Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

ważny dzień ważnym dniem, ale na nim suchej nitki nie zostawie, na szybko sprzątałam, i sie szykowałam grrrr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pierwszym dniu EURO :) Ja płodne bede miala ok 21 czerwca i musi sie udac. Do tej pory sie nie strałam. W tamtym roku wpadłam(bo jeszcze wtedy nie planowalam) ale poronilam po 8 tyg. Istotne jest że za pierwszym razem zaszłam w poprzednim przypadku, dlatego szczerze wierze, ze teraz tez uda sie za pierwszym razem. Z nam mnóstwo par ktore starały sie lata i nic, W momencie kiedy sie poddaly-zaszly w ciążę! To przede wszytskim sprawa psychiki. Ja juz sobie wszystko poplanowalam tzn, ze jak zajde teraz to urodze ok 14 marca, moj synuś, bo na pewno bedzie synek, juz to czuje:) bedzie spod znaku Rybki. Juz najchętniej kupowalabym ciuszki. Moj R bardzo pragnie dziecka, normalnie od roku mi spokoju nie dawal. normalnie jak kobieta błagał o dziecko, ale ja mialam kilka powodow na nie. Teraz jak widze dzieci w wozku lub oglądam porodówkę na TLC to rycze jak bóbr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyny remis, a mojego jak nie było tak nie ma, postanowiłam, ze nie bede się kłocić ale SŁOWEM SIĘ NIE ODEZWE do swini ! przynajmniej sie zdazyłam poprzytulać bo po tym co mi zrobil to ja już bym mu teraz przytuliła , dłoń do twarzy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamola! 🖐️ sandziia jak ja lubię Cię czytać, co masz na sercu to mówisz :D no w tym przypadku piszesz :D nie chcialabym byc na Jego miejscu :D biedny gość :o nie no prawda mogl chociaz napomknac ze chociaz moze nie dojsc na mecz, ale wiesz, faceci - inna planeta ;) ja teraz sie zastanawiam czy nie powinnam isc do gina, nie bylam, nie informowalam ze rzucilam tabsy w marcu... hmmm... zrobie tescik w niedziele i sie chyba umowie w poniedzialek, nie zaszkodzi, a Wy bylyscie u gina w zwiazku z tym ze zaczynacie starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandziaaa, według moich obserwacji nic tak nie pali gruntu pod nogami faceta, jak milczenie. Nasze milczenie. Ja jak do swojego sie dwa dni nie odzywam to jak dzieciak chodzi za mną krok w krok i błaga o litość. To najlepiej dziala, Ja juz nauczyla sie nie denerwowac bo to tylko mojej urodzie szkodzi a krzykami nic nie zdzialałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa no mógł napoknąć mógł ale co ja sie bede denerwowała, obejrzałam sobie przynajmniej pierwszą miłość , hmm ja nie byłam, ale własnie myśle czy też by nie pójsć, za 2 dni mam znowu brać luteine dopochwowo, zobaczymy co to będzie, ile dni po stosunku można zrobic test ? kamola no dla mnie to milczenie to będzie gorsze chyba niż dla niego, nerwus ze mnie, jak go tylko zobacze to pewnie będe miała chęć sie podrzeć , nawyrzucać i dogryźć mu ale postanowiłam, żadnych nerwów, niech sie cieszy ze nie bedzie spał na osobnym łozku bo i nad tym sie zastanawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu bierzesz luteine? i to nie przepisal gin? przeciez to chyba sztuczny hormon, jesli dobrze go kojarze to znajoma miala ja na wyregulowanie cyklu poniewaz miala za malo tego hormonu, a jak sie go ma w normie to chyba nie mozna go brac? pytam sie z ciekawosci, moge sie jak najbardziej mylic, bo niewiem czy mysle o wlasciwym leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam info ze pomaga utrzymac ciaze... chcialabym zajsc w tym czerwcu, ta luteina jest na receptę...? bo to pomaga tak? ja chyba sprobuje do gina w przyszlym tygodniu, choc tak bardzo nie cierpie lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie biore luteiny na podtrzymanie ciąży , jak już wcześniej wspominałam - nie miałam miesiączki od stycznia do 24 maja, musiałam brać 10 dni luteine dopochwowo i pojawiła sie miesiaczka a teraz w 14 dniu cyklu musze znowu brać to co zostało, zeby unormować to. slyszałam ze w ciaze zajsc pomagają tabletki naturalne ziołowe Costaganus czy jakos tak, dużo dziewczyn mowiło ze nie mogły zajść w ciaze, zaczely brać i się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1983
