Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ja już przestałam się zamartwiać, teraz to już ze 12 będzie ,,,, załatwiły mnie pierwsze miesiąca jak pracowałam, bo ja prace siedzącą mam, i zero ruchu praktycznie przez 8 godzin,,,, a na początku się strasznie słodkim objadałam, później zrezygnowałam ze słodkiego, teraz słodkie sporadycznie się staram , ale resztę jem normalnie, zwłaszcza dużo owoców. Ja się bardziej rozstępami martwie,,,,, smaruje się jak szalona, pelengi, masaże,,,zimna woda, ale nie wiem czy to coś da bo u mnie i mama i siostra spękały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg i 7 miesiąc tak ? to ja mam 6mies i na razie mam kolo 7 , mam prace siedząca po 11 h ;/ Po Tobie nie widać :) chciałam chodzić na basen to efekt jest taki, że byłam raz i 3 miesiąc mam infekcję;/ jedyny ruch to spacer z psem rano i wieczór. Niby jem jak przed ciaża czasem pizza czy chrupki, ale w normalnych ilościach ;/;/; załamka. Co do rozstępów to ja miałam na pupie i na bokach jak sie kości biodrowe kończą, tylko, że ja ważyłam kiedys 70 kg i spadłam na 52 ;/ oczywiście nei zadbałam wtedy:( podratowała mnie teraz ziajka dla kobiet w ciązy , a teraz w sumie mam rosmanowski krem i oliwkę zwykła :) Moja Mama nie ma wcale rozstępów, a mama i siostra dbały o skórę w ciazy ? Bo wg mnie to kwestia uzywania jakiegokolwiek kosmetyku byle tą skórę uelastycznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel rozstepy w ciazy to kwestia genetyczna jak masz miec to chocbys uzywala kosmetykow za tysiace to i tak je bedziesz miec :) dbajac o skore poprostu mozesz miec ich mniej :) ja dbalam, smarowala i co mam ich tyle ze az wstyd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępy są genetyczne,,,niestety,,,, no to malutko,,, spokojnie norma , taka zdrowa norma jest do 14 kg,,,więc na pewno się zmieścisz,,,, w momencie kiedy się zaczyna puchnąć jest najgorzej bo to woda waży dużo i cię rozsadza dosłownie od środka dlatego się rozstępy na sam koniec robią, No i waga też do wzrostu proporcjonalnie wzrasta,,,, wiadomo że dwie dziewczyny będące w jednym miesiącu, gdzie jedna ma 150cm a 2 180cm , najprawdopodobniej będą miały inny przyrost wagi,,,, ok, zbieram się bo zaraz znajoma ma przyjechać po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska dlatego ja nie uzywam kremu zza 100 zł bo po pierwsze nie mam kasy na niego a po drugie nie daje gwaracncji :) a tą ziajke sobie spróbuj bo ona spowodowała , że te stare rozstepy mi poznikały9 miały około 4 lat0 wiadomo, że nei całkiem ale sa mniejw idoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w końcu zasięg ... od wczoraj nie mieliśmy prądu, więc tatko nie zrobił nam zdjęcia ;/ bo w ciemności to ciężko coś zob :) a Angel dasz radę tylko tylko zjeść ?! bo ja zauważyłam że stałam się pochłaniaczem chleba codziennie idę do buczka i kupuję sobie inny ;) co prawda nie zjadam całego ale na dzień potrafię wciąć kilka kromecek ;) ja na razie mam swoją wagę z przed ciąży i utrzymuje się ale jak długo ?! Gosiaq jakbyś gdzieś widziała 36-38 to daj znać jak wrócisz ja mam zamiar jutro wybrać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wracając do gentyki Moja mam + 30 kg brak rozstepów u mnie przy zwykłym tyciu + 10 kg i póxniej -18kg , rozstepy wszędzie :) nie ma zasady :D Aha moja mama była ostatanio u ksometyczki na falach radiowych ( mam nadzieje ze dobrze pamietam) i sie pytała właśnie czy to dobre na rozstepy po ciazy i laska jej pwoeidziała, że tak. Więc jak się zrobią to będę sie kuponami z grupona obkupywac :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem takie dni, że np zjem 2 kawałki pizzy i tyle, albo np dwie bułki :) wszytsko zalezy od dnia :) Czasem mi się zdazało , że zjadłam bułke i dalej byłam