Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość może napisz, dlaczego
rozumiem, że alter ego przymiotnik także dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentelmannn
tak tak, napisalem dwa posty o tej samej godzinie zacznij myslec kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
można tak zrobić, pokazać Ci? poinstruuj swoje alter ego, żeby było bardziej kreatywne i dodawało coś od siebie, miast klepać bezbarwne formułki wyrażające uznanie dla twojego rachitycznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttefek
do autorki nie wiem z czego wynikła ta separacja, a to ma fundamentalny wpływ na zachowanie faceta. ja totalnie nie rozumiem takiego układu. jesli sie kochamy i jesteśmy razem to na dobre i na złe. chciałbym być przy swojej lubej zwłaszcza w najtrudniejszych chwilach, by ja wspierać. znam inny przypadek, gdzie laska zarządziła separację, bo w międzyczasie spotykała się z innym kolesiem i chciała być "w porządku" wobec poprzedniego. ja na jego miejscu kopnąłbym ja gdtybym tylko usłyszał taki tekst. on niby tak zrobił, ale gdy po miesiącu jej nie wyszło z tamtym to wróciła zapłakana a on jej od ręki wybaczył. mi by na to honor nie pozwolił, choćbym kochał na maksa. faceci sa różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty wcale nie pisaleś, ze trzeba powiedzieć, tylko od razu wyskakujesz z tym, ze faceci lubia mieć rację, no więc nawet jak jej nie mają, to i tak niech kobiety na paluszkach chodzą, bo uwaga, moze je spotkać kara! poza tym faceci czsem nie rozumieją, że coś tam co robią naprawdę boli i dopiero im się oczy otwierają, jak kobieta nie jest już taka miła, jak była i nagrody nie ma, dopóki facet się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
ylko od razu wyskakujesz z tym, ze faceci lubia mieć rację, no więc nawet jak jej nie mają, to i tak niech kobiety na paluszkach chodzą, bo uwaga, moze je spotkać kara! gdzie ja tak napisalem? prosze o cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
steffek, gratuluję, wydajesz się być wartościowym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wlasnie, to czesto jest najwiekszy problem. Ustalic kto ma racje, bardzo rzadko, racja jednej ze stron jest oczywista, dla dwoch stron" Śmiem pójść jeszcze o krok dalej i powiedzieć, że często racja którejś ze stron jest trudna do rozstrzygnięcia nawet dla osób postronnych, o ile nie są z góry po jednej ze stron. Takie ogólne gadanie strasznie komplikuje sprawę. Bo pewnie czasem sprawa jest prosta. Ale w życiu chyba częściej nie jest to jednoznaczne (podkreślam - nie tylko w oczach stron konfliktu), szczególnie jeśli człowiek zdobędzie się na trud wysłuchania i zrozumienia dlaczego racja jest taka a nie inna, jakie emocje temu towarzyszą, motywacja itd. No tak sobie mówiąc ogólnikami to można nieźle nagmatwać i pofilozofować :) "Wlasnie, psychika meska jest prosta, a kobiety nie potrafia zrozumiec facetow. O czym to swiadczy?" Żadna psychika nie jest prosta. I to jest właśnie fascynujące ;) "Dlatego ze psychika meska jest prosta, to nam facetom, trzeba mowic wprost, trzeba wylozyc kawe na lawe.Cichymi dniami, milczeniem nic nie zdzialaacie, to jest bardziej dokuczliwe dla Was, kobiet. Jesli chcesz by cos facet zmienil w swoim zachowaniu, zebys cos przestal robic albo zaczal robic, to mu to POWIEDZ. Powiedz, a nie licz ze sie facet domysli!" Po pierwsze, wielu facetów tak samo oczekuje domyślania się od kobiet czego oni chcą, jak kobiety od mężczyzn. To kwestia dojrzałości emocjonalnej, a nie płci. I mówię po własnych doświadczeniach. Mój były facet kilka lat czekał aż ja się domyśle, czego on ode mnie oczekuje. Koszmar. Po drugie - niby tak chcecie byśmy my kobiety gadały wprost ale tak na prawdę w ostatnim czasie coraz bardziej dochodzę do wniosku, że faceci się boją takich kobiet. Bo to jest objawem pewnego rodzaju siły. A trudno mi pod wpływem moich doświadczeń nie postawić ogólnego stwierdzenia: faceci boją się silnych psychicznie kobiet, inteligentnych, konkretnych (i nie chodzi mi tu o jakiś feminizm czy coś w tym guście). No smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
można tak zrobić, pokazać Ci? pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
tamtaramtam:) Psychika facetow jest bardzo prosta. Pogadaj z psychologami. W porownaniu z psychika kobiet, to jest prosta jak budowa cepa. Faceci naprawde sa prosci! Naprawde, wy kobiety nie potraficie nas zrozumiec, bo nie dopuszczacie do mysli, ze ktos moze byc tak prosty. Same jestescie bardzo skomplikowane, czesto nie potraficie zrozumiec samych siebie, dlatego nie mozecie pojac prostoty facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
niby dzentelman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