Czesc dziewuszki, ja dzisiaj dostalam @ ;( ;( ;( tak wiec wszelkie objawy byly po prostu PMSem :( czyli mojemu kochanemu Misiowi nie udalo sie strzelic gola ;-) ;(JESTEM ZLAAAAA i strasznego mialam dola ale juz sie jakos z tym pogodzilam, jutro ide na badania krwi (ktore notabene beda mnie kosztowaly 700 zł... :| lekka zwala, nie jest to jakis problem dla nas ale z drugiej strony lekarz mogl chociaz uprzedzic, ze troche to bedzie kosztowalo...) no i zobaczymy, boje sie troche wynikow tych badan, mam nadzieje,ze moge miec dzieci :( :( i na domiar zlego nie moge sie dzisiaj napic bo jutro te badania, a uwierzcie mi,ze mnie nosi :) juz trzy razy lapalam sie za butelke z winem :) na zakupach tez od razu polecialam na monopolowy ;) ale przynajmniej mojego M wyposazylam we wszystko co mu moze byc potrzebne do szczescia ;) ja zatem jutro oddam sie demoralizacji i zamierzam sie napic !! :) Haniu wiem, ze pisalas sie na piwko, wiec zapraszam :) :) :) trzeba sie zresetowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola strasznie nam przykro, ale miejmy nadzieje, że następny cykl będzie owocny !! ja siedze taka zła, masakra chyba sie połoze, dobranoc dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emolium emulsja do ciała
Dziewczyny powiem wam, że nic tak nie blokuje przed zajściem w ciążę jak nakręcanie się. Wy tu piszecie o wszystkim co dotyczy zajścia, analizujecie itd. Ja wiem jakie to ekscytujące ale lepiej zrobicie jak odpuścicie a jak zajdziecie stworzycie temat typu "marcówki 2013":) Wiem co mówię, bo jak się starałam o pierwsze dziecko to od razu kupiłam testy owulacyjne i cały miesiąc chodziłam jak nakręcona. Nie zaszłam. Sama poczułam, że to przesada. Odpuściłam i w następnym miesiącu już byłam w ciąży. Obecnie planujemy podobnie jak Wy latem lub jesienią począć drugie dziecko ale na zupełnym luzie. Czego i Wam życzę:) Może się spotkamy na jakichś marcówko-kwietniówko-majówkach 2013:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola przykro 🌼 :( ale w końcu się uda :) sandziia jak tak? ;) dostał czerwoną kartkę? :D emolium emulsja do ciala, my to niby rozumiemy, ze sie za mocno nakrecamy, ale duzo zalezy od charakteru czlowieka, tak mysle, jak jak sie wydalo i przyszla mamusia nie lubimy przegrywac, a to w jakis sposob bedzie porazka, pozatym ta niepewnosc jest najgorsza... 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=rPdgW_YrG7g 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emolium emulsja do ciała
Będę zatem podczytywać i życzę powodzenia w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa było ostro, tym bardziej że przyszedł wypity i bił się ! ale byłam wściekła, przyprowadził brata z kolega i jeszcze troche siedzieli aż mnie nosiło, postraszylam rozstaniem i mam nadzieje, że bedzie spokoj :) a u ciebie jak tam ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzadku, na meczu Polski bylam bardziej rozemocjonowana niz K* :D az lapalam za poduszkę, wciagnelo mnie :D chociaz nie zawsze rozumialam sedziego, dlaczego pokazal kartke np. bramkarzowi, albo dlaczego wtedy byl spalony... taki ze mnie kibic :D A ten polski bramkaaaaarz ;) Bil sie? Oj tam, to pewnie emocje zwiazane z Euro :D Sama mialam ochote