Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

najpiękniejsza_kobieta_na_kafe

Jak/gdzie znaleźć fajnego faceta, który pragnie poważnego związku?

Polecane posty

ale tak to z zewnatrz wyglada, facet, który sam nei wie czego chce, zameiszkuje z dziewyuną za rok z inną za dwa lata jeszcze inna. Jakiś neizdecydowany, dla którego wspolne meiszkanei nic nei znaczy, meiskza razem a nastepnego dnia tej kobeity juz nei ma. Niestabilny emocjonalnie chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale tak to z zewnatrz wyglada, facet, który sam nei wie czego chce," Ja wiem czego chce. "zameiszkuje z dziewyuną za rok z inną za dwa lata jeszcze inna. Jakiś neizdecydowany, dla którego wspolne meiszkanei nic nei znaczy, meiskza razem a nastepnego dnia tej kobeity juz nei ma. Niestabilny emocjonalnie chłopiec." Wszystko to sie zgadza, ale nijak sie ma do mojej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to prawda, ze dziwne. Ale czy nienormalne? Chodzi o normalna rozmowe, a nie o jakies wspolne spedzanie czasu czy cos w tym rodzaju. Zlozenie zyczen na swieta czy urodziny itp itd. To nazywam normalna relacja. Przeciez nie trzeba sie obrzucac blotem tylko dlatego, ze sie nie udalo. Jesli nikt nikomu nie wyrzadzil krzywdy, to normalni ludzie zachowuja sie normalnie. No chyba, ze ktos ma bardzo zranione serce, to moze sie mscic, ale tylko jacys niestabilni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jednak miec do ciebie duza cierpliwosc;) Dla mnie znajoma osoba, to taka, ktora mnie zna, albo ja ja znam. Do kina czy na piwo chodze z kolezankami. Przeciez wiadomo ze malo chyba kto chodzi do kina z byla dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to wyglada v 5.0
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe to nie jest znajomosc, no chyba ze spotykasz sie z nimi na piwo do kina? - wtedy to jest raczej dizwne Jeżeli wiesz jak ktos ma na imie i go znasz nieważne czy z dobrej czy ze złej strony to to jest znajomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia wiary, tylko faktow:) Poza tym twoja wiara lub niewiara nie ma zadnego znaczenia w tym przypadku:) Mozesz o mnie powiedziec cokolwiek, ale jesli nie masz czym tego podeprzec, to jest to pustoslowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×