Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Green grass ja tez mam problemy z owlosieniem:/ Ale to wina hormonów, które u mnie szaleją !!! Tez pojawiły sie włoski koło pepka :/ Ponoć po porodzie wszystko zniknie :) A macie już ciemniejsza linie wzdłuż pepka??? Wczoraj oglądałam ciuszki na allegro. Ale będę swoją dziewuszke stroic :) Znaciie jakieś fajne strony z ciuszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z owłosieniem koło pępka. Mam nadzieję, że to minie po ciąży. Jeszcze nie mam ciemnej kreski na brzuszku. U Nas dzisiaj fatalna pogoda - normalnie zasypiam przy biurku. Nie wiem jak wytrzymam do 16tej w pracy. Też nie umiemy wybrać imienia dla Naszego synka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiecie co ja nie mam owlosienia w okolicach pepka ale za to wlosy i paznokcie rosna mi ze zdwojona sila !! oprocz tego mam zaparcia ;( nic fajnego ;) ale jakos to przetrwamy... czekam na linea nigra (chyba tak to sie nazywa), ta linia od pepka w dol. Nic jeszcze nie widac a za moment tylko w lustrze bede mogla ja zobaczyc.. milego dzionka Ps wybor imienia to bardzo stresujaca sprawa, a myslalam ze to jeden z najfajniejszych momentow ciazy, tymczasem nic mi sie nie podoba a jak mnie sie podoba to maz kreci nosem... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem byliśmy zgodni, ze jak będzie chłopak to damy mu na imię Wojtus :) Ale jest dziewuszka ... i mamy problem! Teraz jest moda na 'stare' imiona np. Zosia, Hania itd. Fakt, ze bardzo ładne, ale co druga na podwórku to teraz Zosia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja nie mam problemu z nadmiernym owlosieniem, powiedzialabym ze na nogach mi wolna rosna, zato na glowie szybciutko, no i paznokcie tez szybko rosna, mam problem tylko z krostkami na plecach.... a po za tym to nic, dzis zaczyna mi sie 20tc wiec zaktualizuje tabelke :) _Cini_ witam kolezanke :) widze ze wiekszosc z nas bedzie miala chlopcow :) powowkowe mam 12 pazdziernika, ja chodze do dr.Szklarczyka (Rzeszów) i bede miala to badanie robione na Zenitowej w prywatnej przychodni na przeciwko spitala na Lwowskiej, cena to tez 250zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013.....................................Plumouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ....................................Warszawa Anitka90............15.02.2013..........18...........CH.. .........Kraków lista..................11.02.2013..........19. ...... ...CH........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........22.............DZ......... Radom Bayer Lev..........29-01-2013...........22...........CH........Nie mcy Ninkaa86...........15.02.2013...........18 ............DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........17......................UK Judka9876.........22.02.2013...........14............... ......Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=).............12.02.2013............17.. ...................Rzeszów kaziorek84..........01.02.2012.........20..............CH ... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH ......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ....................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............17..........DZ....... .Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........20...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...................Wieluń Gusia09 ...........18-02-2012.............16..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........17.02.2013.............18..........???.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2012..............(?)