Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

karolowa ja tez juz sie nie nakrecam ale nadzieje mam Postanowiłam tez ze jak sie nie uda teraz to innym razem napewno i starania tez sa przyjemne. W tym miesiacu nie obserwowalam swojego ciala dokladnie i w nastepnym miesiacu tez nie zamierzam zdam sie na przytulanki i zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci kochana że juz lepiej po nocy ochłonełam i jestem dobrej mysli nawet jak ten cykl nie bedzie owocny to nie zadreczam sie tylko bedziemy dalej dzialac aż do skutku:P A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzis bola piersi, chyba @ blisko, wiec juz widze moja lampkę winka, wiecie co lubie? te duze lampki do wina takie na chudej nozce i ogromny kielich ale takie cieniutki... hihi... dla mnie otoczka do jedzenia czy picia jest prawie tak wazna jak napoje i dania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kogos sie zapytam znowu ale nie pamietam dokladnie... przyszla mamusio my obydwie czekamy na @, a wlasciwie na jej brak... dagratko a u Ciebie? i co u reszty dziewczyn? czy w razie czego jak dostaniemy @ to poprawiamy tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Wczoraj do Was dołączyłam :) nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test ;) wyszedł ...mhhh...bardzo blado pozytywnie,bardzo blado aż go całego robroiłam,żeby obejrzec od środka ,aż wstyd :) no i dziś oczywiście powtórzyłam i wyszedł blado ale jednak już widoczny na pierwszy rzut oka... dodam,że spodziewam się miesiaczki 19.06,a dziś wykonałam test ,który można wykonać 6 dni wczesniej,przed spodziewanym okresem ,tak więc dziś wypada 5 dni przed,no i wykazało.. a ja tak bardzo boję sie cieszyć tym wszystkim,bo w zeszłym miesiącu było podobnie,zrobiłam parę testów 18 maja,wszystkie pozytywne ,a 23.05 w dniu spodziewanej miesiaczki zaczęłam krwawić i poroniłam..gdyby nie to,że zdązyłam testować i odwiedzić ginekologa to nie wiedziałabym,ze byłam w ciąży :( i teraz bardzo się boję Do wtorku niby nie daleko ale jednak to dla mnie sądny dzień jakdyby... aj dziewczynki tak się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dotsie... normalnie az mi sie buzia usmiechnela, czy ostatnio gin wykryl tak wczesna ciaze? ojej... wyobrazam sobie co przezywasz, jestem dobrej mysli i Ty tez badz ok? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tabelke bedziemy zmienialy na bieżąco ja @ powinnam miec wczoraj... juz dzis kupilam podpaski bo boli mnie brzuch jak na @ własnie:) ale nie przejmuje sie bo moze jeszcze nie dostaniemy:P dargatka dostala juz @ ale w nastrepnym cyklu juz nie dostanie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój drugo cykl starań! Mam już 8 letniego synka, a w roku 2009 staralismy sie o rodzeństwo dla synka i byłam w ciąży,wiedziałam ze będzie córeczka,czułam to :) ale 16 tygodniu straciłam dzieciątko,i to była córeczka..no i zaprzestalismy starań bo ja nie mogłam sobie z tym poradzić.. Ostatnio poczułam,ze jestem już gotowa i znów straciłam ciąże na samym starcie :( Ginekolog niewiele mógł mi pwoiedzieć,bo było za wczesnie ale wykonano mi badania z krwii beta Hcg dzień po dniu i potwierdziło to ciąże,no ale parę dni potem już straciłam...dlatego teraz tak bardzo się boje chociaż wiem,że wiele zalezy od psychiki i nie chcę popadać w paranoję..ale naprawde super jest mieć mozliwość sie wygadać,poczytać wasze opowieści,śledzic na bieżąco wasze wątki to naprawdę bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotsie tak mi przykro z powodu poronienia. sama tego nie doswiadczylam, ale to musi byc ciezkie przezycie. a ja dzis opiekuje sie chorym mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla_mamusiu moze jednak nie przyjdzie. a jak cos to przeciez zawsze jest ten nastepny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnn
Tak czytama wasze wpisy i serdecznie wam współczuje... Wydawało by sie ze zajscie w ciąże powinno być proste i przyjemne, ale w wiekszosci przypadkach tak nie jest niestety. Ja z żonką mamy dwuch synow 10 i 3 lata i z żadnym nie mieliśmy kopotow jeśli chodzi o zajscie w ciążę. Ale spełnialismy wiele kryteriów nażuconych przez siebie... ja i żona nie palimy, odstawiłem alkochol na 0,5 roku przed staraniem się. Brak stresow w pracy i 0 pracocholizmu. Wypoczynek relaks zabawa. Im więcej zona sie starała zajśc w ciąże tym było gożej w sumie stracilismy tylko 2 cykle przy 2 ciążach. Więc drogie Panie odstawcie stres pracę alkochol wasi Panowie papierosy stres itp POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhghf
alkochol :/ chyba alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdvbds
Zajście w ciążę zazwyczaj jest proste i przyjemne i jestem pewna, że 99% piszących tu dziewczyn było by takie ale tworzą tu taki klimat, że wychodzi na to, że tu walczą kobiety z problemami z poczęciem o ciążę. Popatrzcie na czas ile one się starają. Jeden lub dwa miesiące a przeżywają jakby się po dwa lata starały. Obawiam się, że jak tak dalej będą tu ględzić to może do tego dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdvbds
przyszła mamusia a Ty zastanów się nad psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, nie przyszla jeszcze @, przyszla mamusio a u Ciebie? chcialam wczoraj sobie winko kupic, ale odpuscilam sobie na wszelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×