Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

noo to ona jest koło wiezowców tych trzech :d tam jest taki duzy pawilon :) hehehw eim bo miałam faceta z tamtad ;p;p;p No nie wiem czy ja taka malutka ;p jak bys w realu zobaczyła to ja nie mam budowy takiej gibkiej jak niektóre laski , mam raczej taka masywniejsza sylwetke. plus tylko ze jak tyje to równoc cycki + biodra Na tomexie fajne staniki kupiłam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to ona jest koło wiezowców tych trzech :d tam jest taki duzy pawilon :) hehehw eim bo miałam faceta z tamtad ;p;p;p No nie wiem czy ja taka malutka ;p jak bys w realu zobaczyła to ja nie mam budowy takiej gibkiej jak niektóre laski , mam raczej taka masywniejsza sylwetke. plus tylko ze jak tyje to równoc cycki + biodra Na tomexie fajne staniki kupiłam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to ona jest koło wiezowców tych trzech :d tam jest taki duzy pawilon :) hehehw eim bo miałam faceta z tamtad ;p;p;p No nie wiem czy ja taka malutka ;p jak bys w realu zobaczyła to ja nie mam budowy takiej gibkiej jak niektóre laski , mam raczej taka masywniejsza sylwetke. plus tylko ze jak tyje to równoc cycki + biodra Na tomexie fajne staniki kupiłam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to ona jest koło wiezowców tych trzech :d tam jest taki duzy pawilon :) hehehw eim bo miałam faceta z tamtad ;p;p;p No nie wiem czy ja taka malutka ;p jak bys w realu zobaczyła to ja nie mam budowy takiej gibkiej jak niektóre laski , mam raczej taka masywniejsza sylwetke. plus tylko ze jak tyje to równoc cycki + biodra Na tomexie fajne staniki kupiłam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to przez ten wiatr ;) hehe kurde ale zimno się zrobiło brrrr jeju jak ja czekam na tego pierwszego ... bo wtedy idziemy do pana doktora ;d uwielbiam patrzeć na tą moja kruszynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mi jest paskudnie, a ja musze iśc na kopernika ;/ oczywiście w aucie parasola nie mam ;/ ja sie na wizytę nie umówiłam jesczez byłam teraz 11, 8 chyba dopiero glukoze zrobię bo nie mam innego wolnego dnia zeby isc , wtedy tez mam dentyste ( brr ostatni ząb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja idę w przyszły czw na przegląd mam nadzieje że nic się tam nie podziało ;) muszę zacząć szukać jakiegoś płaszczyka na taką pogodę ... zastanawiam się nad żydem czy się w niedziele nie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 4 zrobiłam, ostatanio mnie skasował na 300 zł prawie ;/ wiec etraz ide na nfz. Zostana mi tylko 3 srebrne do wymiany oczywiście za darmow w ramach nfz i kamień sciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole teraz bo dla mnie to ogolnie ejst trauma jak mam iść do dentysty a teraz to nawet znieczulenie jest na nfz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za namiary spodniowe.Bede miala w nd wychodne to pewnie sie porozglądam po galerii.Lee są spoko,ale cena..... Aniu mnie się wydaje,że jednak angel ma większy brzuszek jesli juz porownujemy;P ale tez jest dalej z tyg niz Ty butelki tt maja fajny kszalt,ale ja patrzylam na cos innego zreszta babka dala mi ze smoczkiem poczatkowym, a moja juz miala wtedy skonczone 6mies i szkoda mi bylo kasy na kupno z wiekszym przeplywem jak mam w domu avent i lovi.Stoją więc dwie nie uzywane. Iza nie ma sprawy jak bedzie Ci jeszcze potrzebny to smiało daj znac.Termin waznosci kropli jest chyba do 2014 r oj pogoda się popsuła na dobre ;/ Angel kupilam jeden z tych polecanych kombinezonow przez Ciebie.Przejsciowy taki jesienny z Disneya ten puchanty i rozowy :P jednak sie skusilam dopiero wczoraj,bo cena mnie porazila (za tak mało) 29,90 za nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się ciesze :) Inezz ania ma niby więcj w brzuchu niz ja ale