Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

moje konto dzięki za stronkę, troszkę mnie to uspokoiło. U mnie są wyniki podane, ale nie ma nigdzie jakie są normy... jakoś tak dziwnie.... BetiGl nie możemy się przejmować, póki lekarz nie zobaczy wyników! Ty chyba masz wizytę tak jak ja, 13 lipca? Beybe gratuluję i życzę, abyście żyli długo i szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....10..... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....11...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......29.01.2013......8... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013.....5......B ydg oszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013.....5.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013......6.. .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013....6.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tego co wiem o wynikach badan to w ciazy sa calkiem inne normy wiec nie macie co sprawdzac, lekarz wam powie czy jkest dobrze :-) a jesli chodzi o mdlosci to nie wiem jak moglyscie sie przyzwyczaic bo u mnie nie m,a takiej mozliwosci, odrzucilo mnie calkowicie od jedzenia, musze w siebie wmuszac kazdy kes :-( nie ma takiej rzeczy ktora by mi smakowala.... Jem bo musze ale glodu nie czuje juz prawie wcale. W ciagu 4 tygodni schudlam juz prawie 5 kg, nie jestem zbyt szczupla wiec tego po mnie nie widac ale ja to czuje po ciuchach. Moja mama w ciazy zawsze czula sie super, zadnych mdlosci ani nic nie miala i mialam nadzieje ze tez tak bede miec..jedyny plus jest taki ze nie przytyje przynajmniej na poczatku. Chodze do lekarza na nfz i mam pytanie czy lekarz powinien mnie wyslac na badania typu toxo czy musze prywatnie je sobie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Puszeknieokruszek Jeżeli chodzi o badania to ja miałam robione 18 różnych badań, jak będę w domu to zerknę jakie i dam Wam znać. Ale na pewno toksoplazmoze i różyczkę miałam na bank od razu robione + morfologię pełną, mocz, etc. Ale na pewno zerknę w domu i dam Wam znać. Ale wydaje mi się, że każdy lekarz, nie ważne czy państwowy czy prywatny, powinien na tokso Cię wysłać, bo to jest bardzo ważne badanie. Ja chodzę prywatnie na wszystko, więc jeśli chodzi o państwówkę to Wam nic nie podpowiem. Generalnie nie chodzę państwowo bo jestem na nich "obrażona" bo już nie raz mnie wkurzyli i potraktowali jak jakiegoś śmiecia za przeproszeniem, a w prywatnych przychodniach traktują Cię jak na Klienta przystało:) ale wiem, że nie każdy może sobie na ten komfort pozwolić, bo to jest bardzo drogie. Ale polecam wykupienie pakietu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Witajcie dziewczyny, Wrocilam z usg, wieści takie , że widać malenstwo , serducho bije Troche mi ulżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja-to sa super wiesci,dziewczyno!!Bardzo sie ciesze. Beybe-gratuluje i zycze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja strasznie się cieszę :) widzisz a tak się martwiłaś...a my razem z tobą :) super wieści :) dostałaś jakieś leki? zwolnienie? dawaj znać :) który to tydzień?? pozdrowionka dla reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) Kaja super wiesci - gratuluje, troche sie martwiłam jak wczesniej pisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe...właśnie z tego wszystkiego zapomniałamo Tobie:) cieszę że się wszystko udało :) szcześcia szczęsciai jeszcze raz szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Już jestem, net mi sie zaciął. A więc szłam jak na skazanie, cała sie trzeslam i ciezko oddychalo mi się Weszlam nawet dr zauwazyla że mam stresa Po badaniu gin na fotelu stwierdzila ze macica rośnie, zrobiła usg dopochwowe i po chwili poszukiwań znalazła malenstwo a potem pokazala serducho. Łzy kręciły mi sie w oczach, Byłam przeszczesliwa Mam nadal zażywać luteine, nie mam krwiaka, nadzerki itp, za malo poprostu progesteronu. Mam juz kartę ciąży. Dostałam książkę o ciazy, płytę, Skierowanie na badania krwi i moczu Nastepna wizyta w sierpniu cały czas mam te serducho przed oczami Dziękuję wam za wsparcie, za gratulacje musze poczytać co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Aaaaaaa tydzień ciazy 8 ale od ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