...........DZ....... ..Kraków aclerya............17.02.2012.............18...........CH ..........W-wa kasienka.m........18.02.2013............19............DZ. .......Pińczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka my byliśmy zgodni co do imienia dla dziewczynki - miła być MIlenka, ale będzie chłopczyk i mamy taki sam problem jak Wy. Nic nie umiemy wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imienia to my postanowiliśmy, że dopiero jak poznamy płeć to wybierzemy imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cini witaj;) linia sie jeszcze nie pojawila w pierwszej ciazy mialam ja znikla mi ok 3 miesiace po porodzie ,ale za to mam juz pepek strasznie na wieszku nie wyglada to juz za ladnie boje sie co bedzie dalej ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Moje wczorajsze badanie wyszło pomyślnie. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Mam brać magnez (asmag forte) i luteinę (lub duphaston). Teraz musze się umówić na usg połówkowe:) I już nie mogę się doczekać Moje konto i jak dzisiaj? Też słyszałam, że coś takiego może się pojawiać. Ewuskaaa z tymi ruchami to tak różnie bywa. Ja czuję COŚ, tylko czasami. Jak się położę, przeważnie wieczorem. I po lewej stronie brzucha. Takie gilgotanie, delikatne „smyranie od środka. Ale mi się już kończy 19 tc. Takie wyraźne ruchy to pewnie każda z nas gdzieś po 22 tc będzie czuła. Gdzieś czytałam, że nawet niektóre kobiety po 24 tc odczuwają. Nic się nie martw. Puszeknieokruszek gratuluję pomyślnych badań. Już się nie mogę moich doczekać :) :) Znowu mam dylemat, którego lekarza wybrać Też mi termin z wcześniejszego usg wyszedł na 4 dni wcześniej niż z ostatniej miesiączki. Green-grass powiedziano mi, że wieczorem zawsze jest bardziej twardy brzuch, jeśli w dzień się chodziło i wykonywało jakieś czynności. To stawianie się brzucha czy też macicy odczuwałam w taki sposób, że mocno bolało mnie całe podbrzusze, do tego takie skurcze, że aż w pół się zginałam, a brzuch był duuużo większy i bardzo twardy. Ten asmag forte jest dobry, magnez się przyda a nie zaszkodzi. Kati jak badanie? :) Iskierka z tym kalkulatorem to on jest taki „typowy, a jak schudłaś w 1 trymestrze to raczej nie będzie się zgadzało. Ważne, by Twój lekarz sprawdzał i kontrolował wagę. A nie masz ochoty na słodkie? Jeśli chodzi o owłosienie to tylko na głowie wypada.. A wszędzie indziej ma się o dużo za dobrze :( Mimo, że chodziłam na depilację laserową wcześniej Tzn. na głowie już mniej ostatnio wypada, ale nawet je obcięłam, jak zobaczyłam po kilku umyciach ile ich wypada Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy juz pisalam ale z tym brzuszkiem mialam podobny problem, poszlam do lekarza i powiedzial ze tak reaguje nasz organizm po przemeczeniu czy jakims stresie, wiekszosc krwi przeplywa teraz przez macice i tak wlsnie to odczuwamy, wiec nie ma powodu do obaw, no chyba ze by mega bolalo. lekarz kazal pic magnez (asmag) nawet do 3 razy dziennie i ewentualnie no-spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... :) Czytam Was na bieżąco, ale jakoś tak nigdy nie mogę się zebrać żeby napisać... u mnie co do owłosienia też nie mogę ogarnąć... Nogi muszę golić co chwila:P i na całym brzuchu mam takie cienkie włoski a nigdy takich nie miałam... Dalej jednak mam problemy z cerą.. Mam krostki na całej buzi a do tego na plecach chociaż nigdy nie miałam z tym problemu:( U mnie wszystko ok chociaż dziwnie mi z tym, że dalej nie widać mi brzuszka:( Jedyne co to wieczorem troszeczkę, ale to tak jakbym się bardziej najadła... Jak patrzę na Wasze zdjęcia to macie już takie ładne okrąglutkie brzuszki a ja nawet nie mam czego zdjęcia robić... Chciałabym już mieć ładny okrągły brzuszek:) Co do zakupów dla maluszka