Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

no chyba nikt tu nie zaglada;-))) zaczne od tego,ze jestem chudsza o 2kg;-))) to zmotywuje do czytania;-) nie stosuje jednak w 100% diety allevo jest strasznie droga. Postanowiłam jesc 5 malych posilkow o stalych porach, obiad zastepowac zupka a kolacje koktajlem z allevo. reszta to gotowane i surowe warzywa.codziennie cos innego,zeby sie nie znudzilo i zebym po tygodniu nie rzucila sie na zaaarcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolia
hej teklao2 i jakie efekty? ja zaczynam od jutra, przeczytałam już prawi wszystkie fora i opinie na ten temat i doszłam do wniosku iż warto zaryzykować- chociażby dlatego żeby przyzwyczic żolądek do małych porcji jedzenia, ciekawa jestem jak ci poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audray
hej dziewczyny:) ja byłam 3 tygodnie na allevo 3 kg w dół a teraz jestem na diecie hedonistycznej i jem 5 pysznych małych posiłków. Co mi dało allevo (oprócz tego że mam gęsią skórkę jak pomyślę o tym jedzeniu brrrr) a no na pewno ułatwia wejście w dietę i przygotowanie ciała, żołądka do mniejszych porcji - to naparwdę działa. Co jeszcze? U mnie (mieszkam sama) jedzenie allevo zniwelowało potrzebe chodzenia W OGÓLE DO SKLEPU. pRzez 3 tygdnie jadłam tylko te paskudztwa:) dziś 4 kg mniej i jest nawet bardzo znośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiaVella
Dzisiaj mój pierwszy dzień na allevo. przez ostatnie 2 miesiące schudlam 6 kilogramów, więc teraz przeszlam na allevo, żeby zrzucić jeszcze kilka. Batoniki toffe mimo, że pyszne to drogie jak cholera ( ponad 7 zł) Zupa ziemniaczano porowa nawet dobra, ale ta bazyliowo brokułowa paskudna:) Shaków i koktaili jeszcze nie próbowałam, ale wszystko przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiaVella
Koktail truskawkowo-jagodowy ohydny. Takie spostrzezenie na dzisiaj, ale juz po jednym dniu mimo picia ogromnej ilosci wody waga spadła o kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c_mon_lady
jestem na Allevo drugi tydzień i efekty są rewelacyjne. Zjadam dwie torebki dziennie, czasami trzy i do tego albo gotowane warzywa jako jeden posiłek albo jakąs sałatkę- oczywiście bez sosów itp. Jestem bardzi zadowolona bo zjedzeniu tej zupki naprawde nie jestem głodna i to przez klika godzin. Smak po kilku dniach mi podpasował chociaż do shake nie mogę się przekonać. Od wczoraj włączyłam również intensywne ćwiczenia także jak narazie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komkom1
Witam wszystkie "grubaski"! Nie wiem jeszcze czy to zadziała ale się skusiłam! Zaczynam od jutra.Mam około 10 kg nadwagi i tyle chciałabym zrzucić, ale po 5 kg będę już usatysfakcjonowana. A do tych co piszą, że to sama chemia i wystarczy mniej "żreć": Jeżeli schudnę na chemii to będzie super. A wy odchudzajcie się po swojemu. Mój partner je bardzo dużo i tego samego co ja a do tego oczywiście batoniki i inne słodycze i ma wieczną niedowagę, a ja tyję jak tylko popatrzę na batonik. I gdzie tu sprawiedlwość? Tak więc próbuję i zobaczymy,postaram się opisać rezultaty lub ich brak. Pozdrawiam wszystkich życzliwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komkom1
Minął tydzień na diecie - 3 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubeczka
Hej Ja zaczelam w sobote z Allevo, poki co daje rade, pije duzo herbaty zielonej/bialej, kawy i wody oprocz saszetek, waga wyjsciowa 60kg przy wzroscie 164cm, planuje zrzucic 10kg oczywiscie nie od razu, nie samymi saszetkami i nie bez cwiczen :) pozdr Trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komkom1
Uff, zleciał i czwarty kilogram,ale już nie tak łatwo. Nie jestem już na samym allevo, jem normalny obiad ale oczywiście mniejszy niż wcześniej i mniej kaloryczny. Będę próbowała schudnąć więcej. Jutro pędzę na zumbę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nt
