Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

kanatika Inka pisała, że słabo ze skurczy nie było:( Ale ma sale rodzinną z wanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Iza się nie odezwała ;[ moze jutro?! proponuje ustawic się pod Promedem wtedy obie się odnajdziemy.Iza pisz koniecznie skoro tzrba Anulke ratowac krakuska SUPER! buziak dla dzielnej Patusi.I co był parking ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna,ale nie moj kolor jak dla mnie za jasny do sypialni... przy okazji maila.Od teraz nie dajemy go "świeżym" osobą mimo wszystko są tam nasze zdj i tel moze nie wszyscy chcą,aby KAŻDY miał do nich dostęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewo mam ciemne dlatego wybralam jasna :) jeśli sobie nie życzycie nie musze wchodzić w maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie bez urazy tak pisze na przyszlosc :) wlazlam i widze Gosi fotki a Twoje gdzie?:P Gosiu piękne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl byl :) tylko mam stara mape w nawigacji i jeszcze nie bylo tego numeru :) ale jakos sie tam odnalazlam :) rach ciach zalatwilysmy i bylo z glowy oby teraz sie ten zabieg przyjal i nie bylo nawrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to czekamy :) krakuska tak myslalam,ze przy takim wielkim szpitalu musi byc parking.Na czym polega zatkanie kanaliku łzowego??dziecko jak placze to bez łez?oswiec mnie :)bylas przy zabiegu?mala strasznie plakała?Maja jak miala sprawdzane dna oczu to tak nawet,myslalam,ze bedzie gorzej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel nie no coś Ty tak napisałam,bo teraz to rozne rzeczy w tym internecie się dziją;P przepraszam jak kogoś uraziłam nie chce zle;P po prostu poznajmy chociaz troche osobę a pozniej mozna dac jakis tam namiar to moje zdanie ale wiadomo poczta jest wspolna najwyzej ja usune swoje dane i bedzie po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatkany kanalik polega na tym ze oczko caly czas ropieje i do tego lzawi i nie pomagaja masaze ani przecieranie sola :/ bylam przy zabiegu, mala plakala ale nie dlatego ze bolalo bo tam gdzie wbijaja igle w oczko byla znieczulona ale dlatego ze byla unieruchomiona i nie mogla wierzgac nogami ani ruszac glowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie obrazam;p;p luzik wiem ocb :) masz racje tel s tam;/ dostałam kolejna siatke ubranek:) kurde u dorosłych tez sie zdarza tak z tymi kanalikami ? jak oni to przetykaja ? U inki cisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co gdzies wyczytala to sie zdarza i u doroslych stad wiadomo ze to nie boli jak przetykaja :) Z tego co widzialam to wbijaja taka igle gdzies w okolicach kacika oka dokladnie nie powiem gdzie bo tego nie widzialam i przez ta igle strzykawka cos tam wstrzykuja zeby sie przetkalo a potem szybko dziecko obracaja glowa w dol zeby ta ropa wyplynela noskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Krakuska mnie rowniez wydawalo sie, ze nie tyle chodzilo o bol podczas przetykania kanalika, co o ten brak ruchu (Kamil byl owiniety przescieradlem - wystawala tylko glowa) - ale i tak nie bylo to mile przezycie! Dlatego ciesze sie, ze macie to za soba! Strasznie jestem podekscytowana jak ktoras rodzi! Od razu przypominaja mi sie moje porody! Fajnie, ze Inka trafila na wolna sale do porodow rodzinnych :-) ciekawe kiedy nadejdzie dobra wiadomosc?! Ja mam chwilowego fiola porodowego ;-) codziennie o 8 rano ogladam porodowke na TLC, chociaz tam jest nieco inaczej niz u nas! Ania sypialnia calkiem, calkiem. Zazdroszcze tak duzej szafy! Co do hasla na poczte to nie martwcie sie - nie mam zacnych zamiarow! Jak tylko przegram zdjecia z aparatu to rowniez wrzuce na poczte :-) chociaz jest sporo racji w tym co piszesz Inezz, do konca nigdy nie wiadomo kto jest kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u nas tez ja owineli przescieradlem po sama szyje :/ no a ze ona uwielbia wierzgac nogami to sie wsciekala ze nie dala rady , mam nadzieje ze najgorsze za nami i nie trzeba bedzie powtarzac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanatika Ciebie też absolutnie nie miałam