Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

najpiękniejsza_kobieta_na_kafe

Jak/gdzie znaleźć fajnego faceta, który pragnie poważnego związku?

Polecane posty

ale ja nie rozumiem po co się ma zastanawiać?:D jeśli preferują taki model życia, zabezpieczają się, żeby w razie czego dzieci nie cierpiały, to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ja nie akze najmadrzjeszemu brac slub i tobic dizeci, wrecz przeciwnie, zalecam by nastepnym razem sie dwa razy zastanowil zanim zamieszka z kobita" Wierz mi, ze zastanawialem sie wiecej niz 2 razy, a teraz to nawet ze 100 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze żeby była pewność, ze ślub cokolwiek gwarantuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza -- nie zapominaj, że one na to wyraziły zgodę nie są bezwolnymi lalkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, do wszystkich bardzo wiele czulem i bylem bardzo emocjonalnie zaangazowany. "no włąsnie deklaracja wspólnego zycia, a ty nie czujesz wagi tej deklaracji, bezmyslnei deklarujesz cos " No widzisz, a ja uwazam, ze nie bezmyslnie. Tu sie roznimy. Ale ustalilismy juz wyzej, ze ty lepiej wiesz co ja mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza, nie mamy pewności, że nimi manipulował, że oszukiwał, może one od razu wiedziały, czego mogą się spodziewać... szły na ten układ, więc nie można mieć w 100% pretensji do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie on nie określił, co uważa za poważny związek:) dla jednych ludzi poważny związek, to ślub, dzieci i bycie ze sobą na dobre i złe, a dla innych ... bycie ze sobą i niekoniecznie dzieci i bycie ze sobą do ... końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak one się w ten sposób "szanują", no to właśnie chyba on je ... podsumował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab Moim celem jest zalozenie szczesliwej rodziny z wlasciwa kobieta:) Tamte kobiety byly bardzo wartosciowe, ale z roznych wzgledow okazaly sie nie byc "tymi" (za wyjatkiem jednej ktora traktuje jako osobista porazke), co im szczerze powiedzialem. Oczywiscie moglem je oszukiwac, manipulowac, czy wrecz sie oswiadczyc. Ale to by dopiero bylo niepowazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:35 [zgłoś do usunięcia] najmadrzejszy na swiecie A co jest w zlego w ZASUGEROWANIU wspolnego zamieszkania przez kobiete, jesli spedzamy wiekszosc wolnego czasu ze soba? oj, ja z przyjaciółmi spędzam codziennie dużo czasu, ale to nie znaczy, że mam z nimi automatycznie zamieszkać, pomieszkiwać, czy jak go zwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:38 [zgłoś do usunięcia] najmadrzejszy na swiecie ciab Moim celem jest zalozenie szczesliwej rodziny z wlasciwa kobieta 1. co to znaczy z właściwą kobietą... /ma być dziewica, czy jak...?/ 2. szczęśliwa rodzina to .... ślub, biały welon, dzieci, żona-poświęcająca się ... i inne takie tam... w zestawie "szczęśliwości" /bo podejrzewam, że tamte kobiety może były rozwódkami ....i nie mieściły się może w kanonie ... szczęśliwości..?/ :)Co to znaczy: właściwa kobieta :)szczęśliwa rodzina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab "1. co to znaczy z właściwą kobietą... /ma być dziewica, czy jak...?/" A czemu dziewica? Walsciwa to taka, ktora odpowiada danemu czlowiekowi. To sie czuje (milosc). Poza tym musi miec podobny system wartosci itd itp. Ale tu juz musialbym sie rozpisac jakie lubie kobiety;) " 2. szczęśliwa rodzina to .... ślub, biały welon, dzieci, żona-poświęcająca się ... i inne takie tam... w zestawie "szczęśliwości" /bo podejrzewam, że tamte kobiety może były rozwódkami ....i nie mieściły się może w kanonie ... szczęśliwości..?/" Nie byly rozwodkami:) A szczesliwa rodzina, to usmiechnieta zona i wesole dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze uscislajac. 1 to byla licealna milosc, taka typowo szkolna, 1 to byla moja osobista porazka. Wiec de facto mowmy tu o 2 zwiazkach, z czego w jednym przypadku rozstanie wynikalo ze wspolnej decyzji, poniewaz dziewczyna miala zyciowa szanse wyjechac do USA, a bylo to zwiazane z jej kariera zawodowa. To tak a propos tych "notorycznych" zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×