komus przylozyc, bo Nasi mieli wygrac, zdziwil mnie ten remis, chociaz lepsze to niz 1:0 dla nich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu dam emocje z euro związane ! to chłopisko poprostu zaczepne jest i zadne euro nie ma tu nic do rzeczy , rano jaki potulny, sniadanko mi chcial zrobic i wg, ale sielanka sie skonczyła jak sie dowiedział ze mu zjadłam pizze jego i ciasto francuskie z owocami hahha ;) - za kare :D ja od dziś znów zaczynam brac luteine przez 10 dni i czekam , a właściwie to nie czekam na miesiączke , dla mnie tez polska powinna wygrać i tez nie rozumiałam paru decyzji sędziego , do tej pory nie wiem co ten szczęsny zrobił ze go z boiska ściągli , ale w sumie może i dorze bo nie wiadomo czy by tego karnego obronił jak tytoń i mogło być 1:2 dla grecji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wiem, Szczesny sfaulowal Greka na polu karnym, wedlug mnie jakos szczegolnie go nie sfaulowal, no ale kartke dostal, ten sedzia chyba szczegolnie lubi wystawiac kartki, mysle ze gdyby nie sfaulowal to by wbili nam bramke, wiec... stalo sie jak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Tyton kibicow zaskoczyl, kurcze nie rozgrzany ani nic, tak wszedl i od razu obronil pieknie... naprawde zaskoczyl bardzoooo pozytywnie Mysle ze Szczesny zrobil to troche swiadomie, nikogo nie bylo w poblizu do obrony, zostal wlasciwie tylko On i ten Grek, bardzo szkoda ze CHYBA go nie bedzie przez ta czerwona kartke na Rosja-Polska, z drugiej strony troche jakby sie poswiecil dla tej bramki, ktorej dzieki temu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ja sama ogladałam to mi nie miał kto wyjaśnić hehe , kurcze wiecie co ? mój kot dostał upodobania sikania do łozka w kołdre !! nie wiem co mu sie dzieje , robił normalnie do kuwety a tu nagle do łozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zapach go przyciaga? proszek? plyn do plukania? no przeciez koty chyba robia w piasku, nie mialam nigdy swojego kota ale tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wczoraj ten mecz to jednym okiem oglądałam :) taki ze mnie kibic. a z kotem to wykastrowany jest? bo nie wykastrowane koty w pewnym momencie zaczynają sikać gdzie popadnie bo znaczą tere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandziia teraz pogadaj o meczu z swoim, powiedz mu co i jak, bedzie mial duze oczy ze ogladalas i wiesz... :D gorzej jak pomysli ze z kims ogladalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymałam kciuki za niego, ale myślałam, że polska wygra a tu lipa a z rosją pewnie wdupią ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania nie jest kastrowany, młodzik z 5 miesiący ma , nie wiem ale tylko latam i posciel zmieniam, najpierw zlał sie na moją posciel teraz na mojego - mamy osobne kołdry bo ja w nocy bym go zabiła jak by mi zabierał :D karolowa, powiedziałam, katem oka przeczytał ze rozmawiamy o piłce i sie smial ze sobie rozmawiamy i takie z nas spece od piłki hahah :P chodzi zbulwersowany ze nie moze przeczytać o czym tutaj piszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogladalyscie ten mecz rosja - czechy, kurde w porownaniu z naszymi mialam wrazenie ze chodzili jakby mieli dodatkowy napęd jeszcze :o po naszych bylo widac zmeczenie, a rosjanie i czesi do konca biegali i nie bylo tego tak widac :o mam nadzieje ze jednak sie pokazemy troche, choc sciagniecie szczesnego martwi, z drugiej strony Tyton na razie pokazal klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spece? przynajmniej ich nie udajemy! :p niech z babami nie zaczyna bo i tak zostanie zaszczekany :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×