Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć dziewczyny ja dalej walczę z kikutkiem pępowiny mały w niedziele będzie miał już 8 tygodni. Smaruje kilka razy dziennie spirytusem jak kazała lekarka i nie bardzo widzę efekty. Czeka nas zatem 6 kwietnia kolejna wizyta u chirurga i pewnie podwiązywanie kikuta. Oby to w końcu pomogło. xxxxxxxxxx Zresztą wczoraj Maluch miał gorszy dzień. Prawie całe popołudnie spędziłam na noszeniu go na rękach i karmieniu. Za nic nie dał się położyć do łóżeczka czy bujaczka. Padł nam dopiero po 24. Myślałam, że może go boli brzuszek, ale to było nie to bo zrobił aż 2 kupki, co jest mega wyczynem przy kupce raz na 3-4 dni. Zastanawiam się czy nie ma może skoku rozwojowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzsniowa mama
Hej dziewczyny;) Luteisa fantastyczna wiadomosc super ze jestescie juz w domku i wszystko z malutka w porzadku ;) Ashtaoina nasz mały tez od jakiegos czasu ma wysypke na buzi i delikatnie na szyi polozna mi mowila ze to normalne i aby sie nie martwic. roosa tez mam takie chwile zalamania bo u Nas tez jest problem iz maly jak sie przebudzi to niestety woli na raczkach staram sie go odzwyczajac bo z czasem bedzie tylko ciezej ale roznie to bywa nie raz tak dwie godz przesiedzimy i do tego jeszcze starsza corka ktora tez z mama chce sie pobawic i musze sie nie zle nagimnastykować ,do tego jeszcze nie przespane noce dochodzily .... Unas od kiedy maly spi w nocy na brzuszku lub na boku zaczol w miare spac moze sprobuj znalesc u Was jakas pozycje dla malutkiej ktora bedzie jej odpowiadac. Uciekam bo malutki sie przebudza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ja wreszcie urodziłam; mam zaległości o i trochę problemów było a i mały Wojtek dawał nam do wiwatu przez kilka dni po wyjściu i nic nie mogłam robić. Tak po krotce Wojtek 23.03.2013r godz 12:45 przez cc waga 4140 58cm. Okazało się, że lekarz zrobił błąd w obliczeniach tzn najprawdopodobniej miałam innego dnia okres a na ostatnim usg wyszedł 22.03.2013r. :( Po tym jak mi odszedł czop w sobotę o godz 4:55 kolor różowy myślałam że to wody bo popłynęło. Od razu do szpitala a tu przed wejściem na izbę chlup i popłynęły wody....Godz 6:00 Zero rozwarcia, skurcze neutralne ale zostałam już w szpitalu. Coś tam poćwiczyłam i o 8 poszłam pod prysznic na pół godziny i badanie o tu 8 cm; po kolejnej pól godzinie pełne rozwarcie i skurcze parte ale główka za chiny nie chciała się wstawić. Klęłam na tej porodówce, błagałam o cesarkę bo znieczulenia nie było; lekarze nie chcieli zrobić dobrze, że położna powiedziała że ja na pewno naturalnie nie urodzę bo juz wszystkie sposoby przeszłam no i o 12:45 urodził się Wojtuś. Powiem tak wiedziałam czego się bać, skurcze parte do dziś pamiętam i mam taką traumę że gdyby nie mąż na porodówce to nie przeżyłabym tego....... Po 5 dniach wyszliśmy, wszystko ok z Wojtusiem tylko najpierw nie miałam pokarmu, później Wojtek nie umiał złapać a na końcu tak spadł z wagi, że był dokarmiany i dziecko odżyło. W domu cały czas próbowałam go karmić ale nic z tego nie wychodziło po karmieniu był zły, pobudzony i zasypiał na 20-40 minut i płakał. W końcu zaczęłam mu podawać mm spróbowałam odciągać swój pokarm ale jest tak, że wypija 60-80ml i śpi godzinę poo czym jest strasznie głodny dostaje wtedy mm. Stwierdziłam, że będzie mleko modyfikowane dostawał i raz na dobę moje na razie. Może mój pokarm jest małowartościowy....Dobra lecę obiad zrobić i zaraz pewnie Wojtuś się obudzi później spróbuje nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunek gratulację jakoś ostatnio myślałam o tabelce naszej i o tobie jak tam Ci poszło .Mamaluty gratuluję przeprowadzki nich Wam się dobrze mieszka ,zazdroszczę ja muszę jeszcze poczekać 2 miesiące aż nie chce mi się myślec o tym 4 piętrzę