Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi

Oświęcim przedszkola opinie

Polecane posty

Gość Asia z Oświęcimia
Witam Mam jedno dziecko już w szkole a drugie w Promyczku i muszę przyznać że zarówno z jednej jak i z drugiej placówki jestem zadowolona (chociaż starsza córka poszła do szkoly jako 6latka). A w Promyczku mają dużo zajęć dodatkowych wiec cieszy mnie że w ramach pobytu dziecko może brać udział w zajęciach teatralnych, plastyce, angielskim i rytmice, słyszałam też że mają nawet szachy dla chętnych. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona mama
Mój synek chodzi do Promyczka słyszałam o tym przedszkolu dobre opinie więc go tam posłałam mimo że koleżanka mówiła mi że to jest drogie przedszkole. Teraz z perspektywy czasu widzę że mój wybór był trafiony . Nie dość że personel wspaniały przedszkole nastawione na rozwój dzieci dużo zajęć rozwijających zainteresowania dzieci to jeszcze przedszkole dba o jakość posiłków. W przedszkolu wciąż się coś dzieje -różne wyjazdy, wycieczki .A co do ceny to wcale nie jest duża jak się wszystko zliczy - za jakość trzeba płacić chyba ze komuś nie zależy na rozwoju swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tych krytycznych ani pochlebnych opini o przedszkolach. Przecież nikt nikogo nie zmusza do wyboru szkoły lub przedszkola. Wystarczy niewielka orientacja w środowisku i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Szymkonka
Oczywiście każdy ma prawo do swoich odczuć i uwag ,jednak jeśli ktoś zarzuca ,że błędem jest gdy przedszkole urozmaica menu,i uczy nasze dzieci jeść coś poza pizzą,kurczakami z kfc czy hamburgerami z mcdonaldsa,to faktycznie chyba poziom wypowiedzi mówi wszystko o osobie która to pisała.Czy ktoś zna zalecenia sanepidu? czy ta osoba wie,że przedszkola podlegają ciągłej kontroli specjalistów do spraw żywienia?.Może ,zamiast krytykować,bitowy,fasolki i szpinak uczyć własne dziecko kultury jedzenia i urozmaicenia oby widok marchewki nie wywoływał u niego obrzydzenia i odruchu wymiotnego.Co do kadry - to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!Ludzie sami sobie nie radzą z własnymi dziećmi, nie współpracują z nauczycielkami a potem mają pretensje.Zacznijmy ocenę od siebie aby moc krytykować innych. Anna K.Mama Szymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze Szymek juz spi i nie widzi jak daremne i plytkie jego babcia wypisuje glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Szymkonka
Drogi ,,GOŚCIU" jedyne co możesz mi zarzucić to literówki. A odnośnie głupot proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem,,, bo nie,, babcia tylko mama" jak pisałam w poście. cytuje.... Anna K.Mama Szymka.." a może wypowiesz się w takim razie w czym tkwią te jak to nazywasz ,,głupoty"., skoro weszliśmy w tak daleko idącą polemikę i znajomość tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka2463
Niebywały wysyp pochwał "promyczka" w temacie. Kto chce niech wierzy - można zgadnąć kto to pisze. "Promyczek" to typowa przechowalnia. Na Prusa też ponoć niezbyt dobrze się dzieje - ta integracja pic na wodę, za to są spore dopłaty i tyle w temacie. Ja polecam "17" bo tam na prawdę dużo się robi z dziećmi. Właśnie szukam i pytam ludzi co i jak, stąd wiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 45
BAJKOWY DWOREK , NIE POLECAM moj syn chodzi do tego przedszkola, z nauczycielki jestesmy bardzo zadowoleni i tyle z radosci.Opieka miala byc dwuosobowa, nawet na zebraniu zostaly dwie panie przydzielone i przedstawione rodzicom niestety na ta chwile jest jedna pani. Caly czas sa na cos zbierane pienazki, wpisowe, pomoce dydakt, ksiazki, komitet rodz, mikolaj, kucharzenie, pasowanie na przedszkolaka, i ciekawe co jeszcze. Mialy byc dziecii zaberane na basen i niestety nic z tegonie wyszlo.Dogoterapia po interwencji rodzicow w jednym mcu nagle 3 razy:) bardzo ubogi plac zabaw bez cienia, poza namiotem nad piaskownica. Organy