Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Jeszcze nie ma z czego byc dumnym... jeszcze nie usiadłam na fotelu... no ale mąż ze mną jedzie więc pewnie nie stchórze. U nas tez brzydko ale nie trzeba było jeszcze skrobac. Ja tez nie lubie zimna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella :) no widzisz :) Po tylu rozmowach mozna sobie w końcu kogos wyobrazic :) Wiecie odkąd ściełam włosy to prawie cały czas chodze w rozpuszczonych - naprawde wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny, witam się na szybko chociaż już chyba o mnie zapomniałyście... ;P Ja jutro kibluję w pracy więc weekend do dupy, a u Was jakie plany? Ejj ja też chcę wiedzieć jak wyglądacie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałyśmy o Tobie :) Nie bój się :) W sumie to my ze Sorellą tylko tak na maila sobie czasem cos zapodamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Sorella......
Hej chce byc mama wlasnie mialam pisac co u Ciebie sluchac, ze sie nie pokazujesz. Pisz co u Ciebie. Ja mam tylko maila mam 31 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :* Jakoś nie mam czasu wpadać ani weny żeby pisać :( Idę jutro na prześwietlenie kręgosłupa bo już od dawna mnie boli i jakoś się zebrać nie mogę... A jak tak zajdę w ciąże to w ogóle mogłabym nie dać rady w takimi bólami :/ Mam 31 lat ja jak słysze dentysta to mam ciarki na całym ciele :/ boję się jak szlag ale wiecie co hee jak lekarz pyta czy od razu znieczulenie chcę to mówię że jak zacznie boleć to wtedy mi da (bo boję się tego zastrzyku!) i potem wychodzi na to że boruje bez... Więc nawet nie wiem czy ten zastrzyk boli... :D Mój tata zaś jeszcze w progu krzyczy, że chce od razy 2 zastrzyki hihih wielki chłop a tak się boi ;) sorella jak tam ta Twoja Z? Chora dalej? ehh biedne te dzieciaczki mnie przerażają ilości antybiotyków, które biorą :/ nasza mała siostrzenica męża też ciągle choruje i ciągle te antybiotyki... mi się wydaje, że to błędne koło! Przecież osłabiają organizm i dopiero dzieci wszystko łapią... :( Co tam u reszty? 🌼 Idę robić kolejną kawę... Za dużo chyba jej piję ale cóż... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja kawka dopiero teraz,ale musze odbebnic dokumentacje do biura podatkowego wiec jeszcze 2 godzinki jak nic., Weekend piekny mlody poszedl do przedszkola,stary do pracy spokój ze ho ho ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co myślę nad zmianą pracy.... na obecną nie narzekam jakoś specjalnie ale mam daleko 30 km w jedną stronę trochę mnie to szarpie po kieszeni.... no al ez drugiej strony staramy się o dziecko więc bez sensu teraz zmieniać pracę :/ w ogóle to chciałabym coś zacząć robić w zawodzie ale nie iwem jak zacząć nie mam doświadczenia kurde! doła łapie powoli może jak zajdę w ciążę to się zacznę zastanawiać do po macierzyńskim czy wracać czy szukać czegoś w między czasie siedzenia na L4 albo na macierzyńskim tylko pewnie nie będę miała na to ani czasu ani siły ani ochoty przy niemowlaku grr co robić co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być mamą!!!-zdecydowanie nie zmieniać pracy i wykorzystać uroki umowy o pracę i na spokojnie pomyśleć co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co bedzie pozniej ,a moze tak pokochasz dzidziusia,ze zostaniesz z nim dluzej niz planujesz,czas pokaze,masz otwarta furtke musza cie przyjac do pracy obecnej-wykorzystasz macierzyński ,a jak nie bedziesz chciala tam wrocic to dobry czas na zmiane.Nowy pracdoawca nie bedzie sie bal,ze zajdziesz w ciaze i tak dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę byc mamą- a co to znaczy cos robić w swoim zawodzie? To znaczy, ze teraz nie pracujesz zgodnie z wykształceniem? Jeśłi tak to ja bym sie zaczęła rozwijac :) Ale ja w ogóle jestem zwolennikiem teorii, ze zmiany są zawsze dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ma rzenia , chce byc mama! Chce byc mama - wybierz tak, zebys wyszła na tym jak najlepiej :) ma rzenia - Ty ciagle robisz i robisz... kiedy urlop? A ja jutro mam wyrwanie zeba - już pomału humor mnie opuszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie mireczka ale tych zmian trzeba jakoś z głową dokonywać teraz po prostu nie jest dobry czas... no nie pracuję w zawodzie. Przez zwykły przypadek zaraz po studiach dostałam pracę i tak już zostało nie jest zła ale nie ma za bardzo możliwości rozwoju... no ale póki co tak jak ma rzenia mówi będę korzystać z sytuacji w jakiej się znajduję daje mi to przynajmniej tyle, że będę mogła siedzieć sobie na L4 w ciąży jak będzie taka potrzeba i nie będę się martwić o kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dziś od rana dobry humorek. Zwiozłam córke do przedszkola i zrobiłam jej kitki, więc dumna chodzi jak paw i sie chwali ze ma kitki na głowie :) Nóż w kieszeni mi sie otwiera jak czytam o tym punkcie złobkowo-przedszkolnym we Wrocławiu! Brrr..... normalnie przez mysl mi nie przechodzi jak tak mozna?!?! No i ide dzis do wyrwania zęba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31lat- na którą idziesz? Dasz radę, trzymam kciuki! :) Ja właśnie zapuszczam włosy corze- też chce kitki:P Chcę być mamą- Ty mi tu nie zakładaj, ze ciazę przeleżysz na L4 :P:P Ja bym jednak obadała rynek pracy, a nuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×