Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

najpiękniejsza_kobieta_na_kafe

Jak/gdzie znaleźć fajnego faceta, który pragnie poważnego związku?

Polecane posty

Gość marlboro, ale nie pale
dajcie spokoj-czesto tez zamieszkanie razem jest pierwszym krokiem ku rozpadowi zwiazku. @najpiekniejsza A jak wygladasz mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale nei poznałąes tych kobeit przed wspolnym zamieszkaniem, dopieor po tym wyszly wady ukryte. Byś próbował je poznac wpierw a nie na łatwiznę szedł. " Nie wiesz dlaczego te zwiazki sie nie udaly, wiec nie brnij w tym kierunku. Przeciez ja je poznalem przed zamieszkaniem. Zbyt bardzo cenie swoja wolnosc i prywatnosc, zeby zamieszkac z przypadkowa kobieta. To nie jest na pewno pojscie na latwizne, tylko powazna decyzja zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no wlasnei to jest powazna decyzja zyciowa, a ty traktujesz to ot tak, zamieszkam z toba by cie poznac" No w tym sensie, zeby poznac od strony wspolnego zycia, tylko tak mozna to zweryfikowac. Ale zeby z kims zamieszkac trzeba najpierw chciec z nim zamieszkac, czyli poznac tez wczesniej. Przeciez ja nie pisze o zamieszkaniu z przypadkowa kobieta. Nie wmawiaj mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro, ale nie pale
ja tez specjalnie nie mam, pytam z czystej ciekawosci-zeby sobie ciebie wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla mnei facet, który decyduje sie an wspolne meiszkanei, powinein byc do mnei rpzekonany i widziec wspolna przyszlosc." Nigdy nie zaproponowalbym wspolnego zamieszkania kobiecie, do ktorej nie bylbym przekonany (pisalem juz to wyzej) i z ktora nie wiazalbym przyszlosci. " A nei proponowac wspolne zameiszkanie tlyko dlatego, ż echcialby meic mnei pod reka. Twoje podejscie jest egoistyczne." W 2 przypadkach, to akurat nie ja wychodzilem z taka propozycja. Aha i wiele rzeczy mozna mi zarzucic, ale nie to, ze jestem egoista 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku zmieniła nicka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku zmieniła nicka
fikusiek, co się wstydzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zakladasz, ze wspolne mieszkanie dwojga ludzi jest czyms zlym, to tak. Ja tak nie zakladam i mam inne zdanie. To ni byly puste lale, tylko bardzo wartosciowe, szanujace sie, wyksztalcone (za wyjatkiem jednej) kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×