Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość przestraszona ona
ja zdazyłam zakupic na cefarm.pl wczoraj , bo dzisiaj niestety juz nie maja w tak niskiej cenie miks 6 sztuk był za 17,50 . Dzisiaj zamawiała kolezanka to juz ten sam miks w granicy 18.00-19.00 pln sprawdz w ceneo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Ja jestem 3 dzien na diecie koktajlowej i pobolewa mnie glowa dosc czesto i dlatego jem 4 saszetki allevo i jeden jakis normalny posilek malo kaloryczny .Nie mam wagi wiec nie wiem,czy cos schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
sylek868 nie żartuj sobie nawet nie sie nie ważysz , zarejestrowałaś sie na stronie allevo ? tam trzeba podać swoją wagę na początku pierwszej fazy i na końcu . Wydaje mi się że trzeba sprawdzac dokładnie wagę , może ta dieta dla Ciebie nie bedzie skuteczna , wiec szkoda kasy i wysiłku , ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
asienka05 dzisiaj znalazłam w aptece zestaw 6 za 19.99 trzeba szukać po dobrych cenach bo w niektórych to nawt po 40 pln jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siq
a nie lepiej faktycznie zacząć zdrowo jeść? Ta dieta to dla mnie chemia i drożyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Przestraszona ona- nie mam wagi muszę kupić :)przed dieta ważyłam 62, 5kg przytyć to nie przytyłam no, ale ciekawi mnie czy coś schudłam.Nie rejestrowałam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
no jasne że lepiej jeść zdrowo , ale sa tacy ludzie np . jak ja którzy potrzebują jakiegoś startu dla mnie allevo to dobry start , czuje że kurczy mi się żołądek i nabieram nawyk jedzenia 5 razy dziennie , naprawde jest tyle szkodliwych diet i suplementów legalnych i nielegalnych że allevo to naprawde dobrodziejstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anodka
Jestem po 2 dniu i jak dotąd ok, dobrze się czuję a waga idzie w dół. Za mną już 2,8 kg - dodatkowo chodzę na steperze (na początek 20 minut) a jutro dodam brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anodka to rewelacyjny wynik...a duzo masz do zrzucnia??? bo ja generalnie przy 158cm waze 56kg i zdrowo jem-warzywka i prawie same warzywka-szczegolnie te na patelnie (ok.50kalorii na 100gr) i waga stoi:(:(:( moze to allevo da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej dziewczyny, Zaczelam dzisiaj. Wzrost 160, waga- 58, 9. Wlasnie na stroce apteki cefarm kupilam mix po 17, 20- maja promocje. Chce zgubic 6-7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Jestem po pierwszym dniu diety. Póki co- ok- daję radę, Juz wiem,że zupy porowej nie znoszę, za to czekoladowy napój tak. Na wadze rano wynik 58, 1. Rozumiem,że 80 dkg poszloooooooooooooo. Aby tak dalej. Mam do zgubienia od dzis 6 kg- wymarzona waga to 52 kg. Nie orientujecie się, ile musze mieć I fazy, by było skutecznie? Planowalam być do wtorku, czyli do 9 kwietnia tylko na samych produktach Allevo, a potem włączać inne posilki w fazie utraty wagi. Ale nie wiem, czy to dobra strategia. Rok temu schudlam z Natura House 9 kg z 61 kg do 52, ale zajęlo mi to pół roku. Teraz mam do schudnięcia o 3 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eallevo daj znac jak ci idzie-jak dla ciebie bedzie ok to ja tez to wchodze bo mamy podobna waga i wzrost:) i podobne wymagania jesli chodzi o ilosc kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
5 dzień waga spada , głowa przestała boleć , dobre przyzwyczajenia picie dużej ilości wody i herbaty czerwonej . Głód odczuwalny przez 2 pierwsze dni . smaki produktów allevo nawet dobre ( po 5 dniach ) najgorszy brokuł z kuskusem ( ja osobiscie unikam ) ale napój czekoladowy smaczny jak deser . Ja mam do zejścia jakieś 20 kg daje sobie rok .Pozdrawiam i namawiam do działania z allevo czy bez ważne aby cos robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
asienka05 po 5 dniach dzisiaj zaczynam 6 spadek 3,5 kg dołaczyłam do codziennosci czerwona herbate , 20-30 min na steperze i 10 min spacer wieczorny , dzieki za link na allegro ja zakupuje na cefarm.pl za 17.50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na cefarm przesylka drozsza...no chyba ze odbior osobisty to sie oplaci lepiej... GRATULUJE OSIAGNIECIA...A CZY PROCZ CZERW.HERBATY NP KAWKE PIJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Hej dziewczyny ja właśnie po 5 dniach weszłam na wagę i troszkę się zawiodłam, bo mam tylko 1, 5kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Ok- dam znać, jak idzie. Mnie smakuje napoj czekoladowy i zupka z kuskusem właśnie. Ciekawa jestem jutrzejszego ważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrna:)23