prowadzace ewidentnie tna koszty i kadra obcieta jest do minimum. Dzieci laczone sa z najmlodsza grupa nejednokrotnie juz o 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o promyczek to wcale nie taki wysyp pochwał, jak wiadomo jest to duże przedzkole to i opini jest duzo czemu tu się dziwic. nikt nikogo nie namawia ani nie zmusza do zapisywania dzieci każdy sam musi podjąc decyzję najlepiej wejśc na strone internetowa przedszkoli i sprawdzić co w ciagu roku robi się w przedszkolach. Mozna równiez zasięgnąć opini znajomych a zreszta ile osób tyle opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha akcja 17stki przeciwko promyczkowi trwa.... śmiech na sali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazzu
Ponawiam temat. Które z prywatnych przedszkoli w Oswiecimiu możecie polecić? Czy wasze dziecko do któregoś chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzicdziecka
Witam moje dziecko uczęszcza do przedszkola Bajkowy -Dworek. Naprawdę porażka,pierwszy rok było jeszcze nawet spoko(wiadomo nowa placówka chcieli się pokazać). Zalety; angielski(mistrzostwo świata) opieka (było super,niestety Panie ze świetnym podejściem do dzieci odeszły) Wady: Pani dyrektor, starsza Pani ok 60-ki która stosuje metody wychowawcze z przed 30 lat,z relacji kilkoro dzieci wiemy iż bije po rączkach,w grupie jest reżim.Pani na zebraniach straszna wazelina ale to tylko pozory. dyrekcja: zebranie w grupie mojego dziecka robi się o godzinie 14.00 tak aby na zebraniu było jak najmniej rodziców a tym samym mniej skarg na przedszkole. Dużo ustnych obietnic z których żedne nie dochodzą do skutku.Dodatkowe zajęcia jak basen tylko w pierwszym roku istnienia przedszkola. Inne zajęcia też powoli zanikają, a opłaty niestety te same a już zapowiadają podwyżki od września.Plac zabaw bardzo ubogi,zabawki do piaskownicy w większości jak nie wszystkie przynieśli rodzice dzieci.Bardzo częsta wymiana pomocy opiekunek,lub ich częsty brak.Zależy czy znajdą kogoś w pośredniaku,więc bez doświadczenia.Typowa przechowalnia dzieci, małe grupy zachwalane na stronie przedszkola to fikcja,w grupie mojego dziecka na rok 2014/2015 jest 33 dzieci.Jest to grupa integracyjna i tylko dwie Panie,na zmianę (jeda rano ,druga popołudniu + może jakaś pomoc).Naprawdę zastanówcie się zanim zapiszecie wasze pociechy do tego przedszkola.nie polecam, (naszczęście moje dziecko niedługo opuszcza niepubliczną przechowanie dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje było bitre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypbrażam sobie, żeby ktokolwiek uderzył moje dziecko. Chyba bym tą osobę po prostu rozniosła w drobny mak. To chyba jest coś, co uważam, za ostateczność, ogólnie bicie, a już przez obce osoby., to ym poszła do sądu! Na szczęście u nas http://www.elfik.pl/ tak nie ma, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie też czegoś takiego no po prostu nie wyobrażam. Jak można kogoś w ogóle uderzyć, a już obce dziecko? To podchodzi pod zwolnienie dyscyplinarne i sąd…no poo prostu KARYGODNE> jakby w przedszkolu http://www.przedszkolekonradek.pl/ do którego chodzi mój Syn coś takiego miało miejsce, z marszu bym chyba wszystkie organy które można powiadomiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w przedszkolu http://gwiazdolandia.pl/ gdzie są moje dzieciaki tez nie wyobrazam sobie takie historii, zeby ktos ręke na dziecko podniósł! nie do pomyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka1981
O bajkowym Dworku w Ośw rzeczywiście słyszy się nieciekawe opinie, zastanawiałam się nad zapisaniem synka od września (ze względu na angielski, który podobno tam jest świetny), jednak po opiniach znajomych posyłających tam dzieci zrezygnowaliśmy. Poza tym ich cennik i wysokie wpisowe raczej odstraszają. Ja polecam przedszkole Serafitek, ciężko się dostać, ale jak się już uda to wiadomo,że warto było się starać. Siostrzyczki mają przede wszystkim misję wychowywania dzieci, a nie zarabiania na tym pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fujjjj. Zimne, niesmaczne jedzenie. Wypisałam synka z przedszkola z catheringiem. Zatrudniłam pania do opieki . Gotuje cudownie. Masowe żywienie jest wstrętne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia4545
