Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Gość Lilma53
Już piąty dzień siedzimy na 15 stronie,bardzoi mało piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
No i jesteśmy na 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cm spadaja nieco wolniej Mierzylam rano-niezbyt dokladnie bo przy ubieraniu ale biodra ok 92.5/93 cm Udo 52/52.5 cm. zmierze na spokojnie w niedziele Mniej cwiczylam bo mialam awarie steppera :) Na wage nie stawalam bo mialam okres I spadek wagi mnie tak nie ekscytuje jak luzne nogawki jeansow Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Dieta-no niestety nie mam się czym chwalić:( Dziś zmierzyłam się i zważyłam.Obwody takie jak były ale na wadze 60 dag więcej. Od dziś ja też wskakuję na steper.Zacznę od 15 minu dziennie,bo wiem że więcej nie dam rady na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lima steper ci pomoze :) zacznij od najnizszego obciazenia a jak wpadniesz w rytm to podkrec srube Spadna ci obwody po stepperze ! I wypocisz sie .wlacz serial jakis I drepcz po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja to musze chyba zrobic sobie jakies odtrucie organizmu...bo jestem strasznie oslabiona, ciagle zmeczona, brak koncentracji... poczytalam o diecie lemoniadowej i chyba ja zastosuje kilka dni chyba ze znajde cos fajniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że nie pisałam ale miałam bardzo dużo zajęć:)Oby w końcu były wakacje:)Od diety trochę odeszłam tzn jadłam normalnie.Dziś troch wolnego więc poczytałam troch rożnych sytuacji i opinii na kafeterii I zauważyłam że co któraś dziewczyna zakładająca topik jest wyśmiana że jest za gruba wyzwana od pasztetów, loch, macior, smalców, tuczników itp.Dziewczyna 167 63 kg jest gruba no sorry?Widać moda na chudość nas ogarnęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektorzy sa tak bezczelni ze sie wysmiewaja z kogos kto probuje zmienic siebie i swoje zycie... niektore osoby zywia sie nasmiewaniem z innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski;) znowu tu ciszaa... u mnie dzis ladnie pomidor z jogurtem naturalnym bez soli.. i do tego szklanka wody z cytryna ;) na obiad jeszcze nie mam pomyslu...ale znowu cieplo i brak apetytu na cokolwiek;p ale to dobrze! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witam! Ja też na razie grzecznie ale nie wiem czy dalej tak będzie,bo rodzinka prosiła o pierogi i niedługo biorę się za lepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) U mnie waga spadla i jak nartazie idzie w dol:) Rano dzis bylo 51,9 ale wieczorkiem zawsze jest ok 52,6 ....spadlo z 54:) Po drastycznym odchudzaniu pozwolilam sobie w tym tygodniu na 2 buleczki i troszke slodkiego....ale dzis wracam do normy...na obiad baklazan i cukinia grilowana plus piers i wszystko z sosem tzaziki,takze dietetycznie wszystko:) Ale upieklam szarlotke zbu dyniem i chyba sie nie opre ,takze dzis i jutro pogrzesze:) cwicze codziennie i brzuszek juz jest malo odstajacy:) :) mysle,ze do polowy lipca bedzie juz ok wszystko,tylko musze sie starc ,zeby pozniej waga nie skoczyla:( Tylko ,ze mam juz dosc tego zdrowego zarcia :) No ale trzeba pocierpiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;-) u mnie cały czas bardzo powolny spadek, co troche meczy....od zeszlego tygodnia 0.6 kg, ale to chyba przez ćwiczenia bo z ud mi poleciał centymetr wiec tłumacze sobie ze mięśnie sie wzmacniaja ;-) dziś na wadze 64,8 kg tak wiec w koncu zobaczyłam 4 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja, juuujuuu gratulacje spadku wagi:) co z tego,że wolno, ważne,że spada:) czas i tak upłynie a my będziemy w wersji slim:) Ja dzisiaj pierwszy raz spróbowałam siningu! kurcze, jak to daje w kość! pół godziny i 400 kcal mniej:D wyczytałam,że to dobre na spalanie tkanki tłuszczowej z ud, a na tym mi najbardziej zależy:) dziś zamierzam się zagłębić w lekturze dotyczącej odtruwania organizmu z toksyn:) te plastry co kiedyś pisałam to lipa, wiecie- poleje się wodą i też są czarne;) kupowała któraś z was może pluss lady detox?? wiecie czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikaja
a ja bym zjadla placki ziemniaczane z młodych ziemniakow ale jak sprawdzic ile maja kalori? placek plackowi nierowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asikaja jest mozliwosc zrobienia plackow ziemniaczanych w piekarniku ;) nawet jak zjesz troszke wiecej kcal to rozbujasz tylko metabolizm :p ;)) ja na wage przez najblizsze 2tyg nie wchodze...zobaczymy czy cos sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikaja
nie wiedzialam ,tak bez tluszczU? dzieki sprobuje dzis , bo od jutra dieta ale rygor ma byc cyba dukana zrobie a po dukanie 1000 kcal bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieszco ja czytalam w internecie o tym, i sie dodaje chyba lyzke oleju czy tam dwie...zalezy jaka ilosc tych ziemniakow ;p ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikaja
mozne znajde na necie moze trzeba dac papier do pieczenia i sie upieka poszukam na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Pyska-na koniec miesiąca wszystkie się mamy ważyć:) Ja też zrobię to niechętnie,bo trochę grzechów było,mogłam się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilma tylko kurde ja sie boje ze znowu nic nie spadnie jak to zazwyczaj bywa..:/ musze przez te 2tyg dac sobie porzadny wycisk zeby cokolwiek bylo widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm no poniedzialek..zazdroszcze entuzjazmu... bo cos mi sie wierzyc nie chce ze cokolwiek schudne... no ale nie poddaje sie i bede walczyc dalej.. lepsze to niz uzalanie sie nad soba i nic nierobienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Byłam na zakupach.Kupiłam wody mineralne,mleko,musli,warzywa-dla mnie.Dla rodziny jedzenie bardziej normalne,nie takie dietetyczne. U nas znów dziś pada.Może potem przestanie to pospaceruję z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 zgodnie z moimi założeniami zaczęłam buszować po necie w poszukiwaniu diet oczyszczających i trafiłam na ...dukana;) zaczęłam czytać i czytać i tak mnie wciągnęła lektura tego,że się skusiłam, tzn zamierzam spróbować i zobaczyć co zobaczę na wadzę 1-go lipca;) czyli od jutra ducan , zobaczymy co będzie:):) będę bazować na produktach takich jak jajka, chydy nabiał, otręby, pierś z kurczaka i ryby- dodam do tego limit ok 1200 kcal i ćwiczenia. Pomimo ćwiczeń i diety wymiary mi stanęły tzn. nie chcą spadać cm, dlatego potrzebuję silnego bodźca dla mojego organizmu. Na głodówkę nie mogę sobie pozwolić i nie chce, ale wyeliminowanie węglowodanów da mi chyba sporo:):) będę na bieżąco relacjonować swoje poczynania a teraz jadę na zakupy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początek sprawdziłam sobie poziom cholesterolu - bo stosowałam różne diety a efektów nie było widać. Okazało sie że mój cholesterol jest wysoki - nie przekroczył co prawda normy ale i tak jest dużo wyższy niż powinnam mieć w miom wieku. Więc poszukałam trochę i znalazłam suplement który powoduje zmniejszenie wchłaniania tłuszczy - dokładnie chodzi o Betalip. no i do tego biegam, jem regularniu i efekty są. Już po miesiacu po wykonaniu badań cholesterol trochę spadł no i parę kilo przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zrobiłam sobie dzień dziecka bo wypilam 2 piwa i zjadlam troche lodów ale dziś już w normie kanapka, banan z jogurtem i 2 nektarynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto na ochotnika kopnie mnie w du.pe? potrzebuje takiego kopniaka zeby wkoncu zachcialo mi sie cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×