Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi

Oświęcim przedszkola opinie

Polecane posty

Gość gość
Autorko, czy Ty chodzilas do szkoly ???????????? Chyba sama musisz isc do przedszkola zwanego Auschwitz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...naucz sie poprawnie pisac w swoim ojczystym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! przedszkole nr 16 polecam bardzo miła atmosfera, dobra opieka i zainteresowanie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dziecko w "szestnatce" dwa lata temu i raczej nie polecam tego przedszkola. Personel raczej ok, ale zawiodła współpraca z Panią Dyrektor, która zaniża moją ocene dla tej placówki. Życzę więcej samokrytyki i empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. Niby przedszkole za 1 zl a stale na cos skladki. A to komitet rodzicielski, potem jakies teatrzyki, spotkania, paczki, wycieczki, koszty autokaru . Poza tym stale czegos brakuje. Kleju farb czy blokow dla dzieci. I ostanio wstretne jedzenie. Czy tak jest w waszych przedszkolach? prosze o porade i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przyjazne przedszkole to przede wszystkim mila i ciepla atmosfera osob, ktorym oddajemy w opieke nasze dzieci. Nie ukrywam jednak, ze dla mnie bardzo wazne jest rowniez wyposazenie, ciekawe zajecia, ladny ogrod i przemile zapachy przedszkolnej kuchni. Do takiego ukochanego przedszkola uczeszcza juz drugi rok moj synek . Pozdrawiam wszystkie Panie i Ciocie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodzi drugi rok do Promyczka,serdecznie polecam.Pani Dyrektor zawsze pomocna,wychowawczyni uśmiechnięta,pogodna,codzienne zajęcia z j.angielskiego,smaczna kuchnia,mój niejadek w domu grymasi a w przedszkole zjada wszystko.Jak ktoś będzie chciał się przyczepić to pewnie coś znajdzie a dla mnie najważniejsze jest to że moje dziecko wstaje rano z uśmiechem na twarzy bo idzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne opinie o Promyczku wystawia sobie samo przedszkole. Osobiscie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani dyrektor Promyczka chyba sama sobie pisze pozytywne opinie. Przedszkola tego raczej nie polecam. Apel do Pań nauczycielek, wychowawczyń: weźcie się w końcu do pracy zanim zaczniecie leczyć odciski na tyłkach. To dobra rada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszkokowana
Szukam przedszkola dla mojego malucha. Link poniżej http://www.gabinetdietoterapii.pl/?page_id=1105 Jestem rozczarowana czytając jadłospisy oświęcimskich przedszkoli, które okazują się naciąganiem dla rodziców. Tak trudno przygotować makaron z serem? Mięso mielone? Kanapki ? Trzeba za to menu płacić pnad 2 tys zł? Nie dziwi mnie fakt, ze na osiedlu panuje dziwna opieszałość, skoro toleruje się w przedszkolach i zatrudnia , płaci gabinety . Kto za to płaci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poprosić babcię dzieciaka a sama ułoży jadłospis dla przedszkola i poda paniom kucharkom dokładny przepis. Za DARMO. Rodzice i przedszkole zaoszczędzą 20 zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci które chodza na spacery z przedszkola w czerwonych czapkach - są strasznie traktowane, nie wiem co to za przedszkole ale nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu, do ktorego uczeszcza moje dziecko wiekszosc pan to kobiety starsze wiekiem. Natomiast panie kucharki i sprzątajace są młode. Wolelibyśmy jednak aby Panie Wychowawczynie, nauczycieli były w wieku zblizonym do rodziców. Przedział między 30 a 35. Co sądzicie o tym? Proszę o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bzdura!To starsze nauczycielki z wieloletnim doswiadczeniem nie potrafia sie zajac dzieckiem a mlodsze nie umieją gotowac?moja corka zajmuje sie nauczycielka ktora 30 lat pracuje w przedszkolu i jest najlepszą Pania na swiecie,moje dziecko ja uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc tropem, że panie po 30 a nawet 40 to juz do wymian... życzę Pani aby mąż lub partner miał takie samo podejście, i po 3 lub 4 latach współżycia - do wymiany bo za stara, zużyta i nie wieku który mu odpowiada... młodsza zawsze lepsza...BRAWO BRAWO.. coż za brak jakichkolwiek przejawów człowieczeństwa.. matkę czy ojca też na bruk pani wywali bo według pani za stara... no nie powiem co mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaEwy
Witam, poświęciłam sporo czasu aby zapoznać się ze wszystkimi opiniami. Jednak nie znalazłam nic na temat Gniazdka, przedszkola w Rajsku. Czy mogę prosić kogoś kto ma tam dziecko albo kto coś słyszał o nich o opinię o tym przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mamy Ewy. Czy nie lepiej i łatwiej pójść do przedszkola Gniazdka, zapytac sie o niezbędne informacje, posiedzieć z dzieckiem , porozmawiać z peersonelem itp. Niż tu, na forum zadawać tego typu idiotyczne pytania? Tu właśnie tkwi wirtualny problem: wolimy pisać niż rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaEwy
Witam ponownie, odpowiadając na post "gościa" chciałam zapytać dlaczego taki niegrzeczny ton odpowiedzi? Byłam już w Gniazdku aby poznać to przedszkole, jednak chciałam spróbować zasięgnąć opinii osób, które wypowiedziały by się na ich temat w bardziej nieformalny sposób niż spotkanie... Po prostu próbuje zebrać opinie z różnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam przedszkola 16 ,Pani ktora była w sanatorium ,rozwaliła moje małzenstwo ,za mezem jezdziła do Wrocławia ,romansowali juz w 2 tyg pobytu ,osoba wykształcona nie powinna całowac sie z zonatym,tym bardziej ze wiedziała od 1 dnia ze ma zone a juz nie wpomne o pieszczotach ,i macankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2016.04.01 . Uważam, że to forum to nie miejsce na "pranie rodzinnych brudów". Pozdrawiam personel szestnastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam wiem ze nie miejsce na tego typu temat ,ale zdrada tak bardzo boli ,i pomyśleć ze proponowała mi ta Pani przez telefon terapie bo psycholog to szlak mnie trafia ,dziękuje nie skorzystam,wybrałam psychiatrę,myślę ze jakoś dotrwam dwa tygodnie do wizyty,i mam nadzieje ze Pani MCz JUŻ NIGDY NIE SKRZYWDZI ŻADNEJ KOBIETY ,tak bym chciała spojrzeć Jej w twarz, i jeszcze jedno słowo do Pani Marzeny ,rozwaliła mi Pani życie i małzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze niech bedzie tej pani MCz wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpiprzyła małżeństwo i nawet przepraszam nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę na forum o przedszkolach i chyba czegoś tu nie rozumiem. Czyżby to było miejsce do wyżalania się? Plotkowania? Wymiany intymnych informacji ze pan taki z panią jakąś coś robi? A kogo to obchodzi! ??? Sprawy małżeńsko-łóżkowe wepchajcie głęboko pod prześcieradło a nie wywlekajcie ich publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety osoba prawie publiczna ,nie powinna wdawac sie w romans z żonatym ,czy już na tym świecie nie ma wolnych chłopów.Osoba wykształcona i takie coś,WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze wykształcona jak nie używa mózgu tylko myśli DUPĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma męzczyzn, ktorzy zdradzają. Sa natomiast kobiety, które swoich facetow wpychaja innym w objecia. Prawda stara jak swiat (jak dbasz tak masz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ze jak SUKA nie da pies nie weźmie,też stare przysłowie jak świat Dbasz dbasz i g****o z tego masz ,jak taka sucz zakręci tyłkiem a żona daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze są takie kobiety ,które myślą tylko swoją dupą,nie przejmują sie, co jak sie wyda, co z tą drugą kobietą żoną BO TO KOBIETA KOBIECIE ZGOTOWAŁA TEN LOS Pani Marzeno myśle jak poprzedniczki ze powinno być Pani WSTYD A może brzydka i stara ze żuca sie na żonatych BO NIKT JEJ NIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kobiety to kurewki i wszystko w temacie Jebac dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×