Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

czesc wszystkim! ;p jeju jak wy duzo piszecie..;p z kaloriamii dzis wporzadku..na kolacje zjem cukinie bo jeszcze troche kcal mi zostalo ;) cwiczyc niestety nie mam czasu bo musze sie uczyc... ;/ dobra tam :p to do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) villlemo fajnie że zrobiłaś tabelkę, jak dla mnie jest ona motywacją :-) Co u mnie? dieta kopenhaska nie działała na mnie dobrze ( byłam senna, bolała mnie głowa no i z koncentracją było bardzo kiepsko) chociaż schudłam na niej 1,5kg :-) Przeszłam tak jak wy na 1000kcal :-) Muszę przyznać że zdarzają się dni że nawet 1000 nie zjadam ;-) obecnie waga 57kg :-) dodatkowo 2x basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spoko :) W tabelce mam 77kg ale dzisiaj z rana sie wazylam bez ubranka i po siusianiu i bylo 75 wiec przez miesiac poszly jakies 4 kg:) najfajniejsze ze uslyszalam juz dwie opienie ze twarz mam jakąs szczuplejsza no i najwazniejsze ze sama sie czuje lzejsza i nakreca mnie to ze ktos cos zauwazyl a ja powoli znikam :P hehehe Cwiczenia - biegam wg planu 'odchudzanie z bieganiem' i dzisiaj troche poszalalam bo chyba na zbyt wysokim zakresie pobiegalam, ale trudno, zawsze mnie wkurzalo jak w lasku kilka osob mnie mijało i szybciej niz ja biegli wiec dzisiaj chyba nieswiadomie chcialam ich dogonic i tak wyszlo. Ważne że jest ruch. Ojjj chciałabym wrócic do czasów treningu kiedy to biegałam 20km na niedzielnych treningach. Jeszcze daleko mi do takiej formy więc na razie po prostu troche się ruszam. Zmierzylam sobie kilka wymiarow i za jakies 2 tyg też zmierze,jestem ciekawa czy cos da się zauwazyc, bo zwykle odchudzajac sie tego nie robilam:) Motywuję Was wszystkie :D Bedziemy szczuple i piekne, nie poddawac sie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, U mnie dzisiaj 1 kawa i 1 serek danio light. Na obiadek planuje rybkę z sałatką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witam! Zjadłam 2 kromki razowca z warzywami,potem kilka truskawek. Ostatnio mam trochę problemów i wczoraj zjadłam paczkę markizów:( Tak mam,że w stresie lubię się pocieszyć.A jak Wy dziewczyny radzicie sobie w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) ja dzis do tej pory 2 kanapki...jedna z białym serem, a druga z kurczakiem...dużo, ale wstaje o 5:40 i maszeruje 3,5 km do pracy jak wróce do domu to już tylko rybka i kalafior no i rower tak jak wczoraj 40 minut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w stresie lubię coś podjadać :-( ale po takim podjadaniu mam wyrzuty sumienia i przez kolejne dni bardziej o siebie dbam i mniej jem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak się cieszę,że wróciłyśce:) Od razu weselej, jak nas więcej na temacie:) ja dziś ważyłam się bo już nie wytrzymałam 56 kg!:) przy @, więc chyba nie jest tak źle;) Do celu 4 kg :D no i pare centymentrów w tyłku :P Gratuluje hymy spadku wagi, 4 kg to super wynik;) Ja osiągnęłam już teraz poziom alarmowy, tzn taki przy którym broni się mój organizm,żeby spaść niżej. Mam nadzieje,że go pokonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czym się najbardziej najadacie, chodzi mi o coś co ma w miarę mało kalorii ale jest syte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_xx
