Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi

Oświęcim przedszkola opinie

Polecane posty

Gość gość
Może zdesperowana bo dawno ta pani Marzena bolca nie miala i tak juz ją swedziala ze wszystko jedno czy żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena C z przedszkolanka to zwykła d***** Bo jak inaczej ja nazwać Jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przedszkolu 17 też pracuje jako lokopeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się cz ta osoba ma rodzine dzieci jak się k***ila z zonatym nie myslala ze moze się wydać i najbliżsi się dowiedzą jak bardzo rozpusta mama żona czy też narzeczona czy naprawdę takie kobiety nie myślą glowa tylko macica nie rozumiem kak taka pani puzniej ma dawac dobry ptzyklad dzieciom strach pomyśleć pani Marzeno co też pani wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tę Panią to co chwilę kursowały pielgrzymki rodziców że nie chcą aby ich dzieci były u niej w grupie. Kompletnie nie nadaje się na pedagoga. Bardzo wiele osób poprzenosiło swoje dzieci do innych grup niestety wszystkich się nie dało, a Pani dyrektor mimo próśb rodziców że ta Pani nie powinna pracować z dziećmi tylko zamiatała problem pod dywan. Ciągnie się to już parę lat na szczęście moje dziecko już opuściło to przedszkole i teraz całkiem inaczej funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej męża nie wysyłać po dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się cieszę że w koncu ktoś nazwał Marzene po imieniu S Z M A T A zakochana w sobie P aszczur jeden .osoba która nie liczy się z niczym i z nikim wielką pani pedagog latawca i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena Cz nie jest zakochana w sobie ona nie widzi nic po za swoim nosem A że się puszcza z zonatymi no cóż Dzieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koncu miało być D Z I W K A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając prywatną i osobistą sprawę odbicia męża, jeśli chodzi o podejście do dzieci to DRAMAT. Dzieci po prostu są przez nią krytykowane, zastraszane, dla niej nic nie umieją, ciągłe skargi narzekania, nawet wyśmiewanie, po przeniesieniu gdzie indziej problem zniknął i to u kilku dzieciaków, to wychodzi że problem jest z Panią a nie z dziećmi. Jak się nie ma kompletnego podejścia do dzieci to nie powinno się z nimi pracować bo można maluchom bardzo wielką krzywdę zrobić. Jak dzieci się skarżyły to wprost mówiła że dzieci KŁAMIĄ! Pani dyrektor nie widzi problemu, co to za układ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast pyskatej żoneczki i jej plotkarskich przyjaciółeczek wypowiedziałby się nareszcie na tym forum szanowny małżonek i kochaś? Stanął po jednej lub drugiej stronie... Przypuszczamy jednak, że to tchórz. Facet, który nie jest wart ani żony, ani kochanki. DNO. Proponujemy więc Żonie, aby dała sobie spokój z takim nieudacznikiem życiowym. Natomiast Pani M .Cz radzimy oddać sprawę do sądu o oszczerstwa i pomówienia wobec swojej osoby z zasądzeniem wysokiego odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dodam ze jestem dumna z męż ze wybrał mnie ,i teraz nosi mnie na rekach ,obsypuje żłotem przynosi kwiaty ,zabiera do drogich restauracji,wniosek jest tylko jeden po co mu była taka Marzena poprostu chciał sie zabawic ,dobrze tyłkiem zakreciła powiedział ze sie zagubił ,ale teraz juz bedzie tylko lepiej ,martwi sie tylko o moje zdrowie psychiczne ,w czerwcu jedziemy na 2 tyg na urlop ,mąż ciągle mnie przytula ,przy posiłkach trzyma za ręke ,i prosi zebym wymazała to wszystko z pamieci ,z tym ze to nie takie proste jej imię i nazwisko pozostanie na zawsze