Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Wiecie co pytam z tego względu, że znalazłam http://allegro.pl/gotowa-firana-zaslona-szelki-woal-250x145-wyprz-i2707716712.html takie cos tylko nie ma fajnego koloru ( wzieła bym dwie i po środku dała bym biała firankę ) Ale widziaąłm tez np woal kreszowany na metry, taki na 280 cm wys, jako, że ja mam 245 cm to sie zastanawiałam czy by Go w druga strone nie obrócic, czyli wziąść 255 cm ( bo 10 cm na zrobienie tuneklu ) i tą dłuższa strona nie zawiesic na rurce . Mama Kolezanki by mi to podszyła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak przykładowo wrzuciłam. Kupiła z ikea te firanki co na 16 zł ( albo za 16 zł jak kto woli ) obciełam je sama równe idealnie nie sa ale cóż. Są w dwóch częściach po 280 cm, i wiesz jak bym kupiła takie cóś kolorowe to bym na końce dała i zawsze mam większe pole do manewru. To samo woal kreszowany jest w granicach 4-6 zł za 1 m, więc wiesz biorę 6 metrów np w 2 kawałkach i moge cos kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehhee ja najchętniej to bym zrezygnowała z firanek :D tylko rolety no ale niestety mieszkam w takim miejscu że muszę mieć to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mieszkam w ostatnim bloku i nikt mi nie zagląda w okna, ale ściana mimo malowania jest jkaka jest , parapet tez. U mnie w domu zawsze były firanki i mi sie podobaja gładkie bez udziwnień , ewent jakies marszceznie. Zanim zmieniłam karnisz ( taki stary z żabkami) były masakrycznie cięzkie zasłony w kolorze czekolady i do tego firanka do wysokości parapetu ;/;/ koszmarki takie bleeee. W kuchni mi jesczez zostało takie coś , ale jesli będe tam zmieniać karnisz to na pewno nie dam na całą ściane tylko nad okno, mam chuj**** panele ziolono szare ( na pewno ich nie zmienie bo baab nie bnedzie chciała kasy oddac) więc czy bedzie wąska czy szeroka firanka to i tak je widac ;/ Nie wiem narazie tak sobie mysle, a jak coś to zrobie tylko ładnie w pokoju i tyle z kuchnia się przemecze i tak tam często nie siedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia jeszcze raz :D dostałam od męzowiny perfumy:Dskubaniec po pracy sie czaił juz taka wsciekla chodzilam ze zapomnial,a on pod poduszką ukrył w mikołaja się bawi skubaniec mały:D co do szczepien tez mam dylemat teraz te MMR hmm tu cos na ten temat ostatnio oglądałam http://dziendobry.tvn.pl/video/szczepic-czy-nie,1,newest,62248.html angel łózeczko bardzo ładne oby sie dobrze sprawowało:)firanke tez mam z tomexu:D Asiu i ja w szoku jestem odnosnie ciazy mamy! gatuluje ja bym pomogła mimo,ze sie odwrocila,ale ja juz taki mam charakter;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki romantyzm ;) ja mam 24 ciekawe jaki mnie czeka prezent ?! kop w d ..., a nie pewnie nie pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz pozniej obejrze to co wrzucilas :) moj dostalode mnie tort urodzinowy hehe smialam sie ze ja urodzini i imieniny jego mam z glowy (imieniny ma 11.11) bo dwa bobaski wiec kazde na jedno swieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezzz a jakie perfumki ? Uwielbiam wszytskie pachnidłą :D Łóżeczko musi się dobrze sprawowac ;p Ide grzebac dalej w firankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania uwierz u mnie tez kolorowo nie ma ! to i tak milo sie rozczarowalam,ze cos kupil;] a Ty kochana nie denerwuj się ! boskkie http://www.perfumeria.pl/p,giorgio-armani-acqua-di-gio-femme-woda-toaletowa-50ml-spray-05416,43,1.html nie przerazajcie się cena ;] kupil taniej o ile Go znam i jego dojscia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam perfumki :) ładne :) nie wazne za ile :D wazne ze pamietał. Jestyem ciekawa co Mój wymysli, wczoraj sie pytałam czy robimy impreze, a on ze ja nie pije itd, to mu powiedziałam, że przynajmniej popatrze jak inni pija D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia hehe to ur ma 10.10 a im 11.11? fajne daty;D torcik mniamm mialam tiramisu robic ale przy mojej jojczydupce nie da rady! a co moja Majuska ma powiedziec ur 6.12 i |Mikołaj tatus skapiec cieszy sie bo 1 prezent,ale ale ! nie ma tak dobrze jeden za to porzadny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mów! juz sie trzepie na samą myśl o przygotowaniach wiadomo 1 ur muszą byc wyjatkowe nawet opakowanie sie liczy dla takiego malucha:D ciekawe jak tam iwcia jaki w koncu tort wybrala i jak impeza wypaliła :) bidulka zapracowana czasu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×