już mnie korci żeby coś pokupować ale chcemy poczekać z tym do czasu aż dowiemy się czy będzie dziewczynka czy chłopczyk... :P Mam przeczucia, że bd dziewczynka i w sumie wszyscy dookoła tak mówią... Ale zobaczymy... Wszystko jedno byle zdrowe:) Wizytę mam za 2 tygodnie i mam nadzieję, że już będzie wiadomo... Ruchy maleństwa już chyba czuję, chociaż sama nie wiem czy to na pewno to... Wieczorkiem jak juz spokojnie leżę czuję takie łaskotanie, bulgotki czy nie wiem jak to nazwać... :) Na pewno niedługo kopniaki będą mocniejsze i wyraźniejsze:) Co do stwaiania się brzuszka nie wiem czy to to u mnie, bo mi też właśnie czasem tak twardnieje, ale przy tym nic nie czuje, nie mam skurczy, ani nic mnie nie boli... Nie wiem czy czekać teraz te 2 tygodnie czy wybrać się z tym do lekarza? Jak myślicie? Jeszcze może mi doradzicie... Biorę dalej kwas foliowy jak myslicie mogę już go odstawić? Tak samo nie wiem co z innymi witaminami.. Bo moja gin nic mi nie przepisała co mnie trochę zdziwiło... Mam w domu prenatal classic i nie wiem czy mogę zacząć go brać bez zalecenia lekarza? Cieszę się, że u Was wszystko w porządku, maluchy rosną...:) Zazdroszczę wam, że w większości znacie już płeć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa gratulacje za pomyślne wyniki tak trzymaj:) Green grass wrzesniowa mama witam w klubie kurcze ja zawsze miałam problemy z hormonami ale teraz tak szaleją, że na włoski mi się już patrzeć nie chce. Co do włosów na brzuchu to właśnie wczoraj na nie zwróciłam uwagę, że są i zaczęłam się zastanawiać skąd się pojawiły. anetka_1991jak czujesz się źle to lepiej idź do lekarza ale to zależy od organizmu ja na początku szalałam bo miałam skurcze ale lekarz powiedział, że wszystko ok a tak mój organizm reaguje. Teraz biorę magnez ale ja borykam się cały czas z kolką jelitową:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
No i wróciłam. Będzie DZIEWCZYNKA Wszystko jest dobrze, wszystkie wymiary w normie. Narazie nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi. Wszystko po angielsku i skrótami. Jak rozszyfruje to będę pisać. Mały tłuścioszek waży 306g, tyle zobaczyłam. I termin z usg idealnie pokrywa się z terminem miesiączki. No a ze złych wiadomości to mam cukrzyce. Mówił, że dla maleństwa to nie groźne. W przyszłym tyg mam się do niego zgłosić po skierowanie do diabetologa i z tego co zrozumiałam to 2 razy w miesiącu będę musiała do niego jeździć. No i wg laboratorium to norma jest do 200 (ale chyba to jest norma nie w ciąży), dlatego się nie martwiłam. Ja mam 154. Gin mówił, że od 140 jest cukrzyca i nawet jak jest 141 to już jest cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Basienka gratuluje , ja także będę miała dziewczynkę. No i właśnie tu zaczął sie mały problem który wciąż rosnie. Nieeee możemy sie zgodzić na imię dla dziecka. Mi nie, podoba sie wybór męża a jemu moje. Nie możemy znaleźć nawet czegoś pośredniego ci by nam sie podobało. Do tego mamy duże rodziny wszyscy maja po 2 dzieci i w dodatku wiekszisc dziewczynek. Więc imiona które mi sie podobają sa juz w rodzinie, a takze u najbliższych przyjaciół. Coraz bardziej jestem sfrustowana. Bo nie umiem wybrać imienia dla dziecka Czuje tez odpowiedzialnosc bo je$t to imie przecież na całe życie nie chciałbym żałować. Poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basssia87 no najwazniejsze ze z dzieckiem wszystko wporzadku no i gratuluje dziewczynki :) Kaja-@@@@@ u mnie jezeli mialabym dziewczynke to rozwazalismy imie Amelka - teraz baaaardzo popularne imie, ja zastanowilabym sie bardziej nad imieniem o mniejszej popularnosci aczkolwiek rowie ladne np. Bożenka, Klaudynka, Sara, Sabinka, Karolina, Paulinka, Patrycja... nie