Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość BBBRRRRRRR
jestem nastepną ofiarą tego tematu? Kawę czarną bez cukru i mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"ciebie?? na forum anonimowym? ciebie to znaczy kogo??" mnie, czyli mnie! zywą istotę z krwi i kości, zdolną do odczuwania itd. itd. chyba nie sądzisz, że jestem jakimś tworem sztucznej inteligencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...alfa, nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, jeżeli coś między dwojgiem nie zaiskrzy to uczucia jednej strony nie maja znaczenia, jak się to mówi do miłości nikogo się nie zmusi, można stawać na głowie i tyle. Poza tym nie mówiłbym tutaj nawet o "typie", ileż to par całkiem dobrze funkcjonujących wybrało kogoś całkiem nie w swoim typie bo zadziałało to nieokreślone coś :) cudze uczucie na pewno łechce ego każdego faceta, ale ci bardziej odpowiedzialni mając tego świadomość raczej jakoś staraliby się jakoś dać znać że nic z tego nie będzie... Ktoś kiedyś powiedział że odpowiedzialny facet to nie ten który odpowiada za własne uczucia, ale za te które potrafi wzbudzić... a raczej ich skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
dziwny jest ten świat nie? Lepszy odemnie jesteś tylko w ortografi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie, czyli mnie! znaczy kogo? naprawde myslisz, ze sie toba przejmuje? zywą istotę z krwi i kości, skoro tak twierdzisz i tak ci tu zle, to co tu robisz? zdolną do odczuwania itd. itd. chyba nie sądzisz, że jestem jakimś tworem sztucznej inteligencji?? sztucznego czego? no wybacz ale zadajac tak infantylne pytania jak to o uczuciach faceta do kobiety, ktora go nie interesuje negujesz jakakolwiek inteligencje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
a jednak chce sie bić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Zonaty wspolczuje Ci, tyle lat z kobieta, to musi byc masakra, juz nie mowiac o tym ze przez to bedziesz krocej zyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
ojjj tak zgadzam się o ile mówisz prawde. Ale na kafeteri ja również mogę grać i być mistrzem - zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz pytający a ja jakoś nie narzekam i Twoje współczucie mam w głębokim poszanowaniu bo pojęcia nie masz o czym piszesz, masz infantylne pojęcie o życiu, a o życiu w związku tym bardziej i jedynie (o ile to nie poza) należy żałować kobiety która z Tobą jest albo będzie ...a już na pewno nie wytrzyma z kimś takim tylu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
umiesz latac samolotem szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@Szczery "znaczy kogo? naprawde myslisz, ze sie toba przejmuje?" eeee, az tak naiwna nie jestem... ale kultury nie masz, to jest fakt ;) I nigdzie nie napisałam, że mi tu źle. :) A mojego pytania dotyczącego "zwiększenia sympatii" nie zrozumiałeś po prostu, albo potraktowałeś je powierzchownie. Zresztą, odczuwanie sympatii jest emocją, nie uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
pokonałeś niedzwiedzia z zawiązanymi rękoma szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
uczyłeś chopina gry na fortepianie szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr niestety zlosc zapedza cie w dziwne rejony ty potrafisz pilotowac samolot? jesli tak, to w tej dziedzinie jestes lepszy ode mnie o 100% napisales wczesniej, nie wiem po chuj, ze jestem lepszy tylko w ortografii, pokazalem ci, ze to nieprawda, i zaczales sie rzucac jak pies na lancuchu po co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
bo lubię twój styl wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×