Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość drmouse
Dziewczyny, wy sie tak nie podniecajcie, bo sztucznie i celowo budujecie atmosferę napięcia.Skoro tak bardzo wam zalezy na zajściu(a przeciez psychologowie WYRAZNIE mowią,że nakrecanie sie rodzi stres a stres blokuje normalne mechanizmy do zajscia)to po co tak drążycie. Chyba wiecej w tym gadaniu gadania niż robienia. Nie macie co robic tylko gdybac i żyć domysłami. Czas na rozmyślania i marzenie bedzie jak zajdziecie w ciążę, Wtedy, popieram, warto sie komunikowac aby zdobywac doswiadczenie i porównywać przypadki. Opanujcie sie w tym rozdrabnianiu, do roboty, powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oni wszyscy mają rację, ja już nawet przestałam tu zaglądać, tak tylko chciałam poinformować, że u mnie od dzisiaj @, wstrzymuję starania na jeden miesiąc i zaczynam znowu w lipcu. Starania ... po prostu będziemy się kochać bez zabezpieczenia i czerpać z tego największą frajdę jaką się da, a nie prokreować, liczyć dni cyklu, mierzyć temperaturę, śluz i inne pierdoły :) Wam też to zalecam, bo osoby tu zaglądające mają rację - z polowaniem na owulację i seksem w celach reprodukcyjnych nigdy nie zajdziecie w ciążę ... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz mnie wiec mnie nie oceniaj i sama idz do psychologa. Nie musisz pisac w imieniu kilku osób by Twoja wypowiedz była wiarygodna i wiele z na s zrezygnowało. Ja też w tym cyklu stawiałam tylko na uczucia nic nie obliczalam ale kiedy wypada mi @ to chybakazda kobieta zapisuje. Jeśli temat nie dotyczy Ciebie to spadaj i sie nie udzielaj albo jak chcesz cos napisac to pod jednym pseudonimem bo zaczyna sie to robic smieszne. Nie znoechecisz nas. Nikt tu nie rywalizuje chcemy popisac a ty jak nie chcesz to sienie udzielaj bo i tak nic tu po tobie. Jest wiele innych takich tematów tam napisz jak Ci sie nudzi. Bo to ty nie potrafisz zapełnic sobie czasu i wchodzisz na temat który Cie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe... rozbawiliscie mnie, niewiem jak to jest, ale ja nie kocham sie z facetem tylko z mysla "szybciej, szybciej, wlasnie jajeczkuje" :D mysl o ciazy nadal mnie przeraza, choc jest chec posiadania dzidziusia, i kochamy sie bez zabezpieczen nie badam sluzu, nie mierze temp. itp. itd. aczkowliek jesli ktos to robi - to co mi do tego? to nie jest wyscig, jak byl moment ze troszke sie nakrecal temat to zniknelam na chwile, ale teraz zaczyna byc przyjemnie, testy negatywne dla bardzo starajacych sie sa przykre, to chyba nie jest nienormalne... w ogole juz mi sie nie chce tlumaczyc, jak komus nie odpowiada temat to moze wyjsc i juz, mi nie pasowal i nie wchodzialam a teraz sie robi spokojnie i jestem :) tak propos, to u mnie nadal nie przyszla, i dopadl mnie strach dzis typu "co ja zrobilam?" ale tez i sama sie z siebie smieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też szczerze trochę odpuściłam sobie forum bo xle na mnei dzialało, czasem zaglądam Was poczytać, ale uczesnicząc w nim strasznie się nakręcałam i potem miałam wielkie rozczarowanie, trzymam za Was mocno kciuki i gratuluję nowym ciężarówkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!:) widzę,że jacyś przeciwnicy babskich rozmów się tu wkradli, wchodzą tu i wypisują jakieś głupie rady jakby im bardziej zależało na naszej ciąży niż nam samym:) a ja lubię Was i lubię tu wchodzić i chociaż rzadko ostatnio mi się to zdarza, ale to tylko datego,że mam strasznie dużo pracy i nie mam czasu.:( ale niebawem to się zmieni, i będę miała tego czasu odrobine więcej i przestane Was zaniedbywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie trzese troche... @ brak, K* napomyka o tescie, o ciazy... a z drugiej strony nie wierze zupelnie ze od razu moglo zaskoczyc nam, ale dlaczego mi sie okres spoznia? ...i sie martwie ze cos jest nie w porzadku z moim zdrowiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie @ brak zrobiłam test przed chwila bo kupilam oczywiscie znow nie z porannego moczu ale jak juz 4 dzien mi sie spoznia to by wyszedł iii negatywny :P heh sama juz nie wiem dlaczego @ mi sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczekaj z dwa dni i sprobuj znowu jak sie @ nie pojawi, innego wyjscia nie ma ;) ja nie robie testu jeszcze, na szczescie nie mam :p czekam bo moze mi sie wydluzyl cykl po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdvbds
Przyszła mamusia Ty głupia jak but jesteś. O teraz cię oceniłam. Jeśli myślusz, że rada z pójściem do psychologa to obelga to współczuję światopoglądu. Może faktycznie trudno ci uwiaerzyć, że nie tylko ja myślę, że masz problem więc wolisz wmawiać sobie, że jedna osoba pisze pod różnymi nickami. A temat akurat mnie dotyczy i chciałam dać dobrą radę. A ty wyskoczyłaś do mnie jak oparzona. Nakręcaj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tam u was? ( co ma do tego światopogląd he, używać słów i nie znać ich znaczenia to dopiero jesteś bardzo mądra. Prosimy Cie nie zaśmiecaj nam tematu. Czemu mnie oceniasz i na jakiej podstawie? Na podstawie tego ze @ mi sie spóźnił i zrobiłam test dlatego twierdzisz ze sie nakrecam? Bo nie rozumiem. Każda z nas pisze o tym czy juz dostala i jak sie sprawy maja jak wyszedł test na tym polega ten temat skoro Ci nie odpowiada co piszemy nie musisz tu wchodzić i sie denerwować. I przypominam że mnie nie znasz, a to co piszesz na Mój temat swiadczy tylko o tobie bo ja ci nie ubliżam. Skoro temat Ciebie dotyczy to rozumiem ze też starasz sie o dziecko wiec jedyne co ci mogę powiedzieć - módl się by nie odziedziczyło kultury po tobie, bo doskonale wiemy że każdy może tu wejść i napisać co chce ale po co to wykorzystywać ? Dla satysfakcji? Przecież Twoja wypowiedz nic tu nie zmieni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale to z toba musi byc coś nie tak bo po co jedna drugiej ubliża wyraziłaś swoje zdanie to spadaj po co tu jeszcze wchodzisz i komentujesz. Przymknełam oko bo myslalam ze zależy Ci tylko na napisaniu swojej opini ok masz do tego prawo. Jestes anonimowa tym bardziej sie "plujesz". Wyraziłaś. Wiec żegnamy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja rada byla obrazliwa. Niewiem czemu masz taki waski horyzont i uwazasz ze tylko Twoje postepowanie jest ok. Otoz nie, sa osoby ktore beda mierzyly temp. sluz itp. i powiedz w czym Ci to przeszkadza? Jesli ktos obserwuje swoje cialo bo bardzo chce zajsc w ciaze to co mi do tego? Ze przezywa test negatywny - to takie dziwne? Odpusc sobie i wyluzuj troche. Mam wrazenie ze to Ty jakas nadpobudliwa jestes na tym punkcie, bo innych starania i emocje z nimi zwiazane Cie denerwuja. Z racji tego ze takie pomaranczki nakrecaja sie odpowiedziami to informuje Cie ze to byla moja ostatnia odpowiedz do Ciebie, i innym radze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa masz racje moja równiez ostatnia wypowiedz ( jeśli słowo jesteś sformułowanie jestes głupia jak but- nie jest obraza to nie wiem jakich słów używasz jak kogoś obrażasz) Kochane u mnie nadal brak @ a testy negatywne. Zawsze mam regularne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez @ brak... testu na razie nie robilam, nie nakrecam sie, nie wierze raczej ze od razu zaskoczylismy, ale cholercia boje sie n sama mysl ze moze... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dargatko gdzie jestes??? sandzio!!! brak mi twoich postow "prosto z mostu" :D przyszla mamusio a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dargatko gdzie jestes??? sandzio!!! brak mi twoich postow "prosto z mostu" :D przyszla mamusio a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana czuje sie normalnie czasami zaboli brzuch jak na @ i przechodzi juz nie wiem co mam robic bo wolalabym dostac troszkie sie martwie czy nie jestem na cos chora bo trzy testy i każdy negatywny...A ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuje sie jakos inaczej niz zwykle ale czasami tez mnie brzuch pobolewa :) a robilas test z porannego moczu? moze tak sprobuj... ja jeszcze testu nie robila, az sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zobacze, jesli dzis pojedziemy na zakupy to moze zajrze do apteki, zeby miec na jutro rano ewentualnie... z drugiej strony mialam miec w piatek/sobote @, a dzis dopiero wtorek jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa trzymam kciuki mam nadzieje ze sie uda:P Powiem ci tylko ze coraz bardziej uswiadamiam sobie ze lepiej by byo bete zrobic ....bo tak to sie matrwie teraz czy u mnie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jesli to nie ciaza (a tego Ci zycze) to przez stres przyszla mamusio? ja zwalam to na tabsy, bo w marcu przestalam brac to moze mi sie cykl jeszcze reguluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze sobie odpuscilam juz jak mam miec @ to niech bedzie przeciez to pierwszy cykl staran wiec sie nie załamię :) pamietam ze zawsze ze stresu dostawalam wczesniej przed slubem przed matura przez egzaminem na prawko hehehP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×