To super wieści :) Ja mam druga wizytę 17.07 i już się nie mogę doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kaja super gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja bardzo się ciesze :) lidsta ja też mam wizytę 17 lipca i już nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam skierowanie na morfologie, mocz, cukier i poziom miana przeciwciał (ujemne rh), a dodatkowo mam skierowanie na płatne już badania tj hiv, różyczka i toksoplazmoza. Idę we wtorek albo środę, zrobię to wszystko i będę miała spokój do 16 lipca i kolejnej wizyty i mam nadzieję usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beybe miłości miłości i miłości każdego dnia!!!! Jeśli chodzi o badania to dostałam państwowo skierowanie tylko na mocz, morfologię, glukozę, TSH , HBs antygen i USR.A i jeszcze cytologię podczas wizyty pobrała do badania. Na prywatnych wizytach wszystkie kazali robić prywatnie, gdyż nie mogli dawać skierowań (tam akurat, gdzie byłam). Resztę już samodzielnie trzeba opłacić. Kaja, niesamowicie mocno się ucieszyłam Twoją wiadomością!!! Gratulacje! Chyba na bardzo podobnym etapie jesteśmy :) Puszeknieokruszek ale się męczysz... oby szybko Ci przeszło.. mi apetyt dopisuje i to baaardzo.. :( co mnie za bardzo nie cieszy, ze względu na szybkie tycie.. :( Moje konto mam tak, jak Ty.... ;) Kolejna wizyta 18.07. Już się nie mogę doczekać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Cześć Dziewczyny:) Ja jeśli chodzi o badania to robiłam: - pełną morfologię; - glukozę; - wirusa cytomegalii; - toksoplazmoza; - rubella (różyczka); - badanie ogólne moczu; - gonadotropina kosmówkowa; - test kiłowy-przesiewowy; - wirus hiv; - i grupa krwi. Dzisiaj mam USG a na kolejną wizytę muszę znowu zrobić morfologię i ogólne badanie moczu. Także trochę tego było:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki :) ja pół nocy nie przespałam.....budziłam się kilka razy na siku i bolałmnie brzuch.... dzisiaj obudziłam się też z bólem brzucha.... wziełam nospe i magnez... idę poleżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Bylam wczoraj na becie ale wyniki dopiero w ponmiedzialek. A do tego mam zle przeczucia. Do dzis w nocy bolaly mnie bardzo piersi a rano gdy wstalam przestaly. Boje sie ze przestala sie ciaza rozwijac i poronie za dzien lub dwa albo znow progesteronu mam za malo jak w pierwszej ciazy, Musze czekac na rozwoj sytuacji. Jak dostane jakiegos plamienia to wezma duphaston na wlasna reke i poczekam do wizyty do 12-ego. Moze ktoras miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka nie przejmuj się, ja miałam podobnie. Wieczorem bolały, a rano nic i tez zaczęłam panikować. Ale wieczorem znowu wróciło :) Więc się nie ma czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa u mnie też jest za duży apetyt. Mąż się śmieje, że będę przypominać słonia przez to, że chodzę non stop głodna. Tylko z drugiej strony nie wszystko mi smakuje. Słodyczy prawie nie jem, ostatnio zajadam się pastami rybnymi. Mam tylko nadzieję, że nie zaszkodzą one maluchowi. Mam wizytę kontrolną 16 lipca i już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć maluszka. Oby wszystko było z nim ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka dokładnie mam wizyte w ten sam dzień co Ty :)tak