Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inka serdeczne gratulacje - bo jakoś wczoraj do mnie nie dotarło!!!!! Dużo, dużo zdrówka dla Ciebie i Olci!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak tam Asia - pisała coś???? Fajne te Wasze zdjęcia "sisiaków" ;-) na poczcie - ja nie mam niestety takiej pamiątki!!!! Gosiaq tak jak wyżej pisałam to było ponad 6 lat temu, więc mam tylko wydruk papierowy z usg, ale tam i tak nie widać tej części!!! jednak byłam mocno zdziwiona, ponieważ Pani dr 3krotnie potwierdzała płeć żeńską ;-). Ale pomimo pomyłki byliśmy bardzo szczęśliwi!!! Iwcia fajnie, że wszystko się układa, że jesteś zadowolona!!! Chłopakom tez wyjdzie to na dobre! i Babcia zadowolona - super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz brawa dla Mai za nowe umiejętności, no i za zębolka!!!! Moja nadal leniuchuje!!! siedzi tylko zadowolona, a o raczkowaniu czy wstawaniu nawet nie myśli!!! My mamy już 4 ząbki :-) Fajne te Wasze brzusie!!! Takie laski z Was, ze aż wstyd wysłać mi obecne moje fotki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel,a gdzie ten sklep jest u nas w miescie? pewnie po galeriach musze patrzec?szczerze?to raczej wole zwykle niebieskie jeansy niz jakies kolorowe zle bym sie czuła taka "na widoku" :) brzusio no fakt widac roznice co sie dziwic Krzysio rosnie ! juz sie doczekac nie moge jak Ci ten brzusiu porzadnie wywali :D fakt duzo dziewczynek się rodzi. kanatika dzięki;) to Natalcia sporo ma zabkow ! moze pocwicz z nią to pozycje do raczkow Mai takie cwiczenia pomogly! czyli butkow na razie nie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz przepraszam, że się nie odezwałam ale wylądowaliśmy w końcu z mała u lekarza i nie miałam nawet kiedy się odezwać. Dostaliśmy przykaz żeby kupić delicol ale okazuje się, że na nas nie działa;/ w razie czego jakby któraś potrzebowała to mam od wczoraj otwartą buteleczkę-zużyte 16kropel. Gratulacje dla dziewczyn i dużo zdrowia dla Was i maluszków :) Udało mi się dokończyć ten projekt. Nie wiem tylko czy zostanie zaakceptowany. Czekam jak na szpilkach. Ogólnie u nas tak sobie. Mała mimo Sab Simplex daje w kość. Okropnie ją te gazy męczą a ja jestem padnieta. I witam wszystkie nowe Dziewczyny :) Im nas więcej tym lepiej. Ciekawe jak kiedyś pójdziemy wszystkie na kawe ile nas będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel widać różnicę jeżeli chodzi o brzuszek. Śliczniutki :D Nie wiem gdzie te Twoje kilogramy dodatkowe ale wierze Ci na słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem gdzie ty masz kilogramy,,,,, przecież po tobie w ogóle nie widać żeś w ciąży.... ..............................................................................................................Wysłałam na pocztę dwa ujęcia " że niby dziewczynka" :) po tych ujęciach została określona .... czy coś nie wyskoczy pewnie dowiem się podczas porodu :) ..............................................................................................................Dzwonił przed chwilą mąż , że jego dziadka zabrali do szpitala :( ,,,, ostatnio już marniutko wyglądał,,,,na prawdę mam mega nadzieję że wyjdzie , że go wyleczą bo miałam cichą nadzieję że zdąży wnuczkę zobaczyć zanim się z nami pożegna,,,,Wspaniały człowiek z niego jest ,,,, w grudniu będzie miał 98 lat . mam nadzieję że doczeka tych urodzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Inezz terranova jest w galeri Krakowskiej , oni maja zwykłe jeansy niebieskie szare itd :) Jakościwo wiesz średnio na jeża, ale ja np za big stary dałam kupe kasy dwa miesiące i kosz;/ Asia nic nei pisała na razie , ciekaw eczy już w domu jest :) Iza super ze się udało ja tą moją mgr odpóściłam całkiem ;/ Trudno powtórzę semestr będzie powód do wyjścia z domu :D A kg mam na tyłku i w brzuchu widać różnicę :0 Juz chciałbym żeby było po :) Słysząłam, że najwięcej pomyułek przy okresleniu płci jest własnie przy dziewczynkach, bo wargi są jeszcze duże i mozna źle zinterpretować :) Gosia trzymam kciuki za Dziadka ja nie poznałam jednego bo zmarł 2 tyg przed Moim urodzeniem :( kurde jakos sie nie moge przyzwyczaić Krzysiu , krzysztof Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) uf w końcu się udało i się zalogowałam jakiś problem miałam. Inez mnie się strasznie podobają te buteleczki choć większość mam Aventa bo dostałam od koleżanki odciągacz z butelkami :) a co do TT to dostałam jeszcze w prezencie smoczusia jaki on maciupki ... hihiihi a co do spodni widziałam kilka fajnych prostych i rurek w lee ale to rzecz gustu ;) jest jeszcze na zwierzynieckiej taki outlet tam