Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

krakuska no czad :D ja mam do tego taka jakby apaszkę na rzep dokladnie w ten sam deseń ;) ślicznota z Patusi a o ktory wozek pytasz? zielony z espiro ,a szary z rozem jedo fyn iwcia z nauczycielem tos mnie rozbawiła a w zyciu! z pierwszym chlopakiem,ale nie z obecnym mezem a on ze mna:Diwcia to Ty tez w miare wczesnie zaczelas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz rany ile wy wozkow macie :D w sumie pytalam o ten zielony :D:D Dziekuje :) my mamy tylko czapke , dostalismy ja w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska no wozkownie moge otworzyc, a tak serio to,az dwa :jedo 3w1, ale nie da razy przy moich gabarytach zebym znosila tego kolosa+dziecko dlatego kupilam spacerowke;] przeprosze się z jedo na zimę,bo ma duze,pompowane koła i prowadzi się jak po maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidek chyba strasznie sie przejal urodzinami! Ale dobrze, ze to tylko trzydniowka! Zycze zdrowka! Ineezz bede szczepic w 13 miesiacu, ale nie powiem, mam obawy gdzies tam z tylu glowy! Ale jak mus to mus! Natalka ma juz 7 zabkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska tak puscilam na gygy cos mi kafe psikusy robi!kiedy rozszerzasz diete mam sloiki dla Patusi;p kanatika ja tez mam obawy masakra;-[ Nati to zębatka dopiero przynajmniej ma czym gryzc:P jak z tym jajkiem działasz całe czy dalej pol zoltka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz moze i wczesnie ale wiesz nie był to chłopak ktorego znałam od tygodnia:P hehe - najwazniejsze zeby były pozytywne wspomnienia:) kurcze ja mam tez dwa wozki, jedenz tych 3w1 a drugi normalna spacerówke i coraz bardziej mnie ta moja spacerówka zaczyna denerwowac. Katinka dziekujemy- mam nadzieje ze to tylko trzydniówka chociaz nie jestem pewna i moj zawieszona pediatra tez nie potrafiła dokładnie tego zinterpretowac- kurcze musze je zmienic bo nie jest taka jak byc powinna... Natalka tez ju ma ładnie zabków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz juz rozszerzamy diete :) ale musz podziekowac za sloiczki , bo nie podajemy :) sama gotuje :D ale dziekuje ci bardzo ze o nas pomyslalas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech z tym zoltkiem to mam ciagle problem! Prawie wogole go nie je! :-/ juz probowalam pod kazda postacia! Na miekko, na twardo, jajecznice, w zupie, w kaszce i wypluwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia no ja wiem ze nie pierwszy lepszy:D wazne ze jest co wspominac ! krakuska a no ja tez nie podaje sloiczkow :D ale mam jak cos te z lyzeczkami hipp'a. kanatika a to ci wybredna panna;] moja nawet zje samo pokruszone oj lubi.moze na kromeczce rozsmaruj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufrf nadrobiłam :) Wrzuciłam Wam nowe foto:) Co do pierwszego razu to ja nie mowie heheheh , miałam 15:D ale to było dawno temu i czy ja wiem czy jest czego załować chyba nie. :) Wiecie co czasem jak przeglądam meila to mam problem zeby połączyc imiona z nikami heheheheh :D krakuska fajna córaL( W ogóle macie sliczne te maluchy wszytskie bez wyjatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha a ja nie mam problemów z imionami i nickami ale jak chcesz angel dla Ciebie sie bede podpisywac w temacie;] ładniutki kombinezon,a cena śmieszna:D wygrałaś licytacje? brzusio bardzo bardzoooooooo mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ciebie nie myle ale krakuske z kanatika tak :D ale siue połapałam juz. Brałam udział , przegrałam ale ktoś sie wycofał i facet za 10 zł mi chce sprzedac wiec wziełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeden mam na 62, drugi na 68 :D na zmiane bedzie hehehe a jak nie to sprzedam albo dam komus:) ja wiem jaki sie mlody urodzi:P najwyzej bedzie troszke za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moze pojedziemy na grenllandie hehehe :) Cóz nie przyda sie to trudno, ale wiesz jak jest jak by sie okazało, że jest potrzebny to kupuj na szybko a wyjdzie mi za niego 18 zł wiec luzik:D ja mam wszytskie ciuszki od 62 , na 56 moze cos kupie ale to przed samym porodem. Wiesz mi sie wszytsko wydaje takie malutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tez mi sie wydawala ze 56 to takie malutkie , ale zobaczysz jakie malutkie jest takie dziecko :):) ze 62 to bedzie na nim jeszcze wisiec , nawet jak sie duzy urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz to beda mega szybkie zakupy hehehe :) bałam sie kupic mniejsze wole dokupic:) ja nawet na 74 mam juz kupione rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mi sie wydawalo ze 50 to bedzie mi lezec bo przeciez takie to mini a jak mi kazali przyniesc rzeczy dla dzieci zeby ubrac jak je wyjeli z tych inkubatorow to sie przerazilam ze ja nic nie mam ze wszystko taaaakie duze nawet mam jedno 44 i bylo gigant na nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tak :) do dr Hejnara uf wróciłam z usg i padam na twarz zdarzyłam po łebkach przeczytać :) Angel ładniutki brzuszek :) A co do badania to jakaś masakra byliśmy przed czasem, więc spokojnie rejestracja .. i czekamy Pan doktor poprosił mnie do gabinetu chwilkę po rozmawialiśmy i przeszliśmy do drugiego pokoju żeby zrobic usg a tam lipa jak się położyłam na kozetce usg samo sie wyłączyło ... i to dopiero początek ;) czekaliśmy godz jak się załaduje i du.. więc zaczęliśmy się zbierać ustaliliśmy nowy termin a tu woła nas pan że się naprawiło ... Mały/a jest przesłodki/a (jak można to tak nazwać) bo dalej nie wiemy co bo tak nóżki ścisnęło że ni hu hu ! ale nie ważne z tym ważne że całe i zdrowe i wszystko w porządku :) zdjęcia są super np ja ziewa lub macha do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mozesz kupowac kolory uniwersalne :) I póxniej dodatkami podkreslic płec:) Dobrze ze wszytsko oki:) No i teraz widać, że ja mam większy brzuszek;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać widać :) a ja znowu zauważyłam że jak zakładam spodnie z pasem to mam wyraźniejszy ;) hehehhehe tak będę musiała zrobić ;) idę się położyć bo padam od 15 jestem na jabłku idę coś wszamać i spać dobrej nocy ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez czasami dumalam kto jest kim, dlatego sie podpisuje :-) ale tak sie z Wami zzylam, ze juz praktycznie wszystkich kojarze (oczywiscie z udzielajacych sie) Ania strasznie sie ciesze, ze z dzieckiem wszystko w porzadku! Ja do konca nie bylam przekonana, ze nosze pod sercem dziewczynke, ale udalo sie! Bo po mimo tego, ze do wszystkich mowilam, ze fajnie byloby miec drugiego chlopca to w glebi siebie marzylam o corce! Ineezz no tak wlasnie jest z ta moja artystka! Ogladam wlasnie idealna nianie na tvn style :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×