i jak teraz będę musiała targac wózek mała i zakupy już bym chciała się przeprowadzic tam jest 1 . Korzystając z wolnego czasu ugotowałam i trochę posprzątałam a myślałam ze juz mała nie zasnie usypiała na 15 min i się budziła . Czy u waszych maluszków tez tak powoli goją się te szczepionki co w szpitalu dostały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) lunek gratulacje :) niech Wojtuś rośnie zdrowo :) sysia ja co do chrzcin to też myślę że powinno dawać się tyle ile się uważa i na ile nas stać :) może jakiś prezent kupić?? my chrzcimy małą w niedzielę i też nas pogoda zaskoczyła i pożyczyłam od kolegi biały kombinezon... takie ocieplane spodnie i płaszczyk biały :) a pod spodem będzie miała biały dresik :) roosa ja czasem też nie mam sił... ale u mnie sprawdził się wózek... jak coś robię to mam ją na oku, czasem ją pobujam, ma przywieszane zabawki więc ma co oglądać :) czasem też ja ponoszę ale staram sie ograniczać to... wolę z nią poleżeć w łóżeczku :) jak coś to wesołych świąt... nie wiem czy zajrze jeszcze... my też się przeprowadziliśmy 3 tygodnie temu i cały czas coś się robi... a to drzwi trzeba przetrzeć a to okno.... no ale już na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy chrzcic najprawdopodobniej w czerwcu bo wtedy dopiero ma przyjechac moja siostra ktora bedzie chrzesna matka, no chyba ze jakims cudem zjada wczesniej z holandii, no ale zobaczymy :) Lunek GRATULACJE! Tobie sie udalo o roczny macierzynski :) Lusesita super ze juz wszystko dobrze :) ja Ksawciowi tylko w jeden dzien podalam bobotic bo tylko raz mial kolke moj maluszek tez ma na glowce pomaranczowe plamki, najpierw mial suche te miejsca a teraz ma te plami, tez sa suche i schodza, lekarka kazala smarowac parafina, maly ma tez strasznie suche policzki i smaruje kilka razy dziennie kremem BAMBINO i jest duzo lepiej :) maly jest grzeczny i nie mam co narzekac, aczkolwiek czasmi mam juz dosc... moj maly jest bardzo silny, nauczyl sie przekrecac z brzuszka na plecy, a pozniej jest strasznie padniety. co go polze na brzuszku to ten SIUP i na plecach lezy :) malemu brzydka sie zrobila ta rana po szczepieniu szpitalnym, chcialam isc nawet do lekarza ale M powiedzial ze tak ma byc, teraz juz wysycha i robi sie ladniejsza ja malego kapie w plynie mustela jezeli chodzi o odparzenia to nie wiem, mij maluszek narazie nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie mial jezeli chodzi o pampersy to huggies (czy jakos tak) to jakas poprostuy masakra!! nie polecam, malemu kupki bokami wychodza, wogole nie trzymaja te pieluszki, to pierwsze pieluszki jakie wyprobowalam procz PAMPERS moj maly uwielbia melodyjke z karuzeli i jak w nocy sie obudzi to wlaczam mu ja i zasypia :) a i super sie sprawdza lozeczko-kolyska, kiedy jest potrzeba to malego kolysze i jest spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaluty łóżeczko-kołyska i wózek na paskach to był super trafiony zakup :) Ty masz grzecznego synka a ja przy moim uparciuchu nie dałabym rady bez tego ech... Bartosz też sie przewraca z brzuszka jak mu sie znudzi takie leżenie. xxxx xxxx xxx xxxx Roosa ja jestem czasami wykończona, jak mały juz zaśnie to ledwo sie dowlekam do łazienki żeby sie umyć... cały czas chce na ręce, musimy go lulać bo tak spokojnie na rekach nie bedzie. Czasami poleży w ciągu dnia jak jest bujany właśnie w wózku, w nocy śpi w łóżeczku. Za radą Bayer starałam sie go oduczać rak to tak sie wydzierał ze zachrypł i prawie stracił głos :( wiem ze rady były świetne, ale przy temperamencie mojego syna nie ma szans żeby je wprowadzić w życie :( Lulany na rekach bedzie sie śmiał, przytula sie, wydaje śmieszne dźwięki, albo wesoło macha rączkami (jak aniołek poprostu) a jak chce go odłożyć to zaczyna sie jazda... Ja ubieram małego na chrzest na cebulkę :D