Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

no pewnie,żełatwiej:) ja juz od rana tu zaglądam, ale nikogo nie było. zmieniłam sobie w tabelce miesiąc starań na 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiem jak pomysle c mnie spotka jutro to wyobrażam sobie jaka ty minke mialas tak bardzo chcemy powiedziec do męża -udało sie!!!! A tu nic z tego ale przed toba kolejny miesiac do staranai juz za kilka dni a juz w niedługim czasie okaże się jak bedzie ze mna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nastala cisza okropna, ja sama sie odlaczylam od forum bo jak Was czytam to mi sie udziela i troche wariuje, a jak juz pisalam nawet owulka przez stres moze sie przesunac czekam na weekend az przyjdzie @ a pozniej znowu staramy sie :) troche sie obawiam bo jesli sie nie uda... czekac na przyszly rok...? nie bardzo chce, czasami dopada mnie zlosc ze jeszcze nie jestem w ciazy, a czasami sobie mysle ze wywroci to moje zycie i sama nie wiem... ale pragniemy dzidziusia... czekam na odzew jak u Was sie toczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham na zabój sprawiedliwość
Cześć dziewczyny :) podczytuję Was czasem i widzę, że bardzo przeżywacie wszelkie nieudane próby. Niestety nasza psychika jest tak skonstruowana, że czasem nieświadomie blokuje organizm. Zwłaszcza w wypadku starania się o ciążę. Mam dla Was radę, choć może to nie nowość żadna - ale trzeba zmienić nastawienie!!! :) odciągnąć swoją uwagę od liczenia dni płodnych, kochać się spontanicznie, zająć czymś umysł i kalendarz. No i zacząć uprawiać sport, który wzmocni i oczyści umysł i ciało z toksyn. Ja starałam się prawie 3 lata o dziecko, zrobiłam wszelkie mozliwe badania, brałam leki na zwiekszenie płodności itp... a jedynie co przeżyłam to poronienie. W końcu poszłam do endokrynologa, który powiedział, że żebym zaszła w ciążę wystarczy lekko obniżyć mi jeden hormon tarczycowy. No ale odwlekłam to na inny czas - zajęłam się działalnością, zaczęłam dużo biegać. Jakież było moje zdumienie gdy spóźniła mi się miesiączka. Zrobiłam test ciążowy i pokazały się 2 kreseczki :) już widziałam serduszko i jestem mega-szczęśliwa :) może moje rady komuś się przydadzą :) pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie humor jak wczoraj, raczej podły:( nic mi sie nie chcę, nawet do pracy ledwo wstałam, wczoraj chciałam się napic, ale na jednym pifffku sie skończyło, chyba odwykłam od alkoholu:( teraz juz nie czekam na @ tylko kiedy sie skończy i zaczynamy działac, oby ten miesiąc okazał się owocniejszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
A ja Wam radzę opucić to forum bo niestety tak się nakręcacie, że jestem pewna, że nic z tego nie wyjdzie. Żyjcie swoim życiem a za miesiąc, dwa załóżcie temat : majówki 2013:) A wtedy może i ja do Was dołączę:) Bo choć chcemy się starać to jestm przerażona jak Wy się tu nakręcacie i w życiu bym tu nie dołączyła. Dobrze Wam radzi doświadczona Mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to forum jest pomocne moge napisac o tym co czuje czego sie boje i nic nie ma z tym wspolnego czy napisze czy tylko bede czytala i tak uczucie niepewnosci takie same. czesc dargatka ja chciałabym dzis zatestowac ale juz z porannego moczu za późno zobaczymy czy ta niedobrota przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
pzyszła mamusia nie sądzę, że Ci pomaga bo jak ktoraś z dziewczyn zajdzie, potem następna i kolejna Twoja obsesja będzie się pogłębiać. Tu ma miejsce taka rywalizacja. Niezamierzona ale jednak jest bo każda chce JUŻ. Wyluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Znam znam:) I dlatego wiem, że nie ma po co siedzieć na takich forach. Nie rozumiem dlaczego zamiast zrobić teraz test nakręcasz się tu:) Ja jak niecierpliwie czekałam na okres po protu robiłam test i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! Chiałabym dołaczyć jeśli można :) ja 18 maja dowiedziałam się,że jestem w ciązy..zrobiłam 5 testów,wszystkie pozytywne..ten który zrobiłam 18 był bardzo,bardzo bladziutki !!ale każdego następnego dnia był coraz bardziej widoczny.Prywatnie potwierdziłam tą ciąże poprzez badania beta z krwii choc niewiele jeszcze było widać ponieważ test zrobiłam na 6 dni przed miesiączką...ale beta rosło więc radośc była........... 23.05 kiedy powinnam dostać okres zaczełam delikatnie krwawic.. pojechałam do lekarza,a ze mieszkam w Anglii to potraktowali mne mało poważnie..skierowali mnie do kliniki a tam po badaniach tego samego dnia i nastpenego okazalo sie ze poronilam..byla to zaledwie 1,5 tygoidniowa ciąża..pani Doktor powiedziala ze gdybym nie zrobila tych testów przed miesiaczka to zapewne nawet niewiedziałabym ze byłam w ciąży,a tego prawidlowego dnia 23 .05 spodziewalabym sie miesiaczki ...dała mi do zrozumeinia ze wiele kobiet roni nei wiedzac nawet o tym.. Najwazniejsze ze nie bylo żadnych przeciwskazań by starac sie w raz z pierwszym cyklem...tak więc działamy teraz 19 spodziewam sie miesiaczki,a raczej nie :) mam nadzieje..w każdym badz razie dziewczyny podziwiam Was ze jestescie tak cierpliwe i testy robicie w dniu spodziewanej miesiączki bo ja robię to już od paru dni mimo,ze mam termin dopiero na 19.06 :) ja mieszkam w Uk.i jesli Ktoś wie jakie testy są pre testami,to bardzo proszę o poradę dziewczynki :) a wszystkim strajacym się przyszłym mamusiom życzę powodzenia ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dotsi:) miło nam Cie tu gościc:) przykro,że nie wyszło, ale nistety tak się dzieje aż w 40% ciąż. może dlatego warto odczekać z tymi testami. ale nie jest to łatwa sprawa takie wyczekiwanie. dopisz się do naszej tabelki, będzie nam raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamusiu, poczekaj jeszcze trochę, nie rób tego błędu co ja, kilka dni i wszystko się wyjaśni, a tak możesz sobie tylko humor zepsuć:) i jak wszystkie będziemy miały takie nędzne humory to co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem,macie rację :( chyba kolejny raz już bym tego nie zniosła i się załamała a może nawet w pewnien sposób zblokowała :( poczekam z Wami,czy jest też Ktoś z kim raźniej będzie mi czekać do tego 19.06 :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....2.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............3................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.......... .......0...........0 metafora . .......26......1...................0..................0..... .......0 dotsie1.....28.....3.....0.....0.....0 teraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie trzese ze nie wyobrażacie sobie:P Ale dzis mam miec @ wiec test pokaże jak jest naprawdę Cały czas mnie kłuje teraz mam tak mokro nie chce sie nakręcać dlatego test pokaże a ja nie bede snuła domysłów trzymać kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Przyszła mamusia Ty nie zajdziesz dziewczyno z takim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×