głodna, wiec zapijałam sięw odą z sokiem i powiedzmy jak dalej mi się chciałot o po 1 h zapychałam sie np jogurtem :) zazdroszczę ze trzymasz wagę :) Ja tak wizualnie jak patrzę an siebie to nie wyglądam jakoś bardzo tragicznie ale wole swoje 57 albo nawet 56 kg :) bo te 52 kg co wazyłam po odchudzaniu to było za mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w maju 2004r ważyłam ok. 66kg udało mi się zejść do 50kg poznałam swojego i jakos zaczęło rosnąć mmm teraz mam 59 tyle ze ja w 4tyg zrzuciłam 4kg bo tak mnie wymiotowało. mam na prawym boczku z 4rozstępy ale nie widoczne bo zawsze jakiś peeling krem itp ale teraz zauwazylam na udach pojawiajacy sie cellulit którego się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze widze, ze jestem szczesciara!!! Po dwoch ciazach - ani jednego rozstepu!!! A przytylam calkiem sporo w kazdej ciazy po 18 kg! Takze rowniez mysle, ze to sprawa genow. Tyle, ze po pierwszej ciazy wrocilam do swojej wagi 54 kg, a teraz jeszcze nie! :-( ale jestem w trakcie powrotu, tylko dystans dlugi i meta daleko ;-) jak tam nasza Inka - wiecie cos? Gosiaq ja przy synu rowniez bylam iscie przekonana, ze to dziewczynka... Od 5 mca ciazy Pani dr potwierdzala plec! Wyprawka - urocza! No i co bylo zrobic - Kamil jezdzil w rozowym kombinezonie i rozowej czapie - nie mowiac juz o innych dziewczecych atrybutach! ;-) nawet po porodzie zdazalo mi sie powiedziec np. Przynies mi jej butelke itp. Nie mowiac juz o tym, ze do brzucha ciagle gadalismy Natalciu! Jednak minal czas i znowu miala byc dziewczynka, ale tym razem zachowawczo kupowalam neutralne kolorystycznie rzeczy, ale udalo sie i jest z nami Natalka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi też się cellulit robi na udach , mam bańkę chińska, ale masowałam się może ze 3-4 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam ogonek na zdjęciu więc nie ma szans na dziewczynke :d No ja przy moim trzymałam wage jak sie poznalismy było 70 i przy nim mi spadła, ale ja trenowałam 3-4 razy w tyg a wciązy to słabo. Bo tylko na zaj dla kobiet chcieli mnie zapisać a one w tyg rano jak ja jestem w pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika ja jeszcze nie wiem .. choć na początku nie zależało mi to teraz chciałabym wiedzieć ... większość mówi że chłopak, ale co będzie to będzie... czekamy dalej ehhhhh będzie chyba ciężko ;) z doprowadzeniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... melduje sie ze jestem i podczytuje ale mimo ze chodze do pracy na 6h to i tak brak czasu:( przychodze to zajmuje sie Dawidkiem bo tesknie za nim strasznie... albo sie dze z D bo teraz tez mało nam siebe:) Inka gratulacje jesli juz urodziłas... w koncu co?:) to teraz sie zaczna noce nie przespane hehe na poczatku to jest masakra:P pozdrawiam wszystkie mamusie, i brzucholki:) aha, ja tez jestem za tym jak Ineezz ze jak ktos nowy dołacza to zanim dostanie hasło na poczte to musi troche popisac i wzbudzic zaufanie bo wiadomo jak to jest:P a na kafe to juz wogole!!! miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iwcia i jak w pracy :)) zawsze to inaczej niż cały dzień w domu :) Babcia się z malutkim dogaduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Iwcia super wiadomosci - najwazniejsze,ze wszyscy zadowoleni...dzięki za poparcie odnosnie @ pisałam już,że Majcia raczkuje i siada rowniez z pozycji do raczków? :D:D rano od siódmej wspona mi sie po ławie hehehe Iwcia jakie macie buciki ?? kanatika a Natalcia ma już pierwsze boootki?? u mnie tez 0 rozstepow :D angel :********* ania mam dwie poczatkowe butelki noofki sztuki tt - babka dala mi gratis przy zakupie spacerówki...ehh nie trafiony gratis z jej strony :/ ja dzis z Mają trzy godziny bylam na spacerze na placu zabaw oj piasek się podobał