mysle, ze nie ma sensu teraz kupować zimowego białego kombinezonu na jeden raz. Ubieram tak: białe body z rękawkiem, rajstopki, biały bawełniany pajacyk i na to biały przejściowy kombinezonik i czapeczka. W domu go przebiorę na elegancko :) M jeszcze kupił cieplutki biały kocyk obszyty błękitną nitką, bo nie wiadomo co nasz genialny proboszcz wymyśli, może np nie włączyć ogrzewania. Dziś u nas tyle śniegu znowu nasypało, że myślę ze zima sie juz chyba nigdy nie skończy ;( xxxx xxxx xxxxx xxxx Nutriton sprawdza sie u nas rewelacyjnie! Chlustanie sie skończyło :) teraz ulewa tylko po herbatkach. Ja daje cala miarkę na butelkę, w nocy nawet troszke więcej (jestem spokojniejsza ze sie nie zachłyśnie), kupki robi ładne - 2 w ciągu doby, może dlatego, że regularnie podaje Debridat na jelita. U Was pomogło? xxxx xxxx xxxx xxxx Lunek to duży ten Twój chłopak :) szkoda że tak sie musiałaś wymęczyć i jeszcze na końcu Cie pocięl. Życze wszystkiego dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) uzupełniam wreszcie tabelkę a Was jeszcze raz poczytam bo macie już duże swoje pociechy. Fakt załapałam się na magiczną datę:) NICK................DATA PORODU.........TYDZIEN.....PLEC......MIASTO Marzena1704.....26.02.2013............40............DZ... .......Kraków MAMUSIE: Nick-->Data ur-->Tydz-->Typ por-->Imię-->Miasto-->Dł/waga Roosa...........07.01.13...w35tc.....CC......?.....Krakó w...............2400g mojekonto....08.01.13...w38tc....CC...Marysia..Radom..... .......54/ 3630g izmaizma.......15.01.13...w38tc..Nela..51/2820...Maja.... ........50/2120g BayerLev......17.01.13...w39tc....CC..Maximilian..Niemcy. .......48/2860g. Greengrass....23.01.13...w37tc...CC..Bartuś..Bochnia.... ........54/3300g Lusesitaaaa....24.01.13...w36tc...CC..Lilka....Wrocław.. .........48/2500g Anitka90.......25.01.13...w37tc....SN..Dawidek..Kraków.. .......54/3120g goska986.......29.01.13...w39tc...CC..Szymon..Brodnica... ......56/3960g MAMA2013LUTY..01.02.13..w38tc..CC...Ksawery...Rzeszów... ..55/3660g netta2..........03.02.13...w38tc....SN...Paweł...Wawa... .........54/3080g LutowaNiki....03.02.13...w38tc...CC...Dawid...Szczecin... .......55/3040g Ewuskaaa......06.02.13....w37tc...CC...Filip....ok/Wawy.. .......50/2350g ANIK83..........06.02.13...w37tc...SN...Adam....Gliwice.. .........54/2750g __aga__.........07.02.13...w40tc...SN...Natalia...Londyn. .......50/4060g lidsta............09.02.13...w39tc...CC...KUBUŚ.....Pozn a............/3840g Martituska81..12.02.13....w41tc...SN...Benjamin....Plymou th. . ........../3760g sysia09.........13.02.13....w38tc....SN..Filip..Końskowo la.........54/3170g Marysia2013..13.02.13...w39tc....SN...Alicja..Skierniewic e......55/3140g Danonka_00...13.02.13...w39tc...CC...Paweł...Gdańsk.... .......5 6/3300g kasienka.m....13.02.13....w39tc..SN..Wiktoria..Pińczów. .......57/4000g kati=)..........14.02.13....w40tc...SN..Aleksander..Rzesz ów .....54/3560g ASHANTI86....16.02.13....w39tc....SN..Maja........UK .............59/3880g Iskierka.......16.02.13....w38tc....SN...Ninka...Rawicz.. .........53/3100g Immers........17.02.13....w41......SN...Lena.....Białys tok........58/3750g Ninkaa86.....18.02.13....w40tc....CC...Kasia...Szczecin .........52/3580g Puszek........18.02.13....w41.....CC....Maciek....Rzeszó w.. .....57/3530g aclerya.......19.02.13...w40tc....CC...Milla...Warszawa.. ........52/2750g justylda......20.02.13....w40tc...SN....Roksana...Mikoł ów........56/3650g Kaja@@@....20.02.13...w40tc...SN...Gabriela...Elbląg ............52/3660g Betigl..........20.02.13...w41tc...SN...Zuzia......Gliwic e............56/3750g gusia09......25.02.13....w40tc....SN.....Alunia......CZ-w a......54/3680g anetka_1991...26.02.2013...w39tc....SN....Lenka....Radom. .. .55/3500g malenstwo@interia.pl. ..27.02-2013...w40tc..CC...Igor...Wieluń...59/3920g