też są fajne ciuszki w szczególności małe rozmiary :) Angel Ty to majutki masz ten brzuszek ja mam 6 tyg mniej a mam większy tyle że ja zawsze go miałam ;d lubił troszkę odstawać Wczoraj było w pyt na śniadanie o kolkach od 4tyg się zaczynają ;/ tego się obawiam ! Idę zrobię jakieś zdj brzuszka i Wam prześlę :) oczywiście jak jakieś wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno jak go zobacvzysz kiedys w realu to ocenisz czy taki malutki hehe mi juz przeszkadza :D Ehh zastanawiam sie jak szybko będę mogła wrócic na fitness :d Co prawda mój się zapiera ze nie zostanie z małym sam mimo ze zna lepiej dzieci niz ja ale od czego jest mama wnuczkiem sie na godzine nie zajmie :D Akurat na biezanowie otwieraja platinum nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja chodziłam na vacu przed ciaza do platinium pozniej do perfectgym ale to na bieznie i orbitreki ;) wiem wiem ze otwieraja ja juz swojemu to juz oznajmilam ! to fajnie bedziemy razem chodzic ;p hahaha ;d juz zrzucam zdj na komp i wrzuce na maila ja mam dzis 17 tydz i mam wiekszy brzuch niz Ty !!!!!! tyle ze ja mam duzy biust a teraz to w ogole 80c ledwo sie mieszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kolki zaczynaja sie naogol ok 3 tygodnia zycia ( niestety bywa ze wczesniej ) a koncza sie naogol ok 3 miesiaca bo wtedy uklad pokarmowy dziecka jest juz na tyle rozwiniety ze umie sobie z wieloma rzeczami radzic :):) Gosiaczek zdrowka dla dziadka :* Kurde nie wiem gdzie ale chyba ominelam to ze Inka urodzila wiec Gratulacje dla mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się ze mnie nie śmiać ale uwagi przyjmuje ;) hehehhe przepraszam za brudne lustro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też chodziłam na vacu do paltinum , do tego na teligi :) może sie kiedys widziałyśmy :D Ja biust mam z 70 e na razie , ale jakos nie jest powalający mógłby już nie rosnąć :d Kurde to ja źle musiałam przeczytac ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo ja chodziłam co drugi dzień ;p powiem że byłam zadowolona z tego ;d tylko później zaczęłam z koleżanką tam do perfekt gym na zakopianke jezdzic, ale mam zamiar wrocic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam 2 razy w tyg od stycznia, bo musiałam z karty jednej zrezygnować :) ostatnio byłam w kwietniu, na sol tez tam chodziłam namiętnie te alski wszytskie znałam hehehe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaa popatrz jaki ten świat mały .. mnie został jeszcze karnet na sol hahahahha ;) mam opisać gdzie się znajduje ;d :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odsprzedałam koleżance na vacu a mamie na solr :d miałam zrobiony zapas jak była promocja heheh No strasznie mały :) Jesteś podobna do Mojej koleżanki z liceum :) oj soalrium mnie kusiło na poczatku zeby iśc , i w ziemie będzie mnie też ciągło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 90 ;) ejjj wkurzyłam sie wyszukałam w końcu spodnie na all co Wam pisałam ze znalazłam w h&m po 150 i pisze do laski bo dala licytacje od 55 ze je moge odkupić na kup teraz za 60 a ona wywaliła mi ze jak na kup teraz to za 100+przesyłka hahahhahah żenada chodziłam do XXV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta szkoła co jest przy dużej górze ? Ja do 41 :) heheh daj spokój ja moje tez miałam miec na kup teraz ale ktoś zaczał licytować ;/ jak nie pójdą za 40 zł to nie biore;/ niby więcej niz ja ale ja tego nie widzę, ja mam 87 teraz ;/;/ ja mam upatrzone takie rurki http://moda.allegro.pl/ciazowe-rurki-tu-s-i2575772109.html najwyzej je kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to już lepiej dołożyć i nowe kupić ;) fajne :) kupiłam sobie na tomexie s/m ciążowe super co z tego jak mi wiszą na nogach :( Bo Ty malutka jesteś .. ja zawsze miałam brzuszek i cycuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o LO na Telimeny ;) a podstawówka to 124 na starym Biezanowie ;) fajne te spodnie ale Ty to malutka jesteś więc masz mniej ja zawsze miałam brzuszek i cycuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o LO na Telimeny ;) a podstawówka to 124 na starym Biezanowie ;) coś mi jakieś błędy wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to ona jest koło wiezowców tych trzech :d tam jest taki duzy pawilon :) hehehw eim bo miałam faceta z tamtad ;p;p;p No nie wiem czy ja taka malutka ;p jak bys w realu zobaczyła to ja nie mam budowy takiej gibkiej jak niektóre laski , mam raczej taka masywniejsza sylwetke. plus tylko ze jak tyje to równoc cycki + biodra Na tomexie fajne staniki kupiłam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×