Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ja to sie zastanawiam jak jedno ogarne czytając ile to roboty, a co dopiero z dwójka:)) skąd ta siłe brać? przecież jak ja się nie wyspie to póxniej jestem nie do życia:)) Ostatnio narzekałam, że słabiej czuje Bastka, to wczoraj na wieczór dał taki popis fikołków, że sie śmiałam sama do siebie, mężul jak wrócił z parcy i położył ręke na brzuchu to tez mówił że czuje:)) troche mi sie wydawało że ściemnia, bo niby jak może czuć, ale faktycznie sie pokrywały jego odczucia z ruchami- sam przyznał że to niesamowite i łezke w oku miał;) Ja dziś jakies napady gorąca mam i ogólnie jakos mi ciężko. Zmykam robic łazanki,zanim wróci z pracy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym gorącem to tez to mam. Przekichane. A czuc ruchy może w końcu Ty masz już 25 tygodni no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedrapki wezmę w hurtowni na krzywdy są [po 2,80 za pare ;p A ja jedna mam więc jedna potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja wogole nie moglam pojac jak mozna robic to odkurzaczem ale mowie Ci rewelacyjny wynalazek!! i wcale nie ciagnie tak mocno jak odkurzacz bo to jest tak zbudowane ze redukuje sile ciagniecia :) ja tez jakos nie moge ciagnac ustami, chociaz wiem ze nic mi do ust nie poleci ale wole odkurzacz raz dwa i czysciutko :) Muszynianka nie jest tak zle z dwojka :) na ten moment bylo by nudno mi z jednym :D po porodzie bedzie ciezko, niestety, ale przyzwyczaisz sie :) wstawanie w nocy nie jest takie straszne, ja z moim umowilam sie tak ze on wstaje ok1 bo lubi dlugo siedziec przed komputerem jeszcze a ja wstaje ok 5 i kazde z nas sie wysypia :) na poczatku wstawalismy razem ale to bez sensu, pozniej wstwalam tylko ja zeby moj mogl do pracy normalnie wstac to tez masakra bo 1h karmienie conajmniej czyli 2h snu a od 3 nieraz wogole juz nie spalam. Ale organizm po pewnym czasie sie przyzwyczaja i na ten moment czasami sama sie budze ok 5 tylko pytam mojego o ktorej karmil i czekam az sie cos rusza w lozeczku :) tak ze to kwestia przyzwyczajenia. Ja jestem bardzo wdzieczna mojemu ze on straal sie sam opiekowac dziecmi w nocy na poczatku zebym ja mogla troszke dojsc do siebie po szpitalu. Wiec jak widzicie da sie to jakos pogodzic, to tylko kwestia dogadania zeby kazdy byl zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ja sie skusze tez na ten katarem :d No własnie super by było jka bym sie zgrała z Moim ze on siezi do póxna a ja wczesniej wstaje. Na ta chwile ma byc tak, że on 1 miesiąc ze mna będzie w domu bo w styczniu i lutym i tak jest dupiany handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh może lepszy nie zastanawiałam się nad tym jeszcze ... co do wstawania to mój jest taki ze głowa do poduszki i spi chcialabym aby Dzidzi mialo spanko po nim ;) i też bierze wolne ale tylko (lub aż bo moja koleżanka od poerwszego dnia została sama) 2-3tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dopiero jak akse bede miec a nie wczesniej niż 10 chyba ze na ur cos dostane . A koszule sa tam tanie, tyle, że brzydkie zreszta jak wszytskie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale do szpitala za 18 można taką wziąć bo na placu to samo po 50, ja lubię spodnie i bluzkę a nie że mi wszystko do góry ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra tez używa katarku przy maluchach, dzieciaki zadowolone, starsza na początku sie bała troche ,ale teraz mówi że "bedzie oglądać impreze kozuchową" i sie sama nadstawia do odciagania:)) Właśnie dzwoniła kumpela, ta co ma rodzic na kopernika, była tam od wczoraj,ale ja wywalili do domu bo jeszcze nic u niej sie nie zaczeło, a miejsca nie ma na takie jak ona:)) remont wciąż trwa, ale mówi że to co było 3 lata temu jak rodziła pierwszą córe, a teraz to niebo a ziemia. mówi że wizualnie naprawde super:)) także