Hej, w końcu jakieś forum dla tej diety i w czasie ;P Mam problem... bo stosuje tę dietę już 4 tygodnie... waga spadła, o tylko 2 kg... ale teraz mimo, że nadal mieszczę się w 1000kcal to się podnosi... Mam 1,72m wzrostu i teraz ważę 59kg, chciałabym zejść do 55, ćwiczę 6 razy w tygodniu po 1h: 45 minut zumby i 15 min ćwiczeń na mięśnie brzucha... Brzuch jest obwisły i on mi przeszkadza... w mojej figurze... Przeważnie jadam tak: śniadanie - pół serka twarogowego z szynką i chrzanem ten z biedronki - 100g, wypijam rano jedną kawę i koło 12 drugą, następnie ćwiczę tą 1h, obiad - pierś z kurczaka z warzywami lub omlet ze szpinakiem bez tłuszczu lub zupy krem, na podwieczorek wypijam jedną kawę, a na kolację przed 18 stą jem danio, no i koło 20 jabłko. Co źle robię :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola mysle ze poprostu moze zatrzymalas wode w sobie, albo poprostu jak cwiczysz to miesnie tez wyrabiasz a miesnie swoje waza ;) u mnie hmmm mysle ze wporzadku jest z dieta... moze nie tak idealnie jak.bym chciala ale mysle ze okej.. mam nadzieje ze do chol.eery wkoncu schudne bo juz mam dosc tego sadla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mięśnie ważą swoje, ale żebym ja je chociaż widziała ;P a tu nic się nie zmienia... na nogach celulit, brzuch obwisły... Rok temu ważyłam 70 kg, nie ćwiczyłam i on taki brzydki się zrobił :( chcę go umięśnić, ale to takie niecierpliwe jest ;P robię wszystko co mogę :( załamuję się po woli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np miesni tez nie.widze ale.je czuje... nie martw sie wszystko z czasem sie zrobi ladne ;) co ci.moge polecic na ujedrnienie brzucha to termoaktywne serum z eveline ;) koszt okolo 13-17zl w rossmanie ;) ja juz.bardzo dlugo nie chudne... chodzilam 3 tyg na silownie 5razy w tygodniu po 3h dziennie, dieta okolo 1000kcal i nic... tylko miesnie mam..a sadlo.jak bylo tak jest... musze swoj metabolizm uregulowac bo sobie go pieknie rozwalilam dieta 500kcal -,- takze teraz dieta 1200-1500kcal i od przyszlego tyg spowrotem silownia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy być cierpliwe, może na jakiś czas zrezygnuje z ćwiczeń na mięśnie brzucha... postaram się spalić tą tkankę tłuszczową poprzez zumbę - polecam bo przyjemne ćwiczenia ;)) żeby ten brzuch (sadło ;)) znikł/o!!! I oczywiście trzymam kciuki za wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana jestem o jednej kanapce ,takze podjadlam 2 delicje bo juz padam z glodu a obiad dopiero sie gotuje,zupka jarzynowa:) Dzis dzien zwariowany i wszystko do ory nogami mam:) Zakupilam 5 opakowan Wasa i tlko to jest od dzis moje pieczywko,3 opakowania warzyw mrozonych ,glownie brokuly i kalafior ,troszke swiezych warzyw ,piersi z kurczakano no i w koncu kupilam grilla elektrycznego ,takze od dzis grillowane piersi ,gotowane warzywka ,kasze i brazowy ryz:) Cwicze codziennie ,oprocz biegow,dalam sobie spokoj...jka dojde do formy to zaczne moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, POMOCY!!! Jestem załamana i po prostu płakać mi się chce. Otóż zważyłam się dziś i jest 57! :( Wcale nie jem dużo, naprawdę się pilnuję, raz tylko biegałam, więc to zadne mięśnie nie przyrosły. Fakt, że mam okres, ale skąd te 3 kg. nigdy tak nie miałam. Podejrzewam, że to przez rzucenie palenia. Metabolizm mi strasznie zwolnił odkąd nie palę. Już wszystkiego mi się odechciewa :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina spokojnie!! Nie panikuj :) Dobowe wahania wagi ciala to 2 kg ! Przed okresem zatrzymuje sie nam woda! Nawet obwody sie powiekszaja Jedz ogorki I pomidory-zawieraja duzo wody I no arbuza I pij zelona herbate Jesli tak cie to doluje to nie was sie w czasie okresu ! I przed gdy czujesz sie juz nabrzmiala! Moze masz pelne jelita didatkowo Trzymaj diete , cwicz I zwaz sie za tydzien Ps. A jak z cm? Ja schudlam ok 4 kg ale cm-trow stracilam mnostwo No I Zalezy co jesz :) 1000 kcl tysiacowi nierowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do