przedszkole 17 oswiecim porazka nie posyłajcie, na pozor pięknie opisują reklamują siebie jakie to mega "nauczycielki"na zebraniach cud miod w rzeczywistości jest inaczej , mszczenie, szantaże i oby tylko to- na biednych niewinnych dzieciach wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oliwia4545
Nie rozumiem jednego faktu. Jak mogłaś posyłać swoje dziecko do przedszkola, w którym są praktykowane zachowania typu : "mszczenie i szantaże" wobec przedszkolaków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiowa
Ja bardzo źle wspominam przedszkole bajka w Oświęcimiu. Cieszę się ze dziecko już zakonczylo edukację tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Kochani rodzice dobrze się zastanówcie nad Bajką w Oświęcimiu. Cena za przedszkole bardzo wysoka a jakiś specjalnych atrakcji to tam nie ma. Aerobik?? Ha ha. Dzieci nie mogły nosić swoich zabawek jedzenie też bez żadnych rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca przedszkola
Odnośnie Bajki o co chodzi z aerobikiem bo na stronie przedszkola nie zauważyłam opisu ze jest aurobik..a jadłospis wydaje sie przystepny jak w domu..mozna prosić coś więcej bo nie chciałabym podjać złego wyboru..co do zabawek w naszym żłobku tez raczej nie nosimy zabawek bo to tylko klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko w biezacym roku odejdzie z oswiecimskiego przedszkola Bajka do szkoly w Niemczech. Zawsze jednak bedziemy wspominac ciepla atmosfere tego przedszkola. :) :) Az sie boje myslec co spotka moje dziecko w instytucjach tego typu w UE tym bardziej ze musimy tez oddac naszego 3 latka pod opieke Kindergarten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najważniejsze jest, jak moje dziecko będzie się czuło w grupie rówieśników. Czy chętnie wejdzie w progi swojego drugiego domu. Nie ukrywam, ze ogromna rola spoczywa na pracownikach przedszkoli bo to oni tworzą "rodzinkę" dla mojego dzieciaka. Takiego przedszkola właśnie szukam. Czy ktoś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promyczek to najgorsze przedszkole w Oświęcimiu. Niektóre panie wychowawczynie nie powinny tam pracować. Na szczęście moje dziecko idzie od września do szkoły a drugie wyślę do innego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle drodzy rodzice że jeszcze takiego przedszkola nie stworzono które odpowiadało by wszystkim. Kazdy z nas oczekuje od instytucji czegos innego i trudno jest zadowolić wszystkich. a co do nauczycieli to jak wiecie zarówno w przedszkolu jak i w szkole prace ta wykonują tylko ludzie jedni z powołania inni z konieczności, więc nie mozna opini o przedzkolu czy szkole wystawiac na podstawie jednostki i wszystkich wrzucać do jenego worka bo jest to krzywdzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne
Ręce i nie tylko one ... opadaja jak czytam niektóre Wasze wypowiedzi. Kochane mamusie chcialyby oddac swoje dziecko pod cudowna opieke instytucji oczywiscie najlepiej za darmo. Za to wymagania ogromne: super zarcie( bron Boze cathering!!! i dostosowane dla dzieci wielbiacych fast foody, dietetykow, fanow suchego chleba, wegetarian itp)Zajecia przekraczajace 12 godzin na dobe. Opieka calodobowa. Mamusia i tatus sa jedynie zobowiazani zaplacic za swiadzopne uslugi i wlaczyc kompa lub tv. Niech sie dzieciak doskonali i rozwija. Za wszelkie bledy wychowawcze i tak obwini sie przedszkole. Pozniej szkole. A w nastepstwie oczywiscie rorastajace dziecko, bo rodzice wykazali maximum dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nareszci ktoś powiedział prawdę brawo za trafne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×