Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Hej Mamuśki, 2+3:))) ja kiedyś tam stosowałam taką maść ziołową na oparzenia, która jednocześnie chłodziła, w takim dużym białym opakowaniu o konsystencji żelu w kolorze zielonym :D tyle pamiętam, jak coś możesz podpytać w aptece czy coś takiego jeszcze jest :) marien21 a propos jedzenia ja mam tak cały czas :D niczego nie powstrzymuję, jem ile i na co mam ochotę i póki co idzie w brzuszek a nawet gdyby poszło gdzieś w uda czy piersi to bym się nie obraziła wcale :) byłam wczoraj u mojego gina, odebrałam wyniki z krwi i moczu - wszystko ok i dostałam nową partię badań, powtórka z toxo, mocz i glukozę FUJ :( zalecił też, abym na usg poszła w przyszłym tygodniu a nie w tym aby wszystko można było dobrze sprawdzić i ocenić a mój mąż oczywiście zapytał jak z sexem bo jesteśmy wyposzczeni i czy nie ma przeciwwskazań :D na co gin, że nie ma i możemy śmiało działać tylko żeby bez ekscesów i jeszcze dodał "żona grzechu warta to nad czym się zastanawiać " haha :D :D uciekam się położyć, dziś obiad robi mężuś Jupi !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja po wczorjaszym obżarstwie dzis troszke choruje(Brak ochoty na cokolwiek + nadety brzuszek..) no i jak narazie to od rana jade na jednej bulce i jednym nalesniku i wogole nie mam glodu.. wglowiesieniemiesci mi tez jak narazie wszystkie kilogramy ida w brzuszek i cycki (tu akurat juz by mi wystarczylo :P ) i nie ze patrze na to co jem bo tez jem to na co ochota tylko ze zazwyczaj potem choruuje nastepnego dnia i nie moge sobie zawsze na wszystko pozwolic a tak bym chciaaaala.. :( Wiec zazdroszcze Tobie ;) dzis u mnie zdecydowanie dieta. Wlasnie zaczyna sie u mnie burza wiec zmykam i wylaczam kompa. Milego wieczorku Wam wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. A ja jestem w szale pakowania, jutro jedziemy do Chorwacji, dam znać jak było:) Brzuch już trochę mniej mi się napina (pewnie dzięki magnezowi) ale nie zmalał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
aaa wazka a bierzesz nospe? ja slyszalam ze to pomaga i wogole udanego wyjazdu odpocznij i i sie nie zjaraj na sloncu a bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
robie sobie watrobke smazona bo za mna chodzi od kilku dni (heheheh jak z dziecka rosemary :P) ponadto dzis wciagnelm zestaw z maka i mam mega wyrzuty sumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,no spe nie, na skurcze ginekolog moja przepisała mi aspargan 3 razy dziennie i jest lepiej. No myślę że z wody będę biegła w cień i z powrotem:) Chociaż jestem ciepłolubną osobą i mogłabym mieszkać gdzieś na poludniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka to udanego wyjazdu:) i uważaj :) masz mnie za przykład:P ale i tak możesz na wszelki wypadek kupić sobie pantenol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo:) Kupiłam już balsam faktor 30 i na później 20. Tylko że ja będę uciekała w cień raczej. I powiem Ci 2+3:) że nigdy nie miałam poparzenia w ciepłych krajach a miałam sporo razy nad polskim morzem, nie mam pojęcia z czego to wynika, ale pamiętam jedno lato z cytryną i maślanką na pośladkach:) Tak teraz myślę, że u nas jest chłodniej nad morzem, często wiatr wieje i nie odczuwa się tego, że już skóra ma dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka a skad jestes z Wielkopolski jesli mozna wiedziec?Ja tez z Wielkopolski,a konkretnie z Kalisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie byłam teraz nad morzem tylko mamy taki kompleks basenowy i właśnie też nie czułam więc to chyba to:P tak czy inaczej uważaj na siebie i odpoczywaj:):):) jak wrócisz będziesz miała