Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Przyszla mamusio pamietaj że testy nie zawsze są wiarygodne zrób sobie betaHCG zamiast bez sensu wydawac pieniądze na testy, ależ ty jesteś niecierpliwa, ja bym poczekała parę dni, nie podchodź do tego tak emocjonalnie bo się wykończysz wiem co mówię ja już mam za sobą 9 cykli nie udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Taaa wmawiajcie jej, że może jeszcze jest w ciąży. KOBIETO zajmij się życiem. Pracujesz, robisz coś czy tylko żyjesz od okresu do owulacji od owulacji do testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JSNAJ testy ciążowe to rosyjska ruletka! Ja nikomu nic nie wmawiam tylko uważam że to strata pieniędzy, test z krwi jest 100% wiarygodny, a po co się łudzic czy test sie nie myli ? A tak prywatnie to uważam że nie ma co rozpaczac bo to twój pierwszy cykl przyszła m. może po prostu nie trafiłaś na ten dzień, poczekaj jak ci nie wyjdzie za 6 cyklem to zacznij się badac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Nie przesadzaj z tą rosyjską ruletką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....2.....0.....0......0.... nuś27..............27.......3....................... mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............3................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.......... .......0...........0 metafora . .......26......1...................0..................0..... .......0 dotsie1.....28.....3.....0.....0.....0 witam po dlugiej przerwie. urlop sie skonczyl i czas wrocic do szarej rzeczywistosci. odpoczelam, naladowalam akumulatory. a dzis bylo kolejne podejscie. jak zwykle na wariata. jak sie uda to bedziemy sie cieszyc, a jak nie to nastepnym razem znow sprobujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu chyba masz doła co ? Nie zadręczaj się jeszcze będzie dobrze, mąż powinien Cię teraz mocno poprzytulac !! Sorki że sie wtrącam ale często czytam to forum ale udzielam sie na innym. Pozdrawiam i główa do góry, nowy cykl, nowe nadzieje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może na test jest za wczesnie ? Jak pisałam wcześniej tylko beta jest 100%, @ może nie przychodzic bo jestes teraz zestresowana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej dostane dzis jest dzień @ dlatego zrobilam test jeszcze sie dowiedzialam ze moja koleżanka jest w ciazy ale nie chce jej :( moze powinnam zrobic z porannego moczu a ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że z porannego moczu, nie mam dzieci też bym chciała miec ale ja mam problem z tsh i prl. Wiem że takie wieści bolą ale trzeba dalej życ, a ty sie nie załamuj bo 1 cykl to naprawdę NIC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam przyszla mamusio? wiesz co... ja rzadko wchodze na temat bo sie niepotrzebnie nakrecam, stresuje, a to zajsciu nie pomoze, malo tego jak nie wchodze i sie nie nakrecam to sie zastanawiam czy jeszcze nie poczekac :D od skrajnosci w skrajnosc :D ale jak bedzie to bedzie ;) z ciekawosci czasem sie patrze czy ktoras wypisze: mam II kreski! tez mysle ze to tylko pierwszy cykl, zrob sobie ulubiona herbatke, wlacz swoja muzyke, i poszukaj sobie innych rzeczy do myslenia ;) jak zaczelam czytac o problemach, o niechcianych ciazach, o dlugich staraniach, o aniolkach... strasznego dola lapalam, staram sie teraz odciagac mysli choc chwilami to nie takie latwe daj znac czy dostalas @ a moze nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie nie denerwuj ;) bo (odpukac!) zeby przez nerwy ci sie nie spoznil tylko ;) trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na okres, wypada mi dzis/jutro... no wiesz poslizg jakis moze byc, emocji tez mi nie brakowalo, czekam i kupie sobie w weekend butelke mojego winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusio a moze kup sobie jednak ten wczesny test, he? on niby wykrywa ciaze 2-3dniowa... ja go ostatnio mialam jest w tej samej cenie co inne, bobo-test chyba sie nazywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa tylko nie rob testu zeby sie nie rozczarowac mnie troszkie to zdolowalo ale jak tem skoczyla a ja zawsze mam niska rzadko kiedy 36,6 tylko poniżej to mam nadzieje jeszcze mozemy razem zatestowac we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie to przeciez my mamy te same terminy @ :D teraz dopiero sobie przypomnialam, nie robie testu, choc taka mysl przemknela mi przez glowe, ale jak dostane w weekend @ to winko sobie kupie, a co... :D nie licze sie z tym ze zaraz zaszlam, zreszta bylam u gina to chyba by mi cos powiedziala, mialam usg, tylko widziala plyn i cialko zolte, chyba ze za wczesnie... juz kombinuje, nieeee... odpuszczam i nie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuje sie, bo staram sie omijac myslami ten temat, ciesze sie z seksu przy ktorym sie nie musimy zabezpieczac i tyle a najzabawniejsze jest to ze siedzi u nas na slupie bociek od jakichs 3 dni :D normalnie jeszcze mnie zwierzak przesladuje :D dosc ze i tak mysli odpedzam to on wcale nie pomaga :D oczywiscie zartuje a na bocka lubie sie popatrzec, musimy platforme mu na jesieni zrobic, moze przyleci za rok juz z rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×