Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Gość Lilma53
Dziewczyny,gdzie jesteście? NIedługo sama zostanę na placu boju. Cieszę się,że niektóre z Was są już zadowolone ze swojej wagi. U mnie różnie bywa,ale staram się nie objadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trwam dalej ;p hehe wyjeżdżam ok 20 może 25 więc czasu mam mało, wczoraj byłam 2h na rowerze ;d ale też zjadłam dość sporo czekolady, i trochę paluszków, u mnie najgorzej jest z tymi słodyczami ;/ a pred okresem to już w ogóle, teraz zjadłam kawałek arbuza, po 10 zjem jakąś bułkę albo jakiegoś rogala, a potem zobaczymy ;p odezwę się wieczorkiem bo teraz lecę się szykować do pracy, tak mi się nie chce iść ;/ hehe ;p buziaki ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo jestem za tabelką możesz zrobić:)Ale lepiej bez wymiarów:)Waga :63kg(przybrałam może ta tabelka będzie motywacja) Resztę masz w stopce:) i np wagę podajemy w poniedziałki za cały tydzień i co dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tak patrze na te Wasze wymiary i to chyba ja tylko taka duza zostalam :P Ogólnie nigdy nie byłam szczupakiem, ale najlepiej się czułam jak przy moim wzroscie 171 ważyłam 60-62 kg. Pózniej było 65 i jeszcze tobyło do wytrzymania (trenowałam kiedyś bieganie, rocznie robilam 2000 km wiec masa miesniowa też odgrywała rolę). A później przez dwa lata z rzędu od polowy czerwca do konca lipca sie odchudzalam i z wagi 71-72 schodzilam do 65. Póxniej przez rok znowu przytylam i znowu 1,5 miesiaca odchudzania i znowu 65. W tamtym roku się nie odchudziłam i chyba drugą normę zrobiłam bo doszłam niestety do 78, a raz po obiedzie toi 80 zobaczyłam więc się załamałam i wzięłam za siebie. Jutro z rana się zważę to będę wiedziała czy jakieś efekty są, ale widzę, że już są, bo spodnie luźniejsze, brzuch nie taki napompowany :P Ja miałam zawsze problem ze słodyczami i piwem,które uwielbiam. A na studiach po roku imprez i oczywiście jedzeniu w nocy po tych imprezach niestety się przytyło. A że skłonności genetyczne mam to muszę pilnować się strasznie. I teraz stwierdziłam, że jak w końcu dojdę do 65 kg to już nie pozwolę, żeby znowu mi to wróciło. Biegam troszkę i przyzwyczaiłam się do tego że wieczorami jestem głodna. Nawet do czekolady mnie już tak nie ciągnie, ale piwko czasem wypiję ze znajomymi:) Idę do mojego kalafiorka, którego będę jadła na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka Waga Wzrost Cel Martadela20 73 175 69 SłodkaCzekolada 65 ? 55 myszka1979 59 168 54 Villemo 58 162 50 juuuuujuuuu 64,5 169 58 Sumeja 53 165 50 Fragolina di bosco 55 168 50 kluseczka-laseczka 50,5 161 49 majowka2012 58 171 53 Lilma53 65 168 58 hymy 77 171 65 SmakPrzygody 49,4 ? 47? Madlen50 63 175 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tabelka w stylu Mojej stopki? Mowie o ukladzie graficznym ? Spalilam 1000kcl !!! W 80 min na stepperze :) Lepsze od skakanki hehe :) Nie obciaza stawow I kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!!!! Smak przygody 47 kg???? Kurde toz to waga piorkowa:) Ja juz po brzuszkach,dzis 50:) i przed skakanka:/ Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój cel to 46 hehe ;p wiem że to mało, ale w takiej wadzę się najlepiej czuje przy moim wzroście 162, chociaż nie wiem czy do wyjazdu uda mi się zrzucić ;/ jakoś tracę nadzieję, objadłam się cukierków dzisiaj wieczorem ;/ i nic nie poćwiczyłam, ale od jutra postaram się tysiąca nie przekraczać a z ćwiczeniami 1200 i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że schudłam :) Ogólnie to do30.07 muszę schudnąc konkretnie bo idę na pielgrzymkę a jak wrócę to mam nadzieję że jeszcze 2 kg pójdą w dół stąd moja stopka :) Co dzisiaj na obiad? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podłapałam doła... waga wagą, powoli spada, ale te udziska...:( Nie wiem już sama co robić,żeby pozbyc się z nich tego zaległego, starego tłuszczu. obwód uda to wciąż 54 cm, nad kolanem 41 cm:/ masaze, ćwiczenia, kremy, woda-i nie idzie tak jak bym chciała:/ u mnie nastepne wazenie 16 czerwca,po @ oby wymiary tez poszły w dół,eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleluja! znalazlam aktywny topic :) mozna sie dolaczyc? mam do zrzucenia jakies 10kg :/ ehh ;( chce byc na diecie 1000-1200kcal az do skutku ;) zaczynam od dzis! musze schudnac bo juz nic nie dziala na mnie... masakra. a tak wgl to mam 19lat, 163cm wzrostu i 65kg wagi.. -,- to jak mozna sie dolaczyc i liczyc na wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak przygody ja mam 164 i tez zawsze wazylam 47-48 kg ,ale jakos mi sie przytylo i teraz walcze,chociaz do 50:) Ja wczoraj sie wazylam...nic nie drgnelo:( takze podejmuje drastyczniejsze kroki.slodyczy kompletnie zero,rano kanapka,obiad i kanaoka na kolacje i nic pozatym....musze sie przeglodzic kilka dni ,jesli beda jakies efekty,znaczy ,ze to byl dobry pomysl:) No i cwiczenia ...ale tak w domu to se moge...raczej