Kupowałam ostatnio z e-farmu. Czekałam pięć dni na przesyłkę ale przy tej cenie warto było poczekać. Dodatkowo zamówiłam kosmetyk z działu darmowa dostawa, dzięki temu nie dopłacałam za przesyłkę. Najtaniej wychodzą mixy i są tam trzy najsmaczniejsze smaki. Brokułowo-bazyliowa jest tak obrzydliwa, że aż rośnie w przełyku, za to porowa - pyszna. Nie mogłam się do nich dodzwonić ale paczka dojechała i drugi dzień wcinam paczki. Czuję się dobrze, tylko wieczorem miałam mega kryzys. W mieszkaniu 25 st. C a ja miałam dreszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozpoczełam diete w grudniu,ale ją przerwałam po 2 dniach może zaczne z powrotem pod koniec stycznia , shake i jogurt rosły mi w buzi maskra, zycze Tobie powodzenia, napisz jak Ci Idzie , może Twoje wyniki mnie zmobilizuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nt
Coś chyba jest w tych dwóch dniach. Dziś miał być trzeci ale żołądek się buntuje od rana. Toleruję tylko wodę. Wygląda na to, że za dużo chemii. Szkoda, może minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie...byłam na tej diecie około 4 tyg. schudłam 7kg niestety później zarzuciłam ...no i teraz mam 7kg na plusie i jeszcze dodatkowe 5kg;-(( jak nie macie silnej woli,zeby przeprowadzić cały proces odchudzania tzn.powoli wychodzić z tak niskokalorycznego jedzenia aby nie było jo-jo to lepiej się nie zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkiiee .
Czy to naprawdę działa ? ii ile gdzieś kosztuje taki np . 1 batonik . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira222222
Wpisz sobie np na allegro ALLEVO i będziesz wiedziała co ile kosztuje, tamjest najtaniej apteka i rossmann droższe, Czy działa? Działa jestem 6 dzień, wczoraj się ważyłam 2,7kg mniej, 2 pierwsze dni były okropne, ból głowy, rozdrażnienie, potem już tylko lepiej już nie odczuwam ssania między posiłkami, 1 torebkę zamieniam sobie np na 1 jajko+jeden ziemniak, czasem zjem jabłko czy coś podobnego, co dziwne nie rzucam się na słodycze! Normalnie zaraz po obfitym obiedzie była kawa i czekoladowego coś, teraz daję radę z torebkami, myślę, że spokojnie tę fazę uderzeniową 2 tyg wytrwam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Hej dziewczyny ja zakupilam dzis allewo i zaczelam dietę będę pisać jakie są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprana_w_Perwolu
Witajcie Dziewczyny ja zaczynam diete od jutra juz mam produkty zakupione ;) dodaje tylko jablka do diety zamiast ostatniej saszetki na noc zjem jablko jedno lub 2 i po 3 dniach diety rano na sniadanie serek wiejski bez tluszczu z pomidorem zamiast saszetki :) Boje sie byc tak 100% na chemii. Dodam tylko ze bede jesc zupke ziemniaczano porowa bo tylko ona mi smakuje :D bede pisac o postepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę ani w tą reklamę ani w żadne takie specyfiki , Pomyślcie gdyby One działały to już dawno wszystkie kobiety by były chude... Że już nie wspomnę że ta aktorka która reklamuje to Allevo sama schudła podczas tańca z gwiazdami , ma trenera , ćwiczy na siłowni.. Po drugie nawet jeśli schudniecie po tych 2 tyg w co nie wątpię to na bank za kilka dni wróci wam efekt jo-jo. Ja powiem Wam jak schudłam 10 kilo sama i bez większego wysiłku... Ważyłam 70 kilo.. w ciągu 3-6 miesięcy spadła mi waga do 60. Otóż wystarczyło że ostatni posiłek jadłam o 16 , potem już nic tylko woda ,ewentualnie gorzka herbata..ale do 16 mogłam jeść na co tylko miałam ochotę.zero ograniczeń. i przez godzinkę dziennie maszerowałam... Mam 3 km do pracy więc rano pieszo wędrowałam i po pracy też na nóżkach...Najgorzej jest z tą kolacją o 16 bo ciężko jest wytrzymać z ssaniem nim się pójdzie spać. Potem jednak po jakichś 2 tygodniach organizm się przyzwyczaja i już się tak nie czuje głodu wieczorem. Po jakichś 4 miesiącach nawet jeśli się 2 razy w tyg zje później posiłek to nic się złego nie stanie. Ja trzymałam tą dietę akurat przez lato więc był to czas grillowania No więc od czasu do czasu mogłam się skusić na kiełbaskę o 20 lub 21.. Od tamtego czasu minęły już 3 lata a moja waga nadal stoi w miejscu...