Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

czesc dziewczyny. dzisiaj zjadlam 1 zupke, 1 baton, udko gotowane bez skory (niepowinnam!!!!) i 1 shake. wypilam duzo kawy i herbaty a to wszystko z mlekiem ale nie umiem inaczej a do wody i cwiczen mam wrodzony wstret. nawet nie wiem ile to kalorii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam sobie pakiecik na
czarna godzine, ale szkoda mi sezonu owocowo warzywnego. Od miesiaca jem bardzo duzo truskawek - ponad pol kg dziennie, czeresnie, do tego zupy warzywne, platki owsiane z jogurtem i ogorkiem , rzodkiewka,ze 2 kromki cienkie chleba, czasem makrele, jajko,chudy indyk, ziemniak, marchewka , zero slodyczy, wędlin( bo chemia) z tluszczy oliwa do sałaty staram sie duzo chodzic szybkim krokiem , nie bywam glodna , jak glod przycisnie to surowa marchewka no i te truslkawki. Schudlam przez miesiac 5 kg, az sie sama dziwie, bo wczesniej nie moglam(myske,ze gubil mnie chleb z szoltym serem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnwr
dieta jest bardzo ok - ja pije na sniadanie koktajl mleczny, ktory dobrze zapycha zoladek - dlugo czlowiek nie czuje glodu, potem jakis jogurt albo 3 kromki ciemnego chleba - nie ssie mnie a to wazne a w domu cos na obiad i koniec - nie oczekuje, ze w ciagu tygodnia spadnie mi 10 kg- jestem na tej diecie od tygodnia wlasnie - ale mam nadzieje, ze w ciagu 3 miesiecy osiagne wage idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noaah
No nie jest zle, wczoraj sie zwazylam, bo tygodniu dietkowania, z jednodniowym calkowitym odstepstem od diety, bo mialam najazd gosci i waga pokazala 2,5 kg mniej. Jestem dobrej mysli, i biore na klate, ze trzeba bedzie nieraz zwalczac kryzysy, i nie zalamywac sie z powodu roznych zaliczonych grzeszkow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliza
polecam stronkę allevo.pl po zarejestrowaniu można śledzić spadek swojej wagi, są fajne porady dotyczące diety, niskokalorycznych posiłków - z konkretnymi przykładami Stosuję allevo w połączeniu z dietą light od 11 czerwca z wagą 72 kg. Dzisiaj, tj. 26 czerwca 66 kg. Przez piewsze 2 tygodnie tylko saszetki ( i nie mniej niż 5 dziennie) Od dziś 3 saszetki dziennie plus dwa normalne posiłki (niskokaloryczne) , po kolejnych 2 tyg. 3 normalne posiłki i 2 saszetki. Teraz chudnie sie około 0,5 kg na tydzień. allevo i dietę light kupuję w aptece internetowej efarm 24 - tam znalazłam najtaniej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wyniku :) Ja też nie jem 5 saszetek bo nie jestem w stanie, ciekawe jaki będzie wynik po 2 tygodniach ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliza
przed stosowaniem diety jadłam przeważnie 2 posiłki dziennie - oczywiście najbardziej obfity wieczorem - po pracy lodówka była w opałach. Teraz nauczyłam się jeść obowiązkowo 5 razy dziennie - jem małe porcje (wg. modelu talerza) a jak czuję głód, to saszetka pozwala mi spokojnie przygotować obiad. Teraz będę się ważyć i mierzyć(!) raz w tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkalaleczna
ja schudlam przez tydzien pijac 3 koktajle dziennie 6 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha111
dajcie linka do zakupu diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noaah
u mnie po 10 dniach dietkowania ( allevo) 3 kg mniej. Przestalam byc taka glodna jak na poczatku, ochota na slodkie mniejsza, choc przyznaje zdarzaja sie grzeszki. Zdarza mi sie skubnac ogorka albo kawalek miesa, (nieduzy ale jednak) a jak mam kryzys popijam Cole zero. Waga pomalu leci, a przy innych dietach po kilku dniach nie wyrabialam, glod mnie dopadal i nici z odchudzania. Widac musze miec skrajna dieta, torebki zeby wiedziec ile jem, pusto w lodowie - teraz to bedzie mozliwe bo przez 10 dni bede sama ( dziecie na koloniach i malzon za granica) A jak u Was dziewczyny, dawajcie znac jakie rezultaty!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noaah
Cos cicho na tym forum.. Czy ktora z dziewczyn jeszcze trwa ? :-) U mnie 3,5 kg mniej, walcze zeby ujrzec 74 kg ( z wagi startowej 79 kg 2 tygodnie temu) musze powiedziec ze im dalej w czasie tym lepiej sie znosi.. mniej kusi, zanika ochota na jakies obzarstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanda
Już od tygodnia jestem na Allevo. Oby nie przechwalić, efekt b. dobry. Warto było spróbować. Co najważniejsze NIE JESTEM GŁODNA po spożyciu zupki lub koktajlu o zawartości raptem 100 kalorii. Natomiast w godzinach mojego tradycyjnie największego głodu w ciągu dnia przed koktajlem jem kisiel z błonnika ( do tej pory nie byłam jego zwolenniczką, ale te koktajle są tak wodniste, że w porach moich dawnych uczt obiadowych żołądek domaga sie wypełnienia, zwłaszcza po kilku dniach diety). Jest teź błonnik Allevo w tabletkach , jednak tylko w aptekach internetowych. Jeszcze go nie próbowałam, ale kisiel z błonnika Slim forte Zdrovit'u bardzo mi odpowiada. Za radą Agusa kupiłam dziś na urozmaicenie dietę ligkt, są przepisy na dodanie do niej pomidora i in. warzyw. Sama zamiana 4 smaków alleve przez okres tygodnia nuży. na szczęście pojaawiające się wklęsłości brzucha poskramiają pozazupkowe wyskoki. Życzę wszystkim, podobnych jak moje, codziennych pozytywnych efektów. Sanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissMidas
Ja dziś zaczynam z allevo - mam do zrzucenia ok 13 kg.... Mam nadzieję, że to mi pomoże :) będę zaglądać częściej - chociaż widzę, że jakoś kulawi z frekwencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leventa
boze drogi, to mi sie w glowie nie miesci co tu czytam. Nie można się żywić zupkami w proszku przez 2 tyg, cieszyc się ze sie z wagi spadło 10 kg i byc z siebie zadowolonym - to ILUZJA! Dostarczając sobie tak mała ilość kalorii i składników odzywczych (i w dodatku nie ćwicząc)traci sie głównie wodę, białka itd, nie ma to wiele wspolnego z realne (znaczy w cm) utrata nagromadzonego tłuszczu. Niestety, jedyna skuteczna metoda odchudzania jest zbilansowana dieta i + ćwiczenia aerobowe (na spalenie tłuszczu). Można do takiej diety oczywiście włączyć jakiś koktalj Allevo w proszku w ramach kolacji, ale to tyle. Proponuję te produkty stosować jedynie jako susbtutyt zdrowego zywienia, kiedy nie mamy czasu na gotowanie. odżywianie sie JEDYNIE dieta w proszku jest niezdrowe i nieskuteczne na dłuższa metę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didididi
witajcie, ja własnie dzisiaj zakupiłam paczkę mix w rossmanie za 25 zł 6 szt, kurczę i liczę ze spadnie waga, biegnę dzisiaj na fitness i biorę się za siebię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna21
Pozdrawiam kupiłam allevo same zupki gratuluje wszystkim którym sie udało moja waga 66,9 wzrost 158 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna21
witaj sanda czy juz efekty spadku wagi i jakie to są te diety o których piszesz light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna21
Bardzo zdesperowana super wynik gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuki1991
Hej dziewczyny! Ja zaczęłam dietkę Allevo mieszaną z DietaLight (dla różnorodności smaków) od dziś. Byłam kiedyś szczuplutką dziewczynką, ale niestety się rozchorowałam trochę i lekarze faszerowali mnie lekami przy których straszliwie tyłam. Mówili, że lepiej być grubą niż chorą. Ble! Głupie gadanie, bo teraz wiem, że jak się jest grubym, to też jest się chorym. I tak postanowiłam się odchudzić. Leków nie biorę od 2 miesięcy, więc czynnika "pomagającego mi tyć" nie ma. I można chudnąć ;) Więc dziś: Mam 20 lat, ważę 98kg, mam 170cm wzrostu. Następne ważenie za tydzień. Dziś jestem po 1 koktajlu truskawkowo-jagodowym i wypiłam pół litra wody. W założeniu mam ćwiczyć intensywnie pół godziny i pół godziny jogi dziennie. Żadnego podjadania! Raz w tygodniu chodzę na basen (godzina, na więcej mnie nie stać ;P) Jedynym rarytasem, którego nie umiem sobie odmówić będzie 200ml soku mandarynkowego - jestem od niego uzależniona. Do tej pory piłam około litra dziennie, więc trochę to muszę zmienić ;) Mam nadzieję, że będziecie tu pisać ciągle o swoich efektach- żeby nie dać się pokusom musimy się wspierać, bo w kupie siła dziewczyny!!! 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audray
Hej dziewczyny, ja jestem na diecie od 2 dni...i nie ukrywam że jestem głodna!!1 Ale trwam oj trwam, też sądzę że im dalej w las też łatwiej ale te pierwsze 2 tygodnie są raczej koszmarne:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jestem od soboty na diecie. Głodna nie jestem, jem allevo i dietalight na zmianę. Czuję się dobrze, ale... Przytyłam kilogram!!!! Nie wiem o co chodzi, ale na razie moja motywacja trochę podupada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audray
Przytyłaśśśś? No to by mnie zdemotywowało też, ale może jesteś przed @. U mnie narazie 1,5 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Owszem, jestem już nawet w trakcie @. Poza tym chyba coś z wagą jest nie tak, bo mojej mamie też nagle 2kg więcej pokazuje, więc postanowiłyśmy kupić nową wagę, bo ta ma ze 20 lat już ;P Wczoraj kupiłam nowe zupki, bo mi się kończyły (pierwszy raz spróbuję dziś kurczakowej z DietaLight). Myślę, że źle się stało, że się tamtego dnia zważyłam, bo to był akurat dzień kryzysu, ale już się pozbierałam i ciągnę dietkę cały czas!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audray
może to wina wagi:) u mnie po 4 dniach 2kg w dół:) ps. jest też coraz łatwiej wytrzymać głód, pzrestałam obsesyjnie myślęć o jedeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uki1991
Minął tydzień i 3,5 kg mniej! Pomimo, że w połowie przytyłam ten kilogram! Ciągnę dietkę, ale jeden posiłek dziennie zamieniam na zupę pomidorową (dokładnie to sok pomidorowy gęsty zagotowany z łyżką płatków ryżowych- obliczyłam, że taka mała miseczka to około 120 kcal ;)) I nie mogę się powstrzymać od tej szklanki soku mandarynkowego dziennie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka76
Czy któraś z was stosowała enlite.me? Probowałam allevo ale nie jestem w stanie przejsc przez smak. Odrzuca mnie. Moze ktos zna cos smaczniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczynam dietę z Allevo...i bede tu zagladac dziewczyny i pisac sumiennie o wynikach;-) jestem 4miesiace po ciazy i do zrzucenia 12kg;-( no zobaczymy jak bedzie z ta dietka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×