wydaje mi się , że każda z Nas ma inny kształt :) Paskudnie a ja na 6 do szpitala a parasola brak wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;):) a i buziak za pomoc :* gosciu mi napisał maila,ze juz wysłał kombinezon zastanawiam sie czy nie za duzy bedzie rozmiar rozmiarowi nie równy najwyzej bedzie troche luznawy a i pod spod cos sie zmiesci;D ja jestem daleka od porownywania brzuchow sama mialam taka schize ze cos moze byc nie tak,bo brzuszek byl nie duzy Po co do szpitala?wizyta,badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po skierowanie do okulisty :) no mi każdy ówi ze po mnie nie iwdac, a znowu mi się wydaje ze ja taka wielka jestm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel tos Ty w koncu anioł nie kobieta ! :D ciekawe co okulista powie moze da zielone swiatlo do porodu SN :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz nie przesadzaj , :) hehe ja nie chce sn :D nie no dzis po skierowanie zobaczymy na kiedy dostane termin bo na kopernika jest ciezko się dostać. Zalezy mi, żeby tam iśc bo cała moja dokumentacja jest w Klinice Zeza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawde to angel to jest połowa mojego nika :d uzywałam innego tutaj :d a cała nazwa ANGELofDESTROY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah wiedzialam ze taka bedzie reakcja :P nie nastawiaj sie całkiem na cc,bo moze sie rozczarujesz :P nick spoko a czemu nie masz calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz zapodaj linka z tym kombinezonem ?:) Angel rozumiem ze masz trzy srebrne plomby tak ? czy cos pomieszalam :) Kurde tak sie zachwycalyscie tym bigiem szmateksem ze sie dzis wybralam na wroclawska bo tam jest spory ale jest na wysokim pietrze i sie okazalo ze winda popsuta :/ wiec wrocilam do domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pisałam kiedys o usuniecie konta ;p nie chce sn ;p;p;p;p kurde nie wiem jakos przeraza mnie pozniej to wszytsko jak takeigo"arbuza" przecisnac :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska tak zostały mi 3 :) jedna ostatnio wymieniłam :) okropny jest ten pył co przy nich leci :) aaa no i ja je mam z 15 lat juz wiec pora na nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko na nfz darmowe sa tylko czarne plomby :) za biale trzeba zaplacic :) ja chodze na nfz ale do prywatnego gabinetu i za biala plombe place 100 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze cie przeraza,ale to najlepsze dla dziecka kochana nie Ty pierwsza i nie ostatnia bys tak rodzila jak dziecko bedzie wyjatkowo duze to robia cc ja jestem moze jakas inna,ale mnie przeraza cc ta cala operacja,blizna pozniej dbanie o to aby sie dobrze zagoilo no masakra............ krakuska a mialam pisac czy masz jakis jesienny kombinezonik dla swojej krolewny,bo sa rozne rozmiary ! wczoraj bylo kupionych 5 dzis juz jest 10 ida jak cieple buleczki,ale opyla sie:D http://allegro.pl/show_item.php?item=2633255884

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przeraża i sn i cc ... ale co ma byc to będzie :) tak jak Ineezz napisała nie ja pierwsza nie ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mamy taki jeden polarowy ale nie wiadomo jak dlugo w nim pochodzi :) i mysle nad zakupem i tak sie waham troche bo ja bardziej preferuje cieple spodnie i kurteczke niz kombinezony :) ale mysle ze kombinezonu nie kupic zeby byl na spacery a do auta kurtke i spodnie :) Inezz tyle ze niektore kobiety nie sa stworzone do porodu sn :) calkiem mozliwe ze u mnie strach przed porodem sn zatrzymal cala akcje i isc nie chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania no slodziaki takie milusie... mnie to tez wnerwia ze za biale blomby trzeba placic i mam czarne na szczescie z tylu to nikt nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×