Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
odnosnie glukozy to ja tez od paru osob slyszalam ze w tym 6-tm miesiacu byla robiona i ze wszytsko ok pozniej pod koniec okazalo sie ze jest cukrzyca ciazowa szkoda tej kolezanki i mam nadzieje ze si ewsyztko ulozy my wlasnie wrocilismy z urodzi mojego tatusia i moj maz jest slodko pijany gada caly czas laczacym sie jezykiem ze kocha chce sie tulic itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cieżarówko trzeba to dobrze wykorzystać:) 2+3 przypomnialo mi sie ze jak lezalam w szpitalu w 3 miesiacu to lezala obok mnie kobieta i mowila mi ze ona miala tak samo jak twoja kolezanka, chodzi mi o te wymiary, tez bylo od poczatku za male no i w 3 miesiacu poronila, jej to tak sie skonczylo moze u niej bedzie inaczej niech Bóg broni, ale jesli od samego poczatku nie ma rokowan dobrych to sama rozumiesz..i tak życze jej dobrze wiem co sie czuje kiedy cos sie dzieje nie tak z ciążą Miłego dnia!ciężarne życze Wam aby plecy nie bolały i stopy nie puchły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 ech..ta nieszczęsna glukoza, wykorzystam fakt że mąż jeszcze w poniedziałek jest w PL i idziemy razem do przychodni, FUJ...jak sobie pomyślę to mnie wzdryga.. marien21 czytałam, że od 24 do 28 tc ale na różnych forach i portalach jest kilka opinii jak zwykle, ja się wstrzelam akurat w 24 tydzień i chcę mieć już to za sobą izabela też jestem Skorpion z 14go , termin mam na 12-13 ty a zatem może Mała będzie chciała się pojawić w urodziny mamusi :D np Moja mama urodziła mojego brata w swoje urodziny :) a coś z tym cholerstwem jest u Skorpionów :) ja kawał małpy jestem a mój mąż z kolei Waga i oaza spokoju..hm..zobaczymy z czasem czy córeczka pokaże pazurki a może w tatusia się wda charakterem :P uciekam na zakupy a później to teściów jedziemy, za chwilę mają urlop i coś tam sobie planują i teściowej włosy będę farbować :/ ma długie do pasa ale na szczęście mimo, że na fryzjerstwie się nie znam to farbowanie jej włosów opanowałam do perfekcji :) Miłego weekendu Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez w poniedzialek stawiam sie na glukozie takze bedziemy to razem przezywac, wglowiesieniemiesci uwazaj nie dobrze wdychac takie toksyczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja impreza wlasnie trwa - paczka zelkow + placuszek czekoladowy + ciepla malinowa herbatka + muzyczka i to wszystko w oczekiwaniu na Mezusia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a ja jak zwykle- od tygodnia kluce sie z mezem, ktory zachowuje sie FATALNIE, mam go powoli dosc chyba gdzies sobie wyjade zeby zatesknil i zmnienil podejscie do ciezrne zony milej niedzieli dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dołacze sie do was tez ,mam termin na 12.11.2012 a z usg wychodzi 08.11 na 100 procent będzie synek ,poczytam co u was i napiszę pózniej więcej o sobie Miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela jednak we wtorek będę robić tę glukozę bo mój mężuś dziś w nocy od 2:00 będzie oglądać mecz baseballowy i rano nie zerwę go z łóżka, to idziemy we wtorek bo w środę już wylatuje :( hah a teściowa mnie zaskoczyła, nawet maseczkę ochronną mi kupiła :D ciezarowka_83 potrząśnij tym swoim chłopem a nie jakieś fochy będzie stroić jak "baba w ciąży" :D ale może faktycznie rozłąka na kilka dni pomoże, bo ja za moim tak tęskniłam a wczoraj też się pocięliśmy i mu powiedziałam, żeby się już spakował i najlepiej wyjechał jak mu coś nie odpowiada ale później miałam strasznego kaca za to, że tak powiedziałam :( skubany do rana miał focha ale po porannych igraszkach mu przeszło :D