Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Gość Lilma53
Witajcie! Właśnie zjadlam obiad:trochę ziemniaków,mizeria i jajko sadzone.Ogórki bez śmietany,ziemniaki bez tłuszczu i duuuuużo koperku i szczypiorku. Nie mogę zebrać się do ćwiczeń.Przydałoby się chociaż pogimnastykować na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) Dziękuję za gratki, mam nadzieję że nadal waga będzie leciała w dół ktoś pytał czym sięnajadamy najbardziej, w moim przypadku to kalafior i brokul. na obiad można zjesc cale takiewrzywo a kalorii ma malutko! :) ipyszne przede wszystkim. Żeby nie było że jestem alkoholiczką :P ale wczoraj poszłam na mecz do baru i wypiłam znowu 3 piwka ze znajomymi a tojest jakies 750 kcal :( kurde... coprawda zjadłam wczoraj tylko jakies 800 kcal ale łącznie i tak ponad 1500 wychodzi. Co do dyskusji o papierosach, faktycznie przemiana materii jest lepsza jak się zapali i dlatego tak popalam trochę bo boję się że jak rzucę to już w ogóle będę mniej chudła. Chociaż to tak jest, żeludzie tyją bo zamiast za papierosa to łapią za ciastko, paluszki, jogurt i rozne inne smakolyki. No toja się zbieram zaraz i idę pobiegać a pozniej an obiad mloda kapustka z grzybami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim Fast - ehh... waga mi się zatrzymała... nic po ciele nie widzę, choć dziś mama powiedziała, żebym już przestała, bo kości mi pod szyją strasznie wychodzą, a rękę mam jak patyk. No ale co zrobić jeśli ten brzuch jest tak obwisły i brzydki :(((( przez miesiąc trening 6 razy w tygodniu i nic?? Nie możliwe chyba :(( No ale postaram się być bardziej cierpliwa ;]] będę tańczyć tą zumbę i ten abs ;] dziś właśnie na niego patrzyłam, może on pomoże ;] Pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim Fast - mam pytanie, jak to możliwe, że przy spadku wagi 4,5 kg jak dobrze patrzyłam, w pasie schudłaś aż 17 cm??? miałaś 78, a teraz 61?? Co robiłaś, jakiś dokładny zestaw do ćwiczeń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suemja
Dziewczyny powiem Wam tylko jedno,zadna dieta 1000 kal nie jest skuteczna ,jesli opychacie sie ziemniakami,bialym pieczywem itd.....ja pomimo,ze jadlam malo np 2 ziemniaki i jedna kromke chleba ,nie chudlam nic a nic....zrezygnowalam z ziemniakow calkowicie,z bialego pieczywa....grilluje piersi ,jem duzo warzyw....glownie pomidory ,ogorki,rzodkiewke i papryke,owocy nie jem,herbata be zculkru,zrezygnowlaam calkowicie....nie musze Wam, chyba mowic jakie to katusze dla kogos kto cale zycie pij mega slodka herbate,ziemniakow jadlam wiecej niz moj M I ogolnie potrafilam zjesc 4 kromki chleba na kolacje ....cwicze malo ,bo tylko brzuszki...ale takie mega napinajace miesnie,rowerek i skakanka....minelo 5 dni ...a u mnie kg mniej:) A brzuch....jestem w szoku...balon zszedl ze mnie:) Zaczyna robic sie plaski,juz tak nie odstaje....no i najwazniejsze cellulit jest o niebo mniejszy...jak dla mnie parwie niewidoczny....a i duuuzzzo wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nick mi sie inny wklepl...ale to wypracowanie wyzej to ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja tylko skakanka i zumba wtedy--teraz tylko stepper ja mam taka budowe ciala ze talie mam waska a biodra szersze :P mialam miesiac temu boczki,nie umialam dopiac spodni!!!!teraz nosze juz numer mniejsze po porodzie mialam identycznie-mialam fald skory wileki i po 2 miesiacach mi zniknal :P nie bylam wtedy na diecie ani nic a przytylam 18 kg w ciazy :P gdyby nie ta moja uroda pewnie mialabym teraz ok 74 cm bo startowalam z 78cm w pasie maz obejmuje mnie jedna reka :P mam calkiem plaski brzuszek teraz ale nie mam na nim miesni!!! zaczne cwiczyc te 8 minutowe jesli mi nie wierzysz wysle ci zdjecia hehe mam taki sam brzuch jak w liceum tzn mam rozstepy po ciazy delikatne ale skore mam w tym miejscu strasznie elastyczna mam nadzieje ze z udami bedzie to samo-ze nic mi nie obwisnie !!! moj brzuch byl zawsze moim powodem do dumy i wlasnie jego zazdroszcza mi matki na placach zabaw niektore maja lade ksztaltne lydki, inne pelne usta a ja mam talie osy i nie jest to moja wielka zasluga cierpliwosc!!!!!dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja cos w tym jest ja ziemniaka to moze raz jadlam 2 lyzki :P w ciagu miesiaca pieczywa bialego nie dotykam!!! nie