duuużo do czytania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka z Poznania. Właśnie czekam na męża bo z synem wracają z meczu i zażyczyli sobie pizze i ja też pewnie będę się opychała:( ale nie mamy nic w lodówce poza tym co mamy zabrać więc niestety zamówiłam... Musicie dużo pisać żebym miała co czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz jak blisko 1,5 godz drogi...tylko ze ja teraz mieszkam na poludniu(upaly niesamowite).Dzis pol dnia lezalam a kluje mnie w prawym boku nie wiem czym to jest spowodowane;/Udanego urlopu i nie rzesadz z opalaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) przede mną 3 dni z mężem:P będziemy znowu się integrować:P szkoda tylko że ja jeszcze dziś na spacer nie wyjdę:( może juz jutro:) a może napiszemy skąd jesteśmy:)???? może się okaże że któreś są sąsiadkami bo świat jest cholernie mały:P jak będę miała chwilkę to wam napiszę jak bardzo:P jakby co ja jestem z gliwic:) trzymajcie się dziewczyny i do następnego:):):) aha.. a wczoraj miałam wrażenie że mały prostuje sobie rączki albo nóżki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja z warszawy moja coreczka sie rozplumkala i wykazuje aktywnosc i w dzien i w nocy mam pyt co wy robicie w takiej sytuacji jesli budzicie sie w nocy WSCIEKLE DIABELNIE glodne (nie zaleznie od tego, ze wieczorem zostala zjedzona kolacja deserek przekaska.....:P) ja nie cierpie w nocy jesc i po prostu ide sie czegos napic i tyle, ale czy to nie ma jakiegos wplywu na dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka udanego wypoczynku :) ciezarowka_83 ja też Warszawa a dokładnie okolice Gocławia :) dokładnie mam to samo, wstaję w nocy na siku i już ssanie, piję wtedy szklankę wody i jakoś udaje mi się zasnąć, to samo jest rano zanim zrobię śniadanie muszę pochłonąć nektarynkę albo brzoskwinię bo z głodu chyba bym się przewróciła :( miłego Dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja z ursusa, zastanawialas sie nad jakims szpialem juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja takie napady to miałam przez pierwsze 3 mc:/ jak 15 min po przebudzeniu nie jadłam to robiło mi sie słabo z głodu.... teraz to sie unormowało na szczęście a w nocy mam szklankę soku koło łóżka bo też czasem trochę mnie ssie ale wodą nie umiem tego zapić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 ja na 95% nie będę rodzić w PL ale jeżeli coś by się nieplanowanego wydarzyło to Praski, raz że najbliżej a dwa, że w razie czego mają Oddział Neonatologiczny, nie sugeruję się żadnymi opiniami, nie czytam opowieści z porodówek i komentarzy nt szpitali :) a Ty już masz jakiś na "oku" ? :) 2+3:))) ja powiem tak, po prostu mogłabym jeść non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no dokladnie ja tez sie sokiem ratuje a z jedzeniem to tez mam smiesznie bo tez moglabym jesc non stop dobrze ze teraz jest tyle owocow roznych bo sie nimi ratuje i ogolnie smieszniebo ja zawsze miesozerna na maksa bylam a w ciazy mnie troche od miecha odrzuca wgowiesieniemiesci- ja sie zastanawiam nad dzieciatka jezus na pl starynkiewicza lub na ulicy woloskiej. ob maja dobry sprzet i dobrze (dla mnie ewntyalnie) rozwiniety oddzial patologii ciazy, sa estetyczne i maja dobre opinie, na starynkiewicza jest moj lekarz prowadzacy i oba szpitale sa wzglednie niedaleko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy! wkońcu mam czas aby napisac coś na własnym topicu, ale widzę że i beze mnie dobrze się tu kręci:P niestety taka pogoda dla nas będzie ciężka nie oszukujmy się, spuchnięcia i wszelkie inne rzeczy trzeba będzie zaakceptowac, może będzie łatwiej się żyło:) u mnie niunia kopie czasem tak że aż brzuszek się zatrzęsie, dziś mój synuś konczy 23 tygodnie:) duzy chłop, jesli ktoś dowiedział się o płci zapraszam na dopisanie się do listy która wcześniej krążyła:) miałam ostatnio zle wyniki z krwi i muszę brać żelazo, ale juz dobrze się czuje na szczęście, a jak wasze maluszki ma ktoś wymiary i wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie White