na prawde przejmować sie będę jak lekarz stwierdzi że coś jest nie tak.Dziś odebrałam wyniki badań i chyba wszytko jest w granicach normy.W prawdzie nie znam sie na tych wszystkich skrótach ale mam koło swoich wyników do porównania granice normy i wsyztko ejst pomiędzy więc jest ok:) Upały mnie wykańczają ,mdłości odchodzą i przychodzą ze zdwojoną siłą .ehhh Też bym chciała jeść w końcu ze smakiem a nie wmuszać w siebie ale co tam mam nadzieję że już bliżej niż dalej końca tej dolegliwości :) Malinka nic się nie przejmuj u mnie też czasem tak jest ze przestaja piersi bolec do tego mdlosci odchodzą ale wszytsko wraca więc nie zamartwiaj się na zapas bedzie na pewno wszystko dobrze z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kaja bardzo sie cieszę że z malenstwem wszystko w porządku odpoczywaj dużo i uważaj na siebie Wy dziewczyny większość badań macie za sobą a ją wciąż czekam na wizytę.... Dziś czuje sie fatalnie mdłości prawie nie ustają wszystko czuje w przelyku do tego zmęczenie .... Miłego dnia dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Hej dziewczyny:-) Wróciłam z USG i wszystko jest w porządku:-) dzidzia rośnie, serduszko bije więc trzeba tylko o siebie dbać. Generalnie pierwsze zdjęcie do albumu już jest:-) A jeśli mówimy o tym upale to faktycznie jest ciężko, a jeszcze gorzej jak męczą nas mdłości, no ale czego nie zniesiemy dla naszych pociech:-) Miłego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam weekendowo i kto by pomyslał ze juz tydzien niemal minał od slubu;) upłay daja sie we znaki ale cieszmy sie ze nie jestesmy teraz w 7-9 miesiacu bo to mordega:) chociaz zima bedzie gorzej z wierzchnim odzieniem. My zaraz jedziemy na impreze poslubna:) kolejna;] a w ndziele mamy zaplanowana sesje plenerowa:) ciekawe kiedy poznamy płec Naszych dzieci - ja przy 1 dowiedziałam sie w 12 tygodniu:) z chłopcem łatwiej było i rzeczywiscie jaby w 2 ciazy przyrost masy nastepował bardziej, w kazdym badz razie ciezko mi sie juz dopiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam pierwszy raz u lekarza w czwartek niestety nie miałam usg bo przychodnia w której przyjmuje ma kiepski sprzęt i dał mi skierowanie na usg w środę jak będzie miał dyzur w szpitalu.. poryczałam się strasznie z tego powodu ale już mi przeszło :) ja chodze na nfz do tego lekarza tylko dlatego, że po znajmości mi załatwili.. bo po co płacić za badania, wizyty jak mogłam mieć tą samą opiekę za darmo.. :)szkoda tylko, że nie ma tego usg na miejscu ale w sumie też fajnie, że pochodzę do szpitala gdzie będę rodzić.. mój M pracuje wszpitalu i znów poznam kilka osób tym razem z ginekologii hihi dostałam cały plik skierowań i wszystkie będą za darmooo :) pytał się czy chce jeszcze pracować.. ale powiedziałam, że tak (jestem dogadana w pracy z szefem , że idę od września na zwolnienie ) Generalnie zbadał mnie i potwierdził ciąże.. z jakiejś tam wyliczanki zapisał 7/8 tydzień.. :) Teraz czekam na środę, żeby zobaczyć serduszko mojego bejbikaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I musze iść na to cholerne pobieranie krwi (nie lubię tego strasznie ) i chciałabym zrobić wszyskie badania.. może uda się do środy mieć wyniki :) dziewczyny jak byłyście to tylko raz wam pobierali krew na wszystkie badania czy musiałyście iśc na dwa razy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) u nas dzisiaj już od samego rana straszna duchota..... żyć się nie da :/ Malinka mam nadzieję że beta wyjdzie ok:) powodzonka:) Judka fajnie że dzidzia rośnie:) fajne są takie zdjecia naszych maluszków:P żonaĄcka ja miałam 2 pobrania ale to tylko dlatego że robiłam badania w 2 przychodniach.... ale myślę że jedno pobranie na wszytskie badania:P miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×