Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Gość Jopka
Rozumiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wyjdzie w pracniu :) Bo juz uświadomiłam mojego ze jednak szukamy dalej lekarza :) A ten co Ty chodzisz to jest z któregos konkretnego szpitala? Bo a stronie nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Właśnie ma tylko prywatną praktykę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poród pewnie drogi tam jest , nie ma nic na stronie. A powiedz mi jak tam po usg genetycznym ?Wszystko w porządku ? Boję sie troche tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Ale on ma tylko gabinet, nie przyjmuje porodów, bo pytałam, chyba że się coś zmieniło. Ja też miałam obawy przed badaniem, różne myśli do głowy o chorobach przychodzą. Na obecnym etapie ciąży na szczęście wszystko wygląda na to że jest w porządku. :) UFF... Ale u Ciebie to za wcześnie na genetyczne, bo to w 1 trym. to 11-14 tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem, mam się zgłosic na początku lipca :) Ale wiesz jak jest zleci nawet się nie obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Z jednej strony tak, ale z drugiej to mi się ciągnie, bo chciałabym już duży brzuszek i znać płeć i już urodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY NATRAFIŁAM NA WASZE FORUM I POLECAM MOJEGO DOKTORKA PRZYJMUJE NA GALLA PRZYCHODNI NAZWISKO KUBATY BARDZO KONKRETNY CZŁOWIEK I CHOC CHODZIŁAM NA KASE CHORYCH NIE MAM ZADNYCH ZA STRZEŻEŃ. ZLECAŁ BADANIA WIZYTY BARDZO CZESTE STOSUNKU DO PRZYCHODNI NA BATOREGO GDZIE KOLEZANKA MIALA WIZYTE RAZ NA MIESIĄC A JAK NIE PRZYSZŁA TO KOLEJNĄ MIALA DOPIERO ZA MIESIĄC CHYBA ZE POSZŁA PRYWATNIE DO DOKTORKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM TEZ KSZOŁE RODZENIA CZESTO SZPITALE PROWADZA TAKIE ZAJECIA I TO ZA DARMO MI DUZO DAŁY WIEC WARTO SKORZYSTAĆ JA MIAŁAM TO SZCZESCIE ZE POŁOŻNA ZE SZKOLY RODZENIA TRAFILA MI SIE PRZY PORODZIE WIEC LODY BYLY OD RAZU PRZEŁAMANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka123 dzięki za info. Jeżeli znajdziesz czas to napisz gdzie rodziłaś i jak wspominasz poród i opiekę? Zbieramy takie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel przedtem pytałam o tą dział. gospod. bo wiem, że można "pokombinować" ale najbardziej się opłaca na poczatku ciąży :) Nie przejmuj się tym, że umowę podpisałaś niedawno. Jakby nie patrzeć skoro dali umowę tzn że cenią Cię jako pracownika więc niech korzystają z Twojej wiedzy i doświadczenia a Ty z uroków ciąży i macierzyństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tu 3 lata pracuje :D Wyciągnęłam tą umowę na siłe heheh :) Ja na Batorego chodziłam kiedys do laski ale terminy masakra teraz jak chciałam iśc na potwierdzenie ciaży to termin był ponad miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
W jakim jestescie wieku, dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pedzicie dziewczyny! Jezeli chodzi o tabelke to mozecie mnie dorzucic - bardzo mi milo! :-) pomyslalam, ze mozna wpisac konkretne nazwisko lekarza, bo wiem ile ja szukalam inf na ten temat, ale jak uwazacie, ze to zly pomysl to wykreslcie. Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011..............dr Bogutyn................ Rydygier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuski- przyszłe mamy: *LOGIN ---------*TC ---------- *DP------ -*FP------- --*PŁEĆ -----------*W.Szpital Iza1508----------31------ ---- 15.08---- ---CC?---------córka-------- -----Rydygier Asia1160 Angel-------------8--------------23.01-------CC--------oby chłopiec-------Kopernika Jopka-------------13-----------16.12--------CC?------------?---------------------? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanatika zamiast się brać za pracę to dużo czasu spędziłam na naszym wątku :D i dopiero teraz udało mi się odrobić ze wszystkim. Właśnie tych danych mi w tej tabeli brakowało także dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, bywałam tu, więc melduję, że 30 maja urodziłam Miłoszka - w Rydygierze. Szpital polecam. Jak coś, to mogę doradzić co nieco...czasem wpadam na kafe... Już teraz - do listy szpitalnej (Rydygier daje taką ) dodajcie sobie: - więcej podkładów seni (z 10 wym. 60x90) - wzięłabym lampkę nocną (masakra z oświetleniem...włącznik na końcu sali miałam) - talerz, sztućce - tantum rosa Koszula nocna - jakaś krótka..po porodzie się leje...nie ma co w pięknych latać :) hmm...co jeszcze ;) Poród miałam ciężki, bo tętno spadło, a ja umierałam ze strachu. Miałam znieczulenie i oksytocynę. Miałam też swoją położną. Opieka medyczna bdb. Po porodzie trza sobie dawać samemu radę!!! ale jest tel. i można się prosić o pomoc... Polecam mieć kogoś bliskiego, kto będzie przy Was. Ze mną był mąż - bez niego byłoby ciężko... Siedział ze mną do 23...choć odwiedziny do 19...;) No i rodził ze mną!!! - polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś to szukajcie mnie w mamusiach z czerwca 2012 poewdzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale Wy pedzicie :D Milo slyszec dobra opinie na temat szpitala ktory wybralam (Rydygier) i widze ze tylko mnie brakuje w tabelce wiec sie dopisuje :) *LOGIN---------*TC----------*DP------*FP---------*PŁEĆ---------*W.Szpital Iza1508----------31------ ---- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier Asia1160---------22-----------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------8--------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka-------------13-----------16.12--------CC?------ --?---------------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plimka gratulacje!!!! :) z tabelki proponuję wywalić tydzień, przecież to będzie się zmieniało co chwila :) no chyba, że będziemy aktualizowały co tydzień.... co ty Iza na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka w sumie masz racje :) a za to kazda mogla by dac sobie suwaczek i zawsze bedziemy wiedzialy ktora jest w ktorym tygodniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Właśnie jak Iza zaproponowała wczoraj tabelkę, to od razu mówiłam, żeby bez tc. :) A co to ten suwaczek? I gdzie będzie tabelka, żeby ją na bieżąco można było odnaleźć? Jejku, dziewczyny, po wczorajszym USG 3d mam takie wewnętrzne szczęście... Niesamowite były te łapcie i nózie... i nosek i wszystko. :) Robiłyście badanie genetyczne z krwi? Wczoraj miałam gen 3d, ale chciałabym mieć większą pewność, że jest wszystko dobrze. Można zrobić osobno te 2 badania? Czy musi być komplet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Właśnie są. W Polsce są na życzenie, ale na zachodzie obowiązkowe. Zespół Downa podobno mogą wykryć z prawdopodobieństwem 90 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam odpowiedź do lekarza hehe matołek jestem ten wymiar4,8 cm to wymiar tego co otacza dziecko a maluch ma 1,2 cm czyli wszystko się zgadza. Dostałam pozwolenie na fitness z wyjatkiem sportów ekstremalnych. Koszt piewrszej wizyty zawsze jest taki osobno usg osobno wizyta, przy następnych juz normalnie 100 zł chyba, że trzeba będzie zrobic cytologie albo cos dodatkowego :) Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Czyli lekarza zmieniać nie trzeba. :) A na jaki fitness się wybierasz? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Plimka gratulacje po raz drugi. Byłam kiedyś na tym czerwcowym wątku i widziałam, że urodziłaś :) Co do tabelki to zaraz poprawię a później trzeba zapamiętać na której stronie ostatnia z nas się dopisywała i czasami ją doklejać żeby nie zaginęła w akcji. Jak macie jeszcze jakieś propozycję to dawajcie śmiało :) Jopka lekarz Ci powinien powiedzieć żebyś zrobiła testy z krwi i przyniosła wyniki. To się nazywa test Pappa A ale trzeba go zrobić chyba do 2dni od usg żeby wyniki były miarodajne i mieć wypełnioną ankietę od lekarza. Tak mi w Diagnostyce powiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać żebyś się Maryjka dopisała do tabelki :) Bez tc bo to ustaliłyśmy, że wywalamy :) Angel super, że udało Ci się w końcu trafić na odpowiedniego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczęście nie trzeba :) A fitness hmm na step pewnie pójde :) Trenowałam prawie 5 lat 3 lata step rok pilates i rok na vacu :) Szukam własnie iw iecie co chyba się zdecyduje na pure w galerii Kazimierz bo jest za 89 zł karnet a tam jest wszystko \:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×