na myśli,bo tak mowiac szczerze jestes dluzej niz ja na tym temacie wiec kto jak kto,ale Ty "zasługujesz" na hasło do poczty:P a poza tym "znamy się" skądinąd(fajne słowo) :D hehe to faktycznie masz fioła na punkcie porodówki;D angel moze inka urodzila i zbiera sily ;D czekamy... krakuska o masakra serio igłę w oko wbijają brrrrrrrrry aż mnie ciary przeszły ja bym nie wytrzymala takiego widoku mimo,ze nie boli to jednak...na pewno nie będzie trzeba powtarzac ..oby dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dzień :) ..............................................................................................................Coś na dobry początek dnia :) http://pozytywna.pl/media/thumbnail/cf/0d/cf0d761f7ee69c1439b66f45d5096c8b.jpg ..............................................................................................................Trzeba być nawiedzonym żeby chwile po 6 rano zapiekanki robić na śniadanie :) , zwłaszcza jak się wstawać nie musi :) Ale wczoraj jakoś sobie ubzdurałam, a stwierdziłam że na noc za ciężkie i że na śniadania sobie zafunduje :) mniam ,,,, z pieprzem czosnkowym i bazylią .... ..............................................................................................................Muszę wrócić do zażywania magnesu bo mi się brzucho zaczyna stawiać znowu ,,, od samego początku łykam garściami przepisane przez lekarza witaminy, ale mam już dość, przez zgagi na chwile przerwałam i wyniki mi się w cale nie pogorszyły, więc później już zażywałam sporadycznie,,,, i wyniki dalej były dobre,,,, więc myślę że jak co 2 dzień sobie łykne kilka to się nic nie stanie. .........................................................................................................Mnie dziś znajoma na ciucha ciągnie, wiem że szukacie ciążówek roz 36, jak trafie jakieś fajne to wziąć którejś ???? bo mogę kupić a u mnie by był odbiór, albo gdzieś gdzie się umówimy ??? Tak tylko pytam bo mi często coś w ręce wpada . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziła ??? No to sie bardzo ciesze zaraz wysle gratulacje :) Pisała cos o porodzie ? Mma nadzieje, że szybko i sprawnei jej posżło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki fajny ten obrazek:) Na poczcie jest numer do mnie to pisz jak cos :D odnosnie spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, zapisze, dochodzą Ci mmsy ??? to jak coś trafię to fotkę zrobie i prześle żebyś zobaczyła czy się podobają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodza :) szalejesz :) hehehe Do porodu to chyba Ty jestes nastepna :D A ja po Tobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że ja ??? ja za 2 mce około :) ale to różnie bywa :D ,,, za 2 tyg idę na to ostatnie USG , niby już nie genetyczne ale sprawdzają wszystkie przepływy itp, czy się wszystko dobrze rozwija, nie tylko rozmiary dzidzi,,,,, a jestem zadowolona, chodzę na Dietla 111 do Ultramedici , Babka która mnie bada nazywa się Totko,,,, wszystko poopowiada ze szczegółami, gdzie jaki narząd jest, jakiej wielkości, daje serducha zawsze posłuchać :) od niej pierwszej się dowiedziałam że dziewucha będzie , później podtrzymywała cały czas tą tezę więc mam nadzieję że się sprawdzi :) bo mam wyprawkę iście dziewczęcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na rakowicką :) kurde załamałam sie jakim cudem w tydzień przytyłam prawie 2 kg:( nic tylko sie powiesic;/ no Tak nastepna Ty bo dziewczyny co sa od początku urodziły Iza, Asia, Inka :) ja dopiero na styczeń jestem :) Ania na luty :) Iwcia juz ma malucha krakuska i kanatika tez , a no i jesczez esister oan jest żadko ale tez juz urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to wychodzi że ja następna,,,chyba że ktoś dołączy z krótszym terminem :) Ja właśnie faszeruje malucha dawką morderczej gry na skrzypcach Vanessy Mae , Jakoś mnie na nią coś wczoraj wzięło i dziś postanowiłam posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona ma sympatyczną muzykę :) ile przytyłas do tej pory ? Kurde ja dzis oprócz bułki to zjem serek wiejski jogurt i jabłko i koniec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×