Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Mam 31 lat-pomysl o tym ile rzeczy bedziesz mogla robic spontanicznie jak zrobisz z tym porzadek,trzymam kciuku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po konsultacji u dentysty. Góra całkiem niezle - 3 małe dziurki do zrobienia - moze nawet za jedna wizytą. Gorzej z dołem. Jeden do wyrwania :( Znik kości i za duzo onterwencji juz było w tym ząbku. Potem wieksza dziura w 8emce po drugiej stronie i jedna plomba do wymiany. Eh.... takze na pierwszy strzał ide do wyrwania. Nieswiezy oddech moze byc najbardziej spowodowany nachodzącymi dziąsłami na osemki i tam moga zalegac resztki jedzeni - jednak zepsute zeby tez powoduja przykry zapach :( Smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat- ja mialam podobnie zeobila mi sie kieszonka przy 8 i mimo ze zab byl zdrpwy musialam usunac. To i jedna plomba to cale moje zabiegi w zyciu. Duzo odwagi zycze. Ja tez musze udac sie na przeglad z mala. Wiecie co ze mna chyba cos sie dzieje. Coraz czesciej mam mysli ze chcialabym zasnac i sie nie obudzic juz.... tak mam dosc wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - to jesienne przesilenie, mała depresja która sie pojawia jesienią. Minie, głowa do góry! Jak ja Ci zazdroszcze ze masz takie uzębienie które sie nie psuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat-ogólnie moje zębyh sa tez beznaziejne co prawa bardzo o nie dbam i w kazdym mam plombe lub 2 ale nie jestem w stanie przez to ich np wybielic bo mialabym zeby w łaty(a kosc naturalna niezbyt urodziwa niestety.Moze kiedys wymienie wszystkie i wtedy zablysne pieknym uśmiechem. Na razie przeniosłam swoje marzenie na córkę,dlatwgo ma aparat nosi go już rok i widac efekty. Sorella-musisz pamiętać ,że życie Twoje zaczyna się ,a nie że się kończy.Masz dopiero 30 lat jesteś super atrakcyjną kobietą podobającą się facetem w każdym wieku. Masz małą fajną córcię,która sprawia Ci wiele radości .Brak Ci tylko 2 połówki ,ale na to też przyjdzie czas tylko musisz dać sobie szansę. Na to wszystko trzeba czasuy ,czas naprawde leczy rany.... Więcej optymizmu życie w każdej sytuacji ma plusy i minusy.Wiem,że się nie poddasz,naprawdę w toi wierzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia - widzę że dentysta to zmora u "prawie" każdego :( Eh... No cóz... musze sie nastawic psychicznie, chodzic regularnie co 2 tygodnie z czyms, i jakos za 2 miesiace bede miala spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mireczkowataaa, mam 31 lat:) dokladnie - super jest wrocic do pracy:) fajnie widziec jak wspolpracownicy sie ciesza,ze juz jestem:) no i fajnie cos zrobic od a do z, bez porzucania roboty co 5 minut;):D i super sie wraca do domu:) Z mala zostaje moja mama wiec nie martwie sie o nia bo one sie kochaja;) mala wita mame okrzykami radosci a moja mama jak przekroczy prog domu to juz mnie nie slyszy taka jest zaaferowana maluda:) mam 31 lat....czy mi sie wydaje,czy z Twoich wypowiedzi na temat malej ostatnio bije cieplo i optymizm?:) a co do zebow to ja tez musze isc do dentysty:( tez mam stracha;) nie cierpie tych wizyt grrrr I tez mnie czeka wyrywanie bo pewna mloda dentystka do ktorej regularnie chodzilam zalatwila mi dwa zeby:/ nie umiala ich zrobic i zalala mi czyms kanaly, zrobila mi to w taki sposob,ze profesor do ktorego pojechalam do Poznania zlapal sie za glowe :( i trzeba wyrwac a mozna by bylo naprawic to gdyby nie te kanaly nie do otwarcia...i tak stracilam przez te idiotke-przepraszam-dwa zeby, mimo ze leczylam sie regularnie :(echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama - znam to od a do z :) w końcu mam czas nawet do końca wypic ciepłą herbate :) Znam to OJ znam ;) I tez lubie ten moment kiedy po całym dniu widze córe i rzuca mi sie na szyje :) Pawdopodobnie chwilowo (a moze na dłuzej) mój stosunek do corki sie polepszył :) Moze dlatego ze jest coraz starsza? Co do Twoich zębów to współczuje! jakby ktos mi tak sp iep rzył zęby to bym chyba udusiła! Eh.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat:) wierze ze to nie chwilowe:) a te babe widuje czasami i mam ochote ja udusic kiedys chcialam do niej podejsc i powiedziec co o niej mysle ale stwierdzialm,ze szkoda mi nerwow....dwa lata po leczeniu zeby do wyrwania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wybieram sie tam od jakiegos czasu po swoje rzeczy....ale bylam w zeszlym tygodniu na szkoleniu:) strasznie lubie to miasto:) moge polecic dobrego dentyste hahhaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) ojjj zycie jest piekne jak sie czlowiek wyspi;):) a ja jem sniadanie - dzisiaj do pracy na popoludnie:) milego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim, jak tam humory,ja z kawka w ferworze zamawiania grzejników ,u nas dzisiaj pierwszy przymrozek.Synio jeszcze spi a ja szaleje po ''cichutku''.Po wczorajszym napadzie migrenowym zaczynam zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ma rzenia :) No u mnie tez ok. Troche sie stresuje kiedy przypomne sobie ze we wtorek mam wyrwanie zęba, ale jak nie mysle to jest ok ;) Córka spała dziś ładnie - jak przyszła w nocy to mąż ją wyniósł ;) Dziś czeka mnie pieczenie sernika i mycie podłóg :) Jutro jak mąż pojedzie z córką na basen rano to posprzątam łazienki. Potem to tylko kurze i wstawie dobry obiad, bo potem mam gosci na obiedzie :) I tak zleci weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale u nas parszywa pogoda, wieje i leje. Ja jeszcze do wtorku wlacznie biore wolne, niech mała po antybiotyku posiedzi weekend i 2 dni w domu bo zaraz znowu mi cos przywlecze. Marzenia - wspolczuje migren wiem cos na ten temat. Mam 31 lat - sprawdz poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się :) Mam 31lat- no dumna z Ciebie jestem, ze dałaś radę! Na kiedy sie umówiłaś na rozpoczęcie leczenia :P U nas zimno! RAno skrobałam szyby!!! Nie przeżyję tej zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×