witam panie mam pytanie chciała bym zaczac diete allevo ale nie bardzo wiem ktory mam zakupic bo z tego co wyczytałam to sa różne saszetki ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
asienka05 Zgadza się na stronie cefarm .pl płacisz za wysyłke ale jesli robisz większe zakupy to za dostawe nie płacisz , a dodatkowo jedno opakowanie kosztuje 17.50 przesyłka 15 .00 czyli wychodzi tyle samo co za 1 opakowanie np w rossmann . Kawki już nie piję , czerwona herbata wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
sylek868 ważne też jest w jakiej jesteś fazie cyklu jesteś . Czasami przed miesiączką nawet będąc na diecie waga stoi w miejscu lub pokazuje o kilo więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
czrna:)23 są 2 saszetki na słono i 2 saszetki na słodko na słono zupa ziemniaczano - porowa ( moja faworytka ) i brokuł z kuskusem ( ja osobiście za nia nie przepadam jesli muszę ją zjeść aby trochę zmienić menu to mieszam pół ziemniaczanej i pół brokułowej) a na słodko napój czekoladowy i truskawkowo - jagodowy ( i ten i ten smaczny ) każdy ma inne podniebienie wieć pewnie musisz poznać wszystkie smaki i wtedy sama ocenisz. O samo stosowanie polecam stronę allevo .pl trzeba sie zalogować i stworzyć swój profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam wczoraj stosować Allevo na zmianę z DietaLight. Chcę schudnąć do 52 kg. Waga wyjściowa 57.4, wzrost 162 cm. Po pierwszym dniu na wadze 56.8 kg. Wszystkie produkty zamawiałam na efarm24.pl. Nie trzymam się jej jakoś bardzo restrykcyjnie, piję kawę z mlekiem i nie zastępuję wszystkich posiłków tymi produktami, jem dziennie 4 produkty allevo/dietalight i jeden zwykły, ale niskokaloryczny. Shake truskawkowy DietaLight bardzo smaczny, zupa ziemniaczano-porowa allevo też mi smakuje, trochę mniej zupa krem z kurczaka dietalight, ale też ok :) shake jagodowy allevo taki sobie, dziś wypróbuję inne :) mam też batony karmelowe dietalight, które też polecam bo są bardzo sycące i tańsze niż te allevo. Będę też pisać o swoich postępach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
hopowka-ja właśnie robię identycznie tak jak ty nie jem tylko produkty Allevo jem jeszcze jakieś tam niskokaloryczne potrawy z warzyw.Waga schodzi,ale wolno po 5 dniach 1,5kg,ale może "przestraszona ona"ma racje,bo akurat miałam te dni :)No i ja teraz ostatnio bardzo mało mam ruchu stoi w domu orbitek,ale jakoś ciężko mam wejść na niego.Niestety ja nie mam silnej woli i szybko się poddaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna23:)
dziewczyny a powiedzcie mi tak ile wychodzi to finansowo na 2 tygodnie jezeli na dzień schodzi 5 saszetek....bo nie orientuje sie w cenach a pytajac w aptece kobieta powiedziała ze nie posiada tego specyfiku:( odchudzam sie od zeszłego roku dokładnie od marca 2012 schudłam z 96KG na 77KG MOJA WYMARZONA WAGA TO OK 65KG myślę że wtedy czuła bym sie atrakcyjna kobietą jak i mieć jakoś wysoką samoocenę...bo narazie to z tym kiepsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
czarna23:) cena saszetki zależy od miejsca zakupu , tak jak pisałam nie dajcie na sobie zarabiać zestaw mix 6 saszetek naprawdę można zakupić za mniej niż 20 zł a w niektórych miejscach sprzedaży zwęszyli interes i sprzedają 6 paczek za nawet 20 pln to jakaś masakra , sama dieta nie jest tania a jeszcze każdy chce sobie dorobić . Trzeba szukać tanich torebek z ok 2 pln za sztukę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
** mała poprawka miało być że w niektórych miejscach cena zestawu 40 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej dziewczyny. Za mną 3 dni torebkowego jedzenia. Na wadze 1, 20 mniej. Ale mam zalamanie. Przyplatalo mi się zapalenie gardla- następne w tym roku, więc znow antybiotyk. No i te torebki, Koszmar. Chcę jednak wytrzymac do wtorku. Od środy wlacze normalne posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś przeczytałam, że najtaniej można kupić właśnie w tej aptece efarm24.pl, porównywałam z innymi aptekami i nie znalazłam taniej, ale widzę teraz, że tam też podrożał np. mix pack allevo, ja jeszcze jakiś czas temu kupowałam za 18 zł z groszami, a teraz jest prawie 25 zł. Cóż, lato coraz bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie uwiezycie...w aptece internetowej słonik zestaw mix 6sztuk za....30zł!!!:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×