Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Czesc ale rozgadane dzis jestescie:P ja tez slask:) chya dopada mnie zapalenie krtani mam takie dziwne uczucie jakby mi cos utknelo Facet w poniedzialek wyjezdza:( wiec zostaje sama jak palec:( dzis tez do 20 sama ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mama! Męża boli gardło ale mam nadzieje że "kilerki"go postawią na nogi. Zrobie mu jak tylko przyjde do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella ja wczoraj bylam z znajomym na zakupach i zrobil w samochodzie 19 stopni super chlodno bylo ale dzis mam nagrode:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
jestem, jestem. Spotkania miałam :) Słuchajcie, jeśli sie wybieracie bardziej na południe to tylko Egypt! My w końcu w tym roku, po trzech latach (córa) przerwy jedziemy!!! Ja jestem egiptomaniakiem- już 6razy tam byłam. Uwielbiam nurkować i uwielbiam ciepełko. Sorrela- ja we Włoszech mieszkałam jakies pół roku, a mój facet cztery lata. Też mam sentyment. Salon cudny, ale dla mnie troche zimny. Ja wolę bardziej przytulne, takie "spersonalizowane" pomieszczenia. Coś jeszcze miałam, ale za dużo napisałyście :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilerka - to taka herbata z ziół pomagająca w stanach przed chorobowychm albo pomaga po przejedzeniu, zwłaszcza słodyczami :) Przepis to: - duża szklanka wrzątku - 1 łyżeczka tymianku - 2 łyżeczki lukrecji korzeń - pół łyżeczki imbiru w proszku Parzyć pod przykryciem na małym ogniu do 10 minut. Pić gorącą. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) tylko gdzie ja znjade te cuda? te ziola moga byc suszone? sorry za glupie ptanie ale sie nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbir i tymianek dostaniesz w normalnych sklepach kamisa naprzykład. Lukrecja w zielarskich albo w aptekach pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataa---- zazdroszcze mieszkania we Wloszech. Pólnoc czy poludnie? Ja tam tylko tak wyjazdowo bylam po 2-3 tyg. zaliczylam i północ Trento - wyjazd sluzbowy, ktory mnie zaraził miloscia do wloch a potem to wakacyjnie - poludnie. Kocham klimat włoch, te uliczki, jedzenie, ich temeprament, uwielbialam obserwowac wloskie rodziny jak po 18 wszyscy sie zbierali w knajpce i siedzili przy kolacji i winie. Eh rozmarzyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeży też jest fajny, ale do tej Kilerki musi byc w proszku. A Swieży to ja pije : szklanka wrzątku szczypta kurkumy troszke miodu na końcu łyżeczki plastrek lub 2 imbiru szczypta soli 2-3 krople cytrynu PYCHOTKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja przy zapaleniu krtani uwazałabym z rozgrzewaniem raczej poszlabym w strone letnich napojow. Podobno nie powinno sie rozgrzewac zapalenia krtani i gardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Sorrela- północ, niedaleko Torino. Mnie odpowiada klimat tego kraju, słońce, żarcie i piękne miejsca do poleniuchowania. Mój facet często tam jeździ służbowo i zawsze mi przywozi panacote z naszej knajpy :) Laski, musze sobie zapisac te przepisy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zyskalam,duzo stracilam
nawiazując do tematu to macierzynstwo odebralo mi bardzo wiele niestety,coś dalo rowniez ,ale zdecydowanie wiecej odebralo,nie tyle materialnie ale emocjonalnie i psychicznie.Po tych kilku latach uwazam nie nie bylo warto.Do dziecka nie mam zalu,i nie daje mu odczuc tego co mysle, ale mam żal do samej siebie po co mi to bylo Przereklamowana sprawa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam pierwszy raz plyn softlan i sie zakochalam:D Ja tam nie przepadam za parmezanem,moze dlatego,ze nie jadlam prawdziwego:) Kilka dni temu robilam na obiad krokiety mysle,ze zrobie wiecej to bedzie na dwa dni A wrocil z pcay i zjadl 9!!!!! miec taki zoladek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam okropnego sasiada, codziennie przychodzi to po 5zl to po papierosy do A no ilez mozna? kilka razy mu powiedzialam,ze nie mam juz pieniedzy i dalam mija dwa tygodnie a ten nadal przychodzi codziennie.....mam go juz dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Ale się rozgadałyscie prawie wszystko przeczytałam ,ciesze się ,że ''ktoś ''zauważył,że mnie nie ma... Co do wakacji to Turcja jest okey polecam hotel Zeytinada ,stateczkiem na wypad do Grecji .W Egipcie nie byłam, wiec nie wiem. Super jest w Chorwacji jak bez dzieci to czad . Te piękne zatoczki ,a w każdej z nich cudowna woda tylko zatrzymać się i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Ma rzenia- a jakie ma wybrzeża Chorwacja? Bo tam mnie jeszcze nie było:) Sorrela- mnie brakuje baniakaudy (za cholere nie wiem jak to sie pisze). Grilowana papryka w sosie z aczugi (takie małe rybki, cos jak nasze sardynki). Parmezan, pesto i włoskie wina- mam na bieżąco, mąż przywozi z każdej delagacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×