Witam Wszystkie Mamy! Przyjmujecie nowe? :) Sama mam termin na listopad, 23. (o ile się nic nie zmieni, bo to już 3. termin wyznaczony...). To moja pierwsza ciąża, jestem przy końcu 20 tygodnia. W poniedziałek idę na połówkowe USG i mam nadzieję, że się dowiemy, jaka płeć. Na ostatnim spryciarz zakrył się pępowiną :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja też urodziłam w listopadzie, tylko, że w 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka....nie bede rodzic w Kaliszu(a szczerze to wolalabym).Jest taki lekarz z Kaliszu Jakubek sie nazywa moze slyszalas o nim.Jak pojade w sierpniu o ile pojade to chcialabym pojsc do niego na badanie 3d itd...Tutaj urodze w prywatnej klinice,ale jak uslyszlam koszty to tchu mi zabraklo,moze jeszcze zmienie zdanie...Nie wiem jeszcze co z tym wyjazdem,bo boje sie leciec teraz??? izabela...male moje(bo nie wiem co bedzie)wazy 360g a dlugosc nie wiem bo trudno jest to zmierzyc...U mnie upal jak cholera,umeczona jestem ta pogoda,dopiero wrocilam z pracy. Macie problemy moze z zylakami i popekanymi naczynkami???Mialam troche przed zajsciem w ciaze a teraz widze ze w blyskawicznym tepie atakuja moje nogi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jesli chodzi o nocny i poranny glod to ja mam zawsze kolo lozka paczke biszkopcikow , zjem jednego - gora dwa i spimy dalej :) senioritka.. ja zauwazylam u mnie tez pekajace naczynka, najczesciej widoczne sa przy kolanach i mam tez jednego "pajaczka" na jednym boku brzuszka no ale.. widocznie tak musi byc. Nasz synus tez sie juz tak rozbrykal ze i wieczorami i w dzien wyczuc mozna dobrze jego aktywnosc :) iza - masz racje z tymi upalami. czeka nas jeszcze ladnych pare tygodni z taka pogoda i trzeba poprostu uzbroic sie w cierpliwosc i ratowac sie jak to tylko mozliwe aby zycie bylo znosne w tym czasie ;) Ja jak narazie nie moge tylko zniesc duchoty, do teraz jeszcze nic nie puchnie wiec oby tak dalej :) P.S. ja jestem z Bydgoszczy ale od dwoch lat mieszkam poza granicami PL.. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja na szczescie bez zylakow i popekanych naczynek ale za to na cycach pojawily mi sie rozstepy, na szczescie male- jak u was to wyglada? u mnie mala tez szaleje bo czesto czuje jej "pukanie" wczoraj byla mniej aktywna, pewnie z powodow upalow, i lezla rozwalona w macicy i sie chlodzila wodami plodowymi i popijala soczek marchew kowy ktorym sie raczylam caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziewczyny zeszła opuchlizna ze stóp i byłam dzis na dworze:P hura!!! ja mam na cyckach tak po 3 rozstepy z 1 ciąży a po 2 aż byłam w szoku że nic mi nie wyskoczyło bo w obwodzie przy nawale miałam ponad 20 centów więcej potem zeszło do 17 a potem tylko 8 więcej:( ale porobiły mi się takie cieniutkie i drobniutkie na wewnetrznej stronie ud ale są niewidoczne bo odkryłam je dopiero niedawno:P i mam nadzieję że po 3 ciązy z brzuchem będzie tak samo zero rozstępów i śladów 2 ciąż:) ale to chyba geny a może dlatego że mam skłonność do raczej małego brzuszka:) zobaczymy jak będzie tym razem a smaruję się albo oliwka albo tą oliwka z rossmana dla ciężarówek bo jest super pomijając opakowanie:/ bo strasznie z niego leci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×