Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

... a tak swoja drogą co sadzicie o kliencie, faktycznie wygląda na kogoś komu całkowicie nie wychodzi z kobietami, albo nie układa mu się w małżeństwie, albo ma zaburzone kontakty z kobietami ...nic mu nie pasuje, generalnie traktuje kobiety jak upośledzone, z drugiej strony widziałem próbował załapać kontakt z kimś stąd, tak ze może jedynie pozuje na takiego szowinistę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sadzicie o kliencie to samo co o : offermie looserze argenie ble ble zuzannie amelii nadzieja 8 njunnjun darkerze fiku miku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
wiedzy nie można udać a jej brak widać od razu . Napewno jest rozżalony i spragniony kobiety- nie rozumie ich, nie wie jak sie do nich zabrać ale natura ciągnie go w ich stronę. W gruncie żeczy uparty jak muł ale troche mi go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!! PYTAJACY
jeszcze o: Samotny Romantyku Śmiesznym Studencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"hahahaha co prawda autorka topik zaniedbuje, ale jest zabawa jak to czasem troll potrafi przysporzyć rozrywki" nie zaniedbuję, cały czas Was czytam ;) A coby rozkręcić temat, kolejne pytanie. Jak to jest z Wami, drodzy panowie, i ze świadomoscią, że jesteście obiektem westchnień jakiejś kobiety X? Przy czym kobieta X wcale nie musi być w waszym typie/atrakcyjna/etc. Dajmy na to, jest to kobieta przeciętna (nie Monica Bellucci, ale i nie Tilda Swinton). Mężczyzna wie, że nie jest jej obojętny. Czy to jej uczucie ma dla niego jakiekolwiek znaczenie? Czy taki mężcz.poświęca jakiekolwiek myśli tej kobiecie? Ten problem mnie nie dotyczy, pytam czysto teoretycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
rzeczy :)))))))))))))) sie poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jej uczucie ma dla niego jakiekolwiek znaczenie? tak, jakiekolwiek :-) Czy taki mężcz.poświęca jakiekolwiek myśli tej kobiecie? sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
A co tak oszczędnie? Nie rozwiniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
otóż ma znaczenie. Podbudowuje jego pojmowanie własnego "ja" jako samca. Jednak jeśli nie jest w jego typie to o niej niefantazjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
np. to, jakie znaczenie miałoby dla Ciebie (albo wg Ciebie dla mężczyzny - na jedno wyjść powinno ;p) uczucie takiej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akie znaczenie miałoby dla Ciebie (albo wg Ciebie dla mężczyzny - na jedno wyjść powinno ;p) uczucie takiej kobiety? znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadasdds
Nabijając się z dzentelmena, pokazujecie jak żałośni jesteście. W ten sposób leczycie swoje ogromne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposób leczycie swoje ogromne kompleksy. opowiedz o moich kompleksach, moze spotkamy sie i porozmawiamy o nich na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"otóż ma znaczenie. Podbudowuje jego pojmowanie własnego "ja" jako samca. Jednak jeśli nie jest w jego typie to o niej nie fantazjuje" i tylko to? A jej obraz nie zmienia się w jego oczach? Zwiększenie sympatii? Nic, nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa najwyrazniej chcesz otrzymac konkretna odpowiedz, napisz na jaka odpowiedz liczysz, zeby nie przedluzac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i refleksja wiekszosc kobiet (tak sie przynajmniej wydaje) jest kompletnie pierdolnieta, chocby wszystkie fakty "krzyczaly", ze ziemia kreci sie wokol slonca one wciaz, uparcie beda analizowac, ze byc moze jednak jest odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
Szczery chcę otrzymać odpowiedź, która będzie zgodna z prawdą, po prostu. Ale nie lakoniczna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiedz wlasnie jest prawdziwa i lakoniczna: jesli cos mnie nie interesuje, to sie tym nie zajmuje koniec kropka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadasdds
zawsze szczery wystarczy ze tu leczysz swoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
to tak samo jak wy kobiety jak sie czujecie kiedy budzicie uznanie swoją osobą wśród znajomych ,współpracowników,itp. Kiedy wasza fizyczność wasz byt jest podziwiany i doceniany. Ślicznie gilgocze twoje "ja"- tak samo u nas. Jednak tylko wtedy kiedy to tylko sympatia okazana w moim kierunku ,jeśli przeradza sie w coś wiecej to nie jest fajnie i nie ma wtedy znaczenia. Nie przeradza sie w nic więcej (jeśli nie jest w moim typie) Jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
Co robię? A najwięksi filozofowie starozytnego świata też pier****li od rzeczy? Nie żebym się porównywała... ale..no... obrażasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
ano jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×