Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi

Oświęcim przedszkola opinie

Polecane posty

Gość gość
I bardzo dobrze ze taki temat sie zaczął ,moze skonczy sie prywatny folwark Pani Dyrektor i Pani Psycholog z 16 przedszkola ,nie bójmy sie mówić Może wspólnie złożymy jakąś petycje oficjalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i oczom nie wierzę. Nie wyobrazam sobie, aby ktokolwiek, a tym bardziej osoba, której powierzam pod opiekę swoje dziecko, uwłaczała jego godności. Jakiekolwiek symptomy chamskiego zachowania wobec dzieci, są NIEDOPUSZCZALNE! Osoba, która w ten sposób odreagowuje swoje stresy, niepowodzenia czy niechęć do zawodu nauczyciela, powinna natychmiast być zwolniona z pracy ! Jak zaznaczyła słusznie moja przedmówczyni, dzieci w wieku przedszkolnym nie potrafią kłamać; opowiedzą wszystko, co dzieje sie w przedszkolu. Widzą i obserwują więcej, niz dorośli. Znam to na przykładzie mojego syna, który żyje emocjami wyniesionymi z przedszkola. A efektem tego jest fakt, ze bardzo często, z radością rozstaje się z nami, rodzicami aby być posród rówiesników ze swoimi opiekunkami. Dlatego też uważam, ze jeżeli ktoś nie ma cierpliwości do dzieciaczków (gdy posikają się, gdy trzeba je umyć, wytrzeć nosek, nakarmić, pomóc ubrać , przytulić, zabawić, poczytać bajkę itp ) po prostu powinien odejść z pracy, która męczy tą osobę. Takie jest moje zdanie. Mamy i taty radosnego przedszkolaka 4-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wszystko się dzieje za pozwoleniem rodziców O jakich wycieczkach i skargach mowa do pani dyrektor ,i zamiatanie spraw pod dywan,to jest skandal ,nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku,i w takim przypadku nie powinny pomagać dyplomy ,wykształcenie.Bo to po części osoba która opiekuje się naszymi dziećmi w pewien sposób kształtuje nasze dziecko,bo tak pomyśleć ile czasu spędza w przedszkolu a ile z rodzicami często zapracowanymi ,myślącymi ze dziecko jest w dobrych rekach.Dlaczego rodzice milczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieje ze choć trochę zniknął Pani Marzenie ten wredny, krzywy uśmieszek z twarzy . I ze ta zdradzona żona jak i rodzice zrobią z Nią porządek,a nawiasem mówiąc ilu dzieciakom skrzywiła psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako jak mnie określacie Zdradzona Żona nie bede juz sie wypowiadac na temat tej kobiety ,co miałam do powiedzenia powiedziałąm Najważniejsze ze mąz teraz "je mi z reki"konto bankowe jest moje dom przepisany wczoraj ,jeszcze tylko małe poprawki i czego chciec wiecej ,jestem rozpieszczana ,jeszcze mu nie wybaczyłam ale czas goi rany Bedę z checia tu zaglądać i czytać jak sprawy sie potoczą I jak przedmówczyni mam nadzieje ze usmieszek zniknął z jej twarzy A gdybym była wywołana do odpowiedzi z chęcią odpowiem na każde pytanie Jestem zawsze o tej samej porze Pani Marzeno fajnie sie ze mnie śmiało ,teraz ja sie pośmieje, wiem że pani to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniko. Wez sie w garsc i nie pisz glupot! W fantazje o cudownym mezu , majatku, zapisach notarialnych, kwiatach naprawde trudno uwierzyc. Dopraw mu rogi i bedzie ci o niebo lzej. I dopiero wtedy pozna co stracil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie doprawie mu rogów, nie jestem typem takiej kobiety A co do majatku jestem z niego dumna ze wszystko przepisał,teraz to On gołod***ec Jak słusznie zauważyła Pani psychiatra ,są takie kobiety ,które jeżdżą do sanatorium tylko po to aby sie pok***ic i widocznie ta pani Marzena do takich należy I nie pomagają wytłumaczenia pani Marzeno ze tam są takie okoliczności ze to jest reguła ,ze jeździ się zabawić , a na przyszłość proszę do zabaw staranniej dobierać partnerów, jest pani typem Rozwiązłej Kobiety,to pani decyzja ,ale na przyszłość ,NIE KRZYWDZIĆ POMYŚLEĆ O TEJ OSOBIE CO CZEKA W DOMU może lubi pani facetów ustawionych finansowo,ale nie tedy droga Mam nadzieje ze choć trochę obdarłam panią z DUSZY jak to pani zrobiła ze mną,i przyjdzie czas ze będzie pani za to surowo ukarana No jak to pani zauważyła nie wiem czy słusznie jest pani bardzo ATRAKCYJNA faceci na panią lecą wiec nie przepuśc***ani żadnej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze została przez tą panią pedagog ,psycholog ,logopedę OBDARTA Z DUSZY ,GODNOŚCI I WIARY DO DRUGIEJ OSOBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia Moniko! Tak trzymać! Chociaż Twój mąż i drań nie jest wart nawet kopniaka Tobie zyczę wszelkiej pomyślności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś miałem podobną sytuację. Lecz żona o mnie tak nie walczyła.teraz żałuję że ja tak o nią nie dbalem wkoncu się rozstalismy .wiesz Monika nie dawalas mu tego co dala mu Marzena. Ale wiec ze byłby z nią krótko szczęśliwy wkoncu zatesknil by do ciebie.dobrze ze jakos sie z mezem dogadujesz.ja wam kibicuje walcz o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkolach i przedszkolach jest teraz sezon wycieczek. Dzieciaki zabiera sie w rozne miejsca ale dyrektorzy i wychowawcy nie pomyslei jaki to koszt dla rodziny. Dla nas to spory wydatek bo mamy jedno dziecko w szkole podst. i jedno w przedszkolu. Za dwojke koszt samego wyjazdu to skladka 80 zl i do tego trzeba wypelnic plecak, dac kieszonkowe , wizyte w MC Donald czyli jak obliczylismy okolo 250 zl . Mam wiec pytanie. Dlaczego organizuje sie tak drogie wycieczki . Na co wydaje sie pieniadze z Komitetu Rodzicielskiego skoro ten nie potrafi dofinasowac wyjazdow. Czy te wycieczki oprocz zabawy (bardzo drogiej) cos daja dzieciom czy tylko sa zwyczajem i wypelnieniem czasu? Podzielcie sie prosze tym drastycznym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cos jeszcze: czyli jak nie wyraze zgody bo mnie nie stac na wycziecke co mam zrobic z dziecmi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiedziałaś po co się jeździ do sanatorium .przecież baby tam głupieja jak ta Marzena przedszkolanka .tam sie nie mysli racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież do sanatorium jeżdżą desperatki. TURNUS MIJA JA NICZYJA nie ważne żonaty czy wolny aby Zaliczyć Na 1 faceta przypada 3 lub 4 kuracjuszki więc rywalizacja ostra .która łatwiejsza ma większe szanseą i nie ważne w krzakach czy w kiblu czy w samochodzie gdzieś na parkingu.A PO POWROCIE IDEALNA ZONA PRACOWNICA ON KOCHAJACY MĄŻ Baby są tam bardzo łatwe. Chcesz za darmo pobzykać to tylko Sanatorium i nie ważne jaki jesteś brzydki czy gruby tam na wszystko leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory. Ale czy osoby wypowiadające sie o zdradach małżeńskich i ich przyczynach oraz skutkach nie pomyliły forum? To jest akurat o przedszkolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dotyczy PR edszkolanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dietetyczka
Szukam w Oświęcimiu przedszkola dla mojego maluszka. Jako matka, zwracam uwage na odpowiednie żywienie. Czytam i oczom nie wierzę!!! Jedno z przedszkoli umieszcza taki tekst w swoim jadłospisie (cytuję wybrane z jadłospisu) - pilav z wątróbki, surówka z selera naciowego, kurczak w sosie śmietanowo-brokułowym z fusilli, knedle marchewkowe z farszem z kaczki a na podwieczorek: sandwich razowy z pasta z kalafiora, pomidor koktajlowy, herbata miętowa z limonką. albo: otręby owsiane z figą na mleku, bagietka z jajkiem, ogórkiem zielonym. Krem z warzyw z ryżem czerwonym. chleb helios z pastą z kurczaka, o. kiszony, kiełki, kakao na mleku. Już chyba bardziej udziwnić menu przedszkolaka nie mozna. :) Tylko czy dzieciaki będą to jadły z chęcią i apetytem? Czy