Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

mama, a ja właśnie zajrzałam jakiś czas temu do 5 10 15 w necie i jakoś mało było tych ubrań i niezbyt fajne, aż byłam zdziwiona...no ale pewnie dużo więcej jest fajniejszych dla większych dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci powiem że on pomaga,bardzo fajnie oczyszcza organizm z toksyn ale zwłaszcza przy diecie i pomaga bardzo na cellulit-dlatego to zamówiłam:) i jak mi ta meduza przyjdzie to zacznę walkę od nowa:) od dziś miałam mieć dietę tez....miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potelka20 polecam ikea - sa tam tanie i fajne ozdoby - zwłaszcza świece, ramki, wazony, latarenki. Home&you - nie wiem czy masz go gdzies w okolicy - jezeli tak, to polecam, zwłaszcza gdy są wyprzedaze i jakieś promocje, ja upolowałam tam latarenkę - dużą- z 39zł na 13,50 przecenili. Do sypilani lampiony i latarenki fajnie się wpasuję i dadzą super klimat:) Allegro - kopalnia drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe z tym grzybem ;) zaraz zobaczę, co to jest ten supermarket mikoto ;) a my jeśli chodzi o najbliższy długi weekend, to pewnie trochę do teściowej i trochę w domku, pewnie się okaże w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam nie powiem gdzie ubranka kupuje bo mnie wyśmiejecie pewnie. i dla siebie też z resztą:) mama to co ty masz?? takie małe białe? bo to się też z tego robi jakiś serek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie wiem co na długi weekend bo mąż w piątek pracuje i pewnie do dziadków będziemy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, mam wszystko w miarę blisko, co jest dobre i niedobre ;), bo pod stolicą mieszkam. Ikei nie lubię, ale głównie mebli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potelka20 polecam ikea - tanio i fajnie - świece, ramki, wazony Home&you, niestety tylko stacjonarne sklepy mają - zwłaszcza gdy sa wyprzedaże i jakieś promocje - cudne maja pościele, świece (ogromny wybór), przepiękna zastawa stołowa w kilku wariantach, latarenki, lamipony, podkładki, ceramiczne figurki. Ja do sypilani polecam latarenki - pięknie wyglądają i dają super klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh piłaś to już? jak smakuje bo za smacznie to nie wygląda... potelka20 nie wiem, ja jestem ogólnie zadowolona chociaż nie zawsze jest tam to czego szukam albo jeśli mi się coś spodoba to nie ma rozmiaru dla moich dzieci..ale jeśli już coś trafię to nie mam zastrzeżeń:) ostatnio zamawiałam córce sukienki na lato i jestem zadowolona, cena też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że mi wcięło posta i napisalam drugiego, a tu dwa:/ W ikei mebli nie kupujemy- jedynie dodatki, dekoracje, szkło, rezczy do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh1989 ja mam grzyba tybetańskiego i robi się z niego kefir :) ale na mnie chyba nie działa albo to sciema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię też pakamera.pl, to fajne poszewki na poduszki do salonu kupiłam, takie unikatowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potelka20 pakamera.pl wygląda super, tak zajrzałam sobie:) Dziewczyny szukam od jakiś 3 tygodni zegara pokazującego kilka stref czasowych i nie mogę znaleźć jakbyście gdzieś trafiły to dajcie znać.. Ja biorę się w lipcu za odświeżanie salonu i mam już małą koncepcję ale brakuje mi zegara, im większy tym lepszy ale bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano też uwielbiam pakamere, do tego obsługa jest ok, a rzeczy też zgodne z opisem i dobre jakościowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto ten pierwszy suuuper ale mały. chyba większych nie ma bo ja też znajduje w podobnych wielkościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja usilnie poszukuję białego bieżnika w rozmairze 120x60 w nowoczenym desingu, ale bez żadnych wzorków i naszyć - już straciłam nadzieję, że go znajdę i kupię:( także ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - proszę dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, fajny pomysł z takim zegarem :) przy okazji, w piątek po raz drugi zginął mi mój zegarek na rękę, prezent od męża ;). pierwszy raz sam go odnalazł, wcisnął się w sofę i jak ją odkurzał, to się znalazł :D...a drugi raz, jak go wczoraj w torebce odnalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potelka20 już od dawna chciałam taki ale do niczego by mi nie pasował a teraz przy okazji remontu sobie pozwolę:) mikoto ja będę szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh1989 oby dwie pierwsze propozycje super, teraz patrze że ten Twój ma na magnes te tabliczki wymieniane i że może być czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrząsnęłam, chyba zostaje mi jedna opcja - uszyć na zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×