...wolno myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj ze faceci bardzo lubia postawic na swoim, lubia jak kobiet przyzna im racje po klotni itd, czy tez pierwsza wyciagnie reke po takowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
...wolno mysli łyso? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
jeszcze raz: niby dzentelman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
kolejność się poprzestawiała, ale udowodniłam, że MOŻNA. panie ekspercie informatyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
A trudno mi pod wpływem moich doświadczeń nie postawić ogólnego stwierdzenia: faceci boją się silnych psychicznie kobiet, inteligentnych, konkretnych (i nie chodzi mi tu o jakiś feminizm czy coś w tym guście). No smutne to To jest bardzo zlozona kwestia. Nie jestes jedyna kobieta, ktora mowi o tym problemie. Nie neguje tego, nie mowie ze nie ma takiego problemu, aczkolwiek by byl ostrozny z pisaniem o skali tego problemu. Faceci sa rozni, ale w tej roznosci, laczyc nas m.in. to ze lubimy sie czuc potrzebni kobietom, lubimy bys przez was podziwani. Jesli kobieta jest silna, samodzielna, nie chce przyjac zadnej poomocy od faceta, to nic dzwinego ze facec taka kobieta nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
może napisz, dlaczego napisalas z tego samu nicka! zacznij myslec kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
Ty bezmózgi stworze, udający mężczyznę :o raz jeszcze ci udowodnię, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACJĘ MAM Ja
... wolnomyślący chłopczyku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
@koralowa Nadal nie widze gdzie napisalem ze "to i tak niech kobiety na paluszkach chodzą, bo uwaga, moze je spotkać kara! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
ŁYSO? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
może napisz, dlaczego Grzeczna z ciebie dziewczynka, sluchasz sie pana, i bardzo dobrze, tak ma byc. Jestes jak ten piesek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzentelmenie :) Jeśli psychika facetów jest prosta to uprzejmie proszę o instrukcję obsługi:) (poza mówieniem wprost bo z tym akurat nie mam problemu). Bo jak na razie pozostaję przy swoim zdaniu - że nie jest prosta. No chyba, że facet jest dojrzały emocjonalnie. a z tym różnie bywa niestety. Wtedy może i jest prościej, jaśniej. W przeciwnym razie, zbyt wiele podświadomych rzeczy się odzywa. A to komplikuje tą Waszą prostą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
na pana to trzeba mieć wygląd, pieniądze, charakter i kutasa. niestety, brak ci całej czwórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
A trudno mi pod wpływem moich doświadczeń nie postawić ogólnego stwierdzenia: faceci boją się silnych psychicznie kobiet, inteligentnych, konkretnych (i nie chodzi mi tu o jakiś feminizm czy coś w tym guście). No smutne to To jest bardzo zlozona kwestia. Przede wszystkim nalezy zaznaczyc, ze czesc facetow, wlasnie, facetow a nie mezczyzn. Nie mylmy mezczyzn z facetami. Po drugie, to jest zbyt daleko idace uproszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
tamtaramtam:) Faceci sa tak prosci w obsludze, ze nawet nie trzeba instrukcji. Naprawde, uwierzcie to drogie kobietki. Faceci sa prosci. Jesli kobieta pyta sie faceta o czym teraz mysli, a on odpowiada ze o niczmy, to zazwyczaj tak jest. Kobietom trudno pojac, ze mozna nie myslec o niczmy. Ale tak wlasnie jest. My jestesmy bardzo prosci w obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzentelman
może napisz, dlaczego ladnie sie sluchasz pana, oj ladnie, posluszne z ciebie dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci sa rozni, ale w tej roznosci, laczyc nas m.in. to ze lubimy sie czuc potrzebni kobietom, lubimy bys przez was podziwani. Jesli kobieta jest silna, samodzielna, nie chce przyjac zadnej poomocy od faceta, to nic dzwinego ze facec taka kobieta nie jest zainteresowany." Nie chodzi tylko oto. Ja o tym wiem i absolutnie nie mam zamiaru "urywać jaj" (co by nie było wątpliwości - to metafora) facetowi. Bo chcę mieć faceta z jajami. Myślę że ten problem dotyczy nawet samej inteligencji, wiedzy itd. Że zwykle faceci nie czują się wystarczająco dobrze przy takiej kobiecie, bo taka ma własne zdanie, opinie na różne tematy, ma odwagę się odezwać, podyskutować (a nie bezkrytycznie przytakiwać...). Może to właśnie zmniejsza ów potrzebny Wam do życia podziw, nie wiem. Każdy lubi być doceniony, pochwalony, zauważony, potrzebny. To normalne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz, dlaczego
wolnomyślący, jak tam, ego wytrzymało cios pomyłki? :D chłopczyku, nie martw się. nie każdy może znać się na informatyce. faceci się znają, ale taki chłopczyk ma prawo popełnić błąd :D trochę wstyd, że kobieta lepiej zna tajniki IP, no ale powtarzam- nie każdy musi znać się na informatyce :D idź do mamusi,ona utuli cię do piersi i smutek przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×