza!!! pewnie jeszcze coś miałam napisać ale nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia sto lat i buziaki :) Który tort robisz :d ta krówke ? Kanatika moja praca jest jaka jest jak mam siedziec i się nudzić to wole grzebac po róznych stronach D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, dziękuje ;-) W końcu wskoczyłam na pocztę! Asia maluszki są super! Faktycznie przy tatusiu to maleństwa! Ale słodziaki straszne z nich!!! a gdzie mamusia? Ładny ten kocyk - miałam podobny przy Kamilku :-) Ola też taka słodka!!! Taki malutki śpioszek! Ania taka już duża! Piękne ma oczka! Angel fajnie Ci rośnie ten brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co pasowało by kiedys zrobic taki album każdej po kolei :d A brzuch rosnie ale i tak nikt nie wierzy ze to juz prawie 26 tydz ( jutro zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×