przejmuj sie, na pewno znajdziecie odpowiednie imie :) ja bede miala synka i z partnerem jestesmy zgodni co do imienia, po kilku probach znalezlismy odpowiednie i nie zbyt popularne u niemowlat - Ksawery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa - ja uwilbiam słodycze, ale ograniczam sie strasznie, bo miałam wysoki wynik glukozy i boje sie cukrzycy. Poza tym mój gin strasznie goni za słodkie, wciąż powtarza, że konkrety sa ważne a nie puste kalorie:( basssia 87 - nabyłaś cukrzycy w ciąży? Napisz potem co powiedział ci diabetolog, bardzo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
*Iskierka* w sumie to nie wiem, ale chyba tak. Nigdy wcześniej chyba nie miałam mierzonego cukru, ale widocznie nie było takiej potrzeby. No i wydaje mi się, że to ta ciążowa, bo normy laboratorium do 200 czyli chyba tak nie w ciąży. Ja miałam 154 i gin mówił, że norma jest do 140 i 141 to cukrzyca. Za dużo emocji jak na jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
Hej dziewczyny :) pisze dopiero teraz , bo tyle sie działo...badanie mialam dopiero o 18, potem bylo zamieszanie bo mąz zgubil portfel w spzitalu prawdobodobnie i chyba nawet zostawil go w gabinecie lekarza...ehhh oby tak bylo bo szanse na znalezienie rosną.... no coz...ale do rzeczy... badanie cale pomyslnie, wszytsko jest dobrze, nie ma zadnych wad, dzieciatko zdrowe, wazy sobie 309g wiec juz dosyc :) plec? CHŁOPAK. tak, kolejny chlopak... co wam tu bede sciemniac, trochu jestem rozczarowana...caly wieczor nie moglam sie odnalezc...poprostu zwyczajnie sie oswajam z mysla ze bede miala synka...i nie chodzi o to ,ze sie nie ciesze, bo sie ciesze! wazne ze jest zdrowe! ale mialam nadzieje na córunie, no coz bedzie synek i pewnie jeszcze z dzien i zaczne sie cieszyc! jak to do mnie dotrze. Znajoma mowi ze u niej w rodzinie z chlopca zrobila sie coreczka przy porodzie...ale ja w to nie wierze. Lekarz stwierdzil po 30 sekundach chlopca bardzo przekonany, potem jak w domu ogladalam plyte z mezem i szwagierka tez mi sie zdawalo ze widzialam siusiaka dosc wyraznie...takze nie sadze aby sie wchlonelo :P podsumowujac ciesze sie ze zdrowe i nie moge sie doczekac aby bylo juz z nami :) NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013.....................................Plumouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ....................................Warszawa Anitka90............15.02.2013..........18...........CH.. .........Kraków lista..................11.02.2013..........19. ...... ...CH........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........22.............DZ......... Radom Bayer Lev..........29-01-2013...........22...........CH........Nie mcy Ninkaa86...........15.02.2013...........18 ............DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........17......................UK Judka9876.........22.02.2013...........14............... ......Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=).............10.02.2013............20.. ............CH.......Rzeszów kaziorek84..........01.02.2012.........20..............CH ... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH ......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ....................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............17..........DZ....... .Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........20...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...................Wieluń Gusia09 ...........18-02-2012.............16..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........17.02.2013.............18..........???.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2012..............