Dagniesia37 Witaj :) wpisz się do tabelki i rozgość się w Naszym skromnym gronie :) naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko dziewczynka termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, chlopczyk , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, dziewczynka, termin 9 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad senioritka26,1 dziecko ? termin 18 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wróciłam i jeszcze nie zdążyłam przeczytać Waszych wpisów, zaraz się za to zabieram. Było super, chociaż bardzo gorąco, po 37 st w cieniu, więc byłam tylko w wodzie albo w cieniu i czułam się świetnie. W wodzie to w ogóle nie czułam swojego ciężaru ani brzucha:) Za rok też tylko Chorwacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko dziewczynka termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, chlopczyk , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, dziewczynka, termin 9 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad senioritka26,1 dziecko ? termin 18 listopad Dagniesia37 2 dziecko ,termin 12.11,chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamy no i nowa mamę również Ciesze sie ze wakacje sie udaly, ja mam urlop przed soba, chcialabym nad morze ale nie wiem czy po takim sloncu mozna chodzic cięzarowko moze on tak przechodzi tą ciaze z Toba jak mój mąż, wczesniej mial mdłosci, teraz ma spuchniete stopy i zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, ale możesz usiąść w cieniu, poza tym nad naszym morzem raczej marne szanse na ciągłe słońce, moi rodzice są w Dąbkach i kilka razy dziennie pada deszcz. Ja się lepiej czułam tam niż teraz w domu, zaczął mnie pobolewać brzuch i jakoś tak "ciążyć", czego tam nie było mimo że całymi godzinami pływałam lub po prostu siedziałam w wodzie. Co do siary to ja nie miałam jeszcze, żylaków nie ale naczynka mi popękały, poza tym przez ten tydzien przytyłam kolejne 1,5 kg:( mimo spacerów i pływania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej wazka a witaj spowrotem :) a ja dzis z moim maruda-krolewna na kajakach bylam i bylo fajne, lajtowa trasa, ladna pogoda itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wazka bedziemy rosnac czy nam sie to podoba czy nie, ja dostalam rozstepów na brzuchu nie duzo ale jednak, w sumie ... mam to teraz gdzies oby niunia byla zdrowa i rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! :) Witamy wypoczeta wazke :) Ciezarowka fajnie ze umialas sie dzis wkoncu porozumiec ze swoim M. ;) mi chyba by serce peklo gdybysmy sie tak na siebie boczyli z moim.. w sumie to u nas troszke glupio jest bo znamy sie juz ponad 5 lat.. a jeszcze nigdy sie chyba nie poklocilismy oprocz obrazania króciutkiego.. Ja wlasnie stanelam na wage i.. sie troszeczke przestraszylam bo przez ostatnie 2 tygodnie doszlo mi 2,5 kg.. ale tez sie za bardzo nie przejmuje bo czuje sie dobrze w takim stanie jakim jestem no i o rozstepach nie ma jeszcze mowy - Mezus ma szczescie ze tak ladnie masuje codziennie brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ciesze sie ze wakacje sie udaly, ja jutro lece na drinka:) czyli glukozkę.. marien chcialabym aby od masowania rozstępy sie nie pojawiały, ale niestety tak dobrze to nie ma... przynajmniej mam ładną talię bez zbędnych boczków... miłej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
