Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inezzz, szkoda maluszka,,,, taka pora niestety,,,, ja wczoraj wyszłam wieczorem po kąpieli prosto na pole,,,, i też się obawiałam ale na razie spokój,,,, . Szybkiego powrotu do zdrowia bo słyszałam że przyszły tydzień ma być ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Rodzina Moja jakoś nie była bardzo odkręcona ot zwykła szara rzeczywistość i marzenia osob które sie niestety mijały, ja jestem jedynaczka Skorpionem z krwi i kośći mój Ryba, przeszłam tez swoje ale w związkach niszcząc jedngo faceta za drugim o co zapewne nie jeden ma żal ,,,teraz trafiła niby na tego jedynego , ale czy w dzisiejszych czasach mozna tak powiedzieć ? Kasy jest tyle ile jest narzekac nie mogę, bo na mieszkanie nas stac( wynajem bo ja kredyt to mam na meble i takiego pow 1 tys nie wezme) , na dwa auta też ( nie jakieś super drogie, ale są jeżdżą i jest ok) pies na utrzymaniu no i teraz dziecko. Dziecko po 3 latach starań więc niby przemyslana decyzja, ale.... te złe chwile powoduja , że chce sie spakowac i uciec a tu juz nie ma tak łatwo bo jest Nas dwoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja nie mówię że nie są fajne, tylko że cholery :D Skorpion jest znakiem poszukującym prawdy o rzeczywistości, nie ważne, jakby była ona brutalna. Jest to powodem wzrostu napięcia. Przeciwieństwa dochodzą do skrajności, kontrastowość zaostrza się, a konwencje dyplomatyczne brzydzą ten znak. Znakowi temu właściwy jest realizm, gdyż Skorpiona najtrudniej oszukać czy omamić iluzjami. Następnym atutem tego znaku jest wyostrzona intuicja, która pozwala mu na przewiercanie wzrokiem i prześwietlanie innych celnymi pytaniami. Dużo ludzi w towarzystwie Skorpionów czuje się nieswojo, tak jakby osoby spod tego znaku znały wszystkie ich tajemnice. Konwersując ze Skorpionami mówią im (chociaż wcale nie chcą!) wszystko to, co woleliby skryć. Ludzi spod tego znaku natura przeznaczyła na wojowników. Są twardzi, mocni, energiczni, nie zrażają ich kłopoty i rozkwitają tam, skąd inni by uciekli. Są tam, gdzie pojawiają się trudności, kiedy należy podejmować trudne decyzje i gdzie zagraża niebezpieczeństwo. Pociąg do mierzenia się z niebezpieczeństwem mają w siebie i jeśli w ich otoczeniu panuje spokój, porządek i wygoda, to Skorpiony zaczynają szukać dziury w całym. Są specjalistami w prowokowaniu różnicy zdań i wymyślaniu problemów. Często mówi się, że typowy Skorpion musi mieć swojego wroga, a gdy go nie ma, to świat jawi mu się jako bezbarwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel Gosiu tez slyszalam ze przyszly tydz ma byc ladny juz sie nie moge doczekac bo teraz to mam rece jak z lodu u nas w bloku zaczas sie sezon grzewczy :D:D ja tez mam cywilny i jakos do koscielnego mi sie nie spieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i wiedziałam, że czegos nie napisałam. Dziecko dla mnie zawsze były bee, miałam okresy, że chciałam i , że nie . Boję się dzieci, wiadomo krzywdy im nie zrobię. Nie wiem czy ja będe umiała pokochać, niektórzy się tak baaardzo podniecaja ( bo tu na forum to tak realnie każdy podchodzi ma jakies obawy itd, żeby nie było , ze ja o jakies osobie z tąd piszę0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że same skorpiony :) ładnie,,,, 🌼 Angel ,,, 3je już,,, 3je :) dacie radę ,,,, nie wiem jak Wy tam te swoje dylematy rozwiązujecie,,,ale może pogadaj z nim, kiedyś tak poważnie i powiedz mu o swoich obawach,,,," facet to świnia " , ale czasami dociera do nich jak widzą że Cię martwią pewne sprawy. :) 🌼 Ja na razie uciekam,,,, lecę na poranny spacerek , koleżanka mnie na Tandete do Biedrony ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez , Strzelec na 100% ja z 7 grudnia jestem :) ,,, dobry znak, ale uparty,,, będzie miała swoje Ja i jej z głowy nie próbuj wybijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Gosia tos mnie pocieszyła ! teraz juz charakterek pokazuje a jaka nerwowa jest to szok! po mamusi zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam niw raz i tak obiecuje poprawe , bo Kocha itd, ale robi co innego, odejść trudnoi jesczez teraz .... chociaz wiem, ze jak bym się zaprła to bym to zrobiła......no ale, wtedy przychodzi myśl co dalej..... Inezz mam nadzieję ja wiem, że do swojego dziecka się podchodzi inaczej niż do obcego. Rozczulaja mnie te małe ciuszki , ale nie wyobrażam sobie siebie w roli matki ja wiecznie zyjąca tak, żeby to mi było dobrze a tu trzeba bęzie pomyśleć nie tylko osobie tylko o tym bezbronnym maluch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpiony też sa takie , że jak cośw biją sobie do głowy to ma byc tak jak one chcą:D A jaki jest koziorożec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhha Angel otóż to choćby było zielone a w rzeczywistości jest inne to i tak upierają się przy swoim ! ja raz miałam taki kryzys że pierdzielnelam tym i powiedzialam ze to KONIEC ze ja wysiadam ze nie daje rady ... zmieniło się później wszystko na dobre nie odzywalismy sie do siebie moze dwa dni .. dalam mu szanse zmienil sie i teraz narzekam oczywiscie ale musze to popatrzec w siebie jaka ja jestem .. bo wiem ze jestem ciezka ! ale coz czas pokaze co to bedzie Inez kurujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jest Koziorożcem, bardzo dobry człowiek ogólnie, myślący o innych,,,ale nie do końca zdolny do poświęceń, i słaby osobowościowo, podatny na otoczenie, i nie koziorożce nie potrafią podejmować trudnych decyzji, wolą się ślizgać po czyimś g,,,, całe życie udając że jest ok, niż wyrzucić to g,,,, i zaznać spokoju , stabilizacji i szczęścia,,,, To z moich obserwacji,,,, oczywiście wiadomo,,,,każdy charakter też kształtuje życie,,,, lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest śliczny tylko ja sie boje takich małych rozm zamawiac :( niby asia i inka beda korzystac z 56 ..... kiedy mozna ocenić przyblizona wielkośc malucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny kurujemy się oby na katarze sie skonczylo! ja bym kupila 56 moja tez sporo w takim rozmiarze pochodzila.Wzrostu to Ci nie zmierza bo dziecko jest w brzuchu"powyginane" :D ja wiedzialam tylko,ze moja Maja nie przekroczy 3kg najlepiej to na 3 usg sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ale 3kg to wiadomo ze gdzies w rejonach 52 -56:) bo jak więceh wazy to w 56 może dupci nie zmieścic Inezz byłam na kopernika w szpitalu i była połozna taka z krótkimi włsami koło 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniutki, a mnie się wydaje że 56 to taki maciupki rozmiar ;) jak patrze na te co podostawałam .. a może być tak że będzie za duży ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 to ja chyba nie mam wcale .. dziś brat musi (bo się przeprowadza) przywieźć mi wózek + ubranka to zob co tam jest ale jak kojarze to 56 to najmniejsze ;) jak tam nastrój już lepiej ? Porobiłam pranie, po sprzątałam w domu .. a teraz zasłużony deserek :) jeszcze tylko zakupy ale to za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos dał to nie wybrzydzałam :D A humor heh pociesz mnie tlyko to ze od srodka nocy boli go zab i taki biedny jest hehehe ogolnie nie wiem jak ogarnac bede z nim dzisiaj gadac , kurdeee piwa bym sie napiła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój idzie dziś na vódkę, ale jakoś nie lubię jak tam chodzi :( bo jakoś dziwnie że beze mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuciło całkowicie od piwa ... moja siostra za to żłopała jak potłuczona ;) mam ochotę na martini ze sprajtem limonką lodem mmmm tyle że nie wiem czy na jednym by się skończyło a po co smakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty mówisz cała ciaze tak piła :D he jak mnie najdzie na wino to mi kolezanka doradziła zeby sobie odlac np 50ml/100ml i rozcieńczyć to w szklamce ( ja to robie w kuflu 0,5) woda mineralną bądz sokiem i do tego cytrynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się skapłam ze jestemw ciąży bo na początku też mnie odrzuciło od piwa , kawy, sera żółtego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×