Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Cześć Mireczkowataa :) Na 18-stą! Eh..... :( Mąz jedzie ze mną :) Bedzie mnie wspierać :) i pilnowac żebym weszła do gabinetu ;) Mireczkwataa - moja córka ma w przyszłym tygodniu wycieczke z przedszkolem do Stadniny Koni a na koniec pazdziernika robia im balik Halloweenowy :) Kumpela przywiezie kostium i przebiore ja w dobra wrózke :) Ale bedzie miała radoche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31lat- a u nas bal dyniowy!! :) Juz się szykuje z piękna kiecka dyńkową:) Pasowanie w przyszłym tygodniu- bez rodziców! Grrrr! Nieugięci są! To Wrocławskie to SZOK!!! Co za baby, wredne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś cicho tutaj :( Sorella, chce byc mama, hot mama, mama, ma rzenia, mireczkowataa, ciekawe czy założycielka tematu juz urodziła i jakie są jej wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) Zaglądam. Ja jestem bardzo zadowolona z przedszkola, sporo sie tam dzieje. Córa też zrobiłą sie bardziej skupiona, potrafi dłuzej usiedzieć na tyłku :) Same pozytywy. Dobrze, ze sie zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka tez sporo pozytywów :) Tzn, zauwazylam ze dłuzej umie sie sama bawic. Zainteresuje sie zabawą i moge cos porobic :) W ogole wymysla sobie takie zabawy ze sie zastanawiam skad ona to wzieła :) potem wiem ze z przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim ,co słychac ? Ja dzisiaj z kawką własnie zasiadlam,troche spraw porzadkowych przede mna ,ale ogólnie dosc wolny dzień.Za oknem deszcz,ale pali sie w kominku wiec jest cudownie(pod rym względem jedno z moich wielkich marzen sie spełniło. Jak odprowadzalam syna dzisiaj do przedszkola to jakas kolezanka rzucila mu sie na szyje w sensie przytulila,jak to milo patrzec ze go zaakceptowali w nowym przedszkolu,bardzo mnie to ucieszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Okazało sie ze moje wyrywanie zeba to tak naprawde zabieg na kości :( Musze brac antybiotyk, wczoraj cały dzień leżałam, dzis juz jestem w pracy. Ma rzenia - moja córa jak przychodzi do przedszkola, to ja patrze a do niej jakies chłopaczki w jej wieku podbiegaja i przytulają - potem usłyszałam od Cioci z przedszkola, że córa jest taką przedszkolną przytulanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje:) ja ostatnio nie mam na nic czasu jednak gdy nie pracowalam zycie plynelo wolniej....czasem juz nie wyrabiam z tempem i czuje sie taka zmeczona....ale to chyba jesien i ta aura ... chociaz dzisiaj slonko swieci u nas:):):) pieknie jest:) szykuje sie do pracy caluje was wszystkie razem i kazda z osobna!!! ...a jesli chodzi o te dzieci z wroclawskiego zlobka to powiem, ze jak zobaczylam te filmy to mi sie lezka zakrecila,ten maluszek z tymi rajstopkami tylem na przod taki zwiazany straszne! odrazu sobie wyobrazilam moja mala w takiej sytuacji, nie dziwie sie,ze ci rodzice tak plakali:( Zabilabym te babska naprawde! co za perfidia! Ja od poczatku uwazalam,ze nie powinno byc tak,ze kazdy kto ma srednie wyksztalcenie moze zalozyc sobie dzialalnosc gospodarcza (!!!) pod postacia zlobka czy przedszkola,to paranoja! zero znajomosci psychologii rozwojowej,dydaktyki,pedagogiki co to ma byc? jestem przeciw od samego poczatku,takie historie beda sie powtarzac, bo beda to zakladac ludzie tacy,ktorzy chca zbic kase a nie lubia dzieci...taka prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,ze wasze dzieciaczki sie tak zaklimatyzowaly w przedszkolach:) ja jestem ogromna zwolenniczka przedszkola,moja mala tez pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama - tempo zycia jest takie - a jesień tez robi swoje :) nie ogladałam tych filmików, bo nie dałabym rady na to patrzec... CHyba bym ryczała na sama myśl później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny, co sie z Wami dzieje? Co tak cicho? Sorella - jak zdrowie corki? Co u Ciebie? Mireczkowataa - who are you? I reszta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny, co sie z Wami dzieje? Co tak cicho? Sorella - jak zdrowie corki? Co u Ciebie? Mireczkowataa - who are you? I reszta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat!!!-nie jest tak zle.....(żyjemy ,a z nim i temat i problemy i wszystko co się z tym łączy. Ja teraz czekam na przystojnego kuriera ,a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz dziś zaczął prace o 8 rano, a o 14 każą mu jechac nad morze do Kołobrzegu, wiec nie wróci do domu wczesniej niz po północy - czy wg prawa pracy mozna tak traktowac pracownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna wystawiona ma delegacje i nie ma wyjscia. Odmowienie = niewypelnienie obowiązkow pracowniczych chyba ze zastrzegl ze zgodnie z KP nie zgadza sie na wyjazdy poza mniejsce pracy ze wzgledu na dziecko do lat 3. Ale z tego to tylko jeden rodzic moze korzystac. Ja zastrzeglam z pracy ze nie wyrazam zgody na wyjazdy dopoki moje dziecko nie skonczy 3 lat i mnie nie wysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale On w tym momencie powinien zacząć prace poźniej - wyspac sie , bo przeciez moze zasnąć za kierownicą itd A tak to od 8 do 24 do 16 godzin pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca. Ja czesto przed ciązą wyjezdzalam na konferencje np do Gdanska na jeden dzien. Konferencja zaczyna sie o 10 wiec jade nocnym cala noc, konczy sie o 15, znowu do pociągu i 8 godzn w pociagu nastepnego dnia normlanie do pracy. Nikogo to nie interesuje ze padasz na pysk delegacje masz o koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... żal mi go. Czasem jeszcze wyjdzie ze bedzie tam nocował.... albo bedzie rano taki zmęczony ze na basen z córka nie pojdzie, a ja nie moge bo mamy gosci na 15 i musze sprzątac i gotowac. :( a teraz to nawet nie wiem czy sie wyrobie, bo jeszcze przy tym trzeba sie zająć córką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat !!!=to zależy o której skończył wczoraj?Biorąc pod uwagę tachograf zrobi sobie przerwę i powino być okey,ale to zależy tego również ile tych godzin jest w tygoniu,nie jest to takie proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella-ja to Ci go raczej nie poprawię,ale jakiś wypad vz przyjaciólką może już tak. Chwilowo spadam pomalować włosy jutro mąż porywa mnie na imprezę więc muszę się odbajerzyć delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - musisz byc dobrej mysli! To wiele daje. Naprawde! Nie mysl pesymistycznie, ze długo nie pochodzi! To zła energia! Dobra energie daja pozytywne mysli :) Ma rzenia - ja własnie jestem przyzwyczajona ze mam meza w nocy w łózku - wiec kazdy jego wyjazd mocno przezywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat -to tym bardziej sprawa bez szans,mój najczęśiej wychodzi przed 7 i około 19-stej z kodeksem mało ma to wspólnego ale wlasnie tak jest i do 20.30 telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×