wrzesniowa mama....27.02.13...w40tc...SN........Alexander.....UK....57/ 3540g Nuss .....27.02.2013...........w40tc...SN....Kamilek.... ... ....Koło 56/2860g Kasia-Angel...06.03.2013...w40tc...CC...Filip...Jelenia Góra..54/4325g iza87......06.03.2013....w40tc......CC.....Natanek....... .Jelenia Góra......56/4060g ania01985......06.03.13.......w41tc.....SN......Natalia.. ......Kraków.....56/3310g nastka7777......14.03.13.......w 39tc....PSN......HANIA.....BIEDRZYCHOWICE.....54/3690 Lunek......23.03.2012...40tydz....cc....Wojciech.....Lublin....58/4140g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek Gratuluję! Jakbym czytała o sobie. Też masz chłopczyka powyżej 4 kg. Też rodziłaś pierw sn a później cc. Też nie miałam na początku pokarmu, później mały nie chciał łapać a na końcu bardzo spadł z wagi i musiałam go dokarmiać mm i zaczął przybierać. W domu jeszcze kilka dni miał problemy z łapaniem cyca, później się nauczył ale i tak miałam mało pokarmu a on zasypiał na chwilę głodny, więc po każdym cycu dokarmianie mm. Teraz za każdym razem daję pierw pierś, później mm. Oprócz tego raz w nocy je tylko moje odciągnięte ( odciągam w ciągu dnia i zbieram chociaż na 1 porcję ). xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wypiłam godzinę temu KARMI - zobaczę za godzinę czy działa na laktację, bo niektórym mamom pomaga, sprawdzę ile odciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel to jesteśmy bardzo podobne przypadki:) jakbym czytała o sobie. A dużo mu mm dajesz bo ja to właściwie ,,na czuja" jak chce więcej to dorabiam? Właśnie zastanawiałam się czy w nocy mu nie dawać odciągniętego ale zobaczymy ja siły nie mam żeby najpierw cyca mu dawać a później mm; w dzień raz dostaje moje tak koło południa i wczoraj jeszcze possał wieczorem ale wydoił z dwóch i piszczał. Mamy mało pokarmu. Ważne żeby był zdrowy i nie tracił nawadze; w czwartek do pediatry idziemy zobaczymy...Ja w środę na zdjęcie szwów idę ale coś brzuch mocno mnie boli:(.Lecę jajka faszerowane zrobić wykorzystując to,że śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :D WESOŁEGO ALLELUJA!! lunek widzę poród jak mój pierwszy :) też się namęczyłam a kończyło się CC... ale obiecuję ci że zapomnisz :D ja długo płakałam i zapierałam się że nigdy więcej a widzisz... dwa lata minęły i mam kolejne dziecko :D widzę że nie tylko ja jutro mam chrzest :D muszę iść przygotować wszystkie ciuszki.... na szczęście mam ciepły komplecik po starszym synku bo on był chrzczony w lutym :) uciekam przygotować wszystko do końca... buziaki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁEGO ALLELUJA:) duzo zdrowka dla waszych rodzin a przede wszystkim dla malenstw:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, i jak wam mijaja swieta? My wczoraj byliśmy po raz pierwszy w gościach a pózniej na spacerku. W końcu, już nie mogłam się doczekać. Dzisiaj pojdziemy znowu o ile bedzie fajnie. Dzisiaj to zrobila mi córa prezent wczoraj jak zasnela po kąpieli o 20 to spala do 2 zjadla i dalej śpi. Aż sama sie obudziłam bo za dużo snu jak na jeden raz :-). Kapalyscie moze dziecko w nadmanganie potasu? Działa to? Miłej niedzieli i mokrego poniedziałku. 🌻 Lunek gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja !!!!!!!!!!!!!! Matko dopiero Wojtek dał chwilkę odsapnąć; na razie po 7 godzinach stękań przeplatanych z płaczem zamilkł tzn nie śpi ale nie płacze. powiem tak odziedziczył po mamusi, ciekawe jak długo tak będzie. xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek Ja daję mu pierw cyca, później mm 90 ml a jak jest jeszcze głodny to dorabiam. Muszę zacząć już robić 120 ml bo od 3 dni je więcej. A w nocy jak uzbieram porcję z piersi to już nie daję cyca tylko od razu uzbieraną butlę. Wczoraj przez cały dzień uzbierałam więcej niż zwykle - 220 ml, cieszyłam się że będzie na 2 porcje i dałam mu w nocy 120 ml a ten nadal głodny - zjadł jeszcze 60 ml - czyli łącznie 180 ml. Moje mleko nie dość że mało to chyba jest małowartościowe. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx I jeszcze się przeziębiłam. Gardło mnie boli i jestem mocno osłabiona. Czytam właśnie jak to zrobić żeby mojej kruszynki nie zarazić. Podobno najlepiej podawać swoje mleko bo to najlepsza ochrona - więc będę odciągać i M mu poda zamiast podawać cyca - bo wtedy większe prawdopodobieństwo że się zarazi. Dziś domowe sposoby, ale jeśli mi nie przejdzie to jutro lub pojutrze będę musiała lecieć do lekarza. Na szczęście M od jutra ma urlop ojcowski, więc będzie się zajmował małym a ja trochę się odseparuję. Czy miałyście podobny problem z przeziębieniem, chorobą? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!!! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)blondi
gratulacje Lunek...dziewczyny czy ktoras tak miała?krwawie juz 5 tydzien po porodzie po 2 tyg przestalam i za pare dni znow zaczelam krwawic myslicie ze powinnam isc do ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi ja jestem 5 tyd po porodzie i do tej pory mam wkladke zabarwiona raz na brazowo, czasem jeszcze żywą czerwoną krwią. Położna mówiła że to normalne. Za tyd wybieram sie do gina po jakies tabletki bo trzeba by wrócić di seksu :-), to posprawdza czy tam wszystko ok. 🌻 kasia-angel ja bylam przeziebiona jakies tyd temu i mała była cały czas pod moją opieką bo mąż pracuje a ja karmie tylko piersią, i na szczescie nie zarazila sie. Bo chronia ja wlasnie przeciwciała które są zawarte w mleku matki. Tylko uważaj i nie kaszl na nią, dobry jest syrop prenalen dla karmiacych. Wracaj do zdrówka. 🌻 A u mojej pozmieniało sie i od 2 dni budzi sie tylko raz w nocy. Zasypia po kapieli koło 20, spi tak do 2 zje i śpi dalej tak do 7. A wasze przesypiaja całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* gusia09 - u nas ze spaniem wygląda podobnie, malutka później zasypia - tak ok 22 do 2, a potem do 7, także nie najgorzej. * Kasia- angel - moja córunia jadła do tej pory 75 ml, a od zeszłego tyg. daję jej 90 ml, średnio je co 3-4 godziny. Niestety nie karmię już piersią, jest mi z tego powodu bardzo przykro, ale dziecko się nie dojadało, było nerwowe, nie spało. Teraz jest już dużo lepiej. Niestety po odstawieniu espumisanu po 2 dniach kolki wróciły, a od wczoraj podaję jej sab simplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Mam nadzieje, ze swieta spedzilyscie w gronie ktorych najbardziej kochacie! Nie odzywalam sie bardzo dlugo ale malo mialam czasu a duzo zalatwien. Nasz synek byl chrzczony w marcu. Pogoda byla ladniejsza niz teraz ;) Nasz maluch ma niestwty 2 przepukliny......pepkowa i pachwinowa. Pepkowa sie sama wchlania a na pachwinowa bedzie miec zabieg w maju. Lekarz powiedzial ze byc moze podwiaza mu ta pepkowa przy zapiegu na pachwinowa. Bylismy do kontroli z bioderkami. Niby dobrze ale mamy go nosic z rozszerzonymi nogami. Tylko mu go praktycznie wcale nie nosimy ;D bo On uwielbia lezec! Jest wtedy mega szczesliwy a na rekach sie zlosci wlaszcza u kogos innego jak mama badz tata ;) ma katarek ale juz jest o niebo lepiej niz w niedziele. Tak poza tym to uwazam ze Dawidwk jest naszym najwiekszym Szcześciem i juz nie moge sobie wyobrazic naszego zycia bez niego! Kasia-Angel ja tez bylam chora -na 2 dni przed porodem (goraczka, bol gardla, POTWORNY kaszel i mega oslabienie) w szpitalu sam kaszel a 2 tygodnie po porodze znow wszystko powrocilo. Bylam skonana! Najlepiej jest wlasnie karmc a mi kazano na jedna noc odstawic i podowac mm. Pozniej mial takie wzdecia ze plakal 3 godziny! Najwieksza glupota! :)blondi ja krwawilam 3 tygodnie i nastepnie 2 tygodnie pozniej znow