(To znaczy stała bo teraz rośnie mi maleństwo w brzuszku ;o) Ale jeśli po porodzie moja waga będzie znów za wysoka to wiem że wrócę ponownie do tej metody bo naprawdę jest skuteczna i nic nie kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam napisał że na noc zje jabłko jedno lub dwa.. Absolutnie tego nie róbcie , jabłka mają w sobie coś takiego że fermentują w brzuszku a z tego tworzą się kalorie więc jabłka na noc odpadają . Moja teściowa która ma cukrzycę zajadała się jabłkami , potrafiła zjeść wieczorem 5 jabłuszek i przytyła na nich 7 kilo wyobrażacie sobie????? Sam lekarz jej powiedział że jabłka są złe w diecie , można je jeść ale tylko takie z kompotu albo pieczone... Tak więc nie jedzcie jabłek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprana_w_Perwolu
To w takim razie grejfruta zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka90
grejpfruta też nie jedz,na noc się nie jada owoców bo mają w sobie cukier,lepiej zjedz np serek wiejski,biało lepiej się przyswaja i tak nie obciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka90
a i dziewczyny wiedzcie ,że może i schudniecie szybko po tym allevo,ale spodziewajcie się efektu jojo,nie jest normalne tak szybko chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Faza Stabilizacji-na efekt jojo Pomaga w utrwaleniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała.Jak stosować:w Fazie Stabilizacji należy komponowaćmenu w oparciu o normalne posiłki jedyne uzupełniane produktami Allvo.Dla utrwalenia prawidłowej wagi należy jeden dzień w tygodniu stosować tylko produkty Allvo. Alternatywnie można kontynuować codzienną dietę poprzez zastąpienie jednego posiłku w ciągu dnia wybranym produktem z tej linii. Należy pamiętać, aby nadal być aktywnym fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja od jutra zaczynam ;D Zakupiłam na spróbowanie 1 opakowanie 6szt mic 2razy porowo ziemniaczana 2 razy szake czekoladowy i 2 razy koktajl truskawkowo jagodowy do tego w zaszetkach koktajle z rossmana (Slim Figura Dieta ) bo są tanie tylko 1,99 opakowanie ma tylko 66kcal . Nie stac mnie na 5 saszetek dziennie Alevo wiec postanowiłam jeść tak : -Sniadanie: Serek wiejski lekki -Koktajl Alevo -Zupa Alevo -Szake Allevo -I ten posiłek Slim Figura Dieta plus do tego kupić sobie te kapsułki z Alevo co powodują uczucie sytości mam sporo do zrzucenia jakies 25kg ;D Wec do dzieła ;D będe na bierząco was informować Jak postępy :) A własnie mam pytanie Jakie smaki polecacie mysle zeby jeszcze mieszac Alevo z Dieta light ? Jakie smaki odradzacie a jakie polecacie ? I gdzie mozna kupic Alevoo najtaniej prosze o linki najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.czy ktoras schudla na tym allevo??? ile i przede wszystkim w jakim czasie-potrzebuje zrzucić na komunie chrześnicy która już za m-c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
po przeczytaniu całej dyskusji , obawiałam sie zacząć diete opartą na produktach allevo . Najbardziej obawiam sie wydanej w błoto kasy . Jednak na to juz znalazłam sposób znalazłam stronkę gdzie mozna zakupic miks 6 produktów za połowę ceny ( mówie tu o cenie w aptece ) Druga sprawa to smak , wiele osób opisywało go jako okrutny i nie do przyjecia , moze moje podniebienie jest inne ale mi naprawdę te produkty smakuja i nie mam zadnych problemów z ich spożywaniem . Fakt jestem dopiero 3 dzień na tej diecie , jednak jestem bardzo zadowolona z samopoczucia , czuje sie tekko i bardzo dobrze psychicznie .......cdn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×