moge patrzec chwilowo na chrupkie wiec jem ryzowe no ale ja mam szejki wiec 2 posilki mi wypadaja i na przekaski sie mecze z pelnoziarnistym pieczywem nie jadlam nic smazonego!!! przez caly miesiac ani jednej parowki ani jednej kielbaski ja zjadam wiecej niz 1ooo kcal i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam o zumbie szejki mnie czyscily na poczatku-teraz juz mniej ale bywalam w ubikaji po2 razy dziennie i ta zumba turbo brzuszkow zrobilam 2o tylko wygoogluj sobie'' turbobrzuszki plaski brzuch w tydzien'' zanim dostalam skakanke-zamawialam na e-bayu i czekalam to duzo tanczylam zumby wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim topiku i starej stopce mam napisany ten spadek cm tygodniowo ale jak mowilam zawsze mialam talie wiec sie nie zdziwilam zbytnio gdy znow sie pojawila pozdrawiam jak dasz rade z turbo brzuszkamito jestes mistrz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jesli dobrze doczytalam to wlasnie ja robie te turbo brzuszki...tak jak pisalam wyzej ,ze robie mega napinajace miesnie:) Klade sie na podlodze,krzyzuje rece na piersiach i i wdychajac powietrze podciagam lopatki do gory ,tak kilka sekund trzymam i wydychajac powietzre obnizam sie ...ja daje rade 50 , n apoczatku bardzo boally mnie miesnie,podbrzusze,sama niewiedzizlam czy to jajniki:( Ale teraz jest ok wszystko i za jakis tydzien moze dam rade 100....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta 1000 kcal wyniszcza tylko organizm i po jej zakończeniu 2x więcej się tyje. Nie wiem tego z doswiadczenia ale studiowalam dietetyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdzilam ,ze to jednak glupota....1000 kal...rownie dobrze moge zjesc kg ziemnaikow i 2 kotlety schabowe ociekajace tluszczem ,albo codziennie jesc w mc donald....wiec jakim cudem mam schudnac??? Dopoki nie wywalimy ze swojego jadlospisu produktow tuczacych ,chodzbysmy na glowie stawaly nie schudniemy ,a jeszcze przytyjemy wiecej:/ Takz etak jak pisalam ....pocztajcie co jest najbardziej tuczace z tego co zajadacie na codzien i to wyeliminujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja no to super!!!ze robisz te brzuszki tam sa te te odwrocone brzuszki i to trzeba robic razem i ponoc dziala cuda a jakie ty masz wymiary? ja nawet jak bylam okraglutka i mialam 1o1 cm w biodrach to w pasie prawie 3o cm mniej----tak sie ciagle tlumacze bo mi przykro ze ty musisz sie tak meczysz niektore dziewczyny maja np waskie biodra ale duze brzuchy i boczki-jablka i wtedy trudniej schudnac w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim wczesniej pisslam wymiary...tylko teraz patrze ,ze te biodra to chyba zle mierzylam:) Ok 90 mam w biodrach....pas mierzony w ok pepka 83 cm ,talia mierzona w najwezszym miejscu 70 cm a byla 73 tydzien temu....takze kg wdol i 3 cm w talii....w brzuchu nie wiem ile bo wczesniej go nie zmierzylam ,,,ale na oko widze,ze tez zeszlo:) Takze u mnie to sie tak ksztaltuje....moj koszmar to brzuch ,brzuch i jeszcze raz brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do margirit moze ty skoro studiowalas dietetyke i tak sie znasz to jak jak to mozliwe ze w miesiac mi spadlo 17 cm z brzucha? nie nie pomierzylam zle bo studiowalam poloznictwo i mierze iodra brzuchy codziennie i wiem jak trzymac miare nic o nas nie wiesz- jaki prowadzimy tryb zycia itp jakie mamy choroby wiec nie traktuj nas ogolnikowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim - już rozumiem i wierzę ;] wiesz tak na pierwszy rzut oka to nie realne jak dla mnie, no ale to wszystko jednak zależy od figury, ja niestety nie mam talii osy :( Mam 69 cm w talii, w okolicach pępka 78 cm, biodra 89 cm, udo 51 cm, a łydka 34 cm. Dziś tańczyłam zumbę przez 45 min i 20 min zrobiłam podobne "coś" do tej 8 min. !!!! Tylko zrobiłam błąd, bo miałam ochotę na parówki z szynki :( i zjadam dwie z grahamką na obiad, na śniadanie pół twarożku, a na kolacje koktajl z truskawek, jabłek z 100ml mleka... niby się zmieściłam w 1000kcal, ale dużo tłuszczu jak na dziś :(((( Ale powiem szczerze, że taką zachciankę mam drugi raz dopiero - od ponad miesiąca ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to ja mam wieksze wymiary ...a waze mniej ...ehhh...poj ...to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem zauważyłam :(( może ja mam cięższe kości?? Czy coś w tym stylu... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się z Wami nie zgodzę tak do konca co do tych ziemniakow. W sumie w przypadku takim jak ktoś ma prawidłową wagę i chce jeszcze coś zrzucić to wiadomo, że warzywa zero tłuszczu itp. W moim przypadku 171/75 jak mam ochote na ziemniaki to na obiad jem po prostu same ziemniaki, a mają wartościowy skład. I wiadomo że mi będzie waga jeszcze schodzić, ale gdy dojdę do 68-70 kg co niestety i tak jest jeszzce mega dużo, to wówczas będę musiała bardziej uważać na takie produkty jak ziemniaki itp. Ogólnie pieczywa nie jem, tylkona chrupkim i waflach ryżowych jakoś żyję. Ale chyba się już przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat ziemniaków nie jem... wolę zjeść sobie mięsko z warzywkami... niż same ziemniaki... Pieczywo jem raz w tygodniu i to tylko jedną bułkę, a akurat dziś był ten dzień. Chrupkiego nie jadam bo zęby mnie bolą po nim ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo kazda z nas ma inna budowe ja mam podobno za szerokie biodra do wagi hehe chocbysmy mialy te sama wage i wzrost to kazda z nas bedzie wygladala inaczej mi sie bedzie zawsze najpierw odkladalo w biodrach , pozniej w brzuchu zdziwilam sie ze obwod bioder tak mi sie zmniejszyl bo liczylam na ok 1 cm przy utracie 1 kg ale to byla teoria tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się odkłada najpierw w brzuchu... Nóg nie mam aż tak bardzo szczupłych, tłuszczyku na nich jest trochę, ale najbardziej właśnie zależy mi żeby brzuszek był ładny ;)) Myślę, że miesiąc i będzie idealnie później może jakieś ćwiczenia na nóżki ;] Na razie co drugi dzień robię masaż bańkami chińskim na celulit ale to dopiero 1,5 tyg - ponoć są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem,ze mnie celluli zaczol znikac i juz mam niewiele...niewiem czy to cwiczenia,picie duzej ilosci wody czy dieta ...wydaje mi sie,z eduzy a moze najwielkszy wplyw ma na to,jedzenie do 18 max do 19 .....nie najadalm sie na noc....osstanie 3 godzinki i wiecej pije tylko wode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda, dieta i ćwiczenia mają wpływ na celulit ;)) tak samo, nie którym osobom może on zejść szybko, a niektórym dużo wolniej. Mi tak średnio schodzi, ale trzeba czekać ;) JESTEM STRASZNIE NIECIERPLIWA ;P Ja już bym chciała mieć wszystko idealne po tygodniu diety i ćwiczeń heh ;p STARAM SIĘ Z TYM WALCZYĆ ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znówi się sprawdza stara jak świat prawda,że każda z nas jest inna i każda najlepiej wie ile ma i z czego schudnąć. Kilogramy to nie jest wyrocznia, lecz zwykłe widełki, najważniejsze i tak są wymiary... Ja żałuję tylko tego,że nie mogę ćwiczyć codziennie, staram się co 2 dni:) a co do ziemniaków, to nie są tuczące, jeśli sa bez sosów i dodatków. Warzywo jak warzywo. To już podejrzewam,że banan jest bardziej tuczący. Zgadzam się natomiast z tym,że jedząc frytki, lody, czekolady- cięzko schudnąć, bo to śmieciowe jedzenie bez wartości odżywczych, jedynie puste kalorie. a wyczytałam w jakiejś mądrej gazecie,że czasem to toksyny powodują,że nie mżemy schudnąć. jest na to sposób, woda, woda, woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam ostatnio, że nie można ćwiczyć codziennie. Mięśnie muszą odpoczywać, wtedy niby lepiej pracują ;] także co 2 dzień to chyba dobrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villlemo dokladnie Ja juz bym mogla wcale na wage nie wchodzic :) Chce miec szczuple cialo I Miesnie :) Jesli bede dobrze sie czula to niewazne czy bede wazyla wtedy 48 czy 55 kg Waze sie co tydzien bez wzgledu czy mam okres menopauze :P czy co tam jeszcze hehe Chce nosic rozmiar 6 Kilka lat temu wazylam 48 kg wszystkie wyniki w normie , zadnej anemii , nawet krew oddawalam -czasem jakis lekarz sie czepial ze nie wygladam na 50 kg - tyle trzeba miec minimum aby byc krwiodawca ale nikt na sile na wage mnie nie wpychal Wg bmi mialam niedowage I za malo tkanki tluszczowej Moja lekarka podejrzewala tarczyce , badala mi hormony , cholesterol , Jakies proby watrobowe I wszystko w normie I dodam ze bylo to juz po porodzie :) Milego dnia dIewczyny Z waga trzeba sie zaprzyjaznic to nie jest nasz wrog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×