(?)...........DZ....... ..Kraków aclerya............17.02.2012.............18...........CH ..........W-wa kasienka.m........18.02.2013............19............DZ. .......Pińczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka Ja od 13tc ciązy biorę Femibion 2, jest to zestaw witamin, który zawiera kwas foliowy Basssia Gratuluję dziewczynki :) Kaju Na szczęście macie jeszcze trochę czasu na imię, na pewno dojdziecie do porozumienia Kati Gratuluję chłopaka :) A co z tym portfelem? Znalazł się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati gratuluje synka :) wiesz na poczatku chcialam synka, pozniej jednak dziewczynke a okazalo sie ze bede miala synka [serce ] i mialam tak jak Ty, musialam sie z tym "oswoic" bardzo go kocham i ciesze sie ze to wlasnie synek, przy kolejnym postaram sie o corcie :) aaaa i tez znam taki przypadek ze kolezanka miala miec synka i to nawet w dniu porodu mial byc syn, a urodzila piekna zdrowa coreczke, widocznie wszystko jest mozliwe:P aaa i ona nie robila sobie polowkowych badan. No to dziewczynki LUTY to przewaga chlopcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to na 100% chłopak będzie bo młody tak wystawił siusiaka podczas badania, że pomyłka wydaje mi się niemożliwa :) Ja też chciałam córeczkę, ale najważniejsze że zdrowe. A jak usłyszałam, że będzie synek to bardzo się ucieszyłam. Mąż marzył o synku :) NAstępna napewno będzie córeczka. Ja zawsze chciałam mieć starszego brata, który będzie przyprowadzał fajnych kolegów do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- no coz,ja cie troche rozumiem,chociaz u mnie plec sie zgadzala z przeczuciami w obu ciazach,ale mysle,ze gdyby teraz sie nagle okazalo,ze bedzie dziewczynka,to nie bylabym szczesliwa.Troche to glupie,bo wiadomo,ze najwazniejsze,zeby bylo zdrowe i oczywiscie jak juz sie urodzi,to natychmiast sie kocha obojetnie co ma miedzy nozkami,ale jednak czasem sie ma takie swoje pragnienia i nie jest latwo.W kazdym razie gratuluje chlopca,tez bede debiutowac jako mama chlopca i sie zastanawiam jak to bedzie;) Moje konto-to pewnie siara.Ja mialam w pierwszej ciazy od 5 miesiaca juz jakos,zazwyczaj po nocy budzilam sie z wilgotna koszulka,nie bylo to uciazliwe,po porodzie od razu mialam pokarm i zadnych problemow z karmieniem.Teraz cisza na razie w tym temacie. Ninka-ja jeszcze nie mam ciemnej linii na brzuchu,ani sladu,moze sie pojawi pozniej. Martituska-z tym imieniem to faktycznie ciezka sprawa,my jeszcze nie mamy wybranego,tzn.wiemy w jakim kierunku ma isc;),ale jeszcze na 100%sie nie zdecydowalismy,wybor imienia wlasciwie zostawiam mezowi(corce ja wybieralam,on akceptowal tylko),a ja klepne czy mi sie podoba czy nie;) Uwazam jednak,ze mamy jeszcze duzo czasu i pospiech nie jest wskazany,choc juz sie pytaja niektorzy jak bedzie mial na imie. Roosa-przy stawianiu sie brzucha najwazniejsze jest sprawdzenie czy szyjka sie nie skraca,jak nie,to mozna uznac,ze jest ok,ale oczywiscie magnez jest wskazany bardzo. Anetka1991-to zalezy czy masz czesto te skurcze,czy sa po wysilku wieczorem czy takze np.rano jak jestes wypoczeta.Jesli tylko po calym dniu,to ja bym poczekala do wizyty i koniecznie wtedy o tym powiedziala, teraz bym brala magnez profilaktycznie. Witamin ja nie biore od 3miesiaca,nadal tylko kwas foliowy,jod i wit.B.Z odstawienie kwasu poczekaj do konsultacji u lekarza,to juz niedlugo,a na pewno nie zaszkodzi jak bedziesz brac nawet do konca ciazy. Iskierka-staram sie odpoczywac jak mala jest w przedszkolu,ale tez wole posprzatac jak jej nie ma,do tego obiad,jakies pranie,prasowanie,zakupy,wyjscie z psem i tak leci czas,ze zaraz musze ja odbierac,wiec to bardzo roznie bywa.Natomiast