w mojej pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslala ze gość zostawi żonę i z nią będzie Żałosne Z jej haraktefem nikt długo nie wytrzyma pępek swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczerstwa,pomówienia ,a to sobie humor poprawiłam Mój mąz już sie wypowiedział na ten temat,proponuje przekopac wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jak go zapraszała na weekend do siebie to spał by w dzieciecym pokoju ,bo przecież nie z Marzeną ,no jak ,a córce by powiedziała ze wujek za 2 noce wróci do żony kiedyś znowu go zaprosi,ciekawe ilu wujków juz to dziecko ma hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształkcona PATOLOGIA a niby WIELKA DAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trzeba odróżnić wykształcenie od INTELIGENCJI pani Marzenie tego drugiego brak nie ma kobieta wrodzonej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys byla dumna, ze wybral Ciebie, zdradzona zono, gdyby Cie maz obsypywal kwaiatmi, zlotem i czymkolwiek jeszcze, nie siedzialabys stale przy kompie i nie pisala na tym forum. Wyglada na to, ze Twoj maz to zwykly lajdak i tchorz: zdradzil raz to zrobi to ponownie i nie pomoga zale, zlosci i pretensje. Ja bym takiego faceta kopnela w tylek juz po pierwszej zdradzie. Nie jest wart ani Ciebie ani innej madrej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie wiem dlaczego miałabym Go zostawic czy te wspólne lata nic nie znaczyły,mąż żałuje strasznie tego co sie stało ,twierdzi ze Marzena zamydliła mu oczy,juz nigdy do sanatorium nie pojedzie jak już, to tylko ze mną , ze był kretynem ,nie wie co nim kierowało ,ja wiem ze facet nie myśli ,ale zeby kobieta taka wykształcona nie myślała, tego nie mogę zrozumieć ,gdyby zakończyła ten romans razem z końcem turnusu ok zrozumiała bym ,nie bolało by tak bardzo ,ale kontynuowała jeździła za moim mężem na spotkania ,zapraszała do siebie do domu ,po co żonatego ,czy naprawdę macica nią kierowała ,przecież wiadomo było ze prędzej czy później by sie wyda. Mąz mój twierdzi ze strasznie sie cieszy ze wydało sie na takim etapie,teraz zachowuje sie lepiej niz na początku naszej znajomości ,przepisuje na mnie i na córki dom w środę spotkanie z Panią notariusz,zrezygnował z konta firmowego wszystkie pieniądze przelał na moje konto,i twierdzi ze jeżeli coś podobnego sie powtórzy mam go zostawić z niczym,i tak też Pani notariusz ładnie ma sformułować przepis domu .Także nie widzę podstaw aby zostawić męża ,skoro widzę jak sie stara ,przez 22 lata nie dostałam od męza kwiatów teraz kupuje co tydzień żeby zawsze świeże były w wazonie i mi przypominały ze mnie kocha i teraz zrozumiał co by stracił.Wie ze uwielbiam frezje ,jezdził po 2 miejscowościach po wszystkich kwiaciarniach ,bo nie mógł dostać ale w końcu znalazł i kupił ,piękny bukiet wykupił wszystkie frezje jakie były. A napisałam na tym forum ,bo nie moge do tej pory zrozumieć jak taka pani pedagog ,psycholog posunęła sie do takiej patologi ,tym bardziej ze prosiłam przez telefon o szczerą rozmowę ,to mnie wyśmiała,nie wiem czy tak powinna sie zachować niby inteligentna osoba ,ale jak ktoś wczesniej napisał inteligencja to co innego niż wykształcenie Ja mam nadzieje ze kiedyś ta pani Marzena Cz bedzie w takiej sytuacji jak ja i już nigdy nie skrzywdzi zadnej żony niech sobie poszuka wolnego ,rozwodnika ,wdowca i niech zacznie używać mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli trafia sie łatwa dupa ,to który chłop nie skorzysta ,nawet ksiądz nie przepuści takiej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takiej okazji jaką zaoferowała Marzena nie skorzystał by tylko gej i impotent .A zdrowy normalny facet skorzysta z okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra  Rada
