Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość BBBRRRRRRR
kurcze tak napisać może tylko facet. Dojście do efektu jest bardziej ważne dla kobiet niż sam efekt. Spróbuj poznać trochę psychikę kobiety a nie bierzesz ja swoim mianem. Naucz się jej a nie będziesz musiał udawać dzentelmena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) na naszym poprzednim temacie nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
alfa centauri Zrozum ze takie rozumowanie jest chore. Liczy sie efekt! Dlaczego facetom wystarcza sam efekt, a droga nie ejst wazna? Masz byc szczesliwa, mamy byc szczesliwi i powinnismy dazyc do tego jak najprostszymi srodkami, jak najprostsza droga, bo zycie i tak jest skomplikowane. Nie ma co go sobie utrudniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej, jeśli mężczyzna na skutek pośrednich znaków i wskazówek stanie się dla kobiety bardziej czuły? Co to za satysfakcja takie bezpośrednie stymulowanie zachowania partnera? to przepraszam bardzo ale po co ten temat kierujesz do facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
BBBRRRRRRR wiem jaka jest psychika kobiet, bardzo pokretna, nielogiczna. Nie potraficie przyznac ze utrudniacie sobie i komus zycie, tworzycie tylko problemy jakby ich bylo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
Nie lepiej, jeśli mężczyzna na skutek pośrednich znaków i wskazówek stanie się dla kobiety bardziej czuły Jasne ze nie lepiej. Bo to zajmie wiecej czasu, kobiety przez dluzszy czas bedzie niezadowolona, moglaby osiagnac ten cel znacnzie szybciej, a facet molgby to zrobic nie tylko szybicje ale z mniejszym wysilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile podniecający byłby sex, gdybyśmy komunikowali o nim wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pytający - przykro mi to stwierdzić ale jakoś częściej spotykam się z egoizmem facetów niż kobiet :) mam tu na myśli egoizm w związkach. Żyję już trochę na tym świecie i widziałem więcej egoistów niż egoistek, począwszy od egoizmu facetów w sexie, po wykorzystywanie swojej pozycji ekonomicznej w związku ...może teraz czasy się zmieniają, dziewczyny w większym stopniu myślą o sobie niż kiedyś, inwestują w siebie zanim zaczną myśleć poważnie o rodzinie i dzięki temu startują w związek lepiej przygotowane i domagają się skuteczniej partnerstwa. Nadal jednak jest cała masa dziewczyn chcących wyrwać się jak najwcześniej spod kurateli rodziców i popadają w zależność od partnera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
To tak jakby jechac do celu, dluzsza droga, ktora na dodatek jest gorsza, a mozna bylo pojechac ktorsza, lepsza, mniej pokretna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
kurcze dzentelmen mam na imie rafał i temat kobiet zgłębiam od dawna. Ich psychika jest dużo bardziej złożona niż nasza a i doznania emocjonalne mają nieporównanie silniejsze niż my. Postaraj sie je zrozumieć a nie będziesz sie pienić jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
zonaty58 Ty masz takie obserwacje, ok, tlyko patrzac calosciowo, nie tak wycinkowo jak /Ty, to kobiety sa wiekszymi egoistkami, nawet w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
Badania mowiace kto jest jest wiekszym egosita w seksie. Mężczyźni znacznie częściej deklarują osiąganie orgazmu podczas stosunku (87 proc.), podczas gdy u kobiet jest to mniej niż połowa (47 proc.) Panowie są również częściej gotowi obdarzać partnerkę pieszczotami oralnymi. - Rzeczywistość jest taka, że młodzi mężczyźni są zwykle gotowi i chcą robić to, co sprawia partnerce przyjemność. To charakterystyczna różnica między młodymi mężczyznami, a kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający, musisz
pytający dywagujący na temat niuansów związków i psychiki kobiet jest jak Jarosław K., wypowiadający się na temat posiadania rodziny :D teoretyk pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
Zycie jest na tyle trudne, ze nie ma co sobie jeszcze go komplikowac. Jesli kobieta chce byc facet cos dla niej zrobil, robil cos czesciej, albo rzadziej, to niech mu o tym powie! To jest najlepsze rozwiazanie. Niech nie liczy ze sie facet domysli, bo facet nie jest kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Zonaty dobrze prawisz. Skończyły sie czasy kiedy kobieta poza garami i dziećmi nie widziała świata. Stereotyp matki i żony sie zmienia i bardzo dobrze jeśli za żonę chcesz partnera a nie służącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
pytający, musisz ale jestes posluszny, dawaj wiecej no dawaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietą i uważam, że cała przyjemność tkwi w niedopowiedzeniu jak chcesznp ustrzelić kohanka/ kochankę to co, podejdziesz i powiesz: "majtki w dół"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze jeśli za żonę chcesz partnera a nie służącą partnera? :-) jesli stac cie na sluzaca to mozna zonie odpuscic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający, musisz
spokojnie. wskazane jest rozładowanie napięcia, wynikającego z samotności i zgorzknienia, panie dzentelmanie made in china :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cała przyjemność tkwi w niedopowiedzeniu nie widzisz roznicy miedzy etapem uwodzenia a etapem rozwijania zwiazku, gdy motyle juz poszly spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
jestem kobietą i uważam, że cała przyjemność tkwi w niedopowiedzeniu Tak, rozumiem ze wielka przyjemnosc sprawa Ci takze niedpowiedzenie twojego faceta, meza ze Cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację szczery, ale też nie można "siąść na dupie" tylko dlatego, że wyzdychały motyle w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
jestem kobietą i uważam, że cała przyjemność tkwi w niedopowiedzeniu Bo jestes egoistka, jak wiekszosc kobiet, robisz cos dla wlasnej przyjemniscia, i nic Cie nie obchodzi ze facet przez to sie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający - badań nie robiłem :) ale np. czy wymiana na nowszy model kobiety która poświeciła się rodzinie kiedy partner się rozwijał i robił karierę jest wyrazem egoizmu ? ...na ile częściej ten zabieg wykonują mężczyźni a na ile kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistka.... no jestem nie umiem zrezygnować ze swoich przyjemności w imię czyjegoś zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też nie można "siąść na dupie" naturalnie, ale litosci, po ilus latach bycia razem nawet kobiete powinno byc stac na zwykle nazwanie swoich potrzeb w prostym celu - by razem bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
zonaty58 Ale Ty sie pytasz o pewne wycinki, ktore przemawiaja na niekorzysc facetow. Biorac calosciowo, to kobiety sa wiekszymi egoistkami, takze w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ szczery- może masz rację, mam za krótki staż "razem" żeby się wypowoadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×