marien- ja tez ostatnio jakos bardziej przytylam a sie troszke pilnowalam zw ze slodyczami bo to moja ciazowa slabosc :) ja z moim mezem znam sie w sumie z 12 lat, jestessmy razem 10 z czego 1 rok po slubie :) i u nas zawsze bylo wesolo pod wzledem klutni, tylko w ciazy jest troche inaczej :) ile juz przytylyscie? bo wg moich obliczen ja 7kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien to my tak samo znamy się 5 lat ale w sumie jesteśmy razem 2,5 w tym 2 po slubie:) i też kłótni nie ma:) a juz sie martwiłam że z nami coś nie tak ale widzę że nie my jedni:D ja dziś idę po wyniki a jutro do lekarza:) ale ważyłam się i doszło mi 3 kg przez 4 tyg... i znowu dobije do 80 jak nic.... ale przy 3 dzieci i mężu powinnam szybko stracić:P szkoda tylko że wszystko idzie w nogi i tyłek :( i juz mam paskudny cellulitis tak jak ostatnio ale na szczęście po roku znikł w 80% więc teraz może tez tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 2+3:))) to znaczy ze cuda sie zdarzaja :) my razem juz 4 latka a za tydzien bedzie druga rocznica slubu :) Ja narazie od poczatku mam 7,5 kg na plus z czego wszystko umieszczone albo w brzuszku albo cyckach (co troche mnie przeraza bo ogolnie jestem drobnej postawy a cycki niedlugo rozmiar E... :( ). Ciezarowka u mnie wlasnie odwrotnie, ja od poczatku nie moglam patrzec na slodycze a teraz od jakis 2 tygodni to bym mogla na samej czekoladzie i ciastkach ciagnac :D wiec teraz zaczynam od dzis program "0 slodyczy" jestem ciekawa co z niego wyjdzie ;) 2+3 :)) fajnie masz ze jutro znowu idziesz do lekarza, pewnie tez znowu zobaczysz malenstwo? ja musze jeszcze ponad tydzien czekac zeby zobaczyc znowu naszego malego lobuza... Zycze Wam milego dnia dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaaa
Witam, zapraszam na Nasze aukcje z zabawkami oraz akcesoriami dla noworodków i starszych dzieci, zabawki nowe, praktyczne, w większości sprowadzane z Hiszpanii:)) Zapraszam serdecznie! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16506489 Pozdrawiam wszystkie mamy i taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja sobie pozwlam raz dziennie na cos slodkiego dobrze tez ze jest teraz tyle slodkich owocow mam nadzieje ze nie przekrocze 80kg ja jutro na pobranie krwi i oddanie sikow- comiesieczne badanie pdst i w czw do gina, oprocz tej tokso glukozy itd bede chciala skierowanie zeby tez zobaczyc mala a jak jest u was ze spaniem? bo mi sie ostatnio, tak jak na poczatku ciazy chce spac caly czas, tyle ze padam o ok 23 ale budze sie o 5 rano nie moge spac pare godzin pozniej znowu usypiam i chodze snieta caly dzien, z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki Ale u mnie pogoda ,raz słonce świeci za chwile deszcz po chwili błyska sie! Współczuje letnikom bo ja mieszkam nad morzem ,ludzie full kasy wydaja na wyjazd a pogoda byle jaka.. Co do siary to ja niemam jeszcze ,sutki mam bardzo wrazliwe ,i zauważyłam taką ciemną kreche na brzuchu ,mały moj spokojny jest wieczorem troszke porusza sie ,ale za to nad ranem ssie mnie z głodu i muszę koniecznie zjeśc kromke chleba z masłem hihi W czasie ciązy przytyłam juz 8 kg ,zauważyłam ,ze po owocach tyje sie bardzo ,ja ostatnimi czasy tylko czereśnie ,truskawki i w ciagu m-ca przytyłam 3 kg ,moja doktor krzyczy jak sie tyje za duzo bo uniej mozna tylko 2 kg przytyc na m-c tak wiec teraz pilnuje wagi. A co wy myslicie o szkole rodzenia ,warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wg mnie warto ale chyba wtedy gdy zmierzasz rodzic z chlopem- ja tak zamierzam, wspolne doswiadczenie, pare przydatnych info - zamierzam isc do szkoly znajdujacej sie przy szpitalu- jednym z tych w ktorych zamierzm rodzic i lcze wtedy na zapoznanie sie z poloznymi tamtejszymi, warunkmi itd by miec bardziej komfortoa sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka super, że wypoczęta i zadowolona wróciłaś :) Nam wspólne