palenia Dobrze ze rzucilas!!! Wiem ze ludzie po rzuceniu tyja ale tylko dlatego ze nie maja co robic z rekoma!!! Sama Jem wiecej gdy nie pale I wcale nie z glodu Papierosy przyspieszaja przemiane materii ale nie na tyle -inaczej kazda otyla osoba palilaby np rok aby zrzucic kilka kg Bezsensu Ruch ruch I jeszcze raz ruch!!! Podkrecisz metabolizm Wytrwalosci ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Fragolina - cudownie że przestałaś palić :-) Pamietam jak moja mam rzuciła palenie, przytyła wówczas ponad 10kg, ale tylko dlatego że dojadała i to sporo między posiłakmi :-( potem przeszła na kopenhaską i wróciła do poprzedniej wagi :-) Fragolina, jak wygląda twój dzień co jesz? Dieta ma racje 1000kcal tysiącowi nierówne ;-) Ja na razie jestem po 1 kawie i 2 szklankach ody z cytryna, zaraz zjem serek danio, na obiadek jeszcze nie wiem co sobie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko, doskonale wiem co czujesz!! Wiem jakie to demotywujące i w ogóle, ale wiem też ,że to się Ci unormuje:) Dziewczyny mają racje- zalega jedzenie w jelitach, woda się zatrzymała, wypij herbatkę przeczyszczającą , dużo mineralki i za 3 dni będzie ok:):) Nie łam się i trzymaj się dzielnie!! Dietko slim- GRATULACJE!!!! Piękne spadki centymetrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki villlemo :) okupione potem ,zadyszka I bolami miesni :p Jestem z siebie dumna I w nagrode po pracy IDE na zakupy :) do sklepu sportowego :) Pewnie kupie fioletowe hantelki 1kg bo nie mam linek -tasm w stepperze I jakis dresik rozmiar mniejszy :) Trzymajcie sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola xxx ja bym nie rezygnowala z cwiczen na Miesnie brzucha!! Wygoogluj sobie 8minutowe cwiczenia na Miesnie brzucha Miesnie potrzebuja wiecej energii-majac Miesnie wiecej spalamy kcl Zumba jest extra wyszczupli cie I wtedy piekne Miesnie ktore juz beda pod tluszczykiem beda prezentowac sie bardzo efektownie :) sexownie wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietko slim fast- chętnie bym się sama skusiła na te szejki, ale u nas są ogólnie drogie... Zresztą już tak się przyzwyczaiłam do mniejszych porcji jedzenia,że jakoś daję radę. Rodzina zaczęła mi mówić,że zlichłam:P nawet nie wiecie jak to cieszy:D Jestem pewna,że do 1 sierpnia osiągnę swój cel i wy też się nie poddawajcie. Warto walczyć o swoje marzenia, nawet jeśli wymagają czasu, bo czas minie pomimo wszystko:) Kurcze, tylko te udziska mnie załamują. Ciężko żyć z figura gruszki. Teraz jak kupuję jeansy, to w pasie zazwyczaj mam dużo luzu, a na tyłku ciasno,wrrr a ważenie 15 czerwca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie rezygnuje z wagii, marudzilam ze nic nie ubylo a tu chyba dużo wody zatrzymalam przed @ bo biust o pol rozmiaru większy :-) dzis jak co dziennie na 1 i 2 śniadanie kanapka po powrocie do domu już tylko warzywka kalafior...może jakas zupe z nich zrobie i rower , ale dzis lightowo pol godzinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villlemo szejki nie sa ci potrzebne-zawsze powtarzam Ze gdybym mieszkala w Pl to wolalabym za ta kase kupic owsianke blonnik musli dla mnie sa tanie I idealne do przygotowania w pracy !! Ucza regularnego jedzenia I zapychaja. Masz zawsze ta sama dawke kcl w szejku-problemu z liczeniem nie ma Mi one bardzo smakuja :) maja magnez zelazo witaminy I to tyle :) Sa w Pl bialka z Olimpu sa pewnie inne szejki proteinowe.ja juz kupilam zamiennik slim fastu o podobnym skladzie -jeden szejk ma 200 kcl truskawkowy 2 funty tansze ale jeszcze nie otwieralam :) Uda ci zeszczupleja spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×