jest szansa, że na nasze porody bedzie jeszcze lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie w szortach i staniku , a przed to w ogóle w niczym i byłodbrze :D No ale latac na golasa po spzitalu to lipa :d hehe ja wezme pewnie jakąs z tymi zyrafkami czy z misiami :Dszlafrok mam to i tak jak gdzies bede szła to go narzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie roześmiałaś z tym lataniem ;D hajaahahahhaha :) no ja też jakąś wybiorę, smoczki aventa mają tanio, może wytrzymam do 10 i pojedziemy razem tyle że ja mam wypłatę jutro ;p hahahah i nie wiem czy dotrzymam kasę :d ostat leci mi jak cholera, przez te 2 mies co mnie rzygało to nie wydawałam nic, bo nie wych z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka na samą myśl o tym mnie czepie ;) jak dzieci w przedszkolu mają katary to nie jesteście sobie wyobrazić mojego obrzydzenia :( bo niektóre chodziły już z ropnymi takimi śmierdzącymi a mamusia w szpilkach 15cm mówi że to alergia i ona musi iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nam pewnie 9 wpłynie kasa to nie jest długo :) Ja tam cche pościel kupić jeszcze , butelki bo maja najtańsze , własnie z avent,i hmm te łapki , koszule i nie wiem co chciałam :D mam w zakładkach na all zaznaczone :d O te podkłady bella tez na pewno tam. wkładki mi koleznaka polecała zwykłe z rosmana kupic one chyba coś 3-4 zł kosztują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dwie koszule z tamta takie dokladnie http://margot.krakow.pl/sklep?page=shop.product_details&flypage=margot.tpl&product_id=3252&category_id=29 ostatnia w drugim rzedzie zdjec i jest do dupy leci ze mnie a nie jest za duza czy cos i jeszcze taka http://margot.krakow.pl/sklep?page=shop.product_details&flypage=margot.tpl&product_id=2992&category_id=18 jest baaaardzo ciepla to na zime bedzie ok :) ja sie w niej gotowalam w szpitalu, no ale upaly byly wtedy straszie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fuj.... mnie by chybo odrzuciło:)) jeszcze od obcych dzieci to wogóle,zreszta sama sobie nigdy nie próbowałam tego przykładać, choć Mała mnie namawiała jakie to fajne:) ja łaże w piżamie w żyrafki( spodnie i koszulka) bo tylko w nią sie mieszcze, a do szpitala pewnie tez cos w tym stylu będzie,bo takich neutralnych to cos mało widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka mi sie strasznie podobal Twoj szlafroczek taki misiu :D hehe mowilam mojemu ze chce taki na Mikolaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najadłam sie tych łazanek i mi brzuch rozwala, czuje jakby sie chciał na siłe rozciagąc do przodu ... brrr ja tez mam taki gruby frotowy szlafrok, dostałam chyba na mikołaja ze dwa lata temu i nigdy go nie załozyłam bo jakos nie lubie, jak go mole nie zjadły to będzie taki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem;) doszedł stolik edu :) rewelka!jak Wam dzieci podrosna to smiało polece. Angel dobry wybor koszul mam 3 takie rozpinane w biuscie są najlepsze do karmienia w szpitalu sie sprawdza.Zajebiscie się cieszę,ze teraz na Kopernika tak ładnie bedzie na przyszłośc jak mi sie drugiego brzdaca zachce:):) moja mała mowi tata,a jak mowie do niej powiedz mama to ta dalej swoje:)mama tylko po złosci heh i gdzie tu sprawiedliwośc? Ania roza od M super mój kwiatka to mi dał wieki temu krakuska Twoja córa pewnie ząbkowanie zaczyna stąd to marudzenie i przebudzanie nocne!takze nie ma łatwo kolki sie koncza,a zaczyna zabkowanie czyli dalszy ciag nieprzespanyc nocy.Asia biedna bedziesz w tym czasie z dwojką...ale moze zle nie bedzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz no wlasnie te zapiecia mi sie takie w miare sensowne wydały, bo sa te zakładane ale koleznaka mowiła ze jej się to rozjezdrzało i prawie biustem świeciła :) Czekamy na zdjęcie stoliczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×