też wszystko powędruje do pomyj? Osobie, która układa takie "dziwadła" nazywane jadłospisem w przedszkolu gratuluję twórczej pomysłowości. Kucharkom przygotowujacym tego typu posiłkii oraz dzieciakom , które staraja się je spozyć, bardzo współczuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i dochodzę do wniosku że ta M arzena to .ani to..K urwa bo wzięła tylko 20 zł .ani to K ochanka bo wybrał żonę. ani też dobra pracownica to D laczego nikt nie zrobi z Nią pożądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Daj se już babo spokój bo nudna jesteś i upierdliwa. Zdradzil cię twój facet??? Był z inną kobietą? Pewnie mial powody albo d*******arz z niego. A z drugiej stony: nie wiem ile masz lat i jakie wyksztalcenie ale naucz się jezyka polskiego w mowie i piśmie . Jest XXI wiek i słowo przez ciebie użyte "pożądek" ma się tyczyć Porządku czy Pożądania? Nie bardzo rozumiem.... Kończąc moją wypowiedź coś ci zaproponuję. Odejdź od kompa. Ubierz się ładnie. Zrób pyszną kolacyjkę swojemu mężczyźnie... itp......... :) ALBO: Po prostu go zostaw i znajdź sobie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardz proszę nie przypisywac mi postów. Które nie pisałam .Ja i mój mąż nie chcemy mieć z tą panią do czynienia.nie interesuje nas już ta osoba.Niech jeździ po sanatoriach i się puszcza byle nie z moim mężem Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno.proszę mnie nie upominać.że pani pisze się z dużej litery .Ale dla mnie to żadna pani.mam swoje zdanie i opinie na jej temat Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Szukam od września 2016 przedszkola w Oświęcimiu dla swojego malucha. Doradźcie. Proszęęę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam 16 .Może bylo by fajnie gdyby nie Pani wychowawczyni starszakow a zarazem psycholog.Brak Serca dla maluszków .Na szczęście już nie widzę tej WREDNEJ Pani. I moje dziecko jest szczęśliwe. Można poczytać wcześniejsze wypowiedzi od strony 4.Pozdrawiam i życzę udanego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodzi o Panią Marzena szok i tragedia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniejsze wypowiedzi( od strony 4), świadczą o tym, że osoba, która ustawicznie , stale i wciąż , namolnie wręcz, pisze durne teksty - jest chora. Może warto udać się do specjalisty? Zacząć leczenie? Poprosić męża o pomoc i ratować a nie pogrążać swoje małżeństwo!!!!! Wyciąganie swoich małżeńskich problemów i na tym forum nie pomoże Pani NIC! Traci Pani Honor ! Kobieto- weź sie w garść i nie marudź. Nudnej i upierliwej, zaborczej baby żaden facet nie będzie ani pragnął ani chciał z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne czy nie pisze prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję tej Pani Monice ja i ją tą kochanice i tego męża to bym chyba zabiła co to znaczy że jakaś zdzira klei się do mojego męża taka brzydka że nie może sobie swojego chłopa poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkolanka też kobieta i swoje potrzeby ma szkoda tylko że pociągają ja zonaci faceci Ale na to nie ma już rady są kobiety i : kobiety :którym wszystko jedno byle by fiuta miał i ta pani tak widocznie ma w pracy pracownica A na wyjazdach demon sexu mówią na takie ze ma kurewki w oczach pewnie teraz sie wstydzi ze wyszlo na jaw może i dobrze na przyszłość będzie ostrozniejsza i zonatych już nie będzie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze
Ojej żeby nie powtórzyło się tak jak wczoraj mówiono w TV ,o niejakiej pani Justynie ,która zaklejała usta 6 latkom,i kazała trzymać ręce w gorze aż do bólu.My jako rodzice musimy reagować,aby ta historia się nie powtórzyła w Oświęcimiu w 16 ,przez panią Marzene,bo słuchy na mieście chodzą ze coś z nią nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×