Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lawendowa Dama

Moja siostra to porazka wychowawcza...

Polecane posty

Pyskuje. Klnie. Nie uczy sie. Ma duzo uwag. Slabo napisala egzamin. Nie ma zainteresowan. Wykloca sie o pieniadze. Nie pozwala mi wchodzic do rodzinnego domu a mieszkam w sasiedztwie i zepsuta plyte elektryczna mam. Nic nie moge ugotowac. Mama nie oplacila rachunkow i tel jej zablokowali -oczywiscie nowa karte krolewnie musiala kupic i doladowanie. Zostawilam w zagrodzie u nich psa. bo dzis wychodze na noc, nie chce aby sunia wyla w nocy i utrudniala zycie sasiadom-zagrozila, ze ja wypusci. Wlasna siostra mnie nienawidzi-extra, nie?ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za przebywanie w domu rodzinnym kaze sobie placic-ostatnio dalam jej 10zl za kilka godzin i mozliwosc ugotowania sobie obiadu. Wyzywa mnie, rzuca przedmiotami w moim kierunku, bije mnie -dlatego sie wyprowadzilam. Ma ataki zlosci, manie na moim punkcie. Totalna porazka!!!!!!!! Co z tym zrobic? Ona ma 13 lat, ja 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
lac i patrzec czy rowno puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurka z krememmmmmm
a pokazuje co ma pod kołdrą?:O jak nie to sie ciesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666 Lekarzyna PAPA DOMA 966
Pazerna suka z niej wyrośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede jej bila, bo jeszcze poskarzy sie zmija na mnie. Musze obiad na miescie zjesc:( aaaa taka mialam ochote na gulasz, mizerie, ziemniaczki. Ech. Mieszkam teraz w trudnych warunkach,ale chociaz mam spokoj psychiczny. Nie mam jeszcze dobrze kuchni urzadzonej i musze u mamy gotowac. Inaczej moglabym nie zagladac, skoro takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie, ze mnie wywalila, mimo ze tak samo jak ona jestem wlascicielka. Ma cos z psychika dzieciak, a mamusia niby cos egzekwowac probuje, a i tak jej ulega, cofa kary. Dzis mloda na wagarach dlatego nie wolno mi sie tam zblizac.Patrzec na mnie nie moze. To chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jedna noc mnie wywalila. Dobrze, ze mamy jeszcze taki stary dom, w nim zamieszkalam. Ona tak chorobliwie mnie nienawidzi. Samo jej sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
smiechu warte ze pozwalasz gówbniarze na takie zachowanie, wpierdal jej trzeba spuscic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brata ułomniaka. Jest takim błaznem. Powie coś głupiego i myśli że ludzie się śmieją z nim a w rzeczywistości się śmieją z niego. Ciągle szpanuje ile to on nie wypije. Jest chamem i prostakiem. Nie widzi jakiego robi z siebie wieśniaka. Omijam szerokim łukiem. Na ulicy się nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe trudne dojrzewanie,mysle ze za ma za malo domowych obowiazkow,jest rozpuszczona itp. Twoja matka nie umie sie postawic i nakrzyczec na nia jak moze wyciagac jase skoro nie zasluguje swoim zachowaniem? wiecie ja jak ja mialam 13 lat to sie cieszylam kazda zlotowka od mamy,a dzisiejsze dzieci mowia ze 1000zl to malo,a jak matka da 5 zl to sie dra takie porabane dzieci sie teraz wychowuja,niewiadomo czy to jakas zaraz czy cos ale w glowie sie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie moja wina? Nie wiem. Chciala gowniara matke urabiac, nic nie robic -ja wymagalam. Znam zycie i wiem czym skonczy sie jej szlajanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da da da up
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppper
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam ograniczyć kontakty do niezbędnego minimum, mam dość swojej matki i rządzącej nią siostry. NIe mam jeszcze swojej suszarki, i umyłam głowę nie susząc, a wcale ciepło nie jest..... Bo siostra ma obrzydzenie do każdej rzeczy, której ja użyję. hahahha szkoda, że nie przeszkadza jej to w przywłaszczaniu sobie moich rzeczy... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo słabe
Albo prowo albo jestes naprawde zalosna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee narzekasz a ona nowoczesna , wyzwolona , zachodnia , unijna jest. nie jakas sierota i rzucic grzywą potrafi i no i co frajerze sypnąć kiedy trza i śluga trzymając jak stolarz gwóżdz zajarać , sie nie obcyndala siada pewnie jak chłop na skupie żywca. da se radę , za bary się z życiem będzie umiała zmagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to prowo, to 0/10, bo nie wierzę, że można dać się kontrolować 13-latce. A jeśli nie, to gdzie do cholery są rodzice? Zabrać kieszonkowe, dać areszt domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice? Ojciec nie zyje, matka przekonana swiecie, ze coreczce nalezy ustepowac. W imie czego mnie nie pytajcie. Ona jest taka niekonsekwentna. Szkoda slow. Siostra dostaje ataku agresji i koniec, nie odpusci, wszystko ma byc jej, zero ustepstw. Bez dyskusji bo pol domu rozwali, noze lapie, odgraza sie... matka dala jej na glowe sobie wejsc. Dla zdrowia i bezpieczenstwa swojego dalam sie wyrzucic... tam nie da sie wytrzymac. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×