malo to daje....potzreba porzadnych biegow na powietrzu czy roweru,ale jak naarzie pogoda nie pozwala...po niedzieli ide sie zapisac tez na zumbe albo silownie,chociaz z 2 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam od dzisiaj zacząć drastyczniejsze środki ale musze to przełożyć na jutro ;p i też chce ustalić diete na 2 tygodnie i nie jesc nic po za tym i zobacze co bedzie, chcialam isc na rower ale padfa ;/ wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez co wieczor jest..."od jutra bede twrada,zobaczysz" moj M sie smieje juz z tego :) Ale ja od dzis bede!!!! OK 15 obiad i ok 18.30 kolacja i chodzby niewiem co nie zjem nic:) I tez planuje na tydzien zaplanowac menu....jakis kalafior moze od poniedzialku co drugi chociaz dzien,brokuly i piers z piekarnika .cos lekkiego ...musze zgubic ten beben bo oszaleje!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Ja też powinnam bardziej zacisnąć pasa. Jutro się zważę,jak zobaczę,że nie ma efektów to może bardziej się zmobilizuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilma mnie wlasnie zmobilizowal brak efektow:) Do tej pory sobie pozwalam,a to ciasteczko a to kolacja o 21 i efektow zero ,a nawet kilka gram wiecej,takze koniec ztym ,musz esie wziasc w garsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kolacji ,2 kanaopki z jakiem i warzywami,od 15 do 19 w miedzyczasie tylko banan...jaka ja jestyem glodna!!!! :( Tak to jest jak zoladek rozepchany chyba juz....ale dam rade.....:) jeszcze tylko cwiczenia i kapiel i so lozka....jutro to samo...snaidanko,o 15 obiadek i o 19 kolacja...musze dac rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villemo spojrz na moje uda :P miesiac temu 59 cm na dzien dzisiejszy 54 jak nie mniej-jutro zmierze poza dieta skakalam na skakance teraz mam stepper uda mialam wrecz galaretowate-cellulit widoczny golym okiem i pod posladkami falde tluszczu :) juz jest poprawa dzisiaj na stepperze spalilam 1ooo kcl w 60 minut :) cwicze interwalowo zmieniajac obciazenie stepper nie obciaza stawow ani kolan!!!! jest dla kazdego po skakane mialam problemy z prawa stopa-ale duzo skakalam po 6ooo skokow w 1,5 godziny powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda mi sie bardzo wyszczuplily po skakance obwod podaje z najgrubszego miejsca-a z tylu mam ta falde tluszczu udo nad kolanem zdecydowanie smuklejsze :) nogawki spodni juz inaczej sie ukladaja zycze wszystkim wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wlasnie po skaknce tak bola zawsze rece ze szok:( A wczoraj pol nocy spac nie moglam :/ Dlatego tez mysle nad steperem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece po skakance bola -to prawda ale zwszczupleja Ci i sie umiesnia ja po przygodzie ze skakanka nie mam zakwasow na stepperze pewnie bede jeszcze skakac ale teraz u nas strasznie wieje i prawie codziennie pada :( stepper mam w garazu odpalam film i cwicze :) ba nawet 3 fajki wypale :) a boli Cie brzuch po skakance ? mi sie ladnie miesnie odznaczaja skakanka jest super- np na rozgrzewke przed stepperem i miesnie miedzylopatkowe mnie rwaly -na stepperze pleckow nie wyrzezbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, normalnie po 2 tygodniach ubylo mi tylko 0,5 kg...straszne!!! już sama nie wiem, może musze podkrecić diete, albo to od ćwiczeń nie leci waga....no ale to przecież tylko zwykły rower/? dziś zjadłam na razie 2 kroki chleba orkiszowego z szynka i pomidorem herbatnik orkiszowy, kawa na obiad planuje kika młodych ziemniaków i pierś z kurczaka a na kolecje zrobie sobie dip czosnkowy i zjem z nim marchewki no i godzinka na rowerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie ja juz po wazeniu i mierzeniu jestem zadowolona juuujuuu zjadasz 3 posilki w ciagu dnia? jesli tak dodaj sobie jeszcze przynajmniej 2 , zebys jadla co 3 godziny podkrecisz metabolizm ja w tym tyg schudlam mniej niz pol kilo hehe a popatrz jak mi cm polecialy z bioder-tez cwicze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje laski ;d u mnie nie wiem jak bo się nie ważę, dzisiaj dostałam okresu ;/ brzuch mnie boli i do tego drugi dzień głowa ;/ już jestem po śniadaniu płatki z mlekiem chce iść dzisiaj na rower 2 razy po 2 h ale zobaczymy czy mi się to uda :) Moja propozycja jest taka żebyśmy od dzisiaj wszystkie się zmobilizował i zaczęły od nowa, żeby te 2 tygodnie wytrzymać na takim ostrzejszym planie :) Co wy na to ? Kiedyś też skakałam na skakance tak po godzince czasem dwóch dziennie efekt był fajny jędrniejsze ciało, na cellulitis też jest fajna ale mi się łydki przez to grubsze zrobiły, w każdym bądź razie może też ja wprowadzę na te dwa tygodnie chociaż po kilka minut dziennie ;) Wczoraj zrobiłam sobie domowe spa, peeling całego ciała do tego balsamy ;0 Uwielbiam takie rzeczy:D za chwilę ustalę sobie jadłospis od dzisiaj do przyszłej niedzieli i też nie będę go przekraczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×