corka jak wraca z przedszkola,to lubi sobie polezec i odpoczac,wiec raczej wtedy sie przytulamy,odpoczywamy razem i rozmawiamy:) Tak,tak,pierwsza ciazy to spa,a druga maraton-cos o tym wiemy,nie?:p Ja do tej pory wstawalam okolo 10,przez przedszkole malej musze wstawac po 8,ale powoli sie przyzwyczajam. Basia-gratuluje dziewuszki:) A ja mam problem,bo lekarz zalecil mi podwojna dawke zelaza i biore tak juz 10 dni,a od dwoch wieczorem po zazyciu tej drugiej tabletki mam jakies kolatanie serca,czuje sie jak na kacu i ogolnie mnie to stresuje,nie wiem czy to na pewno od zelaza,ale tak podejrzewam.W sumie uwazam,ze przesadzil i hemoglobina 9,9 nie jest najgorsza,tym bardziej,ze cztery tyg.wczesniej mialam 9,0 i sie poprawilo przy jednej tabletce.Na ulotce jest napisane tylko,zeby nie brac zbyt dlugo podwojnej dawki,a o skutkach ubocznych niewiele.Dzis wezme jedna tylko i zobacze,kofeiny unikam,zelazo biore na czczo,godzine przed jedzeniem,popijam sokami z wit.C,nie jem w tym czasie nabialu przez jakies 3-4 godziny.Co jeszcze moge zrobic,zeby sie wchlanialo lepiej?Juz chyba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem czekamy na córeczkę. Mamy do wyboru 2 imiona Wiktoria lub Oliwia. Gdyby był synek to Kubuś lub Mateusz. Może któraś z Was też się zdecyduje na takie samo. Mi osobiście nie podobają się stare imiona. Zosia nawet nie najgorzej, ale oficjalnie Zofia - to jak babcia. Pewnie już niedługo będą nie modne, podobnie jak 2-3 lata temu Julia, Maja, Nicola. Już jest ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak :) o matko nie było mnie chwilę i tyle do nadrobienia :) no tez myślę że to siara ale pojawiła się tylko 2 razy, narazie spokój... zobaczymy jak dalej będzie :P u mnie z siusianiem w nocy polepszyło się... dzisiaj wstawałam tylko 2 razy :) zobaczymy w nocy, żeby nie zapeszać :P cini witaj :) co do owłosienia to mi włosy wypadają na głowie... ale wszędzie są w lepszej kondycji niż kiedyś... już się wkurzam powoli... a co będzie dalej... jak już mam problemy z dokładnym ogoleniem pewnych części :P co do imion to ja bym chciała właśnie Hanie ale mojemu mężowi się nie bardzo podoba, on chce Ule, były opcje jeszcze Marysia, Łucja... sama nie wiem... mamy jeszcze czas pewnie jeszcze trochę tych imion się przewinie... dla chłopca chcieliśmy Julek :P kaja czyli też mamy podobny problem :P roosa dobrze że badanie wyszło ok :) anetka ja biorę prenatal classic, mnie lekarz go polecił :P basssia gratuluje córeczki :) może powoli dogonimy dziewczyny i będzie po równo chłopaków i dziewczynek :) ja muszę zrobić tą glukozę w przyszłym tygodniu, i to tsh bo jak narazie to nic nie przytyłam, i lekarzowi się to nie podoba :/ kati gratuluje synka :) bayer a tego żelaza nie trzeba wodą popijać, ja kiedyś brałam to mi tylko wodą pozwolił lekarz przepijać.... ja narazie mam hemoglobine 12 wiec nie jest źle :) kasienka.m my też myślimy nad Oliwią... zobaczymy :P milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechula
Cześć mamy-to-be ;) Ja mam termin na Walentynki, ale z usg wychodzi kilka dni wczesniej. Spodziewamy się małej księżniczki - usg połówkowe zdradziło nam płeć...i zastanawiamy się nad imieniem IGA - ładnie?;> Ruchy czuję już od około 17-18 tygodnia...i teraz, to już codziennie mi się nasza rybka wierci w brzuszku ;) śmieszne uczucie ;) Lekarz? Medicover W-wa Wołoska - p. Niewiadomksa-Kowalczyk, a na te ważne usg chodzę do doktora P. Sołowieja - polecam - facet ma fantastyczne poczucie humoru i jest super specjalistą - zawsze zbada, co chce, jakś umie z płodem współpracować ;) Będę tu zaglądać częściej - trzymajcie się mamuśki!! Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×