Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pęknięteserce

Jak zapomnieć o ukochanej osobie

Polecane posty

Zmiana otoczenia! I to natychmiast. Nowi ludzie i miejsce. Nie wiem, pojedź na wakacje, albo do dalekich krewnych na tydzień albo dwa. W tym czasie dużo zabawy i rozrywki... Zmieniaj, zmieniaj i zmieniaj. Pozbądź się pamiątek po niej i to natychmiast. Zdjęcia, jakieś miśki, listy... Nie chcesz wyrzucać? Spakuj i wynieś do piwnicy. Ale nie dręcz się nimi. Przemebluj pokój, poznaj nowy nurt muzyczny. Wyjdź z for i portali na którym pisywaliście wspólnie. Przez jakiś czas nie odbieraj bez potrzeby tel od wspólnych znajomych. A gdy uznasz, że jesteś uleczony, możesz sobie pzywrócić swój dawny tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Wydaje mi sie ze coraz mniej intensywnie o niej mysle... choc jeszcze mysle... Zapewne to wszystko wroci z jeszcze wieksza siła, gdy ich razem zobacze albo gdy sie czegos nowego dowiem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
do mnie byly wczoraj zadzwonil ale ze nie mialam zasiegu to pytal gdzie jestem powiedzialam ze w domu a ten ze na domowy zadzwoni haha nie no zawsze tak robil gdy mnie podejrzewal o cos ze gdzies jestem ale teraz? Nie rozumiem po co mu to. zreszta chce chce bardzo chce miec go w dupie :( naprawde chce. Niech tylko basen otworza rozerwe sie z kolezankami, nie bede wiecznie siedziec i uzalac sie nad soba. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Powaznie zadzwonił? I co mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
no powaznie zadzwonil. Zapytal jak sobie radze, ze powinnam wyjsc do ludzi, poznac kogos ;/ no kurde co za chamstwo. Wie dobrze ze jeszcze za wczesnie i najgorsze ze sam to proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz tak rozmyślał, dopoki nie zainteresujesz się kimś innym. wiem cos o tym. na złamane serce najlepszym lekarstwem jest następna miłość :-P u mnie trwalo to 2 lata. teraz moge z tego sie śmiac i dziękować opatrzności, że nie uległam w przypływie słabości. mam lepszego i bardziej wartościowego wielbiciela. mając kilka wyborów można porównac co jast ważne dla nas ważne i o tego sie trzymac. Trzeba szukac tej właściwej połówki a nie uczepić się pierwszej która nam się nawinęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Margarynka a moze nie jest tak zle jak myslisz? Moze mu jeszcze zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
nie. Zapytałam czy przez ten m-c przestał mnie kochać. Powiedział TAK. bez zadnego zastanowienia, to koniec nie mam juz szans u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ale nie dzwonilby ot tak sobie... Musi jeszcze o tobie myslec... Tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
nie. To niz nie znaczy, ja go znam wiec wiem. Kurwa jak w miesiac mozna przestac kochac??? Czy ktos mi powie do cholery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ja Ci na pewno nie powiem;( sam sie nad tym zastanawiam. Zastanawiam sie rowniez nad tym jak mozna po dlugim zwiazku, w ktorym sie tyle razem przeszlo i w ktorym mialo sie tyle planow, wspolnych planow bez mrugniecia okiem i bez zastanowienia zaczac bajerowac z kims innym;/ całkowicie zapominajac o wszystkim co zdarzylo sie wczesniej... o tej ukochanej osobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
tylko jak przestac sie uzalac nad soba. Szkoda ze latwo sie przywiazuje do ludzi, to jest moja wada. Chcialabym umiec kopnac kogos tak w dupe jak on. Zreszta on mial przede mna 8 dziewczyn a ja zadnego chlopaka. Latwo mu. Bo juz to przechodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Chyba mamy ze soba troche wspolnego... Ja tez bardzo latwo przywiazuje sie do ludzi... A jak juz sie przywiaze, badz zakocham to robie to na sto procent i na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
dlatego mamy przesrane w zyciu ;/ powinnismy sie zmienic. I zaczac cieszyc sie zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Jak mamy to zrobic, skoro ciagle kochamy i pamietamy? To nie nalezy do łatwych rzezcy. Ale wiesz co margarynka? Moge ci pozazdroscic... Zadzwonił... Gdyby Patrycja zadzwonila... Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
:( a jak masz na Imie tak w ogóle? Jesli to nie tajemnica. I skąd jestes (woj) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Oczywiście, że to nie tajemnica:) Miło mi Tomek jestem:) jednak znając życie będzie dzielić nas daaaaleka droga. Ja zimna północ:) Warmińsko - Mazurskie. Liczę na rewanż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
Kurde...bo znam chloapka ktorego rzucila dziewczyna Patrycja i mysle jak sie nazywasz Tomek to bedzie mi to podejrzane :P ale woj sie nie zgadza :) A ja nazywam sie Ilona, i jestem z południa, mieszkam w opolskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Łeee;/ wiedzialem, że będzie daleko. Zawsze tak jest, że wszystko na zlosc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna l
miałam tak jak Ty dokładnie, był psycholog i leki, wyszłam z tego jest ok mam wspaniały związek, ale jak go widzę z osobą z którą mnie zdradził i dla której zostawił, budzą się we mnie emocje, łapię doła i nie umiem tego opanować:( ale przejdzie ci nie prędko ale kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
szkoda, milo byloby cie poznac w realu :( a tu mieszkam (czarna kropeczka) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f62dde015c8694e9.html przynajmniej blisko granicze z Czechami, pare chwil i juz tam jestem. Drugi plus taki ze pogoda zawsze jest tu lepsza niz w innej czesci Polski. Jak ogladam pogode to przewaznie tutaj najcieplej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Na pewno byloby milo sie poznac w realu:) Po tym jak piszesz moge stwierdzic ze jestes bardzo inteligentna osoba... Chyba sie nie myle? Ty na granicy z czechami?:) A ja za to mam niedaleko do Rosji;p Za to w przeciwienstwie do ciebie u mnie zawsze niemilosiernie zimno;/ A zimą tragedia! Zaraz podesle mapke z moja "kropką" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Łap Ilona:) Tam gdzie kropka tam i ja;p macham ci widzisz?:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
hahah :P widze widze :D:D ja tez ci machaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
kolek32@onet.eu Jesli chcesz to napisz nie bede przeciez na forum podawal gg cz nr tel:) a warto miec jesli dobrze sie rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
no chyba ze sie boisz paść ofiarą jakiegos zboczenca haha:D wtedy zrozumiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Nie mow, że Cię wystraszyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
oj... chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarnko grochu bez księżniczki
Ja też (na razie) nie rozumiem jak można przestać kochać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×