ledwo co ja wyciagnelam stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopiero zajechałam do domu,,,,niestety, żadnych w rozmiarze 36 nie trafiłam, natomiast sporo fajnych głównie H&M w rozmiarach 40 -42 było,,,,, ale nawet na mnie za duże , nawet benetona ciążowe były , 3/4 w kolorze cappuccino , ale tak jak pisze wszystko duże,,,, Ja za to kupiłam ,,, hit sukieneczkę , z metką nówkę sztukę firmy mamas&papas za 1złoty 80groszy,,,,, :D oczywiście jak tu kanatika , liczę się z tym że może być pomyłka,,,,, ale pytałam się kobitki gdzie robiłam USG o trafność "diagnozy" i le jest % żeby się pomyliła,,, to stwierdziła że przy takim sprzęcie jak oni mają to co najwyżej 1% więc wierze że jednak nie będę musiała się pozbywać tych wszystkich dziewczęcych rzeczy :) A z ciekawości, czy którejś jeszcze się nie sprawdziło z tego tematu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz za co te buziaki:D tak myslałam, że z małymi lipa:) Wiedziałam, że Maja czeka na swoj czas po prostu :) ja butelek nie mam jeszcze hehe mam cumle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorna pora, w pracy jest super- swietna atmosfera, co najwazniejsze i ja czuje sie szczesliwa, babcia moja daje rade bez zarzutów. tatus tez chociaz wiadomo zmamusia byłoby lepiej:p Ineezz my mamy adidaski ale Dawid nie chodzi w nich narazie tylko ubieram mu zeby mu stópki nie marzły jakies Nike. dziewczyny mam kolezanke co dopiero w 39tyg poszła do innego lekarza ktory powiedział ze bedzie miała jednak synka-cała wyprawka kupiona i imie wybrane. strasznie sia bała ze nie pokocha juz synka tak jak na ta chwile kochała corcie... a teraz by go juz nie zamieniała na zadna corke. ale takie przypadki sie zdarzaja- mi na usg Dawidek tak fifarka wystawił ze nie było watpliwosci, gdzies mam nawet na kompie to zdjecie z usg jak znajde to wysle na poczte:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz gratulacje dla Maji!!! w koncu przyszedł na nia czas hehe nagraj ja:) moze pisałas ale ja jestem w tyle z forum:( pisałam dzis do Inki pisała ze zakochana w malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika, a masz zdjecia usg z tej nietrafionej "diagnozy" bo z checia bym ze swoimi porownala;) tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika, a masz zdjecia usg z tej nietrafionej "diagnozy" bo z checia bym ze swoimi porownala;) tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;D angel a buzki tak se a co ;D fajne zdjecia dodajecie z iwcią ja tam wole sie nie dopatrywac co gdzie i jak;D iwcia nagram jak mezowy aparat w koncu zostawi w domu (do pracy nosi) i mamy dolna jedynka.kazdy dzien cos nowego przynosi i to jest super :D inka juz urodzila to serdeczne gratki dla mamusi;)niech się Olcia zdrowo chowa;) w sumie to dziewczyny urodzily jedna po drugiej beda sie mogly wymieniac info na czasie ja tez szukam dzinsow ale zwyklych nie ciazowych :D macie jakies propozycje?najczesciej kupuje w big starze moze w tym h&m popatrze,ale widze,ze same wielkie nr a na mnie to 36 pewnie bylby za duzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz dziekuje :****** Kurcze juz ząbki teraz to już chyba pójdzie szybciutko :) Hmm jeansy to może w terranovie popatrz ? Ja tam kupowałam kolorwe jeansy tzn sobie białe i czarne natomiast siostrze mojego fioletowe, opne jak sa na promocji koszuja 29 zł, 39 zł, normlanie chyba 79 lub 89 zł:) Zazdroszczę sama bym z chęcia juz takie ubrała a tu dupcia rośnie;/ Wtrzucem Wam fotke z przed dwóch dni jest już duża róznica w ielkości brzucha w półtorej tyg w pasie + 5-6 cm. O dziwo biust nie rosnie jakoś starsznie :) No wysłałam jej smska wczoraj :) Fajniutko :) Zauwazyłam, że etraz starsznie duzo dziewczynek się rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×