zaczełam krwawic 2 tygodnie. Teraz po 3 tygodniach znow. Wszystko sie wlasciwie reguluje. Ale mam juz dosc tego -w ciazy byl spokoj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, jakoś tak czasu brakowało, mimo iż mój synuś jest bardzo grzeczny. Na chwilę obecną jest zdrowy i oby tak dalej. Od jakiś 4 dni pojawił się nam problem, mimo że ściągam pokarm z piersi mam dosłownie nawał, mały się denerwuje, bo dosłownie tryska a on nie nadąrza z połykaniem. Serce mnoe aż boli widząc jego nerwy gdy nie może sobie spokojnie pojeść. Jestem już 4 tygodnie po porodzie i także nadal krwawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)blondi
gusia u mnie jest tak samo widze ze urodzilas dzien przede mna:)kasia angel ja bylam chora juz dwa razy niestety ...podaje malemu cebion witaminke c w kropelkach i jeszcze naszczescie nie chorowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama luty- to właśnie tak samo jest u mnie, śmiałam się ostatnio, że żałuje, że nie mam bliźniaków, bo mój jedynaczek tego nie ogarnia. A je naprawde dużo, a ja ciągle mam nawał pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)blondi ja jestem już 8 tygodni po porodzie i od zeszłego tygodnia znowu krwawię. Zastanawiam się czy czy coś jest nie tak, czy też dostałam już @. Pewnie jak do końca tygodnia nie przejdzie to będę musiała iść do ginekologa. xxxxxxxx Maluch rośnie jak na drożdżach. Apetyt też n spory. Wieczorami jest tak żarłoczny, że nie starcza mu z obu piersi i musi jeszcze opchnąć z butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zima nie daje za wygraną :( miałam nadzieje, że nareszcie będziemy wychodzić na długie spacery ech.. wysłałam zdjęcie Bartoszka z chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które rodziły przez cc - ile czasu minęło od porodu i jak wasz brzuszek, bo ja jestem 4 tygodnie po porodzie i jeszcze duża bańka. Miałam wieeelki brzuch, wszyscy się śmiali, nawet mój lekarz, bo ostatnie 2 tygodnie przed porodem chyba zwiększył się podwójnie, no i później wyszło ze maluszek 4325g i wszystkie kg miałam w brzuszku, więc rozstępy mam jak mapa i zastanawiam się jak długo będą blednąć, bo do tej pory bez zmian i kiedy mi spadnie ten brzuchol i wróci do normy z przed ciąży, lekarz pozwolił mi już nosić pas poporodowy, nosicie? Macie jakiś do polecenia? Ja jeszcze nie mam i zakładam bandaż. Ćwiczyć będę mogła 6 tygodni po porodzie ( za 2 tygodnie ), aż się zdziwiłam że tak szybko, bo jak czytałam w internecie to nawet i pół roku trzeba czekać. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Iza Może odciągaj mleko i tylko z butli podawaj żeby mały się nie dławił. Rozmawiałaś na ten temat z położną? A może ucisk na wierzchnią część piersi by pomógł - bo mi położna kazała nie naciskać palcem piersi żeby nie zatykać kanalików, więc może u Ciebie trzeba odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które urodziły w lutym mam pytanie jakie wasze dzieci mają numer pesel bo moja zamiast 130225.... ma 132225 czyli m-c 22 ?? Też tak macie? W urzędzie powiedzieli mężowi że tak ma być ale mnie to trochę dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia to jest prawidłowy PESEL 2 w miesiącu oznacza rok tak wychodziłoby, że dziecko urodziłoby się w 1913roku...gdzieś na jakimś szkoleniu mówili. xxx Kasia-Angel ja co prawda niedawno urodziłam ale waga już spadła więc wyszłam na zero, co do brzucha:( galaretka ale wydaje mi się, że nie najgorzej rozstępy sztuk 10 wokół górnej części pępka wydają mi się strasznie blade. Smaruje na razie balsamem zobaczymy czy pomoże o pasie pomyślę dopiero po 6 tygodniach chociaż muszę zmienić lekarza bo ten mój okazał się wielkim ch.... i jak mąż dzwonił do niego po pomoc i radę w czasie porodu to się wypiął na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×