Witam. Pani/Pan (gość wczoraj , którzy uzurpują sobie prawa do istnienia na portalu Kafeterii, nie podpisując się imiennie, powinni zdać sobie sprawę o konsekwencjach prawnych swojego działania. W internecie NIKT nie jest bezimienny ! Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.......itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra  Rada
cd. „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulala szkoda ze nie do mnie zdradzonej żony ten post ,nawiasem mówiąc mam na imię Monika i strasznie liczyłam na konsekwencje prawne ,spotkanie oko w oko ,i mówienie w sądzie prawdy,czyż nie jest prawdą iż ta pani wdała sie w romans z moim mężem ,czy nie jeździła spotkać sie z nim ,czy nie zapraszała go do siebie na 2 nocki, czy tak postępuje kobieta wykształcona jako psycholog powinna tez wiedzieć jakie mogą być konsekwencje ,kiedy sie wyda ,a było to nieuniknione. Z mojej strony to tyle ja swój cel osiągnęłam ,może nie do końca bo jak na razie nie ma konfrontacji ,ale i tak jestem usatysfakcjonowana wypowiedziami ,całkiem obcych ludzi Jak zawsze życzę pani NIEPOWODZENIA W ŻYCIU OSOBISTYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej zaś strony ,czy tak cieżko przyznac sie do winy powiedzieć przepraszam ,popełniłam bład,ja wręcz bym żądała wyjąśnień i nie dziwie sie tej żonie ,jezeli mieli normalne życie i nagle wszystko runeło to tylko współczuć Gdzieś wczesniej przeczytałam ze leczy sie ta Pani psychiatrycznie Jak można było tak zrujnować czyjeś życie ,gdybym to ja była zdradzona pewnie nieżyli byśmy razem z meżem zabiła bym Go a później siebie Także prosze sie nie obrażać I NIE STRASZYĆ tylko kobiecie powiedzieć tak krótkie słowo PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuję ten watek od jakiegos czasu i nie wytrzymalam i moj wnisek jest jeden. Gostek to pospolity d****arz i lgarz oszukuje zone i kochanke i kazdej włazi do lozka obiecuje. Ciekawe co czuje jak patrzy na swoj wredny pysk codziennie w lustrze i niech jego zona pokaze temu swintuchowi caly obrzydiwy dialog .niedobrze mi sie robi jak sobie pomysle ze on bezwstydnie lazi po Oswiecimiu i mysli ze wszystko jest ok a ludzie sie z niego smieja i wytykaja palcami. Belmondo zafajdany wstretny szkoda mi tych dwoch kobiet bo powinien sie schowac aby go nikt nie widzial i nie osmieszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest z Oświęcimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka z Oświęcimia pracuje w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było jasne my mieszkamy okolice Wrocławia 65 km w strone Kłodzka a ta przedszkolanka okolice Oświęcimia ,pracownica w oświęcimiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy tu drogie mamy piszecie ,jak Pani Dyrektor zamiata sprawe pod dywan ,przecież nad dyrektorką i wychowawcą czy też logopedą czy psycholog jak zwał tak zwał ,jest jeszcze OŚWIATA ,KURATORIUM a jak to by nie pomogło to telewizja .Ja nie pozwoliła bym aby ktoś wyśmiewał sie z mojego dziecka ,po to owe Panie skonczyły studia aby wiedzieć jak postępować w danej sytuacji ,no a wysmiewanie to już przegięcie . Proponuje słuchac swoich dzieci One są szczere do bólu ,i wypytywac ,jeżeli wasze dziecko nie ma problemu a opowiada o koledze czy kolezance ,nie zostawiajcie tej sprawy bo Was nie dotyczy ,porozmawiajcie z rodZicem .Bo taka osoba ,która ma sprawować opieke nad naszymi pociechami ,nie powinna chamsko sie do maluszków odzywac.Ja bym tej sprawy tak nie zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×