Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość mireczkowataa
hhehehe, u nas były wyrazy dzwiękonaśladowcze typu hau, miau i oczywiście palec. W końcu jak mi coś pokazywała rżnęłam głupa i udawałam, ze jej nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj - moja nie mówi... Mówi: mama - ostatnio Mamuuuu - nie wiem skad ta zmiana, tak jakby chciala zawołac mamo! Mówi tata, baba, dzidzia i ciocia jakos koslawo wychodzi. Wuja to Uja. Zwierzaki to tez nasladuje odgłosy :) Jak coś chce dla siebie to pokazuje palcem na siebie. Mówi Ama - jeść Mówi Ała - jakas rana. Mówi Lala czyli lalka- jakos niewyraznie ale rozumiem. Ostatnio pytam gdzie idziemy? Mówi: TAM A jak sie pytam gdzie cos jest to odpoiwada: TU!. Siiiiii - to znaczy ze bedzie albo ze robi siusiu. Be be i pokazanie palcem w kierunku pieluchy oznacza ze narąbała ;) I sumie chyba wiecej nie mówi (jak sobie przypomne to dopisze). Za to w migowym jest genialna! Wszystko pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym jakies czapeczki, balony itp zorganizowala grosze kosztuje a dla dziecka frajda. Dla swojej tez w tym roku na 2 urodziny kupie takie pierdoly. Ona uwielbia balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
jestem, jestem :) A wiecie, ze ja sie w te czapeczki nie bawię. Już piszę dlaczego. Mój brat zawsze na urodziny córki kazał nam te czapki zakłądać i większosć czuła sie idiotycznie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
sorella- miłego Dnia Dziecka w takim razie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
też lece, do jutra laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ha! Pierwsza! zamknełam i otwieram dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Też jestem :) Wczoraj narobiłam ogórkowej, więc dzis mam obiad z głowy, za to czeka mnie robienie smalcu z przyprawami i sprzątanie lazienek. Eh.... Dobrze że jutro przyjedzie koleżanka to zajmie sie troche moją córką, to bede mogła odkurzyc i pomyc podłogi. Wyglada na to ze pogoda nie dopisze i trzeba robic impreze w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Narzekaczu, nawet nie mów! Ja mam imprezę w sobote, planowałam grilla i chyba nic z tego nie wyjdzie!! Jestem wściekłą! W zeszłym roku też była taka wstrętna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowataa - a moja córa urodziła się w Boże Ciało- ruchome święto. I wiesz co jest najlepsze, że Ona urodziła sie po terminie! wszyscy się smiali że Ona nie chce wyjść bo jest za zimno! Do szpitala weszłym w grubym polarze, a wyszłam w krótkim rękawku! Podejrzewam ze w Boże Ciało bedzie słoneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
jeste, jestem :) I bardzo dobrze! Czapeczkom mówimy nie :) U nas też super! Córka wczoraj wyjątkowo wczesnie zasneła- już o 20.30 była u niej cisz. Widze, ze idzie jej coraz lepiej to samodzielne usypianie. A jak u Was Narezkaczu? Też jestem ciekawa co z Karolinką, czy podała te czopki. No i Styrana mogłaby się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
i ile leżałąś z nia w łóżku? Tak dopytuje, bo pamietam czasy, kiedy to ja usypiałam małą terrorystke- mój rekord to dwie godziny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Witam się ale tu cisza. Podoga do dupy dzisiaj. Bylysmy rano za zakupach, potem u brababci Z a teraz mala padła i spi a ja mam chwile. Jem przepyszny sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
dla mnie też :) Albo nie, ostatnio rzuciłam słodycze- lato idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×