Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Hej Sorella. Córcia chora :( przykro mi :( Widzę że jestes bez humoru? Ja mam za to dziś UWAGA! Wizyte u denstysty. Ale w sumie jakoś się trzymam bo umówiłam sie TYLKO na konsultacje- bo nie znam tego dentysty a znajduje sie blisko mojego nowego miejsca zamieszkania. Tak bardzo sie boje, a wiem ze od 3 lat mam stan zapalny po martwym zębem. Oprócz tego męczy mnie strasznie mój nieswiezy oddech już po 20 minutach po umyciu zebów :( Musze sciagnąć kamieć itd itp Jestem załamana - nie spie za dobrze, snią mi sie koszmary u dentysty itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31lat- ha! masz obsesję dentysty?? :P Ja staram sie chodzić regularnie, kiedyś też sie bałam ale odkąd jest znieczulenie to luuuzik :):) Sorella- aco jest córce? Coś poważnego? Jak dziecko chore to rzeczywiscie marudne, łyknij jakiegoś kalmsa :) Rozumiem, ze w chacie siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w chacie siedze co dla jest jak najgorsza kara. Ponownie gardlo czerwone, obrzęknięte jeszcze nie koleja angina ale nieciekawie wyglada. Dostala antybiotyk i zobaczymy. Tylko ze ja tydzien nie moge z nia w domu siedziec, mam full roboty i tak wzielam do domu papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ludki, zwariowalłyscie? Przecież to nie wina córy, ze się pochorowała. Sorella- a moze to gardło czerwone od wrzasków? :P Mam 31lat- no ja właśnie to nazywam to obsesją:P Sama tak miałam, do czasu aż nie odkryłam znieczulenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella- to dlaczego od razu antybiotyk? Jakis wymaz zrobiliscie? Ma gorączke? Inne objawy? Szkoda, ze taka przerwa w złobie, bo będzie się bidulka od nowa aklimatyzowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jej sie ciagnie po anginie jeszcze, ma temperature tzn miala bo teraz po 2 dawkach antyb nie ma. Dala antyb bo ma obrzeknoete czerwone gardlo, nic nie je od 2 dni i bez antyb fafloczyloby sie to bez konca o do grudnia by siedziala w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona do zlobka 2,5 tyg nie chodzi najpoerw tydzien angina potem grzyb pp antyb a tera kolejny antyb. tylko na tydzien zalatwilam opieke do niej, drugi ja siedzialam a teraz znowu l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella, dobrze zrozumiałam, ze mała ma drugi antybiotyk w przeciagu dwóch tygodni??? Kurde, to nie za fajnie! Może tamta angina niedoleczona? Szkoda jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczyqiscie ze dostaje probiotyk i to 2-3 razy dziennie ale i tak znowu skpnczy sie nystatyna jak tylko skonczy brac ten bo taka ma urode. Ja mam tak samo. Takze dobijemy do 4 antyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczyqiscie ze dostaje probiotyk i to 2-3 razy dziennie ale i tak znowu skpnczy sie nystatyna jak tylko skonczy brac ten bo taka ma urode. Ja mam tak samo. Takze dobijemy do 4 antyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorelka, a wymaz jakiś z gardła po anginie robiliście? Starsznie osłabiony organizm bedzie miała, pójdzie do złobka i znowu się coś przyplącze... A Twój maż nie moze z nią zostać jak skończy brać ten antybiotyk? Warto byłoby ją przetrzymać troszkę w domu. Powiem Wam, ze ja tak przetrzymałam córe jak zaczęła mieć katar i , odpukać, nic się nie wykluło:) Może lepiej czasem wrócic do pełnej formy? Widzę po naszym przedszkolu, ze tam co chwilę ktoś kaszle i smarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie też syn chory!!! w nocy goraczka teraz tez ale niezbyt duza trochę kaszlu.Do lekarza idziemy na 20.30(wiem wiem ze pozno ale u tego lekarza to normalne(testuje teraz taki ziolowy preparat zawierający w sobie 50 naturalnych antybiotyków nazywa się oregasept do wczoraj było wszystko okey a dzisiaj ta goraczka. Poza tym nie moge sprzedac mieszkania mimo,ze niezle je odbajerzylam i zajelo mi to ze 2 tygodnie (to odkad wyglada naprawde fajnie nie dzwoni nikt!!!!Wiec z moich wakacji nici... A tu kasa by sie przydała . W firmie lipa bo mam atak wirusów na stronie,informatycy walcza-mam nadzieje ,ze do konca tygodnia dadza radze Reasumujac cuuuudownie.Ale nie ma sie co poddawac w końcu jestesmy zdrowe(ostatnio zrobilam badania bo jakos sie zle czulam a tu hemoglobina 14 czekam jeszcze na wynik cytologii. I na powrót dobrego humoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia, a ja sie właśnie zastanawiałam gdzieś przepadła :):) Myślałam, ze sprzedałąś chatkę i szalejecie gdzieś w ciepłych krajach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymazu nie robilam nie bylo kiedy. Tatus nie zostanie z nia wiec pomaszeruje do zlpbka niestety nie moge siedziec z nia jeszcze kolejny tydzien. Takie zycie. Marzenia duzo zdrowka malemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowata-niestety nie!!!chociaz naprawe dobrze by mi to zrobiło.Po prostu cale 2 tygodnie pracowalam nad mieszkaniem ,przygotowywalam papieru do odbioru domu i ratowalam strone firmy i jeszcze rozne drobnostki. A dzisiaj po prostu zostalam z synem i tyle. Zaglaalam ,ale nawet nie mialam czasu napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella-dzięki ja też Twojej małej życze szybkiego powrotu do zdrowia ,wymaz rzeczywiście jest okey bo dokładnie precyzuje jaki antybiotyk trzeba podać ,a tak to lekarze podaja antybiotyki z bardzo szerokim spectrum dzialania.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - tyle antybiotyków w takim małym i młodziutkim organizmie... ojejeje... Biedna ta Mała :( Życze Małej szybkiego powrotu do zdrowia! Ma rzenia - trzymam kciuki ze sprzedażą mieszkania!!! Zdrowia dla synka!!! Duzo duzo! Mireczkowataa - miłego dnia :) Ja zaraz zmykam. Juz dzwonili od stomatologa zeby mi przypomniec - jakbym nie pamietała - ze dzis mam wizyte :( na szczescie tylko konsultacja, ale wiem, cholender no wiem, ze musze dac sobie zrobic te zeby - męcze sie juz długo z nieswieżym oddechem, nawet głupio mi Męża pocałowac spontanicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×