Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

A czym się różni facet od mężczyzny? Bo nie wiem i używam tych słów jak synonimów czyniąc być może swoją wypowiedź nieprecyzyjną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
Myślę że ten problem dotyczy nawet samej inteligencji, wiedzy itd. Pelna zgoda. Facet lubi byc inteligetniejszy od swojej kobiety i czesto, zazwyczaj tak jest, ale nie zawsze. Problem inteligencji pojawia sie u tych facetow, ktorzy inteligencja nie grzesza, nie sa oczytani, bystrzy itd. Jesli facet jest inteligentny, to jesli trafia na bystra, oczytana rozmowczynie, ktora jest swietnym partnewrem do dyskusji to sie z tego cieszy. Sa i tacy co nagle traca grunt pod nogami, bo sa zaskoczeni, ze takie kobiety tez sa. Po czesci to zaskoczenie jest usprawiedliwione, bo takich kobiet jest stosunkowo malo, a juz na pewno znacznie mniej, niz takowych facetow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
może napisz, dlaczego nie mow ze zmienials IP piszac te posty? zaraz padne ze smiechu, rozbawiasz mnie kobieto haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
"takich kobiet jest stosunkowo malo, a juz na pewno znacznie mniej, niz takowych facetow/" :D wolnomyślący, uparte ignorowanie jest najpiękniejszym dowodem na przyznanie mi racji :D oj, biedne ego. oj, biedny chłopczyk :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nadal nie widze gdzie napisalem ze "to i tak niech kobiety na paluszkach chodzą, bo uwaga, moze je spotkać kara! " Napisałeś że jak kobieta się długo nie odzywa, to facet moze odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
facet od mężczyzny? Tym, ze mezczyzna szuka partnerki, inteligentnej kobiety a facet szuka kobiety, im bardziej uleglej, zdominowanej tym lepiej. Roznic jest znacznie wiecej, ale nie mamy tyle czasu by sie nad tym rozwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
wolnomyślący, myśl szybciej. POMYŚL CHŁOPCZYKU. na kafe nie da sie pisać więcej, niż jednego posta z jednego IP w ciągu minuty. P O M Y Ś L , J A K T O Z R O B I Ł A M :D (masz 0,5 h. znam szybkość twoich neuronów i myślę, że się wyrobisz. co prawda w skrajnych minutach, ale jednak.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
"Nadal nie widze gdzie napisalem ze "to i tak niech kobiety na paluszkach chodzą, bo uwaga, moze je spotkać kara! " Napisałeś że jak kobieta się długo nie odzywa, to facet moze odejść. Owszem, ale chyba nie powiesz ze to to samo.... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
na kafe nie da sie pisać więcej, niż jednego posta z jednego IP w ciągu minuty. hahaa, zart roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
sprobuj napisac, to sei zdzwisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
sam spróbuj. wyskakuje komunikat. jakbyś myślał szybciej, udałoby ci się to odkryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
ja juz dawno sprobowalem i to skutecznie widocznie jestes za malo inteligentna, by napisac, specjalnie mnie to nie dziwi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
wlasnie mamy dowod ze sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
zaraz bedzie dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
faceci boją się silnych psychicznie kobiet, inteligentnych, konkretnych (i nie chodzi mi tu o jakiś feminizm czy coś w tym guście) To jest jeden z najciekawszych tematow z dziedziny stosunkow damsko- meskich Zreszta mozna tez postawic teze ze kobiety rowniez boja sie inteligentnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
CHYBA CI NIE WYSZŁO COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
wyszlo, radze zalozyc okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiesz mi że to kompletnie coś innego - chodzi o groźbę, która zawiera twoje przesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Facet lubi byc inteligetniejszy od swojej kobiety" No to teraz odebrałeś mi resztki nadziei. W takim razie pozostaje mi zachować resztki nadziei, że jeszcze trafię kiedyś na mężczyznę, a nie faceta. A co do urywania jaj. Ja to sobie tak myślę, że chciałabym by facet sobie na to zwyczajnie nie pozwolił, nawet jeśli kiedykolwiek bym się tak zapędziła. Ale jest taka teoria, że kobieta nie może urwać jaj facetowi, jeśli nie miał on ich urwanych wcześniej przez matkę. Ergo - mężczyzna, który nie został urzednio wykastrowany przez matkę nie pozwoli się wykastrować partnerce. I to jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
po kilku próbach, nareszcie udało się! :D mimo wszystko zalecam szybsze myślenie. szkoda czasu i atłasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zreszta mozna tez postawic teze ze kobiety rowniez boja sie inteligentnych facetow" Nie wiem jak kobiety w ogóle ale ja właśnie takiego faceta bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
Facet lubi byc inteligetniejszy od swojej kobiety" Ale to jest jak najbardziej normalne. Ba kobieta tez lubi, ba zada by facet byl od niej inteligetniejszy. Bo kogo ma podziwiac? Kogos mniej inteligentnego? Na szczescie natura o to zadbala i ilosc inteligentnych, a zwlaszcza bardzo inteligentnych facetow przewyzsza liczbe takowych kobiet. Teraz pozostaje tylko kwestia odpowiedniego dobrania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
koralowa' Kompletnie cos innego nie, ale tez nie to samo, a Ty to zasugerowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
tamtaramtam:) Jestes prawniczka? Wiecej wiary w facetow, sa inteligentni faceci, szukaj a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
"a szczescie natura o to zadbala i ilosc inteligentnych, a zwlaszcza bardzo inteligentnych facetow przewyzsza liczbe takowych kobiet." złudzenia, miła rzecz :D paniczątko wciąż żyje w XVIII wieku, gdzie kobiety miały zablokowany (przez mężczyzn!!) dostęp do edukacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
złudzenia, miła rzecz paniczątko wciąż żyje w XVIII wieku, gdzie kobiety miały zablokowany (przez mężczyzn!!) dostęp do edukacj Nie mowie o wiedzy, tylko o inteligencji. Znowu mylisz pojecia. Srednia inteligencja kobiet jest porownywalna z srednia inteligencja facetow, ale inny jest rozklad, ktory powoduje ze bardzo inteligetnych facetow jest znacznie wiecej niz takowch kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
Prof. Bogdan Wojciszke (SWPS) Czy IQ jest uzależnione od płci? Mamy w tej kwestii dużo wiarygodnych danych, które zawsze dają ten sam wynik. Jeśli chodzi o wartość średnią IQ, to nie ma żadnej różnicy pomiędzy kobietami i mężczyznami. Zero różnic? Jest jednak bardzo ciekawa zależność, ale dotycząca nie tego jak jest przeciętnie, ale tego, co się dzieje na krańcach rozkładu ilorazów IQ. Otóż istnieje zjawisko, które polega na tym, że mężczyźni są nadreprezentowani na krańcach tegoż rozkładu. A tłumacząc to na prostszy język. Jak się trafi prawdziwy idiota, to jest większa szansa, że jest to mężczyzna, a nie kobieta. Ale jak się trafi prawdziwy geniusz, to również mamy większe prawdopodobieństwo, że jest to on, a nie ona. Natomiast kobiet jest więcej po środku. Czyli jest większa szansa, że jak spotkamy człowieka o przeciętnej inteligencji, to będzie nim kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje TYLKO kwestia odpowiedniego dobrania się... W tej sytuacji to nie jest TYLKO ale AŻ niestety. No ale nic, ostatecznie przynajmniej czasy są lepsze jeśli chodzi o życie w pojedynkę więc załamki nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×