wakacje dopiero pisane za rok czyli już z Małą :) marien21 my 7 lat razem z czego 5 lat po ślubie i często potrafimy się posprzeczać, ważne że potrafimy się dogadać a z tym gniewaniem tak samo, ja tak samo jak mąż, bardzo szybko Nam przechodzi :D u mnie 7 kg na plusie, startowałam z wagi 54kg i na szczęście kilogramy idą w brzuszek oraz pupę / uda z czego akurat się cieszę bo ogólnie drobna jestem i zawsze chciałam zaokrąglić się w tych partiach ciała :) chętnie przyjmę trochę w piersi jak Ci tam za dużo :P bo mi akurat średnio się powiększyły :D izabela napisz jak wrażenia po glukozie, ja idę jutro :) ciezarowka u mnie ze spaniem to różnie, jednego dnia mogę funkcjonować od 6 rano do północy bez drzemki a czasem po prostu pół dnia przesypiam :/ Dagniesia nawet gdybym chciała to nie mam jak iść do szkoły rodzenia, mąż pracuje za granicą < teraz tylko na kilka dni przyleciał do PL > ale mimo to będziemy "razem rodzić" bo oboje nie wyobrażamy sobie by było inaczej :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a wiec bylam na glukozie i posłuchałam sie rady jednej z osob na kafe, aby wziac cytrynke ze soba, dziewczyna obok mnie wypiła i zwymiotowała a druga ciagle ciagalo, a ja jak na plazy całe pół sobie wcisnełam do kubka i fajna lemoniadka wyszla takze ja jestem zadowolona( cytrynka nie zaburza wynikow dlatego smialo mozna sobie wcisnąć) proponowalam tej dziewczynie nawet swoja cytrynke to chciala byc dzielna i nie wyszlo, a w nagrodę poszłam do fryzjera i kosmetyczki:) my jestesmy z męzem 2 lata po slubie, jestesmy parą od 3,5 a znamy sie od9 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście mogę sobie darować szkołę rodzenia:) teraz z mężem rodziłam też bez ale na szczęście przeżył to i teraz też będzie:) nie wyobrażam sobie żeby go nie było przy mnie... i powiem wam że chyba nas to zblizyło do siebie:) choć miał potem wyrzuty sumienia i przepraszał że mi TO czyli dziecko zrobił bo nie przypuszczał że sprawi mi taki ból:P i dobrze:) niech sobie nie myśli że to takie hop siup:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o szkole rodzenia to ja tez bede uczeszczala ale tylko z tego wzgledu ze tu u mnie takie przygotowanie do porodu obejmuje w 100% kasa chorych wiec szkoda byloby nie skorzystac :) wglowiesieniemiesci chetnie oddalabym to czego mi za duzo :P P.S. zaczynalam z dokladnie taka sama waga jak Ty :) Co do spania to ogolnie od zawsze robilam i nadal robie sobie mala dzemke w srodku dnia aby moc wytrzymac spokojnie do wieczora. Niestety ostatnio nawet po najkrotszej dzemce mam potem w nocy problemy zeby woogole zasnac totez czytam ksiake czasami nawet do 1-2 h w nocy no i jak rano ide siusiu to juz wyspana jestem ale zmuszam sie zeby jeszcze chociaz troszke kimac bo nie mam co robic w domu od 7- 8 h rano :D Iza gratuluje postawy :D fajnie ze masz to swinstwo juz za soba! Dziewczyyny a jak to jest u Was z ta kreska ciemna na brzuchu? Dagniesia pisala ze ma juz.. a u mnie jeszcze nawet cienia tej kreski nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jeszcze nie ma a wydaje mi się że ostatnio już miałam a potem sie zastanawiałam kiedy w końcu zniknie:P a przy pierwszej ciąży siara mi leciała od 6 mc a przy 2 i teraz nic nie leci i oby tak zostało:P powiem wam że ten mój ma już prawie 15 mc i taka cholera z niego że to bajka:/ wszystko co nie po jego myśli to ryczy od razu jakby go kto ze skóry obdzierał a na słowo nie wolno i grożenie palcem to juz w ogóle histeria.... starszy był jednak bardziej usłuchany i nie wrzeszczał jak ten... aż się boję jakie to 3 będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×